Výcvik pro Musso Aiissi (Darth -F06)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Transportní loď "Endor's Sprite"


Ano mistře, omlouvám se za mé ukvapené jednání.
Řekl jsem, ale stále jsem důvěřoval svým poctům že něco není v pořádku. Mistr má možná pravdu že bych se neměl nechávat ovlivňovat mými sny, jenže teď budu důvěřovat svým pocitům.
Nedám si nic mistře. V této chvíli vůbec nemám na jídlo pomyšlení, já vím že vy jste v klidu, ale je to proto že vám se ten sen nezdál. Já to viděl a bylo to jak skutečné.
Možná jsem to přehnal se svou drzostí, ale je lepší říct co si myslím než abych se pořád schovával za mistrovy pocity.
Počkal jsem si chvíli až si mistr objedná svou snídani a usedne k nějakému stolku. Po tom co se tak stane upřu svůj zrak na tu dámu s velmi podezřívavým pohledem.
Mám pár otázek dámo. určitě sama víte o té věci co se tady na lodi stala, takže můžu přejít rovnou k věci. Mám divné tušení že to všechno je nějak spojeno s tímto místem, mám pro to i své opodstatnění. Myslím že byste o tom něco mohla vědět.
Udělal jsem správně. V těchto chvílích musím mít vlastní hlavu, ne vždy bude po mém boku zkušený Jedi jako teď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transportní loď "Endor's Sprite"

Mistr si sedne tak, aby měl na tebe rozhled i aby slyšel co říkáš. Vybral si tedy stůl nejblíže k vám a s chutí se zakousl do svého toastu, který zapíjel studeným mlékem, v ještě orosené sklenici. Nijak nekomentoval co říkáš, a nechal tě "dělat tvojí práci" bez připomínek.
Ty jsi naopak doslova vlítl na ženu za pultem, a houkl si na ní, jak na obžalovanou. Dalo se tedy čekat, že pokud na tebe doteď vrhala podle tebe vražedný pohled, nyní to byl pohled minimálně desetkrát horší. Nicméně se nad tvojí nezdvořilostí ani nepozastavila. Vlastně se nepozastavila nad ničím, a prostě tě odbyla
Ne...
Houkla na tebe stejně jak si na ní houkl, jestli o tom něco neví, a dělal si svojí práci, více si tě nevšímala.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Transportní loď "Endor's Sprite"


Omlouvám se za mé špatné jednání paní, jsem jen poněkud vystršený s tohohle místa, jelikož se mi o tomto místu zdála noční můra, bylo to celé jako skutečné. Zkusím se zeptat znovu, milá paní nevíte něco o tomto místu v souvislosti s vraždou co se na lodi stala?
Po mém zbrklém jednání mi hlava trochu vychladla.
Ona už mi nic neřekne, vyjel jsem na ní hrozným způsobem.
Opatrně se otočím na mistra a jeho reakci na můj rozhovor.
A sakra mistr nevypadá že by ho zrovna těšilo jak jsem s tou paní jednal.
Až dohovořím s paní dám si to samé k snídani co má mistr, nějak mi vyhládlo.
Paní, můžu vás poprosit jestli bych mohl dostat to samé co on?
po prvním špatném dojmu na ní se teď musím snažit trochu to vyžehlit ikdyž to nevypadá moc nadějně. Musím si taky trošku pomoct sám a zkusit přemýšlet o tom jestli v tom snu ta dáma hrála nějakou roli. Po tom co dostanu snídani si sednu vedle svého mistra.
Začínám mít divné tušení že tohle možná nebylo nejlepší vodítko, zajímalo by mě jestli mistr na něco přišel když ja jsem již skoro bezradný.
Mistře přišel jste již na něco v souvislosti s tímto místem?
Po mých slovech jsem se ztišil a zkoušel být trpěliví a čekat na to co se bude dít dál, protože to je možná jediné řešení.
Bojím se že však naše pátrání není ani zdaleka u konce.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transportní loď "Endor's Sprite"

Tady...
Položí před tebe lhostejně talíř a sklenici mléka, kterou si odneseš ke stolu, kde už pomalu dojídá mistr. Když se ohlédneš za dámou, uvědomíš si, že v tvém snu vlastně vůbec nebyla.
Bohužel, Musso. Na nic jsem nepřišel, ani jsem si ničeho zvláštního nevšiml. Je mi líto. V klidu se najez, jdu nám zaplatit...
Dojde k pultu, kde ho můžeš vidět, jak si s dámou povídá, a na konci jí zaplatí několik kreditů.
Poté se zase vrátí k tobě a sedne si na své původní místo.
A slečna za pultem také nic neví. Nauč se příště slušnému chování, a nenech za sebe mluvit předsudky, uděláš si tak méně nepřátel než s tímhle jednáním.
Pokárá tě mistr za tvoje vystoupení, a počká až dojíš svůj toast.
Hotovo? Máš ještě nějáký nápad, kam se podívat?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

Transportní loď "Endor's Sprite"


Co ted?
Zeptam se sám sebe.
Mistře, napadli mě dvě věci. Ta první je že by jsme se mohli zeptat té paní jestli by nás nepustila se trošku porozhlídnout a ta druhá jestli by ta dáma věděla kdo tady v době té vraždy byl, nebo případně jestli je v kantýně sama nebo jestli se tady s někym střída případně s kým.
Nadšen těmito nápady jsem se pustil do své snídaně a doufal jsem že se nějaký z těchto nápadů chytne a mistr bude potěšen mou všímavostí.
Mistře? jestli se můžu zeptat, vás napadlo nějaké řešení v této situaci?
Chtěl jsem dát možnost i mistrovi se vyjádřit.
Co kdyby jsme zkusili prohledat kajuty okolo kantýny.
V zápětí jsem přišel s tímto nápadem.
Mistře, co prohledat všechny kajuty v okolí kantýny?
Po všech mých nápadech čekám alespoň jednu kladnou odezvu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transportní loď "Endor's Sprite"

Musso. Ta vražda se zde nestala. Stala se v sedmém patře, na druhé straně lodi. A tam jsme nenašli nic. Žádné svědky, stopy, prostě nic. Navíc si nemyslím že by nás tady v této kantýně někam pustili...ta "dáma" už vůbec ne...
Odpoví ti, a zvedne se ze stolu. Ty si uvědomíš vše, na co jsi zapoměl, a čím jsi se nechal ovlivnit. Snem. Přesto se ti stále vrací tento obraz před oči, a když se na chvilku zamyslíš, tvé myšlenky opět sklouznou ktomuto snu.
Mně napadlo dojít se maximálně podívat na místo činu. Nechám ti ale prostor. Já se půjdu podívat na místo činu, a ty se můžeš porozhlédnou sám. Tady máš komunikátor, kdyby jsi něco potřeboval. Máš volnou ruku. Nechť Síla vede tvé kroky a objevíš něco...
Kývne na tebe a předá ti do ruky malý komlink. Pak už se za tebou pouze ohlédne a odejde pryč z kantýny, načež se ztratí v chodbách lodi v davu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“