Yuubokoo (výcvik pro Öswald von Überwald)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Yuubokoo (výcvik pro Öswald von Überwald)

Příspěvek od Atalon »

Kashyyyk; Vesnice:

Od chvíle kdy jsi se vrátil ze zkoušky Hrrtayyk uběhlo dvanáct hodin, které jsi strávil schovaný odpočíváním a nabíráním dalšího vzteku. Otrokáři odtáhli a od té doby se již nevrátili a ani ve vesnici se od té doby nic nehnulo, proto jsi se rozhodl jít se po ní porozhlédnout. Jak jsi vyděl již při přibližování, leželo zde několik těl válečníků, kteří se při nájezdu snažili bránit vesnici, ale proti připraveným a početně silnějším jednotkám to nestačilo, naštěstí tvůj otec mezi nimi nebyl. Většina chatrčí byla pryč, ať už je smetly vozidla otrokářů nebo pohltily plameny ohňů. byl to děsivý pohled. Od jednoho z válečníků jsi si vzal zbraň a z popela vytáhl brašnu s lanem a trochu zásob. Síla vzteku kterou jsi nyní cítil byla nezměrná, proto jsi se rozhodl vydat za otrokáři a nejen zachránit svou rodinu, ale také se pomstít. Z vesnice jsi vyběhl ohromnou rychlostí ve stopách jejich vozidel a podle stop to vypadalo, že se ti je skutečně daří dohnat, když se ti náhle před očima objevila kláda a ty jsi omráčený padl k zemi.

Kashyyyk; Jeskyně:

Když jsi se probral, ještě než jsi dokázal zaostřit zrak, jsi slyšel několik Wookiejských hlasů, což se ti po chvíli potvrdilo, když jsi před sebou uviděl tři Wookie. Byl jsi v nějaké jeskyni jejíž vchod jsi neviděl, u zdi leželo opřených několik Wookiejských kuší včetně té tvé a několik dalších zbraní, uprostřed jeskyně planul oheň kolem něhož nyní seděli ostatní. Byly to dva muži a jedna dívka, všichni byli mladí kolem tvého věku a právě horlivě probírali nějakou strategii.
Hele je vzhůru!
Ozvala se náhle dívka, když se pohledem zatoulala k tobě a hned dodala.
Jak se cítíš, poď se najíst.
Když jsi se soustředil na ohniště, tak jsi si všiml, že se na něm peče Tharriarr od něhož dívka právě kus utrhla a podávala ti ho.

----------
Dobře začni myšlenkami, dojmi apod. Nehraj za jiné postavy a nepředbíhej děj pokud ti to nepovolím. Jinak je to plně ve tvých rukou.

Uživatelský avatar
Öswald von Überwald
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 25.5.2010 15:08:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Öswald von Überwald »

Kashyyyk; Jeskyně:

Vděčně, ačkoli s nedůvěrou, jsem si vzal nabízený kus Tharriarr a rozhlédl se po jeskyni. Myšlenky se mi hlavou vířily a na povrch těch všech mi nejvíc vyplouvala zloba, všeočerňující zloba. Před očima mi stále běhali obrazy bytostí, které spoustali a odvedli moje bližní. Cítil jsem zlobu a nenávist.
Myšlenky se mi alespoň trochu rozeběhli jiným směrem při ochutnávce tharriarrského masa. Maso bylo nedopečené, nicméně nebylo nejhorší.
Rozhlédnu se kolem a vducu si říkám, že: " Nejsem jediný, kterého nesebrali. Zřejmě jsou i další než jen tihle uprchlíci."
" Rád bych se zeptal, jak jste unikli otrokářům...." začal jsem konverzaci k wookijské dívce a čekal na odpověď.
Let the Sulfur be with you.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Kashyyyk; Jeskyně:

Tvá otázka vyvolala místo odpovědi záchvat smíchu ostatních.
My otrokářům neutíkáme,...
prohlásila dívka, když se trochu uklidnila.
Ani za nima nelítáme jako trhlá bantha!
Dodal se zavrčením nejvyšší z nich.
A vlastně bysme se mohli představit. Já jsem Tarcukkkata, ale říkej mi Tar, tohle je Lof a támhleten zamračenej je Ishy. A ty?
Klidně řekla Tar, aniž by si nějak všímala Ishy, který ale ihned oponoval.
Já se jmenuju Isshykam. Ishy mi můžou říkat jen přátelé!
V jeho pohledu kterým po tobě hodil bylo vidět jasné pohrdání, což Tar evidentně rozzuřilo.
Tak to bacha! Lofkkatachitwarr je tu z nás nejdýl a nevadí mu, že mu říkáme Lof, tak zpomal. Nebo tě zpomalím já!
Tar byla evidentně připravená Ishymu uštědřit výchovnou ránu a podle jejího těla jsi usuzoval, že by byla velice výchovná, pokud by jí přežil. Ten se proto radši stáhl a krom tichého zamručení pro sebe jsi od něj už nic neslyšel. Teprve nyní jsi si uvědomil, že každý z nich pochází z jiného klanu, ale ani jeden z tvého.
Tak co dáš se k nám?
Završila debatu Tar nejasnou otázkou na tebe.

