Výcvik pro Davisse ( Owen Shadows )

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Davisse ( Owen Shadows )

Příspěvek od Garth Devilman »

Chrám - jídelna

No tak Owene, jak chceš zvládat vyšší techniky Síly, když nedokážeš nasměrovat do koše jednu malou plechovku… Pošklebovala se na obědě tvoje spolusedící.
Soustřeď se a zaměř se na věci momentálně důležité a neplánuj si co všechno zvládneš…
A v aroganci si neber příklad z mladého Skywallkera.
Ve dveřích se objevil mistr Doyle, který vypadal jakoby právě spolkl hořkou pilulku.
Mistře? Pozvedla dívka obočí očekávajíc vysvětlení nebo aspoň drobné naznačení.
Těší mě tvůj zájem Raillo. Snad někdy jindy. Přeťal mistr hned ze začátku plané naděje.
Dojedl jsi? Sejdeme se za patnáct minut v hangáru. Sbal si co potřebuješ a vezmi si něco míň nápadného, než Jedijské roucho. Pověděl ti neobvykle úsečně a než jsi se stačil zeptat na cokoliv dalšího otočil se na podpatku a odešel…

_____________________________________________________________

Takže...

Popiš myšlenky, pocity, klidně i dění před mistrovým příchodem... Hlavně nehraj za ostatní postavy!

Příjemnou zábavu ... ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Chrám - jídelna

Sedím v jídelně a snažím se pomocí Síly uklidit malou plechovku do koše.Sakra teď už se mi to musí povést
Soustředím se ale pak mě popíchne moje spolusedicí a hned nato mi dá radu. Zvednu plechovku do vzduchu ale pak vejde Mistr.Moje sousředění je samozřejmě pryč.Podivím se nad tou úsečností v hlase ale nic neříkám a po jeho řeči jen přikýnvu vstanu a řeknu Nashle zase někdy Raillo.
Poté jdu na svůj pokoj kalhoty si nechám na sobě akorát si sundám plášť a nechám si tuniku přes kterou navléknu látkový kabátec.
To by mě zajímalo proč se takhle musím převlíkat.
Poté si připnu na opasek meč zastrčím si do kapes opasku dýchací přistroj,pro každý případ a také výživné kapsle.Tak a můžem vyrazit pomyslím si a vyrazím směrem k hangáru.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Chrám - Hangár

Dorazil jsi ve chvíli, kdy mistr právě rozmlouval se dvěma muži.
No konečně... Uvítal tě a uhnul pohledem od předchozí společnosti s zaměřil svůj pohled na tebe.
Owen Shadows, tohle jsou poručíci Flinn a Flint. Představil tě šaržím, které snad měli vše společné kromě jména.
Stejné republikové uniformy, stejné rysy ve tváři, stejné blonďaté vlasy nakrátko střižené a zelené oči.
Zdravim Owene. Neplaš se, kvůli své podobě jsme si změnili jména. Odpověděl ti na nevyřčenou otázku jeden z nich.

Doyle se po chvíli ujal slova: Vzhledem k tomu, že si Republika usmyslela v rámci svého obraného štítu přepravit na planety nová intová děla. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ovšem nebylo vyhrožováno během převozu teroristickým útokem. Rada má podle všeho pocit, že to není možné brát na lehkou váhu. Cestujeme nákladní lodí na Taris. Připraven?
Po tomhle optání se celé uskupení vydalo směrem k nákladní lodi.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Chrám-Hangár

Po cestě k hangáru se ještě zapovídám s jedním známým s tréninku oslepování Silou,takže do hangáru příjdu na poslední chvilku.
Tam vidím mistra,podobně oblečeného jako já,jak se baví s dvěma muži.
Zdravím mistrě pokynu a pak když mě mistr představuje těm dvěma tak mlčím a akorát si ještě upravím výzbroj.
Taky zdravím,pánové oplatím jim jejich pozdrav.

