Temno nad Ossusem - výcvik pro Mikea Stalkera

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Temno nad Ossusem - výcvik pro Mikea Stalkera

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant

Galaktická aliance.

Pro některé byla příslibem blahobytu, prosperity a především míru v celé galaxii.

Ale v Řádu Jedi nastalo zděšení poté, co Jacen Solo, o kterém se začalo říkat, že Temná strana Síly mu zastřela zrak, převzal kontrolu nad Aliancí. Pro Jedie tomohlo znamenat velkou hrozbu. A zde na Akademii si toho všichni byli dobře vědomi.

Ale ani obavy s nastávající situace nemohly zabránit smutné události - pohřbu Mary Jade. Na Coruscantu se chystal v pravdě velkolepý obřad a většina mistrů a rytířů z Praxea zamířila právě tam, aby vzdala poslední hold Skywalkerově ženě. Na Ossusu ve zdech Akademie vás moc nezbylo, jen Kam a Tionne a pár dalších, včetně skupiny studentů, v níž jsi byl i Ty...

Avšak ani v této smutné době vám neměl být dopřán klid k meditacím a cvičením, jelikož Jacen Solo vyslal na Ossus jednotku GAG pod velením majora Serpa, aby obsadila Akademii a zasadila tím tak úder do vašich řad!

Ossus, Jedi praxeum

"Vypadá to, že máme společnost..." pronesl ve spěchu s nádechem humoru John, když jste běželi na nádvoří Akademie, kde se mezitím seběhla skupina studentů a rytířů pod vedením Kama Solusara. Tionne se zbytkem tvých přátel mezitím monitorovala okolí Praxea a přinášela ne příliš povzbudivé zprávy: Jednotky Galaktické Aliance se dostali bez nejmenších potíží na planetu a byly rozmístěny kolem a připraveny na invazi. Zbývalo pokusit se ubránit Akademii, než se vrátí všichni, kdož odcestovali na Coruscant.

Kam nyní promluvil k vám, studentům: "Poslouchejte mě! Všichni víte, kdo za tímhle útokem stojí. Chci, abyste si uvědomili, že budeme zachovávat myšlenku rytířů Jedi, ať už proti nám stojí kdokoliv..."
Jeho slova náhle přerušila střelba z blasterů, ozývající se z údolí.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Ossus, Jedi praxeum

„Konečně si pořádně zatrénujeme,“ zasměje se upřímně na přítele. V tomto smíchu šlo ovšem znát pocit strachu a beznaděje. Běžel dál s Johnem. Za běhu si opravoval oblečení. *Doufám, že to bude jen trénink.*

Ossus, Jedi praxeum, nádvoří
Při proslovu Kama ztratí Mike barvu ve tvářích. *Strach vede k hněvu. Hněv k nenávisti. Nenávist k utrpení.* Stále dokola si opakoval slova Mistra Yody. „Jsem zvědavý jak mi posloužíš, můj věrný příteli,“ slova směřoval k meči. Zatím nikdy ho nemusel použít, aby s někým bojoval, kromě tréninku. Tam ovšem nikoho zabíjet nemusel.

Střelba z blasterů.

„Už se blíží,“ šeptne si sám pro sebe. Sáhne po svém meči a čeká, co se bude dít dál.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ossus, Jedi praxeum

Studenti se po sobě dívali a mlčky zažehli své meče. I Kam Solusar se připravil na boj muže proti muži. Nebo lépe řečeno muže proti pěti až deseti mužům, což bude nejspíše předběžný odhad přesily jednotek Galatkické aliance...

Ty s Johnem jste se chtěli držet u sebe a vytvořit případně dvojici, která se bude vzájemně krýt a doplňovat ve výpadech proti nepříteli. Ostatně takovýto styl boje ve dvou jste cvičili velmi často a rádi. Teď by se mohl hodit...