Uživatelský avatar
Öswald von Überwald
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 25.5.2010 15:08:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Öswald von Überwald »

Kashyyyk; Jeskyně:

Jejich smích mi zněl v uších, vcelku mě to provokovalo, ale držel jsem svoje emoce na uzdě.
" Jmenuju se Yuubokoo, nijak se to asi nedá zkrátit a ani jsem se o to nepokoušel. představil jsem se, nijak moc obratně, a v mysli mi vyvstala další otázka směřovaná k nim.
" Když se za otrokáři nehoníte, ani před nimi neutíkáte, tak jaký se smysl tohoto.... spolku??" zeptal jsem se a rozhlédl se po tvářích přítomných wookiú a můj pohled sjel ohni, který vytvářel stíny po tvářích Wookiů.
Let the Sulfur be with you.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Kashyyyk; Jeskyně:

Po tvých slovech se jeskyní rozezněla ozvěna smíchu ostatních přítomných.
To je prosté Yuubokoo, my je nehoníme ani před nimi neutíkáme, protože je LOVÍME!
Řekl po chvíli důrazně, ale se smíchem Lof.
Naše vesnice, tak jako tvojí napadli a my jim nějak unikli. Tak jako ty jsme je honili.. jako trhlý banthy...
řekl s provokativním pohledem na Ishyho, který se zamračil ale nic neřekl. Lof ale pokračoval,
...z vesnice do vesnice. Takže jsme se časem potkali a dali se dohromady abysme mohli líp škodit. Zatím se nám dařilo, osvobodili jsme několik malých skupin, ale pak se tu objevili ty bílý a přinesli sem válečné stroje.
Dokončil vyprávění s povzdechem Lof a zahleděl se na tebe.
Tak co dáš se k nám?
Zopakovala svou otázku Tar a po chvilce dodala,
pomoc by se hodila.
Ishy nic neříkal, jen si tvrďácky trhl kus pečeně a netečně se do ní pustil.

Uživatelský avatar
Öswald von Überwald
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 25.5.2010 15:08:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Öswald von Überwald »

Kashyyyk; Jeskyně:

Chvíli jsem přemýšlel, ale nakonec by tohle mohla být jediná šance na záchranu mojí rodinu, a tak jsem řekl: " Dobrá přidám se k vám, ale jen do doby, než najdu svou rodinu a své druhy z vesnice.
Radost z alespoň minimální šance na záchranu mě povzbudila k dalšímu soustu Tharriarr.
" Třeba by se mohli přidat k naší vesnici ve spravování té, kterou vojáci zničili." pomyslel jsem si a nutno říct, že jsem měl ze svého nápadu radost, i když obavu jestli nabídku přijmou.
Další sousto Tharriarr odhalilo kost, od které jsem odělil maso.
" Tak jaký je plán??" řekl jsem a čekaní jsem si ukrátil posledním soustem masa.
Let the Sulfur be with you.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Kashyyyk; Jeskyně:

Koukám, že by sme mu měli říkat spíš studenej čumák.
Pronesl se smíchem Lof, čímž rozesmál i ostatní.
Na rejpání vrčí, ale když ho chcem vzít mezi nás tak se chová jako z královský rodiny.
Teď už se nesmál nikdo, všichni jen tiše pozorovali situaci.
Možná je jen trochu mimo z tý mojí rány.
Ozvala se po chvíli omluvně Tar.
Spíš si frajer myslí, že jsme mu přerušili hrdinskou záchranu jeho vesničanů. A ani netuší, že málem vletěl do pěti "chodců" a regimentu plecháčů co se připojili po ránu k těm jeho otrokářům.
Oponoval opět Ishy se sarkastickým tónem.
No každej sme měli svůj problém, to je fakt. Tak promiň, jen že mě ta tvoje lhostejnost k nám trochu naštvala. Tady si nehrajeme na "tohle je moje vesnice a ta má přednost" my je odsud chcem dostat natrvalo a všechny, jinak je fuk kolik z nás zachráníme když je zas chytnou.
Řekl nakonec Lof svou víceméně omluvu, načež změnil tón a klidně se rozvalil u ohně.
No co se plánu týče, tak tu máme jednu akcičku co by mohla bejt podle tvýho gusta. Plecháči co hlídají tábory otrokářů si tu zřídili stanoviště pro ty svý dvounožky. Pokud se nám podaří ho zničit tak budou muset snížit hlídky v táborech a to včetně toho kde mají tvoje lidi.
Zasvětil tě do plánu Lof a počkal na tvou odpověď.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“