Další štace - výcvik pro Freye Overmana (Davidss)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Další štace - výcvik pro Freye Overmana (Davidss)

Příspěvek od East.Wood »

Danuta, hlavní město Trid, kantýna Modrý měsíc

"Táhni ke všem čertům, vochlasto!! A opovaž se ještě jednou vkročit do tohohle podniku, pan Voo'tagen nemá rád, když mu někdo svádí tanečnice! Ještě jednou se tu ukaž a vyletíš ven s přelámanýma hnátama!!!" zařval jeden z Niktů, kteří Tě "taktně" vyprovodili ze dveří kantýny. Jindy by ses jim ubránil a podal si je, ale to bys nesměl být po probdělé noci, kdy jsi vypil víc, než bylo zdrávo a navíc jsi si dovolil laškovat s pohlednými Twi'lečkami, tančícími pro potěchu hostů. A právě to zavdalo majiteli příčinu, aby Tě nechal vyhodit svými gorilami.

Popravdě pití a vysedávání v baru bylo Tvou jedinou radostí od doby, kdy jsi skončil poslední kšeft. Nějaké kredity Ti ještě zbývaly a tak nebyl problém je utratit v těchhle pochybných podnicích. Pravda, spíše by se hodily na doplnění Tvé výzbroje, zásob nebo vybavení lodě. Ale na obzoru se stejně nejevila žádná ucházející práce, tak proč marnit čas čekáním...

Jen těžce jsi se zvedal ze země, zbitý a domlácený. Avšak bolest byla Tvým denním chlebem, tudíž ti stačilo párkrát se protáhnout a za chvíli si přestal vnímat palčivou bolest v pohmožděných údech. Rozhodně jsi dopadl lépe, než kdyby Ti je ten Nikto utrhl z kloubů...

Jelikož bylo časně ráno, na ulicích Tridu se pomalu trousili první chodci a Tebe ovanul čerstvý ranní vánek (určitě čerstvější, než v kantýně...)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Danuta, hlavní město Trid, kantýna Modrý měsíc

Mmm ta je,tu bych.....
pomyslím si když se dívám na jednu obzvlášť atraktivní twi´leckou tanečnici a hodím do sebe další skleničku dnes už asi desátou.Nebo dvacátou.Sakra měl bych se hlídat,už v tom mám zmatek
řeknu si ale vtom do sebe se zvyku hodím další,kterou mám na stole.Čau krásko!
zařvu na ni opilecky a dodám Nechceš přijít tančit trochu blíže?
zeptám se ji rozverně.

A vtom mě popadnou dva páry rukou a velmi "něžně" mě vlečou ven z kantýny.Obdržím pár ran,ale nic co bych nesnesl.Samozřejmě že kdybych neměl v sobě asi dvacet sklenek,tak už oba dva leží na zemi v kaluži krve.Ale takhle...Ale já nejsem vůbec opilýýý!
zařvu na jednoho z nich.A sem si příjdu kolikrát budu chtít já!
dodám a pak škytnu.Potácím se na místě a poslouchám zbytek toho co chtěl říct. A co pan Škrob nemá rád mi je úplně jedno!
zařvu škytnu a začnu se potácet pryč.

Sakra chtělo by to nějakou práci,dlouho jsem nějaký kšeft neměl,už mi začínají docházet kredity
pomyslím si a hmatem zkontroluji sumu ve své kapse.Dvě stě,tři sta maximálně tři sta padesát.
spočtu v duchu sumu.A přitom ten nový zaměřovač,který ze skoro jakékoliv zbraně udělá ostřelovačku,jsem si chtěl koupit co nejdříve a namontovat na svůj Corellian,stojí přibližně tisíc kreditů
připomenu si když kráčím po cestě.Protáhnu se abych zatlačil bolest do pozadí a po pár protáhnutích se to podaří.Ucítím lehký ranní vánek a rozhodnu se že nejlepší co asi můžu udělat je jít se prospat domů a pak zkusit sehnat nějakou práci.Rozhodnu se a zamířím ke své lodi kde přebývám a které říkám domov.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Danuta, hlavní město Trid

Ranní probuzení by bylo jistě milejší, než potácet se ulicemi v rostoucí kocovině, po probdělé noci a s vyhazovem z baru na účtě. Naproti tomu ti, co chodili kolem Tebe a spěchali za svou prací a povinnostmi, neměli určitě nejmenší náladu vychutnat si malebné jitro. Což Ty mohl bez problémů udělat...