Několik desítek metrů od vás zašustila tráva a zpoza křoviska vyšla Tionne s několika svými studenty. Došla spěšně ke svému muži a hlásila: "Několik jednotek se k nám přiblížilo od východních kopců, dalších pár z jižního lesa. Od oka proti sobě máme takřka 100 vojáků... Tohle není dobrá zpráva, že Kame?"
Kam vyslechl její slova, pousmál se a pravil: "Nu co, byli jsme již v horších malérech..." Pak ale zvážněl: "Jenže musíme dát za každou cenu zprávu na Coruscant Lukeovi! Ale kdo jej kontaktuje? Někdo musí letět..." dopověděl nahlas svou myšlenku a podíval se na do zástupu studentů, mezi nimiž jste byli i vy s Johem.
_________________________________________
Výcvik začíná, mám pro Tebe pár informací: Ve své odpovědi vždy trochu posuň děj kupředu, ale ne moc. Piš jen za svou postavu, nikoliv za ostatní! Pokud možno, poprosil bych Tě o psaní v první osobě (Mike = já), je to lepší pro orientaci v postavách... Dávej si pozor na pravopis, u myšlenek nemusíš dávat věty mezi hvězdičky. A nakonec obsah příspěvku: Piš o pocitech, myšlenkách postavy, můžeš popsat i nějakou minulost. Toť vše, zlom vaz! ;)
ps.: Toho mistra Yodu zmiňuješ, že jste se o něm učili na Akademii, je to tak? :) jen pro upřesnění faktů... protože znát jej osobně samozřejmě nemůžeš.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Ossus, Jedi praxeum

Stojím s mečem v bojovém postoji, ruce pevně ovinuté kolem rukojeti. Šlachy napnuté, žíly naběhnuté. Na čele se objevily krůpěje potu. V žaludku cítím mírné křeče. Je to od strachu, nebo od vzrušení? Sám nevím. Celkově jsem naplněn takto rozporuplnými pocity. Stojím opřen zády k Johnovi, abychom se mohli navzájem krýt.
Po zašustění trávy se ihned otáčím ke zdroji zvuku připraven k prvnímu zásahu. Ještěže to byla Mistryně Tionne, jinak bych byl mrtvý, musím si vycvičit rychlost.
Pozorně poslouchám Kamova slova a má beznaděj se zvyšuje. Stal jsem se Jedim, abych pomáhal, ale jak pomohu víc, tím, že tu zůstanu, nebo tím, že poletím pro mistra Luka? Může to být i rozhodnutí mezi životem a smrtí. Nakonec se rozhodnu a zvednu ruku. „Já poletím,“ s těmito slovy se podívám směrem k Johnovi. Prosím poleť se mnou.
_____________________________
V pořádku, takhle nějak by to mělo vypadat - když budeš mít další dotazy, piš je buďto PM zprávou, nebo do SB (chat dole na stránce Akademie) ;)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ossus, Jedi praxeum

Kam se na Tebe zadíval a bylo vidět, že usilovně přemýšlí o návrhu, který si podal. Podíval se i na Tionne, svou družku, zda se jí tvůj nápad zdál dobrý..

Tionne jako by mu četla myšlenky: "Kame, nemáme jinou možnost. Ani jeden z nás nemůže opustit Akademii. Ale tady Mike by to mohl dokázat. Alespoň myslím..." dodala nejistě...
Kam opětoval její pohled. Nemohl se rozhodnout, když v tom promluvil i John Dewall, Tvůj dobrý kamarád a souputník: "Jestli mohu něco říct, mistře Kame. Tady Mike a já toužíme po akci, až budeme moct dokáze naše schopnosti v akci. Proto pokud nás vyšlete na Coruscant, uděláme všechno proto, abychom doručili vzkaz mistru Skywalkerovi!" řekl sebevědomě.

Odněkud z hloučku studentů se po chvilce ozval posměšný hlas: "Ty, že bys to dokázal? Vždyť ani neumíš pořádně létat a tam nahoře by Tě sestřelili jako uloveného jestřapýra..." Ani jsi nemusel pohlédnout tím směrem, abys poznal, kdo to vyřkl - Theek! Postavil se před studenty a po boku mu stál jeho věčný druh, rodian Bowen. Oba dva byli na Akademii vždy proti Tobě a ani nyní se to nemělo změnit...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Ossus, Jedi praxeum

