Výcvik pro RC-1717 ,,Pedro" (pedroidon17)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Nevím jestli by je ten poslední plán spíš neprobudil pedro. Taková šupa by spustila alarm v celém komplexu minimálně...
Odpoví na návrh velitel.
A až přestaneš zmiňovat moje jméno, zkusme tvůj druhej plán, a pojedem dom...
Přidá se s úsměvem Hammerhead, jehož obličej můžeš plně vidět, protože si sundal přilbu.
Dobře, já bych postupoval systémem granát-vyčištění-granát, než se dostanem k hlavnímu počítači, tam si s ním pohrajem a...rozumím 1712...ne...dobře, stáhněte se k útesu...rozumím, 1716 konec.
Přeruší Joker svojí řeč krátkým rozhovorem s jedním z týmu co měli na starost artilérie. Sundá si přilbu a otře si spocený obličej.
To byl 1712, spolu s 13, 14 a 15 se stahují k útesu. Droidi vyvíjejí docela tlak. Nemáme moc času, droidy můžou aktivovat každou chvíli. Takže jdeme hned. Nezastavujte se, střílejte jenom doidy, kteří vás budou bezpodmínečně ohrožovat. Pedro, ty radši vezmi do ruky normální pušku, ať tě neláká přijít k někomu blíž. Bude to muset být efektivní a rychlá práce. Žádný čas na parádičky. Rozumíte? Jdeme!
Rozdá v rychlosti rozkazy, a rozrazí své dveře, zatímco Hammerhead rozkopne ty "vaše" a vrhne se dovnitř. Opět jsi v týmu s Hammerem, který se po zjištění, že je místnost volná, přitiskne ke zdi u dalších dveří. Čeká na tebe a už se připravuje se rozrazit...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Ale.... tak jo.......
řeknu a ironicky uraženě se otočím.
Hele, Hammerheade, já to tvoje jméno neříkám pořád... Jenom občas.
Řeknu a ještě ironičtěji se otočím. Naštěstí přistoupí na návrh číslo 2. Když vtom si poslechnu rozhovor mezi číslem 1712 a 1716. Patrně problémy s droidy.
Sakra... todle nebude taká sranda jak jsem myslel.... naši se stahují... jdem je zničit!
Pojďte, lidi co nejrychlej...Po Hammerheadovsku.
lehce zavtipkuji s úsměvem, již pod přilbou, kterou jsem si po ,,Hammerheadovsku" také na chvíli sundal.
A proč zase? Ach jo... tady u komand si člověk srandy neužije... Ale až najdeme hlavní počítač a deaktivujem droidy, musíte mi je povolit.
řeknu už doopravdy nakvašeně na Jokerův, no asi to byl rozkaz.
Moji dva assasináči! Oni mi je zakazují. Né! Ale konec přemýšlení a jdem zachránit kamarády a pravděpodobně většinu mariňáků za náma.
Zamyslím se, ale jdu s Hammerem dál.
Proč si ksakru měníme to s kým jsme?
Nic na to ale neříkám a jdu s Hammerem.
Tak jdem, ne? S granátkem nebo ne?
Při tom si přezbrojím na DC-15s blasterovou karabinu a zkontroluji zásobníky.


_______________________
Překlepl ses, nebo to bylo naschvál?
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Bez granátu, ať nám něco zbyde na útěk.
Zasměje se Hammer, a rozkopne dveře. To si uvědomíš, že granát by byl nyní pouze plýtvání omezenou municí, protože místnost byla prázdná, stejně jako další. To druhý tým neměl takové štěstí, a přes zdi si mohl slyšet střelbu, která ovšem rychle utichla, a tým se ti hned na to ozval, aby vás ujistil, že je v pořádku.
Další místnost je přímo napojena na hlavní počítač, pokud ty plány chápu správně. Takže se tam seskupíme, a do dveří vpadnem najednou. Pedro, nyní budeš ve svým živlů, vem si dýky, a jakmile otevřem dveře, tak se dostaneš až k hlavnímu počítači, a nějak ho deaktivuješ! Jasný?
Dal Joker opět rychlé rozkazy, a ty jsi si v hlavě srovnával, jak na tom jste.
Takže každý tým je v jedné místnosti, které jsou u sebe. Vepředu jsou jedny dveře a ty z obouch místností vedou do jedné větší. A z tama vedou poslední dveře k hlavnímu počítači, kde se počítá s největším odporem. Pokud nebudeš dost rychlý, je jasný, že váš droidi rychle přečíslí, a bude štěstí, když se dostanete dom v celku.
Hammerhead na tebe kývnul, a čekal na reakci.
Odjistit a hodit!
Pomalu pootevřel dveře a čekal na tvůj granát...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“