Mossd (výcvik pro MrTukan)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Tvá rozhodnost byla po zásluze oceněna, neboť tvůj rozkaz byl splněn do puntíku a bez jakýkoliv námitek. Za moment jste byli vyzbrojeni a připraveni, otázkou však bylo k čemu. Tvé rozdělení výzbroje bylo sice spravedlivé, přesto ne bez potíží. Une si se svou zbraní poradila podle předpokladů, tudíž jako by byla příruční pistolkou, ale Tum i Nim měli s manipulací se svými zbraněmi trochu problém, přeci jen i když byly lehčí než Unina pořád byly dost těžké a velké, bylo očividné že mají-li jim být k něčemu budou je muset o něco opřít jako předtím ty. Dalším problémem bylo, že nyní jste neměli plán a vypadalo to že ani představu co dál. Tento problém za vás ovšem po chvilce někdo vyřešil.
Kruci, pozor! Rychle schovat!
Nim okamžitě jak dořekla své varování chytla Une a Tuma a se zbraní na rameni sebou spolu s nimi praštila do nedalekého hustého křoví.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Na Nimino varování jsem zareagoval také velice rychle a vrhl se za svými společníky do křoví, abych se trochu rozladěně šeptem Nim zeptal:

Co zas, krucinál?!

Přitom jsem se na ni podíval, ale hned potom jsem se podíval na křoví, jestli jsme opravdu tak "neviditelní" jak se zdálo z venčí. Snažil jsem se vyhlédnout ven, jestli někoho neuvidím. Přitom jsem se snažil znovu spojit se Silou a vycítit nějaké uživatele Síly, zda jsou někde v okolí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Vaše rychlé schování se ukázalo jako dobrý nápad, když jsi během okamžiku dostal odpověď na svou otázku ve chvíli kdy kolem vašeho úkrytu prošla skupinka dvanácti vojáků. Vás jsi nijak nevšimli a ani Síla nezaznamenala žádné nebezpečí, ovšem jako předtím jsi nedokázal zaměřit směr ani vzdálenost žádného uživatele Síly mimo vás, pouze jejich přítomnost na této planetě. Ovšem naskytla se vám příležitost vyslechnout si část jejich rozhovoru.
....je děs. Slyšels? Ty parchanti prej sejmuli dva z nás a speciála.
Kecáš. Ty smradi? Sakra jestli takový dokážou sejmout ducha... páni.
No jo hold Sithti, ale já je stejně zabiju.
Jo jasně povýšení se ti zachtělo, ale máš recht. Admiralitu za to že zabiju pár děcek, kdo by do toho nešel.
Myslíte že proto nás Pán přeskupuje?
No bylo by to logický, jestli sejmuli tři vojáky tak nás bude hold chodit víc najednou aby nemohli mýt přesilu.
Ale stejně myslíte že tuší co Pán chystá?
Myslíš....

