Výcvik pro RC-1717 ,,Pedro" (pedroidon17)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro RC-1717 ,,Pedro" (pedroidon17)

Příspěvek od Pear »

Kaminské Klonovací Zařízení, pokoj klonů RC-1710-RC1720.

Po těžkém tréningu jsi si užíval zasloužený spánek, stejně jako zbytek tvých bratrů - spolubydlících. Bylo vás tu celých deset, a na tak malý pokoj, jaký jste měli, to bylo až moc. Přesto, nebo právě proto, tady bylo útulno, a všech deset členů komanda mělo k sobě velice přátelský vztah. Jednodušeji řečeno, jako jeden pokoj vás brali i jako jednu jednotku, takže jste většinou i cvičili spolu. Byly jste prostě nerozluční kámoši.
Měl jsi třetí lůžko od dveří, takže jsi byl v ideální pozici, ani moc vepředu, ani vzadu. Nad sebou jsi měl ještě jednoho klona, RC-1719 "Hammerhead", který dostal přezdívku díky svému nadání pro "ničení" okolí a destruktivní povaze. Jinak ale pohodový chlapík. V pokoji bylo nyní naprosté ticho, světla byly maximálně ztlumena a tak si každý užíval volné chvíle. Pomalu jsi upadal do spánku, v myšlenkách se ti honily obrazy výcviky. Pochod myšlenek tě dovedl až k vlastní smyšlené misi, kde jsi letěl na LAAT. V tom vás zasáhla střela a ty jsi z něj vypadl. Tvoje reflexy zapracovali a ty jsi sebou trhl, což tě opět bezpečně probudilo.
V pohodě?
Svěsil k tobě hlavu Hammerhead, kterého jsi probudil cuknutím, které otřáslo celou postelí. Zasvítil na tebe ještě svítilnou a oslnil tě na chvíli a trvalo chvilku, než jsi si opět zvykl na tmu, když svítilnu vypnul. Ještě chvilku jsi ležel v posteli s otevřenýma očima, než se ti opět začali pomalu zavírat...
Dnes ti ale asi nebylo přno se vyspat. Probudilo tě, když se rozrazili dveře a muž, který vešel dovnitř rozsvítil jasné bílé světlo. I když jsi byl rozespalý, poznal jsi že ve dveřích stojí váš velící důstojník a nepříjemným výrazem ve tváři a rukama v pěst...
_______________________
Co po tobě chci. Myšlenky, rakce, pocity. Klidně flashbacky, máš dokonce i prostor pro monolog. Reaguj na podněty, co tam máš, od začátku. Snaž se o bohatou odpověď. Nepředbíhej děj a nejednej za ostatní. Toť vše.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Kaminské Klonovací Zařízení, pokoj klonů RC-1710-RC1720.

Těžký tréning a konečně spánek - stejně tak kámoši.
Chtěl bych vidět normálni klony jak by to zvládli...aji ty namachrovaný ARCčka

Spánek tady na to jak to tady bylo na tolik lidí malé byl kupodivu příjemný.
Naštěstí na mě padlo nejlepší místo - 3. ode dveří a dobrý bylo jak to tady bylo příjemný.
Tohle místo budu těžce opouštět.
Ale potom už se mi klížila víčka a začal přemýšlet o výcviku, načež jsem konečně usnul.Zdálo se mi o mé první misi ve které jsem letěl v laťce a sepáci nás sundali.Vypadl jsem a okamžitě sebou trhl čímž jsem roztřásl celou postel a vzbudil Hammerheada, toho co pořád něco ničí.Hned se zeptal co mi je a já odvětil:
Jasně,v poho jenom sen o mé první misi.A oddělej to světlo já chci spát.
Geniální sny.Skutečně.
Ale asi mi někdo nařídil že se nesmím vyspat.Někdo skoro vyrazil dveře.
byl to velící dústojník a rozsvítil pronikavé bílé světlo měl dost ošklivý výraz.
Co se děje, pane?!
zeptám se a automaticky sáhnu po vibrodýkách.
Co se **** děje ? Že by nějaká super naléhavá bitva?Ten jeho výraz se mi nelíbí...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kaminské Klonovací Zařízení, pokoj klonů RC-1710-RC1720.

