Výcvik pro Ki.

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Sithský křižník Interdiktor

Do háje!
Podívám se na důstojníka celého od krve.
Snad tu takhle nedopadli všichni.
Neměl jsem čas přemýšlet.Musel jsem odsud zmizet.A to velice rychle.
Po ani ne minutě se začalo ozývat bouchání.Blížilo se.Připravil jsem si do ruky meč.otočil jsem se k hangáru a běžel tam.Už po vyražení vrat hangáru jsem viděl slušně vypadající transport.Doufal jsem, že bude schopen letu a má hyperpohon.Bouchání se neustále blížilo.Samozřejmě mi štěstí přát nemohlo a cestou k letounu jsem spadnul na zem.Ztratil jsem drahocené vteřiny.V galaxii bylo jen málo šílenců, kteří by riskovali, že se stihnou k plavidlu dostat včas a odletí s ním dříve, než ho zastřelí nebo ho sejmou i plavidlem.
Klap-bzzzzzzz.
Načerpal jsem Sílu a připravil se na boj.Ke dveřím transportu jsem to měl pouhých asi sedm kroků.Ale cítil jsem, že to co způsobovalo to bouchání, už bylo u dveří hangáru.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský křižník Interdiktor


Jen tak tak si vběhnul do hangáru a za tebou spadla snad celá tuna trosek ze stropu. Takže si měl štěstí. Už si to měl jen pár kroků k lodi když v tom se otevřeli dveře transportu a vylezl jeden ze Sithů. Byl to mistr, ale jméno si nevěděl.
Rychle, naskoč ať letíme jinak tady chcípneme!!
Zařve a ukazuje rukou aby si naskočil, takže bys měl nastartovat turbo, dát Red Bulla ať máš křídla a letět do lodi, protože ta tebou všechno padalo a bouchalo.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Sithský křížník řady Iterdiktor, hangár

Už jsem neměl moc času.Odhadem nanejvýš jednu a půl minuty.Na výběr tu byly dvě možnosti.Zaprvé odletět s tím sithským mistrem a za druhé - zemřít během výbuchu lodi.Jako asi většina obyvatel této galaxie jsem volil možnost prvou.Vběhl jsem do otevřených dveří transportu, vyhnul se sithovi a snažil se najít kokpit.Díky velikosti lodě to nebyla práce těžká.
Startuj!!
Usednul jsem ihned do křesla pilota a snažil se s tím krámem něco dělat.Napoprvé samozřejmě loď nereagovala, ale druhým pokusem se zažehly trysky a transport se zvednul z pluby hangáru.Křižník se začal rozpadat.Díkyzuřivosti jenž jsme načerpal po prvním pokusu o nastartování lodi jsem se evidentně spojil s Temnou stranou a díky ní se mi podařilo opustit hangár.Největší zajímovostí byl fakt, že jsem s takovýmto strojem nikdy nelétal a podařilo se mi sním vzlétnout.To však muselo jít stranou, neboť zde byla pořád možnost, že nás pohltí výbuch křižníku.Strhl jsem naši loď nahoru a stiskem tlačítka na palubní desce se snažil o zrychlení.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Sithský křížník řady Iterdiktor, hangár


Vylétli jste ven ale s tvojí neskušeností pilota tě ten sith odstrčil od sedadla pilota, protože loď se kolísala ze strany na stranu. A nebyla to ani temná síla co vám pomohla odstartovat, ale opět ten sith, který zapnul motory a nevzlétnul si opět ty, ale počítač, protože v tomto modelu bylo nastaveno automatické vzlétnutí.
Takže teď mi něco řekni.
Řekne sith a pokračuje.
Jaktože si jako jediný, kromě mě samozřejmě přežil zničení lodi? Máš snad nějaké blízké spojení se silou? Nebo náhoda? Či štěstí? Jen se pochlub.
A začne mačkat něco na palubní desce.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Malá transportní loď neznámé značky a typu, kdesi poblíž vybuchujícího křižníku