Při rozhovoru Kama a jeho družky se na mi na tváři objeví letmý úsměv. Trošku se mi zvedne nálada. takže John do toho půjde se mnou. Spustím meč, ale nevypnu ho. Postavím se do normálního postoje a děkovně koukám k Johnovi.
Zase on, proletí mi hlavou po Theekově výkřiku. Hněv se ve mně začne probouzet. Dech se zvyšuje. Začínám rudnout ve tvářích. Meč znovu pevně chytnu. Ozve se praskot v mých kloubech. Zamířím s mečem na Theeka a hněvem zabarveným hlasem na něj vykřiknu: „Ty si pořád myslíš, že jsi lepší než já? To se rozhodně pleteš. Tebe porazím kdykoliv a jsem přesvědčený, že ty jsi moc velký zbabělec, aby ses na tuto misi vydal.“ Zapomněl jsem na klid a na slova Mistra, o kterém se mluvilo na přednáškách s velkým vděkem.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ossus, Jedi praxeum

Bylo to nečekané: Na jedné straně nenáviděný student s cílem nalomit Tvou sebedůvěru a na straně druhé Ty s přesvědčením, že dokážeš nemožné a řeči Tvého "soupeře" nepadnou na úrodnou půdu.

Theekse posměšně podíval na Bowena a po Tvém proslovu se ujal slova opět on: "A Ty si myslíš, že jsi nejlepší co? Ale hned bych Ti mohl předvést, že i já to s mečem umím..." a výhrůžně položil ruku na jílec své zbraně...

Tionne, Kam a studenti, kteří se rozestoupili kolem, nemohli věřit svým očím a uším a chvíli bezděčně zírali na čtveřici oponentů.
Kam nebyl na několik vteřin s to zasáhnout, ale jako první se vzpamatovala právě Tionne a postavila se mezi vás a rezolutně odmítla jakýkoliv konflitk: "Brzděte, studenti! Tohle snad nemyslíte vážně? Před námi je konflikt s nepřítelem a vy se tu chcete přít o to, kdoz vás je nejlepší? To se mi snad jen zdá..." a když poté z toho vrušení těžce oddechovala, doplnil jí Kam: "Momentálně není čas ani prostor k rozepřím, měli bychom všichni táhnout za jeden provaz. Proto tady mám řešení: Poletíte všichni čtyři! Mike, John, Theek i Bowen! Bude vás více, máte tím lepší šanci na průnik do vesmíru a následné splnění úkolu, který na vás čeká... Cestou by jste měli přemýšlet o nenásilném řešení vašeho sporu. Cesta do centra galaxie nebude nejlehčí, ovšem tam musíte držet pospolu a sehnat pomoc..."

Jeho slova přerušila další dávka střel z blasterů a oba mistři již na nic nečekali, mlčky vás vyslali ke stihačkám a sami se začali se zbytkem studentů připravovat k boji...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Ossus, Jedi praxeum

Hněv mne pohltil a zaslepil. Již jsem se chtěl rozmáchnout mečem po Theekovi, když mezi nás skočila Tionne. Zalapám po dechu. Co se to se mnou stalo, jako bych to nebyl já. Nikdy jsem se nenechal takto vyvést z míry. Sám nechápu, jak se toto všechno stalo. „Omlouvám se Mistrové, nechal jsem se až moc unést emocemi, vím, že by se to Jedimu nemělo stávat,“ vypnu meč, ukloním se a omluvným tónem pokračuji, „udělám to, jak si přejete.“
Trošku nevraživým pohledem se podívám na Theeka: „Myslím, že bychom mohli odložit naše spory po dobu trvání mise.“
Již nestihnu nic jiného říci, protože nás mistrové poslali ke stíhačkám.

Ossus, Jedi praxeum, hangár

Přicházím a ihned se rozhlížím po něčem co by vyhovovalo našim potřebám. „Potřebujeme něco, co je 4místné a zároveň rychlé, vidíte něco?“ zeptám se ostatních a koukám po hangáru.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ossus, Jedi praxeum, hangár

Zdálo se, že Theek nemůže stále rozdýchat, že jej Kam Solusar poslal na záchrannou akci společně s Tebou. Nevypadalo to, že by chtěl nějak extra spolupracovat, ovšem pro záchranu Akademie to prostě udělat musel a bylo na něm místy vidět, že si to dobře uvědomuje.

