Výcvik pro Yush Nets

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, interiéry enklávy

Diroth si vykladá kodex tak, jak by jsi si měl vykládat ty. Pouze na něj máte jiné názory. Všude kde se setkávají dva různé názory nastane dříve nebo později rozepře. Slyšel jsem o včerejším incidentu ve třídě. Navíc před zrakem younglingů. A mistra Vrooka navíc. Takhle ten spor nevyřešíte. Ani jeden z vás.
Poučí tě, a jde s tebou dál ke zkouškám. Poslouchá pečlivě co říkáš a neruší tě. Pouze zpomalil, aby jste si stihli říct vše, než dojdete k cíli cesty.
Pozor na svoje pocity. I když kodex je to, co nectíš, přesto nenávist není to co by jsi měl cítit. Můj mistr mně kdysi naučil, že nepřítel se nemá nenávidět, ale ctít. Zkus se na Dirotha koukat z jiného úhlu. A ještě jednou, dávej si pozor na své pocity, hlavně nyní před radou. Až budeš míš vlastní misi, věřím že uspěješ, ale rada by si to myslet nemusela.
Mistr otevře dveře do velké místnosti, kde jsi ještě nikdy nebyl, přesto byla velmi jednoduchá. Nic co by tě zaujalo, prostě oválný půdorys, slabé až žádné osvětlení, spousta výstupku a plošin na zdích v různých výškách.
Radě nejsi na obtíž. Pouze s tebou...nesouhlasí. A nedoufej že se odsuď hned dostaneš, být rytířem jedi neznamená dělat si co chceš.
Rukou ti naznačil cestu dovnitř. V místnosti nebyly navíc žádná okna, pouze jedny dveře na druhé straně místnosti.
A pozor na toho pána, víš co sem ti říkal?
Zavře za tebou dveře.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, zkouškové prostory, enkláva rytířů Jedi

Potichu poslouchám, co mi mistr říká a jakmile vstoupím do jakýchsi dveří, hned si to v hlavě rovnám.
Pokud si mám vykládat kodex jako Diroth, tak bych si to musel vykládat tím stylem, že každý rytíř, který se neřídí kodexem, je špatný. To nikdy! Ano, nenávist bych neměl cítit. Ano, Sithy bych třeba možná uctil. Ale Diroth není nepřítel - a to je horší. Hloupý přítel - horší nepřítele. Mám se na něj dívat z jiného úhlu? Nu - je tu ještě úhel Rady, ale nevím, nevím... A dělat si co chci? To není mým cílem - jen bych už chtěl nějak pomoci Republice a Řádu. Bez toho, abych měl na dohled Dirotha a nebo Radu.
Pomalu se rozhlížím kolem dokola. Shledávám skutečností, že jedinou možností je jít dál těmi dveřmi na protější straně. Opatrně až plíživě pochoduji k protějším dveřím a rozhlížím se na všechny strany.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, zkouškové prostory, enkláva rytířů Jedi

