Výcvik pro Zendyho.

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi

Majster Yoda na teba pozrel jeho malými očami a pohmkol si
Cítim veľa prebytočných emócií v tebe mladý padawan. Tvoja priateľka pôjde teraz s jej majstrom. To je všetko.
povedal a nechal ťa odísť s tvojim majstrom von z miestnosti. Majster sa na teba otočí a povie
Za hodinu v prístave. Zbaľ si všetko potrebné.
potom odkráča do chodby, ktorá vedie nevedno kam.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Zendy
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 13.4.2010 12:46:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zendy »

Corusant - Chrám Jedi

Vydal jsem se do svého pokoje, cestou přemýšlím o všem co se stalo v té temné uličce, jak jsem to mohl jinak řešit, taky o tom co se dělo teď, byla to jen zkouška? Měl jsem toho plnou hlavu, že jsem se málem netrefil do svého pokoje. V pokoji jsem si sbalil nejnutnější věci, což byl vlastně jenom můj světelný meč, samozřejmě pár kreditů do kapsy, jen tak, pro jistotu a mohl jsem vyrazit. Když jsem se podíval na hodiny, zjistil jsem že mám ještě spoustu času, ale vydal jsem se na cestu do přístavu.
Třeba už tam můj nový mistr bude a budeme moct vyrazit dřív
Po chvilce cesty jsem dorazil před obrovský přístav vesmírných lodí, pořádně jsem se rozhlídnul jestli někde poblíž není můj mistr, nikde jsem ho neviděl tak jsem vešel dovnitř.
May the force be with you on every step!
At vás provází síla na každém kroku!

Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, hangár Rádu Jedi

Keď vojdeš do obrovskej haly kde sú lode všetkých príslušníkov rádu. Opravársky droidi a rôzny technici behajú po sklade hore dole. V tom pristúpi k tebe jeden technik a vraví
Čo tu robíš mladý? Nemáš mať zo sebou majstra?
potom ťa obíde a odbehne smerom k lodi z ktorej lietajú iskry na všetky strany. Ty len ustúpiš a pokračuješ ďalej po hangáry. V tom sa spoza teba ozve známi hlas. Tarrin hlas.
Ahoj, chcela som sa rozlúčiť.
povie ti a skloní hlavu
Prepáč, že som ťa zatiahla do problémov.
Z druhého konca hangáru ale na ňu zvolá jej majster a ona so zamávaním už beží preč, nato nastúpi do ich lode a odletí nevedno kam.
Naposledy upravil(a) Jazen dne 08.10.2010 23:27:17, celkem upraveno 1 x.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Zendy
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 13.4.2010 12:46:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zendy »

Corusant - hangár
Ještě chvíli jsem tam stál, než jsem zahlédl svého mistra. Stál jedné z lodí v hangáru. Šel jsem směrem k němu.
Zdravím vás mistře, takže letíme tedy na Rodii?
Snad si tam napravím svou reputaci...
May the force be with you on every step!
At vás provází síla na každém kroku!

Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, hangár Rádu Jedi

Majster Karme len očkom na teba pozrie a nejak moc nereaguje na tvoju otázku. Otvorí vstupnú rampu do lode a vojde do vnútra. Ty ho nasleduješ až do kokpitu. Karme naštartuje motory, zavrie rampu a do komunikátoru povie
Pripravený na odlet veža.
z druhej strany sa ozve
Máte voľnú cestu majster.
Karme zdvihne pomaly loď zo zeme a plnou rýchlosťou vyletí cez hangárové vráta von medzi premávku v plnej rýchlosti kľučkuje medzi loďami, ktoré sú v bežnej premávke. Je vidno, že je viac než skúsený pilot. Potom pozrie na teba a usmeje sa, pretože tvoj ustráchaný výraz mu príde docela smiešny
Áno ideme na Rodiu. A byť tebou tak sa pripútam.
dopovie, keď už ste takmer preč z planéty. Po pár minútach už ste vo vesmíre a za ďalšiu chvíľku už letíte v hyperpriestore. Majster sa postaví z kresla a povie ti
Daj tu na to pozor, ničoho sa nechytaj. Ja si idem schrupnúť.
nato odíde smerom ku svojej kajute, už len počuješ zasyčanie dverí keď sa za ním zavrú. Čakajú ťa dobré tri dni cesty.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Zendy
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 13.4.2010 12:46:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zendy »