Po chvíli mi mistr řekne co je cílem naší mise.
Hm teroristi,to nebude vůbec jednoduché.
No přeprava samotná není žádný problém,přesně jak říká mistr,ale ta teroristická hrozba,to je jiná,to se mi vůbec nelíbí,Rada má pravdu,na to je třeba dát pozor
Ano mistře připravený,páni to je pěkná loď podivím se jak skvěle ta loď vypadá.
Tam se bude určitě skvěle meditovat,pokud tam nebude třeba něco dělat.
Bylo by skvělé,kdyby ta loď vypadala tak pěkně a byla tak pohodlná jak vypadá z vnějšku.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Taris

Zevnitř mohl potencionální recenzent poznamenat, že přípravám bylo učiněno za dost. Chrámoví technici se tedy skutečně činili. Dělo bylo uloženo ve speciálním boxu v nákladovém prostoru.
Oba poručíci se posadili na předních místech pro piloty, zatímco ty s mistrem jsi vzal za vděk nemalé místnůstce, která mohla sloužit zřejmě i jako místnost společenská. Byl zde k dispozici kulatý stůl, čtyři židle a bar, jenž jak se vzápětí ukázalo skrýval povícero, než jen druhy tekutého nektaru. Při troše námahy se zde našli Sabaccové karty, nějaká stolní hra a barevné papíry.

Loď dostala za několik okamžiků zelenou a tak jste se mohli vydat na cestu.
Tož jak se cítíte pasažéři? Zeptal se po chvíli Flinn, který se za vámi přišel podívat do pilotní kabiny pár minut poté co loď zařadila světelnou rychlost.
Nemá přeprava děla působit nenápadně? Optal se mistr se zdviženým obočím.
Ale jděte… Myslíte si, že pašeráci se zajímají o nóbl lodi? Co je zaprášený to je tajný a tím pádem i pero pašeráka zajímavý.
My tady ale nemluvíme o pašerácích, mluvíme o teroristech.

Flinn obrátil oči v sloup: Terorista nebo pašerák je to jedno. Nevidím vtom rozdíl.
Doufejme, že ta vaše teorie nemá trhliny…
Promluvil Doyle, když se poručík vrátil do kabiny.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Cesta na Taris

Když vejdeme dovnitř lodě,chvíli se rozhlížím a pak mi padne do oka nákladový prostor ve kterém je uložené to iontové dělo které převážíme na Taris.Je uložené ve speciálním boxu.
Páni,Radě na tom viditelně vážně záleží když bylo provedeno tolik příprav pro převoz jednoho děla.
Ti dva jdou na pilotní místa a zapnou několik přístrojů,z toho pochopím že už brzy odstartujeme.My dva s mistrem si zalezeme do celkem velké místnosti.Když se trochu podíváme po místnosti,uvidíme stůl,čtyři židle a bar.Když se podíváme do baru najdeme karty,nějakou hru a papíry.A samozřejmě také nějaké pití,jako v každém baru.Nějaké nahmátnu a napiju se ho.
Mmm,celkem dobré,je tedy lepší než v Chrámové jídelně
Za pár chvil dostaneme zelenou a vzlétneme.

Po dopití si sednu do meditační pozice a snažím se vyhnat z hlavy všechny myšlenky.Cítím tok Síly a pomalu přestávám vnímat.Cítím jak loď nabere rychlost světla a za pár chvil vejde do místnosti jeden z těch dvou,zřejmě to bude Flinn.Vypadnu z meditačního klidu a poslouchám rozhovor mezi mistrem a Flinnem.
Ach jo,tak teď už se mi nechce meditovat,jsem zvědavý co nás čeká na Tarisu,asi si trochu zatrénuju než tam doletíme
Mistře,trochu bych si zatrénoval jestli by vám to nevadilo
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Taris

Mistr překvapeně upustil od zamyšleného výrazu, který se na jeho tváři nezměnil prakticky od poručíkova odchodu.