Procházka do doků Ti trvala poněkud déle, ne snad proto, že bys neznal cestu, ale ona sama trasa se Ti zdála nějak delší, než obvykle... Nakonec však před Tebou zasvítila ona známá problikávající cedule s nápisem v galaktickém standartu:

Kód: Vybrat vše

Přístavní dok G-477
Číslo samotné už se Ti vrylo do paměti nejspíš i proto, že to v podstatě byla Tvá přechodná adresa. Neboť tam, kde kotvila Tvá loď, jsi měl i dočasné bydliště. Někomu by to mohlo připadat nevkusné, Tobě to však plně vyhovovalo...
Došel jsi znaveně až k vratům a v ten moment jsi zahlédl postavu, kterak obchází Tvé plavidlo a se zájmem si je prohlíží. Nebylo rozeznatelné, o koho se jedná, ale zloděj by se nějspíše choval daleko ostražitěji a nenápadněji...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Danuta, hlavní město Trid

Příjemné ranní probuzení vždy zlepší náladu do celého dne.Tedy jak se může člověk krásně probudit když usne na ulici.Ale když má člověk pěkný sen,tak je nálada dvojnásobně dobrá.No to jsem se krásně vyspal a ten sen byl ještě krásnější
pomyslím si a pousměji se.Popadnu svoje zbraně a všechny další osobní věci,uložím je na své místo a jsem připraven vyrazit.Když se rozhlédnu,tak uvidím že je krásné počasí,které si hodlám řádně užít.Nasaji čerstvý vzduch a vyrazím na každodenní procházku do doků.

Po cestě si,tak jak jsem si naplánoval,vychutnávám čerstvý vzduch a nasávám ho plnými doušky.Nijak nespěchám a to hlavně proto že je tak krásně.Párkrát se protáhnu a zjistím že už jsem u doků.Uvidím známý blikavý nápis a tak nemeškám a zamířím rovnou dovnitř doků.G-477
probleskne mi hlavou a uvědomím si že tohle číslo mi přijde stejně povědomé jako můj pokoj.Kotví zde můj druhý,přechodný domov.Moje pýcha.

Jelikož je moje loď až skoro na konci doků tak mi cesta docela trvala.Když je moje plavidlo konečně v mém zorném poli usměji se,jako vždy když ho vidím.Jako vždycky ta stará známá ovšem dobrá podívaná)
řeknu si spokojeně.Ale jakmile dojdu blíže uvidím něco co zkazí známý pohled.Uvidím nějakého muže který si moje plavidlo se zřejmým a neskrývaným zájmem obhlíží a obchází kolem něj.Lehce přidám do kroku a ujistím se že jsou všechny zbraně a ostatní věci na svém místě.Zároveň s tímhle pohybem si nechám ruku na jedné ze svých DL-22 a neslyšně odjistím její pouzdro.Dojdu k tomu muži a zeptám se ho
Mohl by jste mi říct,co děláte u mého plavidla?
zeptám se zdvořile,avšak s nádechem výhrůžky.
______________________________________
Tak tady se budeš muset opravit. Pokud vím, jsi na cestě z baru, kde Tě před chvílí podnapilého vyhodili... Takže jsi nespal v nějakém pokoji, neumyl se, nenafintil a zvesela nešel k lodi... ;) EDIT


Lepší ?
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, přístavní dok G-477

Postava se po Tvé výzvě rozešla k Tobě, takže za chvíli jsi ji mohl docela dobře identifikovat, především poté, co si sundala leteckou přilbu: Byla to žena, kolem 180 cm vysoká, štíhlá v bocích, postava tak akorát, dlouhé blond vlasy sepnuté do copu. To jsou znaky, které Tě zajímali nejvíce... a to u každé ženy...

Osoba se postaví před Tebe a podá Ti ruku: "Ahoj, jsem Akkola Zega. Přišla jsem si prohlédnout doky a Tvoje loď se mi docela líbila, takže ti doufám nevadí, že jsem si jí prohlídla..." mrkla na Tebe.
Pak pokračovala ještě dříve, než jsi stačil něco namítnout: "Víš, kdysi jsem taky létala, ale po jedné ošklivé nehodě, kdy mi zemřel navigátor a životní partner v jedné osobě, jsem s tím praštila. Teď spíše obchoduji se součástkami a někdy se takhle projdu po přístavišti, abych bojovala proti nepříjemným vzpomínkám a neznechutila si létání do konce života..."