Zbytek rozhovoru jsi už neslyšel protože se od vás vojáci příliš vzdálili, ale bylo jasné že vaše problémy ještě neskončily. Nemluvě o obvykle vnímavém dotazu Tuma.
Tak co teď?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Vyslechli jsme sice část rozhovoru,ale daleko lepší by bylo slyšet ho celý. Každopádně bylo jasné, že naše útrapy na této planetě ještě neskončily a pravděpodobně asi ještě hned tak neskončí, pokud nás někdo nezabije. Když se Tum ozve se svou klasickou otázkou otočím hlavu na Nim a podívám se na ní stejně tázavým pohledem jako bych chtěl, aby něco vymyslela a potom rozhodla, co budeme dělat. Samotného mě totiž napadlo pouze sledovat skupinku vojáků, což by však ostatní asi moc nenadchlo, a tak jsem raději zatím mlčel a čekal, zda někdo přijde s lepším plánem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Nim na vaše tázavé pohledy odpověděla dost váhavě.
No mě nic moc nenapadá, teda napadá mě toho spousta ale ne o plánu. Snad jen aby sme šli za nima a možná přijdem na to proti čemu všemu tu stojíme, ale to mi přijde jako dost riskantní pitomost.
Na její odpověď jste se na sebe pomalu podívali a postupně se přiznali k podobným reakcím, čímž bylo rozhodnuto. Pomalu a velmi opatrně jste se vydali za onou skupinou, Une při přesunu pomáhala ostatním se zbraněmi aby jste je neztratili svým pomalým postupem. Po asi půlhodině dorazili vojáci na travnatou plošinu na níž už je čekali další, vy jste díky Niminu vedení zaujali pozici v úkrytu na okraji plošiny pod skupinou několika stromů, bylo zde asi třicet vojáků bez těch jež jste sledovali, po krátkém ujištění jsi mohl s jistotou říci že zde mimo vás nebyl žádný uživatel Síly, iniciativu převzal jakýsi voják jehož brnění neslo znaky Sithského impéria v rudých kruzích a který začal hodně hlasitě rozdávat povely. Většina jich se týkala jednotek a používala jejich označení čímž pro vás byla takřka nesrozumitelná, pochopitelný však byl jejich výsledek spočívající v rozdělení oněch dvaačtařiceti vojáků do čtyř skupin po deseti vojácích, které se vydaly dle rozkazů na stanoviště kamsi na planetě, naštěstí mimo váš nynější úkryt. Na palouku zbyly pouze tři vojáci, velitel a dva s podobným označením jako on ale žluté barvy, kteří zde nejspíše čekali na další příchozí. Když se poslední z odcházejících skupin dostatečně vzdálila ozvala se potichu Nim.
Koukám že se na nás chystaj jak na válku. To bude dost problém, ale když se koukám na tyhle tři tak mě něco napadá. Napadá tě totéž?
Otázka doplněná potutelným úsměvem mířila jasně na tebe.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Celkem s hrůzou sleduji, kolik vojáků po nás jde, ale když se rozejdou a zbyde jenom velitel se svými dvěma nohsledy, začnu pomýšlet na jeho zabití, případně zajetí. Šlo jenom o to, co by pro nás bylo prospěšnější. V tom se ozve Nim a já ji šeptem odpovím.

Zabijem je rovnou nebo se pokusíme toho šéfa zajmout? každopádně to musíme provést rychle než dorazí nějací další vojáci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Nim pokývne hlavou a po chvíli odpoví.
No nevím, máme tři zbraně a oni jsou tři. Když to vezmem rovnou tak by to mohlo bejt bez problémů. Ale živej by se hodil, rozhodně pro informace, jen nevím jak na to a jak ho pak uhlídat. S chytáním budou dost potíže a může to bejt nebezpečný, já bych se jich zbavila.
Svůj názor projevila velice klidně a nijak naléhavě, bylo vidět že velení je s konečnou platností v rukou vás dvou.
Ale jestli ho budem chtít chytit tak to bude asi dost na tobě. Ten tvůj krunýř je jediná použitelná výhoda, to je asi jasné.
Tato slova byla jasně mířená k ovlivnění tvého rozhodnutí, ale přesto byla logická a nejspíše i pravdivá. Skupinky vojáků mezitím zmizely v oparu planety a byl tedy čas jednat, ovšem u tebe se objevil hlodavý pocit. Pocit snažící se tě přesvědčit abyste svůj plán naplánovali včetně rychlého zmizení, zatím jsi žádné nebezpečí necítil a možná šlo jen o stres posledních událostí, ale stejně dobře to mohla být intuice a tu podcenit by mohlo být zlé.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Hm, jasný. Hele, mám z toho tady blbej pocit. Jsem pro je sejmout hned teď všechny tři, protože bez velení budou ostatní vojáci určitě aspoň na chvíli zmatení a možná se nám podaří zbavit se dalších nebo se alespoň přiblížit našemu cíly, ať už je to cokoli. Chytit toho šéfa by bylo dobrý, ale asi nebezpečnější, než by bylo únosné. A pak, těžko bychom zmizeli. Tak je teda sejmem. Une, ty střelíš toho nalevo, já toho uprostřed a ty, Nim, toho v pravo. Ať jsou po jednom zásahu tuhý! Ale radši jich do těch sviní vyspypte radši víc, kdyby náhodou jedna rána nestačila.

Přemýšlel jsem šeptem a potom jsem rozdal povely, abych si následně od Une vzal jeden z blasterů a začal si ho podpírat, abych mohl co nejpřesněji vypálit na jejich velitele. Přitom jsem ještě instruoval ostatní.

Až je sejmem, zase odsud rychle vypadnem, bude tady pak asi docela dusno a je dost možný, že dost brzo.

Když jsem měl svou zbraně připravenou, vyčkal jsem na obě dívky, abychom vypálili společně na jasný povel.