Odpovědí není, "Co se děje pane", ale postavení se do pozoru vojáku!
Zařve na tebe, a ty si všimneš že tak už všichni víceméně stojí. Ten "pozor" je sice všelijaký a vojáci se teprve vzpomatovávají, nicméně jsi poslední který ještě nestojí. Všichni jste byly ještě ve spodním prádle, v místnosti bylo ale naštěstí teplo, takže vylézt ze zahřáte postele nebyl žádný šok. Šok byl spíš vůbec vylézt. Když jste už konečn stáli slušně, jak se na komando patří, velitel se prošel po místnosti.
Teď abych odpověděl na tvojí otázku, RC-1717. Máme misi. Přišla nám přímo z nejvyššího velení. Jste ještě ve výcviku, jinak by jste nebyly na Kaminu, ale pokud splníte tuto misi, budete přeřazeny přímo k jednotce, se kterou tu misi odsloužíte. Máme velký nedostatek komand v akci, takže vás mám rozdělit na dvě pětičlená družstva. V prvním budou vojáci od desítky k patnáctce, a v druhé od šestnáctky ke dvacítce. Zbytek informací se dozvíte v hangáru číslo 45. za deset minut. Budu vás tam čekat. Pohyb, vojáci!
Zasalutoval vám, otočil se na podpatku a vytratil ze z místnosti, kde nechal pouze vás, vojáky. S tebou v týmu tedy byly mimo 1719 "Hammerheada" ještě 1716 "Joker", který se vstříc své přezdívce nikdy ani nezasmál. Možná proto mu také byla dána. Jinak to byl ale dobrý voják, který věděl jak se drží zbraň. Další byl 1718 "Bastila", který neměl jméno po rytířce z dob Mandaloriánských válek, ale po těžko dobytelných pevnostech. I on byl takový. Dalo práci ho složit. A navíc jeho plány obrany byly důmyslné a komplexní. Byl to ten typ, který se spíš usadil na místě, a nechal nepřítele vykrvácet, než aby se na něj agresivně vrhl. No, poslední byl 1720. Jeho přezdívka byla "Doggystyle", spíše byla ale používaná zkrácenina "Doggy". Byl to spíš dvojsmysl. Co je to za sexuální polohu bylo všem jasné, u 1720 šlo spíš ale o přístup k boji. Rád útočil ze zálohy, vyznal se v maskování a věděl jak se zachází se sniperkou. Byl proslaven i jeho notně černým humorem, proto si možná vysloužil tuto dvojsmyslnou přezdívku.
Všichni v místnosti se začali zuřivě převlékat do svých zbrojí a kompletovat výzbroj, stejně jako ty. Měl jsi toho u sebe dost, všichno vojáci jste dostali standartní zbroje a výzbroje, které vám nebylo dovoleno modifikovat. Minimálně před odletem z Kamina ne. Taky jste měli ale všichni ještě spoustu výzbroje a vybavení, které jste si sehnali sami a tak jste se museli rychle rozhodnout, co si s sebou vezmete a co necháte, možná navždy, tady...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Kaminské Klonovací Zařízení, pokoj klonů RC-1710-RC1720.

Hezky mě sprdne hned ze začátku ,ještě že mě kámoši znají a nezpůsobí to trapas.
Ano,pane, omlouvám se pane!
Zase už jsou všichni ve spodkách a pozoru. A zase poslední jeden by se mohl naštvat.Ále co, všichni mě znají žádnej trapas a navíc je tady teplo
Nejhorší bylo vylézt z té postele, a když už jsme se postaili do pozoru velitel kolem nás prošel a dal nám rozkaz
Pane, mohu se zeptat bude tato mise na lodi nebo na planetě?
Ještě jsem se podíval s kým budu v družstvu a začal jsem se co nerychleji převlíkat do zbroje a posbíral jsem si vibrodýky, DC-15s blaster, DC-15s poboční blaster, komlink,harpunu, a generátor vibrací (např nemám zbraně najdu lama kudlu dám na ni generátor vibrací a mám luxus kudličku), kloubovou vibročepel, náboje a noční hledí na helmu všechno překontroluju a půjdu tak abych tam byl chvilu před časovým limitem.
Jestli zase něco zapomenu tak už to bude trapas to se radši kdyžtak vrátím a něco přiberu... á výborně ještě si dám nějaký vysokoenergeticky dávky a napiju se.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kaminské Klonovací Zařízení, pokoj klonů RC-1710-RC1720.

