Dark Lem (výcvik pro sheprt)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Dark Lem (výcvik pro sheprt)

Příspěvek od Atalon »

Korriban; Akademie Sithu:

Tvé roky studia se zdály nekonečné a vždy když jsi si myslel, že tě Mistr Zekron konečně vyšle mimo akademii nebo ti přiřadí nějaký důležitý úkol, jsi byl zklamán. Ale teď to bylo trochu jiné, dnes jsi přesně věděl co tě čeká a dobře jsi věděl, že provedeš-li vše perfektně budeš oceněn. Dnes jsi měl složit zkoušku ze stylu makashi v boji s mečem, povede-li se ti to splní mistr svůj slib a naučí tě nové technice a nejen to. Mistr je ze staré školy a podle jeho věku zřejmě z velice staré, proto nikdy plně nevěřil syntetickým krystalům, prohlašoval že jsou dobré tak pro cvičení vás nemehel, ale pro skutečný boj nikdy. Pokud tedy splníš perfektně zkoušku, budeš si moci sestavit nový meč a co je hlavní odletět s mistrem pro nový organický krystal. V cestě ti stála jediná překážka, musel jsi uspět.

------------
Tak, začni pocity, popisy atd. Nehraj za jiné postavy, neposouvej příliš děj, dodržuj správný tvar příspěvků a hlavně si to užij.

sheprt
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 13.6.2010 16:57:45

Příspěvek od sheprt »

Korriban,akademie Sithu



Dnes jsem měl volno kvůli Zkoušce .

Dnes musím uspět říkám si potichu když ležím na své posteli nesmím zklamat mistra.

Chystal jsem se projít když jsem si vzpomněl že se musím protrénovat ve stylu makashi ze kterého mám složit zkoušku.Šel jsem trénovat když jsem potkal nové učně ptaly se mě na mého mistra řekl jsem jim kde mistr zrovna je ,okamžitě se rozběhli kromě jednoho který se asi bál chtěl doprovod řekl jsem mu že ho doprovodím. Když jsme přišly k mistrovi ptal se mě proč netrénuji řekl jsem mu že mu někoho vedu s jeho velký pozdvižením obočí my řekl ať jdu žel jsem trénovat.

Když jsem šel z místnosti pomyslel jsem si copak mi můj mistr nevěří že za mě má náhradu copak už jsem někdy zklamal jeho očekávání vždy jsem splnil misi bez okolků copak chce abych byl právě takoví abych odmlouval a dělal věci pouze podle sebe tak takhle se mám vážně chovat jako naši učitelé chce snad abych dodržel prastarý zvyk zabíjení mistra po ukončení výcviku tohle já nechci


Otočil jsem se na mistra a viděl jsem jeho pohled jakoby snad věděl o čem přemýšlím myslel jsem že tuhle techniku jako jednu zmála neumí a nebo alespoň nepoužívá ale o to jsem neměl čas přemýšlet protože jsem uslyšel gong a to znamenalo že za chvíli začíná zkouška rozběhl jsem se ke zkouškové místnosti ta se zrovna otevřela a já vešel dovnitř

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Korriban; Akademie Sithu:

V místnosti už na tebe čekali tři mistři v černých rouchách.
Tak Darku Leme víš co tě dnes čeká. Připomenu ti pravidla, smíš užít jen makashi, nesmíš použít Sílu jinak než na sebe a musíš svého soka porazit. Mistr Zekron do tebe vkládá velké naděje, proto bude zkouška úplná. Vítězí ten z vás kdo zůstane naživu! Zde je tvůj soupeř.
Vysvětlil ti pravidla zkoušky prostřední z mistrů a tobě při jeho slovech přejel mráz po zádech, poté ukázal do rohu haly kde ze stínu vyšla temná postava oblečená v Sithském bojovém brnění. Bez jediného slova přistoupil tento bojovník do úvodního kruhu naproti tobě, otočil se k mistrům s úklonou a poté stejně i k tobě a zažehl meč jenž cvičně protočil v ruce.
Začněte!
Zavelel pokyn mistra, tvůj soupeř zaujal základní postoj soresu a dále se nehýbal, jasně čekal na tvůj první krok.

sheprt
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 13.6.2010 16:57:45

Příspěvek od sheprt »

Korriban,Akademie Sithu


Připravím se do pozice makashi a opatrně zlehka našlapuji směrem k temné postavě.Myslím že přímý útok je riskantní a tak opatrně udělám otočku o 360 směrem k temné postavě a zaútočím z vrchu.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Korriban; Akademie Sithu:

Tvůj nepřítel se ani při tvé otočce nijak nepohnul a teprve při tvém útoku shora proti němu prudce vyrazil. Meč držel obouručně a proti tvému sekl zdola plnou silou, což stačilo aby tvůj elegantní útok nejen zastavil ale i odrazil. Tím však neskončil a okamžitě přešel do protiútoku, svůj meč po odražení tvého prudce protočil jako vějíř před sebou, mezi vámi a z pravé strany na tebe zaútočil otevřeným sekem mířeným na tvou hruď.

