Výcvik pro hráče Shade

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro hráče Shade

Příspěvek od Garth Devilman »

Nar Shaada - přístav (dok 4)

Hodláš v té lodi strávit mládí? Optala se Sheni Quvan, velitel lodi „Faith“ a velitel posádky. Pokud chtěl člověk stát mimo politické dění a ekonomické konflikty, pašerácké řemeslo se jevilo jako optimální řešení. Spousta lidí si toto řešení zvolila již ve válce s Impériem, ale byli zde i tací, kteří pod vahou znechucení ze situace v nichž se Republika právě nacházela přidali relativně nedávno. Quvan byla kapitánem „Faith“ od doby co si ji znal, což bylo od tvého narození. Nyní jsi již dospěl do věku relativně dospělého. Ve svých sedmnácti letech si již mohl být považován za platného člena posádky…

Až budeš tady hotovej přijď za mnou do kantýny. Na Nar Shaada je sice sranda, ale jen do doby, dokud seš schopnej mazat všem kreditama med kolem pusy. Zahudrovala a obracela se k odchodu.
Ještě jsi slyšel jak si pro sebe brblá: Pokud se Dick zas rozhodne opít na účet podniku, už nebude žádnej med…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

Nar Shaada - přístav (dok 4)

Ano, kapitánko. zahučel jsem odpověd, kterou znám nazpaměť. Jakmile odešla nechal jsem všechnu práci, přešel jsem k bednám, které mám dostat do lodi, ale nyní mi posloužily k odpočinku.
Po chvilce jsem se rozhodl, že je přece jen odnesu kapitánka přece jen nerada čekala. Zvedl jsem první bednu. Do háje, co v tom je?
Asi za hodinku jsem byl hotový, sice jsem byl zpocený, ale ještě nesmrděl. Zašel jsem si do lodi pro nějaké kredity a když jsem byl uvnitř tak jsem se převlíkl. Potom už mi nic nebránilo jít do kantýny. Mizím lidi.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nar Shaada - před kantýnou

Nic ti nebránilo vydat se do kantýny. Vlezl jsi do vchodu a hned byl u tebe vyhazovač.
Co tu chceš kámo? Přídeš mi ňákej moc mladej. Buď ukaž svoje ID nebo zmiz. Promluvil statný Devaronian.
Jeho rohy nebyly to jediné co budilo respekt. Jeho oči a výraz mluvily za vše. Chtě, nechtě bylo nutné uznat, že ačkoliv se jedná o kantýnu přístavní klientelu má zřejmě stálou...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

Nar Shaada-před kantýnou

Zde je moje ID a v duchu jsem se modlil, aby bylo platné.Devaronian si ho podezřívavě prohlížel a pak mi naznačil abych tu počkal.
Pomalu jsem začal dostávat žízeň, ale Devaronian se ne a ne vrátit.
Kde se fláká? zajímalo mě, ale neodvážil jsem se svou myšlenku říct nahlas. Po chvilce se otevřely dveře a z nich vyšel vyhazovač s neznámou osobou.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

V kantýně a průšvihu

Osoba která se ti jevila neznámá se jmenovala Andreon Curter. Pokud jsi mohl vědět byl majitelem zdejšího baru.
Ty seš od Sheni? Zeptal se bez nějakých velkých vytáček.
Byl to urostlý chlapík. Dokonce se o něm tvrdilo, že nějakou dobu sloužil v Imperiální flotile, ale to se nikdy plně neprokázalo. Sám Curter tyto povídačky nešířil, ale ani nevyvracel. Bylo mu zkrátka jedno co si okolí myslí a tak se zákazníci mohli i nadále předhánět v různých konspiračních teoriích.
Tak pojď s náma… Naznačil ti.
Vchodem tě pak spolu s vyhazovačem dovedli až k tajnému vchodu, který vedl do sklepa. Tam bylo možné slyšet Quvan a ostatní členy posádky jak se dohadují…

…Mám pocit Dicku, že jsem ti něco o tom chlastu říkala! Durdila se právě nadřízená.
A co je vlastně za probléma šéfe? Otázal se značně přiopilý hlas.
Ty se mě na to ptáš vždyť…---
V ten moment jsi se do místnosti a vzápětí zjistil v čem je problém. U kulatého stolu seděl zbytek posádky a na každého člena bylo mířeno zbraní.
Tak to chlapče dopadá, když někdo neplatí účty... Informoval tě s ledovým klidem majitel.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

V kantýně a průšvihu

Začal jsem přemyšlet co dál.
Kdybych se o něco pokusil jsou všichni v mrknutí oka mrtví i já.
Ani jsem nemusel dlouho přemýšlet, abych zjistil, že musím spolupracovat. Zhluboka jsem se nadechl a otočil na Curtera.
Kolik dluží? A co bych musel udělat, abych to splatil? zajímal jsem se a podíval se po zbytku posádky. Pokusil jsem se o úsměv, ale vypadalo to spíš jako škleb. Mezitím Curter o něčem přemýšlel.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

V kantýně a průšvihu

Devaronian se při tvé otázce doslova zakuckal, zatímco Curter vypadal jakoby ho štípl nějaký vysoce otravný hmyz.
Prosím? Nasadil šéf překvapený výraz.
Ty to chceš splatit? Tak obrať kapsy. 20 000 kreditů je poměrně malá částka…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“