Pal!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Une ti bez námitek podala "Tumův" blaster a sama se s těžkým blasterem připravila ke střelbě. Tum z tvého rozhodnutí nevypadal zrovna nadšený, ale snad vzhledem k situaci nebo z úcty k tvému velení nic neřekl. Všichni jste se v klidu připravili k palbě, což nebylo nikterak obtížné. Vaše cíle se totiž v klidu usadily na oné planině a polohlasně něco probíraly. Pomalu jsi zacílil a rozdal rozkazy, na tvůj následný povel zazněla salva vašich zbraní. Dle tvého rozkazu obě dívky vypálily dávku hned několika ran a stejně tak i ty, výsledkem však bylo něco trochu jiného než jsi plánoval. I když byl tvůj současný blaster o něco lehčí než ten při tvém posledním pokusu, byl zpětný ráz několika výstřelů za sebou stejně silný a blaster již při druhém výstřelu mířil kamsi do stromoví za planinou a při čtvrtém už hluboko do oblak, Nim na tom byla obdobně. Jen Unein cíl měl svým způsobem smůlu, její střelba i když též poznamenaná zpětným rázem byla stále mnohem přesnější a celkově čtyři ze šesti ran zasáhly svůj cíl. Naštěstí ani vaše první výstřely neminuly a tak vaše následná střelba nebyl až takový problém, tedy alespoň pro vás. Pro jednoho ptakoještěra bohužel představovala problém dost velký, neboť jeho prostřelené tělo dopadlo na planinu opodál těl vojáků. Nevěděl jsi přesně který z vás ho vlastně sestřelil a bylo to svým způsobem i jedno, ale vědět to mohl by jsi se vyhnout nebo bránit sarkastické poznámce Nim.
Hele jestli máš hlad tak to řeknu a můžeme chytit něco menšího a ne hned střílet potvory velký jak nerf.
Teprve teď jsi si ovšem všiml Tuma, který na nic nečekal a nejspíše ještě za vaší salvy vyběhl vstříc planině a nejspíše i další výzbroji. Teď ovšem poněkud zkoprněle stál asi metr od mrtvého kolosa a roztřeseným hlasem na vás pokřikoval.
Sakra jste normální?! Co to má bejt, chcete mě zabít?!
Nim i Une tato situace přišla dost k smíchu aby vyprskly smíchy a po chvilce se k nim přidal i Tum, i když stále dost roztřesený a nyní kopající do mršiny ptakoještěra.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Byl jsem rád, že to vyšlo tak, aby všichni tři vojáci zaklepali bačkorama. Sice jsme byl trochu rozmrzelý z toho, že jsem si nevzpomněl na problémy se zpětným rázem, ale na to teď stejně nebyl čas. Na Niminu poznámku jsem jenom trošku nevrhle odvětil:

Hele jo, nech si toho. Mohla by ses zkousit spojit se Silou a zjistit, kolik máme času než se sem přiřítěj nějaký vojáci?

Následně jsem dal Tumův blaster opět Une a obě dívky jsem instruoval:

Počkejte tady, s Tumem vezmem všechno důležitý a pak se vrátíme, abychom rychle vypadli.

Potom už se soustředím na Tuma, který ztrácí čas s mršinou. Vyběhnu za ním a několika slovy mu dám jasný povel, co má dělat.

Ser na toho ptáka Tume! Nemáme moc času. Dělej, seber těm dvou strážím zásobníky a všechno, co by se mohlo hodit, však víš, co hledat. Ale pohni sebou, musíme bejt do minuty zase pryč!

Sám běžím přímo k tomu nejdůležitějšímu veliteli a začnu ho šacovat, zda má nějaké speciální vybavení, taktické plány, mapy, dapad nebo cokoli, co by nás mohlo přivést na stopu toho, co se tu vlastně děje. Když skončím s rychlým průzkumem, kouknu na Tuma, jak si vede, abych ho ještě popohnal a následně se obrátil zpět k místu, kde na nás snad čekaly dívky, abychom se k nim rychle vrátili a vypadli daleko od tohohle místa.