Došli jste až do prostoru, kde normálně stálo okolo dvaceti plavidel, které byly jak pro studenty k leteckým výcviků, tak pro mistry a jejich padawany pro cesty vesmírem. Ovšem dnes a zrovna, když to člověk nejvíc potřeboval, zde bylo jaksi prázdno...
Na ploše jste zahlédly pouze 2 klasické X-wingy, potom 3 zachovalé A-24 Sleuth Scouty, které se v letovém provozu moc nevyužívaly od dob Povstání a docela v zadní části hangáru se ukrývala vesmírná jachta třídy Horizon, ve které jste s úžasem poznali loď, patřící Maře Jade - "Jade Shadow".

Protože stíhače byly standartně jednomístné a byla zde možnost pouze přibrat jednoho astromecha, zdála se na první pohled lepší varianta půjčit si větší loď, kde posádku často tvořili pilot, ko-pilot, navigátor a astrodroid. Situace, ve které jste se nacházeli, umožňovala opomenout etické hledisko věci (úmrtí Mary Jade).
Rozhodnout jste se museli během několika málo okamžiků...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Ossus, Jedi praxeum, hangár

Koukám zapáleně po hangáru a k mému rozhořčení pro nás čtyři nebyla ani jedna loď. „Hoši, bohužel…“ již chci volat, že budeme muset letět každý sám, ale pak si všimnu Jade Shadow, „pro nás tu je jen TAHLE loď.“ Ukážu na Jade Shadow.

Měli bychom si ji vzít? Nebo spíš neměli? Když si vezmeme tuhle loď a sestřelí nás, padneme všichni 4. Když si zase vezmeme každý jeden stíhač, nebudeme se moci krýt navzájem. Co udělat? Kéž by tu byl můj mistr, ten by rozhodl. Chaos v mé hlavě ještě přikořeňuje to, že jsme v opravdovém časovém presu. Ne, musím se rozhodnout, je to na mně.

„Jdeme dovnitř, ale musíme dát pozor na to, abychom s ní nic neudělali, Mistr Skywalker by nebyl moc nadšený,“ s těmito slovy nastupuji do lodi.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ossus, Jedi praxeum, hangár

Ve chvíli, kdy záleželo na každé vteřině a během několika málo okamžiků jste mohli být v hangáru odříznuti nepřátelskou palbou, jsi celkem rychle rozhodl za celou skupinku, že poletíte největší lodí, do které jste se celkem dobře mohli vejít všichni čtyři. A zdálo se, že nikdo nebyl proti...

Nikdo, až na Bowena!

Rodian zůstal stát na místě, vzdorovitě založil ruce v bok a hlasitě oponoval Tvému návrhu: "Tak to tedy ne, Stalkere! Myslíš si, že budeš jen tak velet naší misi? Rozhodně se nenechám komandovat a poletím, jak budu chtít já... " a s nadějí podpory se podíval po svém kumpánu Theekovi. Ten, když se setkal s jeho pohledem, rozpačitě rozhodil rukama a řekl: "Hele, Bowene, jak chceš, ale tady Mike má pravdu v tom, že bychom měli táhnout za jeden provaz. Každopádně dělej, jak myslíš, já letím s nima..." Nechal Bowena svému osudu a Tebe mimoděk napadlo, jak to že najednou obrátil list a v názorech jste se shodli...

Bowen ani neprotestoval a poklusem vyrazil k jednomu z X-wingů, které obdivoval díky slavným vítezstvím v dobách Povstalců. John se na Tebe ohlédl a spěšně se dotázal: "Necháme ho letět samotného??"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Ossus, Jedi praxeum, hangár

Že by mne začali uznávat? Na tváři se mi objeví úsměv uspokojení a tepla u srdce. Tento výraz mi moc dlouho nezůstal. Po něčím proslovu mi zmizel. Zase Theek, proletí mi hlavou. Ovšem mýlím se. Byl to Bowen. S otevřenou pusou a nevěřícným výrazem ve tváří koukám na Theeka. To je snad poprvé co se mne zastal. Po tolika letech se mnou souhlasí.
Z této letargie mne probudil Johnův dotaz. „Řekl bych, že se přesvědčit nedá, tudíž nemá cenu se o to snažit, takže měli bychom letět. Kdo to odpilotuje?“

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ossus, Jedi praxeum, hangár

Theek se na Tebe zmateně podíval, zatímco John si byl svou odpovědí jistý: "Vezmi to Ty, Miku, jsi z nás nejlepší pilot!" mrkl na Tebe a tím Ti dal jasně najevo svůj souhlas. I když Theek by řekl asi něco jiného, společně jste se během pár okamžiků nalodili.

