Výcvik pro ModráBílá10junior

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro ModráBílá10junior

Příspěvek od Pedroidon »

Modifikovaný G9 Rigger, hyperprostor

Letěl jsi na Misi. Neurčeno kam, neurčeno proč. Ani Mistryně ( 198 cm vysoká Togruta, která ti byla přidělena na tvou první misi, jinak byla celkově podobná Ahsoce Tano (v dospělosti) raději zajímá než vraždí. O tom svědčí i to, že má na zádech skříženě elektrotyč, Silové kopí a omračovací luk.)ti nic neřekla. I když (nebo protože) jsi její první Padawan.
Poletíme celkem dlouho, takže buď se nějak zabav nebo ti budu vyprávět ,, Jak najít co nejlepší krystal“.
Přenechá ti výběr a soustředěně na tebe pohlédne. Tebe málem spálí pronikavý pohled svůdných modrých očí, které už zmátly nejednoho vášnivého, vybíravého, romantického a nyní už mrtvého Sitha….
Jen se otočí, aby zkontrolovala přístroje, když vtom po tobě něco mrskne a přátelsky křikne.
Postřeh!
A uvidíš na sebe letět Něco.
Jinak jste byli v pilotní kabině, kde byly nějaký krabice, přístroje, pár blasterů a komlinky.
Mistryně Apolla Mana se na tebe stále dívala, takže už tě to fakt znervózňovalo…..

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Chci po tobě: popiš svoje myšlenky, pocity. Můžeš i něco říct. Popiš místo kde jsi. Nepředbíhej děj a nejednej za ostatní.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
ModráBílá10junior
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 21.4.2010 19:03:45
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ModráBílá10junior »

Modifikovaný G9 Rigger, hyperprostor

Leťel jsem na svou misi, o které jsem nevěděl doslova nic. Poté, co mistrině domluvila, tak jsem řekl.
Tak jo já se nějak zabavím. A můžete mi říct něco o naší misi ? Nic o tom nevím, ještě jste se o tom vůbec nezmínila. Nebo to je nějaký tajný překvapení co nesmím vědět ?
Řekl jsem a čekal jsem na její odpověď, která mě zajímá už od té doby co jsme opustily hangár. Vzápětí na mě hodila nějaký předmět. Spadl za mojí sedačku. Zahrabal jsem naslepo za sebe a chvíly mi trvalo, než jsem tu věc našel. Když jsem jí našel, dal jsem si jí na klín.
Obrázek

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Modifikovaný G9 Rigger, hyperprostor

Otevřené oči, Jedi musí mít.
Zaimituje si Mistra Yodu a dodá.
Ten Datapad.
A ty se podíváš na předmět, který po tobě hodila.

Kód: Vybrat vše

Tajná Mise na Tatoo 2

Nad planetu Tatooine byla vynesena orbitální stanice, která měla zajišťovat bezpečnost a klid.
Jenže když na Tatooine letěl Republikový vyslanec, jeho loď byla sestřelena. Posíláme dva Jedie k prošetření. Byly sestřeleny tyto loďe:
Corelliánský hvězdný raketoplán
ARC-170(Aggressive ReConnaissance-170) 
Křižník třídy Consular

Kvůli obavám kancléře o životy Jediů, byl G9 Rigger modifikován maskovacím zařízením proti senzorům i očím.

Na Tatoo 2 se očekává 50 - 400 pirátů. Byla tam spatřena Separatistická Fregata třídy Munificent, proto je možné, že je tam asi 150 000 neaktivovaných droidů.

Primární Cíl Mise: Zjistit stav a bojeschopnost stanice.
Sekundární Cíl Mise: Prozkoumat, zda jsou do toho zapleteni Separatisté.
Terciární Cíl Mise: Zajmout vůdce Pirátů, popř. vůdce Separatistů.

Podporu budou tvořit dva týmy RC letící v druhém G9 Riggru, také s maskovacím zařízením. 
Základnu musíme zajistit. Pravděpodobně má demonstrovat slabost Republiky, aby se Huttové přidli k Separatistům. A Huttské hyperprostorové trasy potřebujeme.
Přečetl sis tento rozsáhlý text a Mistrině na tebe s úsměvem pohlédla.
Tak, co tomu říkáš?
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
ModráBílá10junior
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 21.4.2010 19:03:45
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ModráBílá10junior »

Modifikovaný G9 Rigger, hyperprostor

Pohlédl jsem na datapad a začal jsem číst.
Primární by jakžtakž šel, ten sekundární taky doufám nebude nic hroznýho, ale jen mi trochu vadí ten poslední úkol. Uvidíme jak se to vyvine.
Pomyslel jsem si. Po malé chvíly, co jsem dočetl postední řádek mi mistrině oslovila.
Ale jo, mělo by to bejt snadný, jen mi trochu vadí ten třetí cíl. Nevíte jméno, nebo něco o jednom z těch vůdců co máme zajmout ?
Řekl jsem zvídavě a odložil jsem datapad na nástavec vedle pravého okna, které bylo dost špinavé.
Obrázek

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Modifikovaný G9 Rigger, hyperprostor

No vůdce je ten, co je na můstku a všichni ho poslouchaj, ne? To by mělo být lehký.
řekne, usměje se a dodá.
Myslím, že kancléř by tam ještě dodal: Pozabíjet všechny piráty jako primární úkol.
poté se zamyslí a trochu s ostychem ti řekne svou myšlenku.
Víš, nevím jestli bych ti to měla říkat, ale myslím, že kancléř se spíš snaží Republiku vyčerpat než vyhrát válku.
odmlčí se a pokračuje.
Senátorka Amidala má pravdu. Tím, že zvýšíme počet vojáků, nevyhrajeme válku. Víc vojáků = míň demokracie.
Dořekne a čeká jak se k tomu vyjádříš.
A co si vlastně ty myslíš o Palpatinovi?
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
ModráBílá10junior
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 21.4.2010 19:03:45
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ModráBílá10junior »

Modrifikovaný G9 Rigger, hyperprostor

Poté co mistrině řekla s úsměvem pár vět o našem úkolu a dalších pár vět o politice, jsem jí odpověděl.
O Palpatinovi ? No já si myslim, že je to správný politik, který se vyzná v politických funkcích a že se ho nám povede udržet ve vládě co nejdýl. Když se stal kancléřem, tak jsem mu moc nevěřil, ale to už je dávno pryč. Jen tak mimochodem, kdy vystoupíme z hyperprostoru ?
Zeptal jsem se zvídavě.
Možná, že to není mise jako taková, ale třeba to je jen nějaká závěrečná zkouška. No uvidíme co se z toho vyvrbí.
Obrázek

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Modifikovaný G9 Rigger, hyperprostor

To je tvůj názor. Můj je takový, jaký jsem ti řekla.
poví ti a dodá.
Normálně 22 dnů a pár hodin, ale když už tomu udělali maskování, tak si někdo řekl, že možná to chce rychle vyřešit, a tak ten hypermotor za těžký prachy....
řekne pro Jedie nezvyklou frází a dopoví.
.... vylepšili a to dost, takže to budou tak 3, možná čtyři hodiny. Stejně tak ten RCéček.
Poté se zamyslí, asi půl minuty leviruje po místnosti a pak se tě zeptá na možná podstatnou věc.
Jak se jedná s RCčkama? Vždycky jsem sloužila jen s normálními klony a ARCčkami. Mám se k nim chovat nějak jinak?
optá se tě a vyčká na odpověď.
Je to boj - Unknown

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“