Dělej Tume, padáme odsud než dorazí kavalerie.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Nim se na tvou kritiku jen trochu zašklebila ale tvůj povel poslechla, i Une bez námitek od tebe převzala blaster. To od Tuma se ti dostalo podstatně méně vřelého přijetí tvých povelů.
To se ti snadno řekne, na tebe si málem nesedlo kuře velikosti stíhačky!
Nicméně po chvíli se přeci jen probral a dopotácel k jednomu z vojáků, byl to Nimin cvičný cíl a onen jediný šťastný zásah se mu zaryl z boku do krku. Tum se pustil hbitě do jeho očesávání, čeho přesně jsi neviděl neboť ti ve výhledu ležela hlava ptakoještěra a navíc jsi i ty sám měl dost práce s velitelem. Jeho vybavení nebylo sice nikterak výjimečné a rychle jsi se zklamal i v nálezu nějakých záznamů či dat, ale přesto jsi nalezl další dva granáty což byl dobrý objev. Dalšího zklamání se ti dostalo při pohledu na jeho zbraň, ta od tebe dostala přímý zásah a na první pohled bylo jasné že je nepoužitelná, naštěstí její následný výbuch stačil aby vzal sebou i kus velitelova boku a žaludku, pohledem jsi prozkoumal i druhého vojáka a bohužel jsi musel konstatovat že na tom není lépe. Jeho zbraň byla taktéž rozstřílená, ale u něj to nebylo nijak překvapivé, neboť čtyři zásahy z těžkého blasteru bylo dost a z vojáka toho také dost chybělo. Rozhodl jsi se tedy vytěžit ze situace maximum a sáhl alespoň po vibrodýce velitele a zásobnících, náhle jsi se však zarazil. Na opasku jsi mimo kapsy se zásobníky do blasteru, trochu pocuchané výbuchem blasteru, našel ještě jednu kapsu se zásobníky podstatně menšími, jež jasně upozorňovaly na další velitelovu zbraň a to dost možná malý příruční blaster. Známky po něm jsi našel i na opasku, kde byly zbytky po jeho pouzdru, ale pouzdro i s blasterem chybělo nejspíše následkem výbuchu. Začal jsi se rozhlížet po okolí a pátrat očima po blasteru, až tvůj pohled zabrousil do míst kde měly stát dívky. Místo nich se ti ovšem naskytl pohled na skupinu deseti vojáků, dívky jsi nikde neviděl. Tvůj pohled automaticky sklouzl k Tumovi, ten stál opodál u mrtvoly vojáka s jeho blasterem v rukou a hleděl na tebe, podle tvého pohledu nejspíše dost jasně pochopil co se děje za ním, protože jen na okamžik zavřel oči. Hned jak je opět otevřel se hbitě otočil k vojákům.
Mossde krej se!
Zazněla salva výstřelů a kvílivý zvuk z řad vojáků, z nichž dva se sesunuli k zemi. Následovala další salva, ovšem tato směřující vaším směrem. Už jsi nestihl nic víc než se krýt za mršinou ptakoještěra a sledovat jak jeden ze záblesků mizí v těle Tuma hroutícího se s bolestným zakvílením k zemi. Ve chvíli kdy jsi se skrčil k zemi jsi ovšem také zahlédl zlatavě blyštivou hlaveň příručního blasteru trčící asi deseti centimetry z pod těla ptakoještěra, jenž na něj při pádu musel dopadnou.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Ze začátku se všechno zdálo v pořádku, a tak jsem neotálel a obíral velitele. Jeho zbraň byla sice nepoužitelná, ale objevené granáty a dva druhy munice mě i tak povzbudili. Všechno jsem nastrkal do kapes, ale tou dobou se bohužel stalo něco, co jsem očekával, ale doufal jsem, že tou dobou budeme všichni již dávno pryč. Překvapivě rychle se zde oběvila jedna skupina vojáků, která nám mohla slušně zavařit a taky s tím začala. Díky Tumovi jsem zahučel za mrtvolu ptakoještě dřív, než jsem stihl schytat některý z blasterových výbojů, které po nás vojáci začali metat. Tum dva dobře sundal, on ovšem také utrpěl ránu, což bylo dost nemilé. Měl jsem ho docela rád, a tak jsem vyděšeně křiknul jeho směrem.

Tume! Sakra Tume, kams to koupil!

Věděl jsem ale, že když tenhle průser nebudu nějak řešit, tak mě klidně uškvařej. Docela mě potěšilo, že jsem pod ptakoještěrem zahlédl blaster, který zřejmě patřil veliteli a do kterého zřejmě patřila menší munice.

S tím by se mi mohlo střílet líp!