Zasněný pohled vystřídala zmateným potřesením hlavy a podívala se Ti do očí: "Já tady plácám a vlastně jsem Tě nepustila ke slovu, promiň..." a čekala, zda zareaguješ.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, přístavní dok G-477

Po mé otázce postava zamíří ke mně a během chůze si sundá leteckou přilbu.Poté co si ji sundá a dojde ke mně,uvidím ženu,pěknou ženu.Hmm dlouhé vlasy,pěkná postava.
pomyslím si a jsem rád že už nejsem opilý jinak bych na ni mohl udělat špatný dojem.Sakra že já nejsem umytý.
pomyslím si a nasaji svůj,bohužel docela nepříjemný pach a doufám že ho vůně přírody zakryje.

Po napřáhnutí její ruky ji také stisknu,jemně jako k ženě.Poté se mi představí a vysvětlí mi co dělala u mé lodi.Nadechnu se a chci něco říct ale nepustí mě ke slovu a mluví dále.Pozorně si ji vyslechnu a poté co mi poví o své ztrátě mi proběhnou vzpomínky na ztrátu otce a matky.Při té vzpomínce se jako vždy zatvářím smutně ale soustředím se na vyprávění ženy a jsem odhodlaný Ji vyslechnout až do konce.Tak obchodnice se součástkami,jestli dostanu nějakou práci a nějakou pořádnou sumu kreditů po ní,tak bych si s ní mohl udržet kontakt a něco si od ní koupit.
pomyslím si a zase zalituji že nemám dostatek kreditů.

Opětuji její pohled do očí a po její omluvě tedy konečně spustím já: Těší mě madam,jmenuji se Frey Overman
představím se a vyseknu drobnou úklonu jejím směrem.No původně jsem si myslel že se bude nějaký zloděj ochomýtat kolem mojí lodi,nebylo by to ani poprvé ani naposled.
řeknu a pokračuji.Ne když vidím slušného člověka,tak mi obhlídka moji lodi nevadí.Tak to je mi líto.
řeknu ji a myslím to vážně,jelikož jsem také zažil nedávnou ztrátu.
Ale ne vůbec mi nevadí,že jste Mě nepustila ke slovu,rád poslouchám příběhy jiných.
usměji se na ni a pokračuji.
No s tou ztrátou mám také v nedávné době zkušenost ale snažím se na to nemyslet a pokud přece jen tak si vždy vzpomínám ne pěkně,veselé zážitky s tou osobou.
povím ji a zeptám se ji A co říkáte na moji loď ?
doufám v odpověď typu "Skvělá".Pokud by jste chtěla mohl bych vás někdy pozvat na vnitřní prohlídku
nabídnu ji a čekám na odpověď,doufajíc v kladnou.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, přístavní dok G-477

Akkola se na Tebe překvapeně zadívala, ale očividně jí Tvůj návrh těšil: "To bych moc ráda! Víte, slyšela jsem ve zdejších končinách, že jste schopný, co se týče zbraní, pilotování a komunikačních systémů." obdivně mluvila, zatímco jste se procházeli dokem. Poté jste se zastavili a ona se k Tobě otočila: "Přiznám se vám, Freyi - hledala jsem Vás! Potřebuji pomoci s jedním závažným problémem a není tu nikdo schopnější, než jste vy..." prosila Tě, nebo spíše nabízela spolupráci. Měl jsi na vybranou? Zdálo se, že Akkola Ti výběr příliš neumožňuje...

Přesto, že jsi ještě očividně nebyl ve formě po perné noci, vyjádřila ta žena svůj obdiv nad Tvými znalostmi v umění lovců odměn. Pro Tebe dostatečný důkaz, že to myslí vážně!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, přístavní dok G-477

Po mém návrhu se setkám s jejím překvapeným pohledem ale jde vidět že souhlasí a že ji můj návrh potěšil.Procházíme se a já pozorně poslouchám její slova aby mi nic neuniklo.Těší mě,že se o mě vykládá tolik pochvalných věcí a řekl bych,že jsem hoden dostat těm pochvalám
řeknu Ji s úsměvem.Zastavíme se a ona se ke Mně otočí a pohlédne mi do očí.Začne mluvit a až domluví tak jsem chvíli udivený.Tak ona mě hledala? To bude ještě zajímavé....
pomyslím si.