Zbytek informací v hangáru, neslyšel jste snad vojáku?
Osočí se na tebe kapitán. To už si ale tvůj tým připravuje zbraně a vybavení, co mají při ruce. Není dost času, aby jste si mohli vybírat, proto všichni beret to nejdůležitější. Jenom zahlédneš, jak Hammerhead, který má skříňku vedle tebe bere zásobu výbušnin. Zbytek tvého týmu, mimo právě Hammerheada a tebe stojí připraven u dveří. Nebýt číselných označení na zbrojích, nepozanli by jste, kdo je kdo. Vaše zbroje totiž byly sterilně bílé, mimo modře zářicího hledí.
Pojď, jdeme...
Poplácal tě Hammerhead po zbrojí, a pomohl ti se postavit na nohy. Seskupily jste se v týmu, pro jistotu vás tam nejstarší, 1716 zkontroloval. Byl z vás nejstarší, i když jen o pár okamžiků.
Dobře, jsme všichni, jdeme do hangáru.
Otevřeli jste dveře na chodbu a namířili si to do "čtyřicetpětky". Cestou po chodbách jste potkávali vojáky mimo službu a jenom jste mohli sledovat jejich pohledy plné respektu. Nasedli jste na turbovýtah, k vám stačili vběhnout ostatní chlapi z prvního družstva, vašeho pokoje. Sjeli jste rychle dolů, a bez čekání jste se vydali k blízkému hangáru. Nebyl moc složitý a nebyl tam prakticky žádný provoz. Pouze dvě LAAT, stojící za kapitánem, který už na vás čekal, opřený o jedno z nich...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Kaminské Klonovací Zařízení, pokoj klonů RC-1710-RC1720.

Kapitán mě zase okřikne, ale ,,naštěstí" už odchází.
Ježiši ale chápeš že to potřebuju abych věděl vybavení ?OMGG(Oh my General Grievous)
Zjsitím že Hammerhead si zase bere tu spoustu výbušnin, jestli ho tam nějakej sepák trefí ,asi vybouchne :heh: . Všichni už stojí kromě mě a Hammerheada. A ten už taky stojí.
LOL, jak já to dělám ,že jsem vždycky poslední..
Hammerhead mě potom poplácal a seskupili jsme se.Joker, jelikož je z nás nejstarší, nás ještě spočítal, oznámil nám že jsme všichni a vyrazili jsme k 45ce.
Po cestě se po nás ohlíželi i s respektem kloni kteří byli mimo službu. Když jsme došli k turbovýtahu doběhlo k nám první družstvo.Potom jsme sjeli turbyvýtahem a vyšli k hangáru. Nebyl tam skoro nikdo jenom dvě laťky za kapitánem. O jednu z nich se opíral.
Jsme tady, pane a očekáváme rozkazy.
řeknu a postavím se do ne právě vzorného pozoru.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kaminské Klonovací Zařízení, hangáry.

Takže aby jsme začali. Rozděleny budete na týmy. Tým od 1710 je Eta, tým od 1715ckty je Rho.
Velitel si vás obejde lehkým krokem, zatímco za ním se nastartují obě dvě LAAT, a začnou se vznášet lehce nad zemí. Ty při svém "né moc vzorném" pozoru dostaneš silnou ránu do břicha a nohy obuškem kapitána.
Zastrč břicho, nohy k sobě! A tohle máme poslat do boje? Síla nám pomáhej...dobře, Eta do LAAT nalevo, Rho do toho napravo! Pohyb! Já jedu s Etou, týme Rho, vy pojedete sami, setkáme se na místě...Jedu, jedu jedu!
Zakřičí na vás, a všichni z vašeho týmu Rho začnou naskakovat do LAAT a nacházejí si své místo.
_____________________
Ok, tady je první připomínka. Vyvaruj se užívání zkratek (Omg, Lol, až trefíš droida, vsadil bych se že použiješ i pwnd :D) a smajlů v odpovědi. ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »


Kaminské Klonovací Zařízení, hangáry.



