Výcvik pro Zendyho.

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Rodia, námestie

Postupuješ ďalej smerom do kantýny par krát do teba vrazia nepozorní chodci ale veľmi si to nevšímaš po pár minútach dorazíš do spomínaného baru.
Vojdeš do vnútra bez problémov. Zadymený vzduch, veľa rás vo vnútri, celkovo príjemný pajzel. Pri bare stojí veľa hostí a objednávajú si exotické drinky.
Nikto si ťa prakticky nevšíma. V pozadí hrá kapela čudné tóny čo ťa ani nemôže prekvapiť.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Zendy
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 13.4.2010 12:46:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zendy »

Rodia

Chvíli se zastavím u vchodu a rozhlížím se kolem sebe. Poté jdu směrem k barmanovy a objednám si drink. Sedím a poslouchám co se kde říká, nezaslechl jsem nic zajmavého, jenom blbosti, tak jsem na to šel přímo a zeptal se nejdříve barmana
Dobrý muži, rád bych se vás zeptal na tu vraždu co se tu stala, slyšel jsem že tohle je místo kde bych mohl najít odpovědi...
May the force be with you on every step!
At vás provází síla na každém kroku!

Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Rodia, bar

Barman ti spočiatku nevenuje vôbec pozornosť, obhliada ťa a až po chvíľke ti podá tvoj drink, potom sa nakloní cez pult a hovorí
Prečo by som ti mal niečo hovoriť chlapče?
dopovie a pokračuje vo vyriaďovaní objednáviek. Keď si všimneš, že chlap vedľa teba na teba divno pozerá. Nato si všimne, že na neho civíš, tak sa otočí k svojmu drinku a pochlipkáva z neho.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“