Sith mě ihned po opuštění hangáru začal otloukat otázkami.
Já věděl, že budu muset vysvětlovat.
Jsem sithský vrah, pane.Člen armády velkého Lorda Nihiliuse.Důvod, proč jsem jako jediný přežil neznám,pane.Asi jsem měl štěstí nebo Síla tomu chtěla.Byl jsem na velitelském můstku, kde byla má pozice pro případ napdaení lodi.Tehdy začal útok.Křižníku ihned spadly štíty a můstek byl téměř první místnost, co dostala zásah.Z toho zásahu mám na památku zranění hlavy.Probral jsem se po útoku republikové fregaty.Snažil jsem se dostat se z křižníku a informovat Impérium o napadení.
Doufal jsem, že toto vysvětlení bude stačit a vyhnu se tak dalším otázkám, které bývají vesměs dosti nepříjemné.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Malá transportní loď neznámé značky a typu, kdesi poblíž vybuchujícího křižníku


Zajímavé, vcelku zajémavé. Máš ty vůbec tušení kam letíme? Protože paliva není nedostatek, takže najdi v počítači něco, kde můžeme v bezpečí přistát. Hlavně ať to není kolonie republiky, to by nám scházelo.
Řekne sith a zadá ti úkol. Menší problém byl v tom, že počítač byl poškozen a musel si najít nářadí na jeho opravu.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Malá transportní loď neznámé značky a typu, kdesi poblíž vybuchujícího křižníku

Paráda.Nestačí, že tenhle navigační počítač byl starej už za Malaka, on je ještě rozbitej!
Od té chvíle jsem přestal nad čímkoli přemýšlet.Sithský vrah má jen slabé znalosti Síly, jeho předností je meč.Takže jsem si musel dávat pozor, nevěděl jsem, kdy mi čte ten sith myšlenky.
Jdu opravit navigační počítač, pane.
Opustil jsem pilotní kabinu a vydal se hledat nářadí, nebo alespoň neěco, co by se jako nářadí použít dalo.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Malá transportní loď neznámé značky a typu, kdesi poblíž vybuchujícího křižníku


Dobře, koukni se dozadu do nákladového prostoru, možná tam nějakou habaďůru najdeš, já si mezitím dám šlofíka. Hlavně nikam nespadni, Lord ví jak je ta loď stará. Spíš je to létající plech než loď.
Odpoví ti a zavře oči. Dal ti tip, kde by mohlo být nářadí, takže se tam jdi podívat.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Malá transportní loď poblíž vybuchujícího křižníku

Se sithovým zhodnocením stavu tejhle bárky jsem nemohl jinak než souhlasit.Musel jsem se dát do díla.Nejprve však bylo nutné v zádi lodi najít nějaké nářadí.Po čtvrt hodince hledání jsem v jené ze skříní našel bedničku s hydroklíči a jinou "lodní kosmetikou".Nechtěl jsem tipovat, jak dlouho to tam ve skříni leželo.V naději, že se jedná o práci typu "tohle utáhnout a tamto zas povolit" jsem pustil do opravy navigačního počítače.Později se však ukázalo, že se jedná o něco více náročnější práci a tedy pro mne stěží zvladatelnou.Po asi deseti minutách jsem měl sto chutí si na tom krámu vyzkoušet, ja jsem si osvojil techniku Zdrcení.naštěstí jsem si vzpomněl, že navigace podle hvězd není mou silnou stránkou a není naškodu, když je v lodi navigační počítač, jsem od toho upustil a pokusil se dodělat, co jsem pokazil.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Malá transportní loď poblíž vybuchujícího křižníku.


Sith se z rámusu probudil a přišel k navigačnímu počítači a řekl.
Když to nejde po drobrém, půjde to po zlém.
Bouchl do počítače a Lorde div se, ono to fungovalo.
Zasranej krám, nejlepší je všechno dělat po staru já to říkám furt. Teď najdi nejbližší neutrální planetu, protože nemáme palivo a navíc nějak blbne kontrolka u hyperpohonu.
Zadá ti nový úkol a začne něco dělat na palubním přístroji.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Malý transport, poblíž vybouchlého křižníku

Konečně, zmetku.
Ulavím si, když se tomu sithovi podaří navigační počíatač uvést do chodu.Nechám si nahrát mapu galaxie a pomocí GPS firmy Triumvirát a.s. si najdu na souřadnicích, kde jsme.Podívám se po okolních planetách.Vyhledávání planet podle stupně kvality kořalky mě stále odkazovalo na planety Republiky, takže jsem musel zvolit planetu nejbližší.Tento můj názor byl podpořen příkazem spolucestujícího sitha.
V úvahu připadá planeta Serenno, pane.
Vyčkal jsem na sithovu reakci a připravil loď ke krátkému vstupu do hyperprostoru.
Doufám, že tamní domorodci budou přívětiví.
Samozřejmě jsem o kvalitních výrobcích serennských něco věděl, ale něco mě nutilo si o nich tohle myslet.
Naposledy upravil(a) Ki dne 22.7.2010 15:25:49, celkem upraveno 1 x.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Malý transport, poblíž vybouchlého křižníku