Sáhnu po něm a zkusím ho vytáhnu z pod mršiny - teď mého krytu, abych ho mohl zkontrolovat, zda je v pořádku a střelby schopný. Jak jsem si původně všiml, vojáků zbývalo zhruba ještě osm, což nebyla práce pro blaster, ale spíše pro granát, který jsem ihned potom odjistil a co největší silou jej mrštil směrem k vojákům doufaje, že doletí až k nim a napáchá jim nějaké ztráty. Ihned po odhozu jsem se schoval za mrtvolu a ještě chvilku po výbuchu jsem zůstal skryt, aby mě netrefil nějaký šrapnel nebo kámen. Následně jsem opět vykoukl, abyh zkontroloval situaci a při zahlédnutí jakéhokoli vojáka jsem byl připraven ihned pálit z nalezeného blasteru. Přitom jsem přemýšlel hlavně o tom, abych sám přežil. Samozřejmě mě ale také napadlo, co asi je s Une a Nim. Tedy hlavně jsem myslel na Nim. Doufal jsem, že obě dívky jsou v pořádku a někde se ukryly. Snad by mi mohli pomoct, abychom se odsud rychle dostali. Dřív než přijdou další hlídky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Rychle jsi zakřičel směrem k Tumovi ale odpovědi se ti nedostalo, drobného uklidnění se ti přeci dostalo když jsi si uvědomil že stále cítíš jeho přítomnost, tedy přesněji řečeno že žádná přítomnost neubyla. Nevěděl jsi zda je v bezvědomí, šoku nebo jak vážně je raněný, ale žil. Dalšího pokroku se ti dostalo při vytahování blasteru, jak jsi správně předpokládal ptakoještěr na něm očividně přistál, nicméně hlína tu byla dost měkká a tak se ti, po pár zatáhnutí plnou silou s oporou nohou o mršinu, podařilo blaster osvobodit. Byl téměř neporušený, narozdíl od pouzdra které asi spolklo většinu výbuchu. Byl to malý příruční blaster nesrovnatelně lehčí než ty pušky co jste doposud zabavili vojákům, navíc nutno podotknout že byl i krásný. Jeho rukojeť i podložení čepele bylo zdobně vykládané nějakým zlatavým kovem, zásobníky se do něj nabíjely z pravého boku hlavně a každý obsahoval od pohledu baterii asi na třicet ran. Ty jsi se ale rozhodl nejdříve trochu zlepšit své šance užitím jednoho ze získaných granátů, sáhl jsi proto po jednom z těch jež jsi právě získal. Vypadaly trochu jinak než ten který jsi získal od prvního vojáka, byly jakoby z neprůhledného skla nebo nějakého podobného materiálu. Rychle jsi si ho prohlédl a po ujištění se o přítomnosti jediného tlačítka, nebo spíše západky, jsi jej odjistil a plnou silou, dokonce s nevědomou asistencí Síly, jsi jej vrhnul směrem k vojákům. Následný výbuch tě ujistil o zásahu, neboť zpoza mršiny se začaly ozývat strašlivé zvuky bolestných výkřiků. Hned jak jsi vyhlédl jsi zjistil, že z osmi vojáků zbyly bojeschopní asi čtyři, zbytek byl zraněný nebo mrtvý po zásahu granátu jenž jsi v místě dopadu vyhrabal solidní důlek, nebo spíše vypálil soudě podle stavu okolí dopadu a stavu dvou na uhel spálených těl vojáků ležících kus od tebe. Byl to děsivý pohled a byl zázrak že jsi dokázal odtrhnout oči, ale asi se zde na tobě podepsala tvá výchova v řádu nebo možná zážitky z tohoto místa, neboť jsi se odtrhl pohledem a zamířil blasterem na přeživší, dost šokované vojáky a začal pálit. Tvůj nový blaster neměl ani zdaleka tak velkou sílu jako pušky vojáků, ale také neměl tak velký zpětný ráz a tak i když jsi nebyl schopen vojáka zabít jedinou ranou jako předtím, zhroutil se jeden z nich mrtví k zemi než se ostatní stihli krýt, s pěti malými dírami v hrudním pancíři. Ostatní vojáci se rychle schoulili do krytu za velký balvan a opětovali palbu, jejich střelba byla dost přesná a donutila tě se krýt za ptakoještěrem, který už ale nepředstavoval tak dobrou obranu jako zezačátku. Jeho tělo už bylo dost silně pocuchané střelbou a na několika místech se z něj začaly odtrhávat kusy masa.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta:

Sakra tohle se mi docela líbí. Ten granát ty šmejdy pěkně pocuchal a tahle hračka taky není k zahození. Zbejvaj ještě tři, ale za tím balvanem s nima asi moc nenadělám. Musím si najít taky lepší úkryt, jenže kde? Doufám, že Tum není přiliš vážně zraněný a vydrží než se s těma sráčema vypořádám. Ale kde jsou holky? teď by se hodně hodilo, kdyby tyhle tři šašky dorazily!

