Výcvik pro Lucase Barefoota (LuInk)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hvězda smrti, 2180. patro

OK
řekl TK-2088 a začal vstávat ve stejnou dobu jako ty, ale podařilo se mu to o pár vteřin později a vydal se za tebou. Cestou si mnul zhmožděný rameno a občas se podíval za vás. Onu oblast, ale měli pod dohledem i ti nově příchozí stormtroopeři.
Když jsi se přišel podívat na střelce, jeden z těch stormtrooperů ti ustoupil stranou. Muž, který ležel na zemi před tebou byl zhruba třicetiletý, ostříhaný dohola s jizvou táhnoucí se přes pravé oko. Měl na sobě vezeňský oděv a poblíž jeho bezvládného těla se válel SE-14R od Blastechu.
TK-2088 došel k tobě a šťouchl nohu do bezvládného těla a cosi přitom zamrčel. Ty jsi zatím kývl na oba stomtroopery co stáli poblíž, a zbylým dvěma u stěny zhodnotil jejich výkon. Obhlédl jsi pozici TK-2088, který byl zaujat střelcovým blasterem a jeden z těch dvou řekl
Kdo umí umí... tady jste totiž něco vynechali.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

Jo, chlapi, život je peklo...
Odpověděl jsem rychle vojákovi a podíval se do chodby za ně. TK-2088 prakticky splnil to, co jsem chtěl udělat já. Teď už jsem ale nemohl, neboť by bylo neetické kopnout dvakrát do stejné mrtvoly.
Hádám, že tam už asi nemá cenu chodit...pokud jste tam teda taky něco nevynechali...
Plácnul jsem parťáka do zadní části brnění, aby dával pozor.
Asi se vydáme zpátky a zkusíme to tou druhou odbočkou, co říkáš?
Dám mu prostor k vyjádření a podívám se opět na vojáky, co stojí kolem nás.
Teda pokud bychom po vás neměli zkontrolovat chodbu...což předpokládám nemusíme...
Dál už jsem pouze mlčel a čekal na vyjádření TK-2088, jestli souhlasí s návratem a zvolení odbočky vpravo.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Výcvik pro Lucase Barefoota (LuInk)

Příspěvek od Mandalorian »

Hvězda smrti, 2180. patro

Dej se k armádě a poznáš galaxii, tohle říkali... ale to ty určitě znáš
ozval se jeden z těch dvou nových stormtrooperů poblíž. Plácnul jsi TK-2088 a on přestal studovat střelce
No, my jsme ji zatím neprozkoumávali. My jsme to schovávali pro vás, ale pokud se vám dovnitř nechce, milerádi to převezmem za vás.
řekl jeden z těch stoormtrooperů co stál kousek dál u stěny a ukázal dolů k podlaze. A na podlaze u jeho nohou ležel kryt od ventilační šachty. TK-2088 se s tebou spojil přes komlink
To jsme asi přehlídli
Stormtrooper kryt nakopl a ten se zaskřípěním urazil pár metrů k tobě. Kryt měl obdélníkový tvar, zhruba 1 x 0,75 m a nebylo zřejmé jakou stranou byl postaven k podlaze. Každopádně to vypadalo na celkem stísněný prostor.
Druhou odbočku zkoušet nemusíte, tam se vydal druhý oddíl a zatím na nikoho nenarazili.
ozval se stormtrooper, který tě upoznil na šachtu.
Takže tato možnost je pasé. Teď můžeme do šachty a nebo na křižovatku na které tato chodba končí a tam si hodit kostkou kudyma dál.
ozval se TK-2088 opět přes komlink a dodal
Začínám mít pocit, že to mrvíme
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: Výcvik pro Lucase Barefoota (LuInk)

Příspěvek od LuInk »

Hvězda smrti, 2180. patro

Kývnu na kolegy stormtroopery a otočím se za TK-2088.
Nemrvíme...možná trochu.
Odpověď byla taková jakási divná i z mého pohledu, neboť sám jsem měl pochybnosti, že postupuju správně, nicméně se nedalo nic dělat a musel jsem pokračovat. Věřil jsem, že dřív nebo později dojdem do cíle, jakým způsobem, to už bylo o něčem jiném.
Do šachty se mi teda moc nechce, ale lepší, než házet kostkou.
Nahlédl jsem do díry a odstoupil kousek od ní. Už jsem byl rozhodnut, jak budem postupovat dál, i když jsem si nebyl moc jistý, jaký bude výsledek.
Tak dobře, bereme šachtu, nejlogičtější cesta věznů, co sou na Imperiální stanici, kde je každý hledá...
Poklekl jsem a snažil se nahlédnout dovnitř a už jsem se tam chystal vrhnout, když tu jsem se raději zastavil. Často jsem do všeho vlítl a nechal se kolegou pouze následovat a pak taková moje iniciativa dopadala né zrovna dobře.
'88...
Mávnul jsem rukou od něj k poklopu a přes vysílačku jsem ještě dodal:
Budu hned za tebou...
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Rajsik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.2.2012 19:48:25

Re: Výcvik pro Lucase Barefoota (LuInk)

Příspěvek od Rajsik »

Takže preberám výcvik po Mandalorianovi.
Vzhľadom na udalosti bude hráč kontaktovaný či je ochotný pokračovať vo výcviku postavy, prípadne či chce postavy zanechať.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“