Velitel našim týmům přidělil jména - Rho a Eta. Náš tým byl Rho.
Co to tak může znamenat to Rho?
Velitel nás obejde, LAAT nastartují, začnou se vznášet a velitel mi dá hezkou ránu za můj ,,pozor''.
Prej Síla s námi. Vždyť Sílu nemá... a ještě si oslabuje vlastní vojáky. Chtěl bych vidět jak by se tvářil, kdybych ho vyzval na souboj z blízka. I když kdyby on mě na dálku... No nic prostě ho nevyzvu.
Velitel se ,,naštěstí" rozhodl že poletí s Etou a nechá mě bez dozoru.
To já bych letěl určitě se mnou.
Ale to už všichni naskakujeme a já ještě ze srandy zařvu:
Ty droide nepředbíhej!
Jinak mi taky nechte místečko.
Naposledy upravil(a) Pedroidon dne 12.3.2010 18:35:49, celkem upraveno 1 x.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kaminské Klonovací Zařízení, hangáry.

Za tvůj vtip obdržíš jenom pohledy skrz přibly tvých bratrů, takže nemůžeš jasně říct, jaký měl vtípek úspěch. I když se dá odhadnout, že spíš negativní než pozitivní. Joker k tobě natáhne ruku.
Je nás pět, místa je tu pro třicet. Myslím že pro tebe tady místo už fakt není...
Pomůže ti vytáhnout se na palubu republikového "vrtulníku", a chytí se, stejně jako zbylí tři vojáci, sítě, které byly pověšeny přímo pod stropem.
Všichni připraveni, Rho připraveno k vzlétnutí.
Eta také připravena.
Dobře, poletíme! Pilotě, vemte nás k destruktoru na přistávací plošině sedmdesát sedm.

Uslyšíš rozhovor mezi velitely obouch týmů a kapitánem, načež se zvednete z hangáru a vyletíte z něj. Pár minut sleduješ moře a neustálý déšt, až za chvilku uvidíš rýsující se obrys přistávací plošiny sedmdesát sedm.
__________________
Chybí nadpis lokace, nezapomínej na to, snaž se to zautomatizovat ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »


Kaminské Klonovací Zařízení, hangáry.


Odměna za vtip byla pouze pohled. Asi negativní.
Hm, ty vtipy budu muset trénovat.
Nee! Promiňte ,ale vážně se nesmíte roztahovat přes zhruba... 6,5 míst.
řeknu a chytnu se za ruku Jokera, nasednu a jako ostatní se chytnu sítě.Poté Joker veliteli oznámí že jsme ready, velitel zavelel a rozletěli jsme se k plošině sedmdesát sedm ještě se podívám na moře a nečekaně.....déšť.
K destruktoru to by mohlo být zajímavý...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kaminské Klonovací Zařízení, hangáry.

Po chvilce letu už uvidíte tyčit se destruktor nad přistávací plošinou, a vy si to hned zamíříte do jeho útrob hangárem na boku lodi. Tam opět přistanete na lodi, nicméně postranní dveře LAAT se zavřou. Rozsvítí se malý holografický projektor, kde hned uvidíte nějákého, tobě neznámého klonového kapitána.
Zdravím, týme Rho. Předem vám musím říct, že váš tým byl vybrán, protože byl ze všech nejpřipravenější. I tak ale tato mise nebude jednoduchá, bohužel, nemáme dost lidí, abychom mohli vyčlenit zkušenější družstvo. Vy nám ale budete muset stačit.
Odmlčel se na chvíli, a cíleně vám dal čas promyslet si jeho slova, nechat si je projít v hlavě. Když si uvědomil, že vám dal dostatečný čas, pokračoval, dal se opět do diskuze.
Zavezeme vás na planetu ve vnějším okraji. Náš zvěd tam několik týdnů sbíral informace, a nyní přišel čas srovnat tamější základnu se zemi. Než tam ale pošleme armádu, musíme trochu pocuchat jejich obranu. Více se dozvíte na shromáždišti...
Vaše dveře zůstanou zavřeny, a vy jste "zadrženi" v malém prostoru osvíceným slabým červeným světlem. Dva vojáci si dokonce udělají pohodlí na zemi...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Kaminské Klonovací Zařízení, hangáry.