Proč by mi to mělo vadit? Maximálně tě pošlu expresně do Chrámu potlučeného a s pořádnou ostudou. Nicméně věřím, že jsi natolik zkušený, aby sis takové přece jen dopředu promyslel viď? Bylo těžké určit jak to vlastně Doyle myslel, ale zdálo se, že samotná tvá myšlenka mu problém nedělá.

Chceš jít sám nebo mám jít s tebou?

_____________________________________________________________

Máš volno prakticky až do tréninkové místnosti ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Cesta na Taris

Po přednesení mého návrhu,jsem mistra zřejmě vytrhl ze zamyšlení.Něco mu určitě dělá starosti.
Zajímalo by mě co...
No,Mistře jsem rád že si zase s Vámi mohu zatrénovat a pokud se můžu vyjádřit tak to nebude zase tak moc velká ostuda,protože jste přece jen jeden z nejlepších šermířů a navíc svůj dvoubřitý meč ovládáte skvěle.
na chvíli se odmlčím,nadechnu se a pokračuji
Každopádně doufám že to nedopadne až tak že bych se musel vracet do Chrámu,bylo by to přeci jen zpoždění a vznikly by zbytečné nepříjemnosti.
Skvělé,zase si zlepším Makashi,jeho trenéři měli stále plno práce a tak jsem se k jeho tréninku nedostal.

Po chvíli se odvážím optat se mistra.
Mistře rád bych se zeptal nad čím stále přemýšlíte,po Flinnově odchodu jste byl stále zamyšlený,tak to ve mě vyvolalo zvědavost a doufám že vám můj dotaz nevadí.
Ať už je odpověď jakákoliv,znovu se zeptám.
Tak můžeme vyrazit do tréninkové místnosti,Mistře?
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Taris - tréninková místnost

Mistr nad tvou otázkou zřejmě hodně dlouho přemýšlel, protože chvilku trvalo než odpověděl:
Celá tahle akce na mě prostě dělá ne zrovna dobrý dojem. Senát si vyžádal ochranu Jediů, ale prakticky s Radou nikdo nic nekonzultoval. Z toho se dá usuzovat, že Republika je buď ve velkém průšvihu, anebo se k průšvihu schyluje. K tomu připočti fakt, že tu trčíme na luxusní lodi s iontovým dělem na zádech... Za mistrových výpočtů jste došli k tréninkové místnosti.

Až po tobě... Doyle tě galatně pustil ve dveřích.
Postavili jste se doprostřed místnosti a vytáhli své meče. Mistr se však zatím k aktivaci své zbraně meměl. Jeho pohled a výraz tváře byl však hluboký a soustředěný.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Cesta na Taris-tréninková místnost

Hmm,Mistr je dneska nějaký zamyšlený,jsem velmi zvědavý,co se dozvím.
tohle mi probleskne hlavou a pak už mistr spustí.Po jeho řeči se nadechnu a odpovím.
No,Mistře po vašem názoru se na to dívám hned z jiného úhlu protože jsem si myslel že Senát jako vždycky dělá divadlo a proto si vyžádal Jedie a ještě to dovršil povídačkou že hrozí teroristický útok,ale teď s Vámi souhlasím,to bude velký průšvih.

Vydechnu po celkem dlouhé řeči a když mě Mistr pustí prvního tak se pousměju protože jsem dostal nápad,jak mu jeho galantnost oplatit.Když dojdeme doprostřed místnosti,vytáhnu meč a mistr také.
Páni,Mistrův meč je opravdu krásně zdobený.
Zažehnu ten svůj,přepnu ho do tréninkového režimu a jako vždy se zadívám do fialové barvy,ze svého prvního krystalu,který jsem dostal na misi na Corellii od lidí,kterým jsem zachránil život.Když si na to vzpomenu,objeví se mi na tváři úsměv.