Někde ve vesmíru

Tak dobrou noc mistře. A co budu dělat já? Měl by být nastavený autopilot, takže můžu v klidu přemýšlet.
Stále dokola jsem si kladl tu otázku, jak to mohlo dopadnout kdybych se zachoval jinak...
Mistře? Omlouvám se že ruším, ale vrtá mi hlavou několik otázek, možná by jste mi mohl dát odpovědi vy...
May the force be with you on every step!
At vás provází síla na každém kroku!

Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vesmír

Keď zaklopeš na dvere majstrovej kajuty nič sa neozve tak sa rozhodneš vstúpiť do vnútra. Nájdeš majstra uloženého na lehátku, po chvíli otvorí oči a pozrie na teba. Potom sa posadí na postel a povie
No tak mi povedz čo ťa trápi.
nato si napraví róbu a preloží si nohu cez nohu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Zendy
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 13.4.2010 12:46:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zendy »

Vesmír

Mistře, omlouvám se že vás ruším, ale prostě musím pořád přemýšlet nad tím co se stalo v té ulčce, jestli to nebyla pouze zkouška... Nevím, prostě když jsem stál před radou, mluvili o tom že jsem mohl jednat jinak, a tím mi nasadili brouka do hlavy, já věřím tomu že jsem udělal co jsem mohl, a že jsem udělal dobrou věc...
Celou dobu co jsem mluvil jsem byl lehce nervózní
May the force be with you on every step!
At vás provází síla na každém kroku!

Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vesmír

Master si prejde prstom po brade a povie
Cítim z teba nervozitu, nemáš byť prečo nervózny mladý padawan, keby Rada povie, že si zavinil bezdôvodný masaker určite by si nebol na misii ale bol by si vo väzení.
potom sa na chvíľku zamyslí a povie
Rytier Jedi nemusí riešiť všetko násilím, neskúsil si ho presvedčiť, alebo možno ho stačilo len silou postrčiť a nie vyťahovať meč a sekať ako o život. Aj ja som bol taký keď som bol mladý, preto mi ťa pridelili asi ako padawana, aby si sa učil z mojich chýb...
nato sa zarazí a skloní pohľad
...ale o tom nechcem hovoriť. Myslím, že by si si mal ísť odpočinúť čaká nás dlhá cesta.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Zendy
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 13.4.2010 12:46:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zendy »

Vesmír

Diky mistře za uklidnění, a omlouvám se že jsem vás obtěžoval. No... Vrátím se zpátky do kabiny, kdyby byly potíže, zavolám vás.
Vstal jsem a odešel jsem, zavřel za sebou dveře, sedl jsem si v kokpitu na sedadlo a díval jsem se jak se kolem nás mihají hvězdy a planety a vzpomínal jsem na to co všechno vím o planetě na kterou letíme, Rodia, ale jediné na co jsem si vzpomněl bylo, že leží v systému Tyrius a že jsou tam rozsáhlé džungle, bažiny a oceány...
No, snad dostanu šanci předvést, že nejsem někdo kdo všechno řeší násilím...
May the force be with you on every step!
At vás provází síla na každém kroku!

Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vesmír

To je v poriadku. Na to som tu predsa.
povie majster a ty odídeš z jeho kajuty a necháš ho, aby upadol do tvrdého spánku. Sadneš si v kokpite na sedadlo a pomaly upadáš do spánku aj ty, ten celodenný stres a vytrženie ťa unavilo.