Chvíli letíme a už vidíme destrukrokor, který se tyčí nad plošinou a vletíme dovnitř. Rozsvítil se menší holo-projektor, a tam uvidíme klonovaného kapitána kterého jsem v životě neviděl a promluví.
Hurá jsme nejpřipravenější!!! Ale zase nejsme zkušení , ale zase máme nadšení do akce , ale to nás může zabít...ale už bylo těch ale dost.
Kapitán se potom odmlčel a po chvilce pokračoval.
,,Cuchat" obranu bude skvělej úkol pro Hammerheada. Jinak dobře že tam byl ten špeh. Ach, konečně dostaneme nějaký informace.
Hammerheade to bude konečně úkol pro tebe...
řeknu když zmizí hologram a dodám:
Ty jim víc než jenom pocucháš obranu.
Potom si po vzoru spoluvojáků udělám pohodlí na zemi.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

RC-1717 ,,Pedro"

Příspěvek od Pear »

Kaminské Klonovací Zařízení, hangáry.

Jasně Pedro, moje roznětky se už nemůžou dočkat.
Poplácal tě s úsměvem na své tváři bez helmy Hammerhead a sedl si vedle tebe. Váš let byl příjemný, protože jste se vlastně vezli v LaaT, který přistál na destruktoru, takže o nepohodlí nemohla být řeč. Pozuze to byla nuda.
Hej chlapi, mám tady Pazzakový karty! Zahraje si někdo?
Přisunul se k vám dvoum Doggie, s kartam v rukou, a to se k vám hned přisunul i zbytek týmu.
Aa, pazzáček, to si nechám líbit.
Promluvila bastila a šáhla na místo, kde mají kadetské uniformy kapsu. Brnění je ovšem neměli. Lehce zmaten na sobě nenechal nic znát.
Dáme si přátelskou hru, tak rozdávej Doggie.
Prohlásil velitel týmu Joker, a tobě už v ruce přistály karty s hodnotami 10 a 16...
Tak co, kdo jak?
Zeptal se Doggie s balíčkem v ruce, stále je promíchájavíc.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »


Kaminské Klonovací Zařízení, hangáry.


S úsměvem na tváři mě poplácal Hammerhead vedle mě. Let byl nezvykle příjemný , bohužel trochu nudný.Situaci zachránil Doggie který měl pazaakový karty.
Jasně. Rozdávej!
Bastila si šáhl do imaginární kapsy.Ale to už mi přistávaly karty - 6 a 10. Doggie už se ptal kdo co.
Risk je zisk , jinak co se stane maximálně prohraju.
Ještě jednu Doggie.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Destruktor, v LaaT.

Takže, jedna pro pana Pedra, jedna pro pana Jokera. A pan Bastila by si také přál?
Rozdál všem karty, mimo Hammerheada, který se tajemně usmíval. Tobě došla čtyřka. Měl jsi 20. Maximální hodnotu, kterou se dalo vyhrát. V pazaaku si jsi nemohl přát nic jiného, než aby byl součet 20. A tobě se to povedlo, čímž tě hřál slastný pocit. Hammerheaed ale nemeškal a složil karty.
Dvacet chlapi! Dvacet, vyhrál sem...
Už se chystal promluvit Bastila, to se ale rozsvítil hologram kapitána, s kterým jste se mohli setkat před docela velkou chvílí.
Jsme na místě. Za chvilku sestoupíte do atmosféry a přistanete na shromaždišti. Náš zvěd tam bude čekat, a doplní vám informace. Přeji...to je pazaak?
Zaujme kapitána balíček, který Doggie drží v rukou, načež ukáže Hammerhead svojí pohotovost.
Ano pane! A já jsem vyhrál...!
Tak hlavně ať vám to jde v akci stejně jako v kartách vojáku! Hodně štěstí,
Vypne se projekce velitele a Hammerhead spokojeně ukazuje své karty na vás.
Ehm, já mám taky dvacet.
Přihlásí se bastila. Ale není jediná, kdo se ozval.
Takže jsme vyhráli dokonce tři! Já mám taky dvacet!
Oznámí spokojeně velitel Joker, ale jako odpověď mu ukáže svoje karty Doggie. 8, 7 a 5. Také dvacet.
To je dobrý znamení chlapi! A co ty Pedro? Neříkej že máš něco jinýho než dvacet!
Plácne do tebe Hammerhead, a mimo jeho plácnutí ucítíš i jak sestupuje LaaT na planetu skrz atmosféru.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“