Tak Mistře,jelikož vy jste byl galantní minule,tak já budu zase galantní teď a můžete tedy zaútočit první.
Usměju se a napnu všechny smysly abych byl připravený,na cokoliv co Mistr zkusí.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tréninková místnost

Mistr se však netvářil, že by ho tvoje galantnost nějak zajímala. Vypadal soustředěně a tímto pohledem tě také počastoval. Poté se stalo několik věcí současně: Světla osvětlující místnost zhasla. Jediné co jsi mohl vidět byla tma a svůj meč, který osvětloval menší část. O pár okamžiků později jsi uslyšel protivníkův zážeh meče. Ve stejném okamžiku jsi na svém krku ucítil fialovou čepel. Světla se rozsvítila a Doyle stál s mečem napřaženým.

Nikdy nedej protivníku záminku… Poučil tě a odtáhl zbraň stranou.
Poté se postavil s mečem připraveným k obraně a bojovnou jiskrou v oku.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tréniková místnost

S napnutými smysly stále pozoruji Mistra,aby mi neunikl sebemenší pohyb.Soustřeďuje se na něco,to poznám podle jeho výrazu.Postavím se do obrané pozice pro Makashi ale v tom momentě ve kterém mé napnuté smysly na chvíli polevily se ukázal důvod Mistrova soustředění.Náhle zhasla všechna světla která v místnosti byla.Ani jsem na to nestačil nijak zareagovat a jen jsem uslyšel jak Mistr zažehl svůj meč. A teď to přijde.

Nemýlil jsem se a ani ne za sekundu už mi na krku svítila čepel Mistrova meče.Po jeho poučení jsem řekl:Dobrá,Mistře a už během odpovědi mi začaly v hlavě vířit myšlenky. Tak jak zaútočit hmmm?
Něco mě napadne a po kratším promyšlení se svoji myšlenku rozhodnu realizovat.

Rozběhnu se směrem k Mistrovi celkem rychle ale ne nějak ozlomkrk to rozhodně ne.Máchnu mečem zprava směrem dolů na chodidla,aby to vypadalo jako úmysl o podražení.Ale těsně před dokončením úderu se zatočím doprava a svoji otočku podpořím Silou,abych byl rychlejší.Tentokrát se snažím mířit na kolena a stehna.Po provedení úderu,ať už má jakýkoliv účinek,odskočím dozadu a zaujmu obranou pozici pro Makashi,nejlepší jakou umím.Poté napnu všechny smysly a kdyby bylo třeba tak si chystám i jedno malé Silové překvápko.


---------------------------------------------------------
Prosím mohl by jsi ten souboj nějak přeskočit,třeba Že jsme bojovali hodinu atd..Ne že bych ti chtěl nějak radit ale zbytečně by to zdrželo výcvik
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta k průšvihu

Bohužel pro tebe však při provedení finty loď provedla nečekané ucuknutí. Pravděpodobně se jednalo o pokles rychlosti, ale i tak jste se oba dva rozplácli na jedné ze zdí. Polehčující okolnost mohla být ta, že ti v ten moment vypadl meč takže jsi nemohl mistrovi ublížit. Doyle sám byl naštěstí natolik duchapřítomný, že svou zbraň deaktivoval.
Omlouváme se technické nepříjemnosti...
...Ale tohle byste měli vidět.
Vystřídali se u mikrofonu postupně oba dva piloti.
No to je paráda! Konstatoval mistr, když se sbíral ze země a podával ti již deaktivovaný meč.
O malou chvíli později lodí otřásl výbuch a loď počala vypiskovat jako o svátcích.