Z řídící kabiny jste si mohli povšimnout, kterak Bowen se svým stíhačem již opustil startovací plochu hangáru a mířil směrem na otevřené nebe. Po kontrole všech řídících systémů jsi uslyšel, jak Tví druhové obsadili jednotlivé posty v lodi. John, sedící vedle Tebe, převzal funkci ko-pilota a zahlásil: "Všechny systémy v normálu... co ty, Theeku?" otočil se na zadní sedadlo, kde obvykle sedával navigátor. Tam již seděl usazen Togrutan a v jeho hlase bylo ještě slyšet rozčarování z Bowenova odtržení: "A..ano, všechno je v pohodě..." pronesl nervózně.

Z vysílačky se ozval známý hlas: "Tak co, padavky, budete se jen schovávat v hangáru, nebo poletíte? Budu vám dělat doprovodného stíhače..." hlásil Rodian ze svého X-wingu a na důkaz toho, že čeká jen na vás, udělal na nebi parádní loping. Sebevědomí z Bowenova hlasu jen čišelo a vás napadlo, že si počíná dosti neopatrně, což mohlo skončit katastrofou...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Ossus, Jedi praxeum, hangár, Jade Shadow

Takže s lodí problémy nejsou, takže bychom mohli za… Ozval se Bowenův hlas. Nasadím si headset a se smíchem na ústech jen pronesu: „Jen se nevytahuj s takovou lodí bych to taky zvládl.“ By mne zajímalo jestli se nám neztratí, bez svého šéfa. Zakroutím nad to myšlenkou hlavou, abych ji zahnal pryč. Zhluboka se nadechnu a vydechnu. Zatáhnu za startovací páku, tak jak mi to vysvětlovali při pilotském výcviku. Potom co loď nastartuje, chytnu řídící mechanismus, znovu jsem se nadechl a zvedl loď. „Být váma, tak se připoutám, s takovou lodí letím poprvé.“ Snažím se skrýt nervozitu, ale špatně. Pomalu zamířím k nebi. Proč zrovna já, proč já hlupák se hlásil na tuto misi. Roztřepaným hlasem hlesnu do mikrofonu: "Hlavně nás nezapomeň informovat co se děje v okolí."

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ossus, na palubě Jade Shadow

Vzlétl jsi s lodí poměrně lehce, neboť i tato patřila do širšího repertoáru strojů, na kterých se bylo možno v Praxeu učit pilotování, seřízení, opravy a jiné záležitosti, jež musel dobrý pilot ovládat. Navíc jak John, tak Theek zvládali své nové pozice slušně, takže jste mohli bez prodlení vyrazit do širého vesmíru a nabrat kurz Coruscant.

To by ale nesměla Galaktická Aliance mít ve vzduchu své stroje, které zajišťovaly vzdušný prostor nad Ossusem! V mžiku se kolem Jade Shadow vyrojila letka TIE interceptorů a měl jsi co dělat, abys po prvním momentu překvapení udržel stroj v klidu. John se s napětím podíval na Theeka, poté na Tebe a promluvil: "Jak se zdá, nenechají nás jen tak si odletět... Co můžeme dělat?" zeptal se a na mysli měl prostředky, jimiž jste se mohli bránit. V hlavě Ti v rychlosti proběhla stručný popis výzbroje lodí stejného typu, jakým Jade Shadow byla. Moc toho nebylo: Nějaká laserové dělo, blasterové kanóny, naváděné střely - s touto výzbrojí a dobrými štíty jste se mohli poměrně dobře bránit letce čítající 5-7 strojů GAG. Problémem bylo, že ovládání zbraňových systémů nebyla zrovna nejlehčí záležitost a vy jste byli jen tři.
Napadlo Tě, kde teď asi vězí Bowen se svým X-wingem...

Lodí otřásla vlna, kterou vyvolala střela, jež minula pravobok o milimetry...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“