Tak vy jste mě hledala,Akkolo ? Takže mi nabízíte spolupráci,chápu-li to dobře?
zeptám se ji,pročistím si hlas a mluvím dále Pokud potřebujete pomoci s nějakým problémem,tak záleží na tom s jakým problémem myslíte,jelikož já řeším dosti odlišné problémy,jiné než si lidé představí obyčejně pod slovem problém.
vyjádřím se k zřejmé nabídce.Těší mě že máte o mě tak dobré mínění a myslím si že vás nezklamu.
zareaguji na lichotku a usměji se na ni.Zřejmě to myslí vážně,navíc není špatné spolupracovat s takhle krásnou ženou.
honí se mi hlavou.Tak,o jaký problém se jedná Akkolo ?
zeptám se a napnu uši.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, přístavní dok G-477

Ještě chvíli se procházíte dokem, když tu se Akkola konečně odhodlá a prozradí Ti proč za Tebou přišla: "Víte, když jsem vám řekla, že jsem ztratila svého partnera při nehodě. Ale ve skutečnosti bojoval můj navigátor a manžel v jedné osobě v Bactové válce u Halanitu. Pravdou je, že se přidal k tamním kolonistům a usedl do kokpitu stíhače, aby po boku Gavina Darklightera bojoval proti Impériu. Poslední zprávy jsem od něj dostala těsně před bitvou a doufala, že bude v pořádku. Ale když se dlouho neozýval, kontaktovala jsem velitele kolonistů a ten mi zdělil neradostnou zprávu..." Akkola odvrátila hlavu, aby zakryla slzy, které se jí třpytily v očích... "Manžel se prý při bitvě dostal nad měsíc, kde zmizel. Ačkoliv po něm kolonisté z Halanitu pátrali, nenašli nic, pouze vrak stíhačky..."

Srdceryvný příběh se zdál být pravdivý, věděl jsi o Bactových válkách a o tom, že s novorepublikovými silami bojovalo mnoho dalších lidí, kteří nebyli přímo zainteresovaní. Dívala se opět na Tebe a pronesla: "Pomůžete mi najít mého muže, Freyi?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, přístavní dok G-477

Zase se začneme procházet a já stále nenápadně pokukuju na její tvář.Když pohlédnu pořádně,vypadá jako by se k něčemu odhodlávala.Vtom se nadechne a začne mi vysvětlovat proč mě skutečně vyhledala.Konečně se dočkám pořádného vysvětlení.
probleskne mi hlavou když začne mluvit.Pozorně Ji poslouchám aby Mi neunikl nejmenší detail její řeči.Tak s Gavinem Darklighterem ? Tím pádem to byl určitě výjimečný pilot,když měl tu čest s ním pracovat
podivím se koho to měla za manžela.

Když domluví tak se nadechnu a chystám se ji odpovědět ale ona mě ještě požádá o pomoc s hledáním jejího muže.Tak na tohle se tedy nespecializuji ale mohlo by to být zajímavé,mohl bych tím získat novou zkušenost a také peníze.
kalkulačka v mé hlavě se rozjede na plno.Víte Akkolo,já se nespecializuji zrovna na tento druh problémů.Mé povolání se nazývá "Lovec Odměn" jestli chápete co to znamená.Nejčastěji za peníze zabíjím a zajímám i když jak z ní už z názvu mého povolání tak nepracuji zadarmo ale za odměny.Pokud by jste se mnou spolupracovala Akkolo a pokud by odměna byla dostatečná,tak se domluvíme.
vyklopím to na rovinu a čekám na Její reakci.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, přístavní dok G-477

Zdálo se, že za svou prosbu Akkola očekávala nějakou protislužbu, takže jí ani nepřekvapilo, že lovec odměn po ní chce peněžní částku. Proto byla připravena. Z pouzdra za opaskem vytáhla umělohmotné pouzdro, z nějž v mžiku vysoukala kartu. Tu zasunula do terminálu, ke kterému jste došli během svého rozhovoru. Tam navolila potřebný kód a na displeji se objevila částka, která Ti na chvíli zatemnila zrak... Ne, obrazovka skutečně nebyla ušpiněná, zamaštěná ani nijak nezkreslovala číslice, které se na ní zobrazily:

Kód: Vybrat vše

Na Vašem účtě u Aargauské banky je nyní uložena částka: 1.000.000 novorepublikových kreditů
"Bude to stačit?" zeptala se žena smrtelně vážně? Legraci si s Tebe nejspíš nedělala...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, přístavní dok G-477

Během našeho rozhovoru dojdeme k terminálu,použitelnému mj. jako banku.Akkola byla zjevně připravená na odměnu za moji práci.Vytáhla si kartu a zasunula ji do terminálu.Tak to jsem zvědavý......
Vyťukává kód a po momentu se objevil krátký text a čísla které jsem v tomto smyslu ještě neviděl.