Když jste se dostali do kabiny zjistili jste, že jste naprosto oblíčeni neznámou nepřítelskou flotilou. Flinn ani Flint se tvářili jakoby právě dostali pořádný políček.
Hádám, že tu nejsou kvůli tomu výběru vzadu na baru... Zavtipkoval Doyle.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Cesta k průšvihu

Zrovna když jsem dokončoval otočku tak sebou loď najednou nečekaně cukla.Já jsem při provádění mého útoku,navíc podpořeného Silou a tedy rychlého,hodně spoléhal na rovnováhu.Při otřesu jsem tedy naletěl do zdi přede mnou.Sakra co se děje? pomyslel jsem si.
Naštěstí pro oba jsem meč upustil a Mistr ho stačil vypnout.Narazili jsme oba tvrdě a poté jsme leželi na zemi jako placky.Hned jsem se zvedl a zeptal se Mistra: Jste v pořádku Mistře?

Ale než Mistr stačil odpovědět tak se ozval jeden z těch dvou a hned poté druhý.Mistr se již také zvedl ze země a neodpustil si přitom poznámku,jako vždy.Po podání poděkuji a meč zkontroluji jestli mu nic není.Naštěstí je v pořádku a tak ho pověsím na opasek.Chvíli po pověšení se ozve výbuch,loď se otřese a začne to v ní pískat.

Oba s Mistrem vyběhneme do pilotní kabiny a já po cestě ještě zkontroluju dělo,jestli je po tom výbuchu v pořádku.Dorazíme tam a já se hned ozvu:
Co se děje pánové? Jestli je vše v pořádku se ptát nehodlám jelikož je mi jasné že není.
A pak pohlédnu z okna a zjistím že jsme obklíčeni nepřátelskou flotilou.
Hm návštěva dorazila,pokud správně hádám tak teroristická....
Odmlčím se a znovu promluvím:Tak co pánové co budeme dělat,vzdáme se nebo se pustíme do boje s přesilou?
Dám si záležet na tom aby šlo poznat že to myslím jako totální nesmysl.Mám nápad....Pokud by jsme se nalodili,což by bylo asi nejlepší,tak by naše šance na vyváznutí z téhle šlamastyky byly daleko vetší než kdyby jsme se s nimi pustili do boje na dálku.Sice tam budou nepřátelé,to je jisté,ale na dálku proti nim nemáme šanci.
Na moment se odmlčím,pročistím si hrdlo a zeptám se:
Nebo vás napadá něco lepšího?
Svoje slova směřuji hlavně k těm dvěma,protože Mistra určitě už něco napadlo a jistě se vyjádří a pokud ne tak mlčet nebude....to on nemá v povaze.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jak je důležité mýti filipa

Paráda... Konstatoval Flinn.
Skvělý... Přidal se Flint.
Zajímavý plán... Přidal se Doyle.
Dal bych nevím co za tažnej paprsek... Pokračoval monotólním hlasem Flint, čímž si vysloužil pozdvižené obočí Flinnovo.
Mistr mezitím poodešel s tebou trochu stranou a pošeptal ti: Uvědom si, že to není vyjednávání o clech alkoholu na Coruscantu. Vím, že ses snažil mnohokrát přelstít své soupeře techničností, ale tohle není vždy odpověď.

Očividně na Flintovu prosbu se najednou loď zatřásla a začala provádět pohyb směrem k nepřátelské flotile.
Paráda... Konstatoval Flinn.
Skvělý... Přidal se Flint.
A do háje... Ujelo Doylovi, který tě poněkud s obavami sledoval, zatímco loď mířila svoji novou udanou trasou.

Přátelé, tak teď by se hodil nějakej plán... Flint se vážně porozhlédl po osazenstvu.
Plán? Chceš říct, že neexistuje něco jako plán B? Flinn zbledl.
Ne! Hlas bratra – kolegy byl naprosto rezolutní.

Počkat! Mistr se chytil nápadu.
Přes hangár se dostaneme na můstek zajmeme kapitána a zjistíme co se dá... Plán zněl jednoduše a logicky, ovšem jeho provedení se už tak snadné nezdálo.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“