Po dvou hodinách cesty s palivem úplně na dně doletíte na planetu. Přistály jste na pláni, kde nic kolem není. Ale v dálce jde vidět větší budova, takže nejlepší by bylo jít se tam podívat.
Vem sebou jídlo, pití a potřebné vybavení, nerad bych někde umřel žízní, protože slunce není zrovna příjemné.
Řekne sith a vydá se na dlouhou cestu.

_____________________________________________________________

Neodpovídej za druhou osobu a nevytvářej vlastní děj, to je má práce.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kdesi na Serennu

Po pohledu na stav paliva v nádrži lodi jsem podezíral sitha, že dopomohl k přistání.Ostatně bych za to měl bých rád, neboť teoreticky by nás čekala dosti nepříjemná havárie.A zvláště na planetě plné lesů a hor by to nebylo nic příjemného.Po dvou dnech letu mé zranění vymyzelo a zbyla po něm jen jizva.A tak jsem mohl vyměnit "obvaz" za přilbu.Zkontroloval jsem stav nábojů v blasteru ukořistěném na křižníku a vydal se do skladovacích prostor bárky pro potraviny, pití a nezbytné vybavení.Snažil jsem se vzít jen to nejnutnější, aby náklad, který z největší pravděpodobností budu nosit já, nebyl přes příliš těžký.Ještě jsem sebral jakýsi nožík a zastrčil za opasek.
Zabrak nikdy neví, kdy se může něco takovýhodle hodit.
Pak už jsem pouze vyšel z lodě.Venku mě čekalo nemilé překvapení.Nejbližší náznak civilizace byla jakási budova na horizontu.
Škoda, že s sebou nemáme swoopy.


__________________

P.S. jseš si jistej, že víš, ja kvypadá Serenno?
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kdesi na Serennu


Po dlouhé cestě přes pláně kolem skalisek se po vašem pravém boku objevil les, takže jste se mohli jít schovat před sluncem.
Vidím les a táhne se tou dlouhou rovinou, takže půjdeme tam, přečkáme noc a ráno vyrazíme.
Řekne sith a vydá se doprava. Je to jen kousek, takže za necelou chvilku jste tam.
Tady se utáboříme, ty najdi dřevo, já postavím stan z větvý.
Řekne a jde pomocí meče kácet větve.

__________________________________

PS: Seš si jistej, že Serenno exsistuje, pač na galaktické mapě není, a už vůbec ne kolem Korribanu. A navíc, Serenno podle wookie byla obydlena až někdy kolem 1049 BBY.

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kdesi na Serrenu

Cesta k k budově nás vedla dosti nepříjemnou cestou.Všude pořád samé kamení a skály.Po zhruba osmi kilometrech jsem stěží nacházel energii.Sith na tom byl lépe.Tedy jsem se domníval.Mé domněnky posilovalo to, že mi jeden kolega říkal, že někteří sithové dokáží pomocí Síly po omezenou dobu létat.Sithovi nejspíše došlo, že mu budu užitečnější živý a pro dnešní den putování ukončil.Rozhodli jsme se pro utáboření se v lese.Zatímco já jsem měl hledat dřevo na oheň, sith se pokusil sesmolit z větví provizorní přístřeší.Díky světelnému meči šla práce od ruky a mohl jsem si dovolit po návratu do tábora chvíli odpočinout.Sith mi vybral jako odpočinek meditaci, při níž jsem se měl ponořit do Síly a pokusit se pochopit podstatu temné strany.To mě sice zajímalo jako počet tuskenů, kteří se vejdou na banthu, ale nemohl jsem odmlouvat.Celou dobu mě trápila nepřítomnost astromecha, nebo přinejmenší datapadu s mapou okolí.

_____________________

Pokud se nepletu je to domovina Darth Tyranuse.Co jsem se koukal do map na Akademii, tak jsem ho našel.Pravda je trochu odlehlé, ale vyjma vybombardovaného Tarisu a tfuj tfuj Elomu je to jedinná planeta v okolí Korribanu.A to že nebyla obydlená snad nevadí, hledla se planeta, na které se může přistát,ne?
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“