Cože ? Milion kreditů ? Tak za tuhle sumu bych klidně zabil i Jedie holou rukou.
zamrkám údivem nad tou sumou kterou vidím na displeji terminálu.Stačit to bude ale....je tu menší problém.
Pečlivě si musím rozmyslet co řeknu dále Víte,Akkolo,tahle mise je riskantní a kdyby se něco zvrtlo a vy by jste zemřela tak bych opravdu nerad byl bez odměny,tudíž to bude 10.000 kreditů předem.
vyjádřím svoje stanovisko.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, přístavní dok G-477

Akkola si odkašlala: "Ehm, myslím, že tahle záloha bude pro Vás spravedlivá. Ale nebojte se, celá tato částka bude vaše, jestliže najdeme Brenta. To je můj muž, Brent Zega. Doufám, že je ještě naživu..." a při těch slovech si tiše povzdechla...

Došli jste opět k Tvé lodi, Akkola si ji s nadějí v očích znovu prohlédla a pravila: "Jsme si jista, že společně dokážeme Brenta najít. Dnes večer, až se setmí, se tady sejdeme, budu mít pro vás těch 10000 kreditů. Doufám, že se mohu spolehnout na Vaši mlčenlivost. Je to choulostivá akce a nechci, aby se to rozkřiklo. A děkuji..." zavolala, když odcházela z doků.

Plný dojmů z nového úkolu jsi měl nyní docela slušný výdělek takřka v kapse a den volna k tomu. Takže otázkou bylo, jestli se jít odreagovat stejně, jako předešlou noc, nebo si v klidu promyslet plán cesty, dokoupit nějaké zásoby apod. Každopádně tak jako tak Tě čekal perný den, než připravíš loď na dlouhou cestu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, přístavní dok G-477

Výborně,peníze rovnou,to je to co jsem potřeboval
bleskne mi hlavou,když se dočkám kladné odpovědi na mou žádost o kredity předem.Nebojím se,věřím Vám že podmínky splníte.
řeknu a dodám:A pokud bude naživu,tak ho společně najdeme.
povzbudím sebe i Ji.

Dojdeme k Mé lodi a Akkola se na mě podívá a řekne to co jsem před chvílí řekl já a ještě něco navíc.Takže za setmění na shledanou a nebojte se budu mlčet.
rozloučím se a vyrazím dovnitř lodi osprchovat se a poté jít obhlédnout ten nový zaměřovač a dokoupit zásoby do lodi.

A pak už spánek,spánek!
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, hlavní třída

Tvé kroky nyní mířily do středu města, kde byl největší shon, hustá doprava, miliony bytostí z celého Hallského sektoru a okolí. Viděl jsi Togoriany, Verpiny, Bimmy, Wookiee a mnoho dalších. Ztratit se mezi nimi by nebyl žádný problém...
Ale především se zde, v centru města nacházely desítky obchodů, obchůdků, krámů a vetešnictví, kdes mohl celkem za rozumnou cenu nakoupit vše, co bylo třeba.

Hned ten první, který se Ti postavil do cesty, se zdál být příhodným místem k nákupu součástek. Krám se jmenoval "Zlatá tryska" a před ním se na křesle rozvaloval stokilový tlouštík, plešatý tak, že se mu na slunci leskla zpocená hlava. Měl nápadně dlouhé rezavé vousy a bradka mu padala až pod jeho objemné panděro. Když Tě spatřil, okamžitě vycítil zákazníka a zahlaholil: "Á, brej den přeju, vašnosti! Vidím, že dete kolem a určitě hledáte ňákej špeciální obchůdek s něčím, co by se mohlo hodit štramákovi, jako ste vy! Máte štěstí, šéfíku, mám tu vše pod jednou střechou, jen račte..." a na důkaz své přehnané ochoty zvedl své zavalité tělo ze sedadla a kolébal se ke dveřím krámu a ukazoval, aby jsi jej zdvořile následoval...

Popravdě jsi měl určitě několik dalších příležitostí narazit na důvěryhodnější obchod s důvěryhodnějším prodavačem. Ale tady bys jistě ušetřil drahocený čas a možná i peníze, za které bys pak mohl zajít na sklenku...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“