----
nezapomínej lokace, jinak to docela jde.

sheprt
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 13.6.2010 16:57:45

Příspěvek od sheprt »

Korriban,Akademie Sithu

skočím po svém meči a zaůtočím z leva pokusím se seknout do nohy potom vyskočím s otočkou o 360

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Korriban; Akademie Sithu:

S odraženým mečem nad hlavou jsi se pokoušel o další útočení, ale soupeřův sek do boku tě chtě nechtě donutil k obraně odskokem. Podařilo se ti odskočit jen na poslední chvíli a soupeřův meč tak prořízl tvou tuniku a podle bolesti jež následovala nejen ji. Rychle jsi pohlédl na onen šrám na levém boku své hrudi a s úlevou konstatoval že není vážný a možná budeš-li mýt štěstí, nezanechá ani jizvu. Podstatné ale bylo, že soupeř myslel souboj rozhodně vážně a nebudeš-li si dávat pozor nemusíš jej přežít. Nyní jste opět stáli proti sobě vzdáleni zhruba dva metry a tvůj soupeř opět přešel do obraného postoje soresu, takže držíc meč před tělem a čekal na tvůj útok.

---------
V případě soubojů bych ti radil si situaci představit, nebo nějak zobrazit abys získal přehled v jaké pozici jsi ty a jaké soupeř. Lépe se pak vymýšlí a popisuje další postup. Pokud nebudeš nějakému mému popisu rozumět, tak se klidně zeptej rád vysvětlím.

sheprt
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 13.6.2010 16:57:45

Příspěvek od sheprt »

Korriban,Akademie Sithu:


Přiběhnu k protivníku a udeřím co nejsilněji do jeho meče přičemž mu podkopnu nohy a pokusím se seknout do nohy

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Korriban; Akademie Sithu:

Tvůj další útok byl tvým soupeřem již netrpělivě očekáván a bez problémů jej vykryl, okamžitě přešel do protiútoku kdy po krátkém odražení tvého meče se pokusil opět tě seknout do hrudi. Ty jsi se ovšem skrčil k zemi a kopem se úspěšně pokusil nepříteli podkopnout nohy. Ve chvíli kdy ztratil rovnováhu pod náporem tvé nohy jsi se prudkou piruetou vyšvihl zpět na nohy a prudce švihl mečem do míst kde se nacházela soupeřova noha. Místo ní jsi však zasáhl jen jeho plášť a vyryl výrazný šrám do podlahy haly, když on pomocí kotoulu vzad unikl. Rychle se z kotoulu opět postavil na nohy a stojíc opět na dva metry od tebe se znovu připravil, tentokráte už znatelně méně sebejistě prohlížejíc si rozřízlý plášť.

sheprt
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 13.6.2010 16:57:45

Příspěvek od sheprt »

Korriban,Akademie Sithu


opět zaútočím na svéhu soupeře ale tentokrát se mu pokusím vykopnout meč

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Korriban; Akademie Sithu:

Opět jsi vykročil proti soupeři a zaútočil mečem pro jeho oklamání, ve chvíli kdy se vaše meče střetly a tvůj sok se opět pokusil o protiútok, jsi ty vykopnul nohou ve snaze svého soupeře odzbrojit. Pozdě jsi si uvědomil, že tvá dvakrát po sobě použitá technika byla očekávána, zjistil jsi to ve chvíli kdy se tvá noha zvedla ze země a ve vzduchu se minula se soupeřovou mířící na tvůj žaludek. Rána jež následovala byla zdrcující a tebe odebrala na asi třímetrový let vzduchem. Když jsi se vzpamatoval ležíc na zemi haly uviděl jsi soupeře skákajícího tvým směrem s mečem nad hlavou, připraveného přeříznout tě vedví.

sheprt
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 13.6.2010 16:57:45

Příspěvek od sheprt »

Kortiban,akademie sithu

rychle uskočím a hodím na nepřítele plášť a v tom okamžiku zaútočím

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Korriban; Akademie Sithu:

Rychle jsi se odvalil stranou, v té chvíli se vedle tebe zařízla do podlahy haly čepel soupeřova meče a vyryla tak druhou rýhu opodál té tvé. Ty jsi rychle vstal a v průběhu vstávání se pokusil sundat si plášť abys jej hodil na soupeře, ten však ve chvíli kdy jsi deaktivoval meč abys přes něj sundal rukáv pláště prudce vyrazil do útoku proti tobě. Jen taktak jsi aktivoval meč a pomocí čepele rozřízl svůj plášť, aby tě soupeř nezasáhl. Rozřízlý zbytek pláště se ti podařilo hodit po maskovaném soupeři a krýt tak svůj ústup před jeho čepelí. Ten se ho relativně rychle zbavil a pokračoval v útoku. Rychle vykročil vpřed a tvrdým úderem se střetl s tvým mečem, stáli jste nyní zaklíněni se zkříženými meči přetlačujíc se o pozici.

sheprt
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 13.6.2010 16:57:45

Příspěvek od sheprt »

Korriban,Akademie Sithu



zatlačím na meč a pokusím se vykopnout soupeřův potom vyskočím a zaútočím z vrchu

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Korriban; Akademie Sithu:

Vší silou jsi zatlačil na svůj meč, ale tvé tělo trénované v makashi, lehkém a rychlém stylu užívajícím eleganci a ne sílu, se ukázalo jako mnohem slabší než soupeřovo. Výsledkem tedy bylo pouze vaše vzájemné přiblížení a ještě pevnější zaklínění vašich mečů. Nyní jen asi půl metru od soupeře jsi pohlédl na jeho tvář, tedy na místo pod kápí kde by jeho tvář měla být, ale nebyla. Nebylo zde nic jen temnota, dost dobře jsi nechápal na co to hledíš. Byla to snad iluze nebo trik nebo byl tvůj soupeř nějaká tobě neznámá rasa, odpověď jsi neznal ale tvá mysl se zaplavila otázkami a teoriemi, jež narozdíl od vašeho souboje teď ustrnulého na mrtvém bodě, nezadržitelně vířily tvou hlavou.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“