Přemýšlím po rychlém sledu událostí, které mi to nedovolily dříve. Zdálo se, že ptakoještěr mě sice může ještě chvíli chránit, ale bylo jasné, že si brzy budu muset najít jiný úkryt, než se s vojáky vypořádám. Doufal jsem a v Síle jsem se to také snažil promýtnout, že mi Nim s Une nějak pomohou. Bylo totiž nezbytné se odsud dostat co nejdříve a co nejrychleji, protože nikdo nemohl vědět, kdy přijde další jednotka vojáků. Dalších deset sithských vyzrojených vojáků by totiž mohla představovat již celkem neřešitelný problém. Už tak byl problém s těmito třema vzhledem k tomu, že jsem byl jenom malý, leč sithský, kluk a moji společníci nebyli o moc starší. Byla to velký výzva a já byl odhodlán ji přijmout a vypořádat se s ní tak, abych přežil a jednoho dne se stal velkým a mocným sithem. Upnul jsem se k myšlence, že až na to budu mít, tak se vypořádám s každým, kdo mi kdy ukřivdil a rozhodně se nenechám zabít dřív, než zprovodím ze světa všechny ty, co mi kdy ublížili. S touto motivací jsem se tedy začal rozhlížel po nejbližším možné jiném úkrytu, čímž mohl být třeba taktéž nějaký balvan. Abych se kryl a zajistil, že vojáci zůstanou tam, kde jsou, jsem sem tam vykoukl z poza mršiny a párkrát vypálil směrem na mé nepřátele. Prvořadý cíl byl však získat lepší ochranu a doufat v zásah dívek, které tam někde přeci jenom musely být. Snad.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Neznámá planeta:

Jako na zavolanou zazněla ze strany kamene vojáků palba, ovšem na této bylo cosi jiného. Rychle jsi se zaposlouchal a zaslechl známí zvuk palby těžkého blasteru, sice jsi si nebyl úplně jist ale měl jsi pocit že mezi tvými nynějšími protivníky žádný nebyl proto jsi opatrně vykoukl. Pohled to byl nádherný, neboť vojáci zasypávání střelbou odkudsi zpoza jejich pozice chaoticky skákali přes kámen aby proti těžkým střelám získali aspoň nějakou obranu, jeden už to nestihl a po zásahu ve skoku odletěl mrtví s dírou v boku směrem k tobě. Okamžitě jsi se vrhl do palby a za moment zjistil že nejsi sám, o mršinu teď seděl opřený Tum a ve směšné pozici připomínající preclík pálil po vojácích, výhodou této polohy jak se ukázalo byla stabilita blasteru a tudíž i palby. Vojáci zmatení celou situací nebyli schopni včas reagovat a než se zmohli na obranu byli oba mrtví. Chvíli se nic nedělo, ale pak se přeci mezi stromy objevili dívky s blastery položenými na ramenou.
Jste v pořádku? Pardon že to tak trvalo, ale v tomhle pralese není snadný někoho nenápadně obejít.
Nim dodala ještě úsměv a pokrčení rameny a pak se zarazila pohledem na Tumovi, okamžitě se ti připomněl zásah jenž Tum při boji dostal, ten se teď ale klidně i když trochu krkolomně zvedal, když si uvědomil že na něj všichni koukáte přejel vás pohledem a pak prohlásil s kyselým pohledem.
Kdepak, mně se tak rychle nezbavíte! Možná nejsem génius ale blbec taky ne!
S těmito slovy nadzvedl svou na několika místech popálenou tuniku a odhalil vám tak pohled na hrudní pancíř jednoho z velitelů, jemuž jak se zdálo těch několik zásahů nijak neublížilo.
Ale musím říct že to bolí víc než jsem myslel. Pěkně mi to vyrazilo dech.
Doplnil ještě Tum když přejížděl rukou po místech zásahu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“