Yushi Netsi. Nyní se utkáš s mnoha nepřátely v různých situacích. Nechť je tvůj meč připravený, a Síla s tebou.
Zaduní místností hlas jednoho z mistrů a díky perfektní akustice jako kdyby na tebe padal z výšky. To tě trochu rozptýlilo, takže jsi si ani nevšiml, že se otevřeli dveře a do místnosti vběhlo deset droidů jednoduché konstrukce. Tedy tělo s kloubem, aby bylo flexibilní, pevné nohy a dlouhé ruce svírající pušku. Postavili se do řady.
První kolo - souboj se střelci. Pole je tvoje, Yushi Netsi.
Zazněl opět hlas jako před chvílí, a droidi po tobě hned spustiuli palbu, že jsi málem ani nestihl aktivovat meč, a už utíkali skrýt se za překážky, které se odklopily z podlahy. Jako výhodu jsi mohl považovat, že u u tebe se jich několik obklopilo, neboť jejich palba nebyla ani tak přesná, jako zuřivá a rychlá.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Snažím se svým mečem odrážet střely zpět na droidy.
Sakra. Ti jsou teda rychlí. S takovou mě unaví dřív, než se dostaneme k další části zkoušky.
Po další chcíli uvažování se již 'naštvu' a běžím zlikvidovat droidy hezky jednoho po druhém.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Vběhneš jim přímo do palby a máš co dělat, aby jsi odrazil všechny střely, co na tebe letěli. Droidi se nezdají, ale jak jsi se odkryl a běžel jsi jim naproti, zpřesnili svojí střelbu. Už jsi se napřahoval aby jsi sekl do jednoho droida, když tě další zasáhl zestrany do nohy. Naštěstí to nebyla "ostrá" munice, nicméně rána tě srazila na zem a uvědomil jsi si, že máš nohu lehce necitlivou. Droida jsi nicméně dostal a z deseti před tebou bylo "pouhých" devět droidů. Když na tebe spustili další střelbu, odplazil jsi se za překážku, kde jsi před nimi byl v bezpečí...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Snad se ty plechovky musí dát nějak zničit!
Zatímco se schovávám za svým krytem a snažím se udržovat mechaňáky v rozumné vzdálenosti, tak se snažím pečlivě prozkoumat celou místnost a analyzovat, jaké prvky byly užity při stavbě tohoto objektu. Také si velmi zvědavě prohlížím zbytky toho droida a ostatní zařízení v místnosti.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