Rodia, vesmír

O dva dni neskôr sa táto situácia zopakuje a ty sedíš v kokpite a zo spánku ťa prebudí pípanie palubného počítača, ktorý hlási, že ste vyšli z hyperpriestoru.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Zendy
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 13.4.2010 12:46:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zendy »

Rodia, vesmír

Mistře? Právě vystupujeme z hyperprostoru, vypadá že to cesta byla bez problémů. Mistře? Mám se pokusit přistát?
Otočil jsem se hlavou směrem ke dveřím ze kterých vycházel mistr a mířil přímo k sedadlu řidiče. Podíval jsem se přes přední sklo na planetu Rodia.
Z tohodle pohledu, je ta planeta nádherná, nemyslíte mistře? horší to asi bude až budeme na ní...
May the force be with you on every step!
At vás provází síla na každém kroku!

Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Rodia, orbita

Majster len kývol hlavou a potom sa usmial
Radšej nie ja pristanem, majú tam dosť zložité hangáre.
povie a plnou rýchlosťou si to ženie smerom na Rodiu, nato schytí do ruky vysielačku a vraví
Tu Jedi Karme, sme na misii, žiadam o povolenie pristáť.
po chvíľke sa ozve hlas hovoriaci basicom ale s rodianskym prízvukom
Máte povolenie pristáť na plošine číslo 48e32f01.
majster len nahodí súradnice do počítača a nechá sa navigovať. Po chvíľke ako preletíte cez všetky vrstvy, master zaháji pristávací manéver, ale zatiaľ nespomaľuje. O pár sekúnd s vysunutými lyžinami jemno pristane na plošine a vypne motory, odpúta sa a ide smerom ku svojej kajute nato ponad pleco zvolá
Pober si všetko potrebné, nech sa môžeme pustiť do vyšetrovania hneď.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Zendy
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 13.4.2010 12:46:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zendy »

Rodia

Dobrá mistře, hned se na to vrhnu
Odešel jsem do kajuty pro své věci. Vzal jsem si svůj meč, do kapsy nějáké ty peníze co jsem doma měl.
Takže mistře, jaký je plán? Nic moc o naší misi zatím nevím. A slibuji že svůj meč budu používat co nejméně.
Pousmál jsem se a zakryl jsem ho pláštěm.
May the force be with you on every step!
At vás provází síla na každém kroku!

Nejsou žádné emoce, je jen mír.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Rodia, pristávacia plocha

Majster vyšiel zo svojej kajuty oblečený v klasickom rúchu s tmavo hnedým plášťom, na opasku mu visel jeho meč, pozrel na teba a vraví
O plán sa zatiaľ nemusíš starať, ideme pozrieť Teera je to rodianský grand protector, ten nám pomôže kde začať.
nato krokom prejde smerom k rampe a stlačí gombík. Rampa sa so syčaním hydrauliky zosunie dolu a majster po nej zbehne. V tom k nemu pribehne mladý Rodia a povie
Som Keepo služobník veľkého Teera. Teero vás očakáva v jeho paláci máte ist okamžite so mnou.
hneď sa otočí na päte a smeruje von z pristávacej plochy. Majster na teba kývne, aby si ho nasledoval. Po chvíli sa dostanete na veľké trhovisko a z neho dlhými schodami do paláca, kde sídli rodianská vláda. Prejdete cez mohutné dvere do veľkej sály kde na tróne sedí sám Teero so zadumaným pohľadom, keď vás zbadá spozornie a postaví sa z kresla, rozpaží ruky a zakričí
Karme! Tak rád ťa opäť vidím!
zbehne dole z trónu a podá ruku tvojmu majstrovi, ten mu hneď odpovie priateľským potrasením ruky a hovorí
Aj ja ťa rád vidím Teero, ako vidím pekne si sa vyšvihol.
Rodian na to odpovie
Ale prosím ťa, toto miesto som zdedil po otcovi.
potom si ťa všimne a spýta sa
A toto je kto?
Karme na teba pozrie a poručí ti
No nechceš sa predstaviť?
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“