Temno nad Ossusem - výcvik pro Mikea Stalkera

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

nad Coruscantem, Jade Shadow

Seděl jsem a koukal jsem oknem jak se nám dařilo a pak jsem sebou nečekaně škubl. John se mnou spojil. Promiň, zapomněl jsem na to, i když to byl můj nápad.
Pohodlně jsem se usadil, zavřel jsem oči a začal jsem se soustředit na letící-řítící se loď a propojoval jsem své vnímání s ní. Přitom mi hlavou létaly věty: Prosím poleť. Hlavně nespani.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

nad Coruscantem, Jade Shadow

Loď se nyní řítila do hlubin zastavěné oblasti, kde však podle instrukcí velitele navigační základny neměl být téměř žádný život a nehrozily tak ztráty na životech.

Nebezpečné průmyslové oblasti, kde by zcela jistě došlo k mohutné explozi vlivem uskladněných kontejnerů plných jedů a chemického odpadu, jste již zřejmě minuli, teď jen zbývalo udržet loď v takovém kurzu, abyste vyvázli živí a v pořádku. Theek se staral o řízení, ty s Johnem jste propojili smysly a Síla vám měla pomoci ubrat na zběsilé rychlosti, kterou Jade Shadow letěla.

Loď sebou začala škubat, jako by prolétala neviditelnými zábranami. Skutečně se zdálo, že se něco pokouší loď vychýlit a mírně zbrzdit!

Poslední, co jste s Johnem matně slyšeli, bylo Theekův výkřik: "Držte se, narazíme!!"
Pak už jen rána a ohlušující kvílení plechu, dřícího o permabeton.
Za pár okamžiků nastalo ticho...
Ale netrvalo dlouho, protože někde nad vámi se ozvaly zvuky prolétávajících strojů.

Jako první promluvil Theek: "Jste celí, pánové?" řekl, ale pro zvířený prach ze sutin jsi jej ještě neviděl...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Coruscant, trosky Jade Shadow

První věc, co se dostala z mých úst po zřícení lodi, byl kašel způsobený zvířeným prachem. Pak jsem se postavil, oprášil a odpověděl jsem Theekovi: "Jo, žiju a nic mi není, možná nějaké oděrky. Co ty? A ty, Johne?"
O Theekovi jsem věděl, že je živý, kdyby mu něco bylo, odnesl bych ho, zas tak těžký nebyl. Ale co John? Hlavou mi probíhaly chmurné myšlenky. První opravdová mise a my jsme přišli o dva členy týmu.
Stal jsem tam a čekal na odpovědi mých společníků.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, za průmyslovou oblastí

Prach se již celkem ustálil a bylo možno dohlédnout pár metrů dopředu.
Nyní jsi mohl vidět situaci: Loď Jade Shadow byla napůl poničena, ale i přes děsivě vypadající havárii byla ještě schopna provozu. Ovšem až po důkladných opravách...

Když jsi volal své přátele, jako první odpověděl Theek: "Jo,myslím... že mi nic není... jen mě trochu bolí ruka..." vyhrabal se zpod řídícího panelu Togrutan a rozhlížel se kolem.

Johna nebylo nikde vidět...

Teprve za pár okamžiků jste slyšeli něco vně lodi.
Theek se rozběhl k výstupním vratům a když doběhl k nim, zakřičel: "Johne!! Jsi tu někde?? Tak odpověz, prosímtě!!"

Zpod něj se ozval chroptivý hlas: "Jasně, nekřič tolik... bolí mě hlava..."
Byl to John, značně potlučený a ležící těsně u plavidla. Zřejmě musel před zastavením vypadnout z Jade Shadow, nebo ho odhodila ven tlaková vlna. Theek se k Tobě obrátil a pravil s oddychem: "Mikeu, John žije! Ale potřebuje nutně lázeň v bactě!"

"Má ji mít, kamaráde!" řekl někdo venku.
Tím, kdo promluvil, byl muž v uniformě coruscantské policie, doprovázen dvěma stejně oblečenými muži a dvojicí policejních droidů. Zřejmě byli vysláni důstojníkem, se kterým jste před dopadem mluvili, aby se o vás postarali.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Coruscant, za průmyslovou oblastí

Napětí ve mně rostlo, John se neozýval. Prosím, ozvi se.
Pak promluvil, sice byl potlučený, ale živý, to bylo hlavní. Zvednul jsem si ho a přehodil jeho ruce přes ramena.
„Zdravím vás důstojníci, postaráte se o něj,“ popotáhl jsem si Johnovu ruku po rameni.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, za průmyslovou oblastí

Pětice policistů se ihned koordinovaně rozmístila kolem vás, přičemž droidi se seskupili kolem nebohého Johna a jeden z mužů pomáhal na nohy Theekovi. Velitel skupiny, který promluvil jako první, se Tebe jako relativně nejméně zraněného ptal: "Co jste to tam nahoře proboha dělali? Mysleli jsme, že je po vás..."

Podíval se bezděky na pocuchanou loď a pak obhlédl celé místo nehody.
Když skončil, přišel opět k Tobě a řekl: "Jaký je vlastně účel vaší návštěvy Coruscantu?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

Coruscant, za průmyslovou oblastí

Napřed jsem pomalu a opatrně předal droidům Johna. „Hodně štěstí, kamaráde,“ hlesl jsem, než se ke mně přišel velitel týmu.
„Letíme z Ossusu za Mistrem Skywalkerem. Říci důvod vám nemůžu, zpráva je určena pouze pro uši našeho Mistra, což mi připomíná, že bych byl rád, kdybychom se tam co nejdříve vydali.“
Podezřívavost mne zatím neopustila, co když spolupracují z GAG.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, za průmyslovou oblastí

Muž v uniformě coruscantské policie se ohlédl, zda droidi mají v péči Johna a Theeka a když se ujistil, že tomu tak je, najednou se v jeho ruce znenadání objevil blaster! A pokud jsi se v úleku mohl rozhlédnout, totéž učinili i zbývající členové policejní jednotky - tedy pokud byla vůbec policejní... Bylo sice divné, že muži po zjištění, že mají co dočinění se stoupenci řádu Jedi, nevzali rovnou nohy na ramena. Zřejmě však počítali s tím, že mají vše pevně pod kontrolou.

Ale Theek se hodlal bránit 'zatčení' a třebaže ho dva ozbrojení chlapi drželi v šachu, pokusil se jim Silou vyrazit zbraně z rukou. A málem by se mu to podařilo, neboť jedna zbraň skutečně vyletěla do vzduchu a spadla někde do trosek lodě, avšak druhý muž jí ztěží udržel a zabodl mu chladnou hlaveň blasterové pistole na spánek: "Tak dost, Jedii! To už by stačilo..." zařval nervózně.
A velitel skupiny se přidal: "Tak vážení, legrace skončila! Za žádným mistrem nepůjdete, ale projdete se s námi! Jasný?" zněl příkaz a droidi se seřadili kolem otřeseného Johna a vzali jej mezi sebe.
Ty jsi byl veden jako první a velící rádoby policajt Ti ukazoval, kam máš jít a důrazně Ti kladl na srdce, abyste ve vlastním zájmu nebudili kolem sebe rozruch... Sám svou zbraň schoval tak, aby na Tebe stále mířil a přitom nebyla vidět a to samé udělali i Theekovy stráže.

Napadalo vás pár variant - od zlodějů, vrahů až po teroristy, ale vůbec jste neměli tušení, kam vás vedou a proč...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“