S architekturou místnosti jsi se už seznámil, po bližším ohledání jsi si ale všiml, že plošiny jsou přesně na milimetr naproti sobě, a pod nima je vždy několik výstupků. Plošiny samotné jsou pevně ukotveny hluboko ve zdi, to naopak výstupky jsou jakoby pouze vsunuty do mezer. Všechny výstupky jsou stejné a mezer, do kterých by pasovali je po stěnách mnoho. Z podlahy vyjeli pevné překážky, ze sice slabého ale pevného materiálů a mohl jsi se o ně pevně opřít aniž by se nějak pohli.
Droidi na tebe mezitím stále dotírají, a nenechávají tě napokoji, využívají každé příležitosti, kdy tě "pokropit". Sice je jich o jednoho míň, ale stále moc na to, aby jsi se mohl zabývat každým jedním.
Oči ti sjeli ke droidovy, který ležel na zemi rozpůlený napříč od pravého ramene po levou vrchní část nohy. Byla to klasická konstrukce z kovu, jako většina bojových droidů. Žádné generátory štítů. Pouze různé servomotory v těle. Řídící centrum nejspíše v hlavě, kam vedlo většina obvodů v zadní straně, ze zad do hlavy. BLaster byl klasický republikový, ovšem s viditelným upgradem, který z něj dělal nesmrtící zbraň.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Já idiot!
Při vzpomínce na svou nedávno nabytou vlastnost se plácnu do čela.
Proč po nich nehodím svůj světelný meč?
S pocitem úlevy a studu vysílám svůj meč proti pár krytům - a tím pádem i droidům - přede mnou.
Ať to tím projde, ať to tím projde.
Se sevřenými vnitřnostmi zírám na svůj letící meč a očekávám ten slavný okamžik.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Tvůj meč letí, a společně s tím, jak se snažíš udržet pomocí Síly trajektorii, snažíš se udržet i meč zapnutý. Bohužel nemáš kvůli palbě správný výhled na cíl, a tak meč při cestě k překážce do ní jílcem hlasitě narazí, a nekontorlovatelně se roztočí. Snažíš se, aby ti meč nespadl ani se nedeaktivoval, nicméně za divoké rotace po vysoké trajektorii zapadne za překážku, kde to schytají hned čtyři kryjící se droidi. Pět droidů se ještě více rozestupuje, aby pokrylo celý prostor a zaplnilo tka mezeru po ztrátách. Tvůj meč se ale bohuželo zasekne za překážkou a pomocí Síly jej nejsi schopný jej dostat k sobě...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Ták dobře. Přišel čas prozkoušet pár mých schopností.
Když uzřím tu katastrofu, tak mě málem pukne mozek. Ztratit světelný meč, jak se to mohlo stát? Opatrně zkontroluji chování droidů a pak se rychle pomocí Síly vyléčím z předešlého drobného 'zranění'. Následně využiji své schopnosti běhu zrychleného Sílou a zacílím svůj světelný meč. Rozběhnu se k němu a snažím se vyhýbat střelám.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Střely droidů padají daleko za tebe, neboť jejich fotoreceptory nestíhají zaměřovat tak rychlý cíl, jako jsi ty. Tvoje schopnost léčení nicméně nebyla tak dokonalá, a na znecitlivěnou nohu nepůsobila prakticky vůbec. Po chvilce jsi tedy ucítil únavu, ale naštěstí jsi dokázal přitáhnout světelný meč k sobě od překážky. Svojí zbraň jsi měl opět u tebe, a na stacionární cíl, kterým jsi nyní byl, se zaměřovalo opět pět zbývajících droidů.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Jo, jo, jo.
S vítězoslavným úsměvem uchopím pevněji svůj světelný meč a aktivuji ho. Následně běžím zpět za přepážku, abych nebyl cílem, který lze sestřelit mrknutím oka. Jakmile 'zapadnu' za přepážku, oddychnu si a přemýšlím.
Měl bych ten meč znovu hodit? Nezapadne znovu nějak špatně? No - kašlu na to.
S povzdechem vstanu a vrhnu svůj světelný meč vstříc droidům.
Chcípněte vy hadi!
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Tenhle pokus už zabije všechny droidy. A ty, které nezabije meč už jsou víceméně boje neschopní. Chvilku se vše odmlčí, a dostaneš čas nabrat síly a odpočinout si. Ale pouze pár vteřínek, než se ozve hlas mistra.
Druhé kolo - souboj s třemi útočníky ozbrojeny mečem!
Ale to už na tebe ze skoku letěl jeden droid s mečem v ruce, přesně jak hlásal mistr. Další dva se k tobě pomalu přibližovali.
Měli klasické meče a konstrukci podobnou jako střelečtí droidi, pár rozdílu konstrukce jsi ale vidět mohl, většinou rozdíly, které je přizpůsobovali na souboj zblízka, tedy stabilnější kostru, ohebnější ruce. Také jejich fotoreceptory vypadali vymakaněji. Spíš než na zaměřování bylo jasné, že sloužili k rohledu. Měli je posazeny po celé hlavě, a na dálku asi tak jako střelečtí droidi zaměřovat nedokázali, naopak, v reálném čase dokázali sbírat informace o jejich blízkem okolí, takže dostat se jim za záda nebylo nic snadné, a to i tím, že jejich ruce, stejně jako celá orientace se dala jendoduchým přetočením změnit. Zepředu i zezadu totiž vypadali stejně...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Kdy to sakra skončí?
Proklívajíc všechny bojové zkoušky urychleně aktivuji svůj světelný meč a snažím se vykrývat všechny útoky a přitom sám uštědřovat, co nejnebezpečnější zásahy.
Doufám, že jsou jako dřevěné tyče. Ty aspoň jdou snadno zlikvidovat.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dantooine, enkláva Jedi, zkoušková místnost

Bylo jasné, že tito droidi mají jednodušší programování než ti střelečtí, neboť byly lehčí na proražení obrany. Už ze začátku jsi dokázal jednomu správným úderem useknout nohu. Tu se ale objevila maličkost, kterou jsi nečekal. Těžiště těla se přesunulo víc na stranu, a droid stál na místě jako věž. Velice nebezpečná věž, která kolem sebe neustále sekala mečem. Druhého se ti ale podařilo zasáhnout do hlavy. Další maličkost se objevila, a to taková, že droidi mohli bojovat i bez hlavy. Nemohli tě už ale zaměřovat, proto se přepnuli do bezpečnostního modu, a máchali kolem sebe mečem, otáčeli se za tvým zvuke. Třetí zůstal celý, a hrdě odrážel příliv tvých útků.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“