výcvik Perrina Aybara(Lan Mandragoran)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Spokojeně si pro sebe pokývnu hlavou a vyrazíme směrem k turbozdviži kde na nás čekal C-3PO. To snad ne, Proč je tady právě tenhle otravnej droid. Protočím oči v sloup. Tak co teď, další zdržení když půjdu pro někoho aby nás odvedl? Zkusím to asi nejdříve sám.
Po pravdě moc není C-3PO, ale mi se sem nejdeme podívat na výlet. Odpovím svým stále ještě dětským hlasem. Ale právě se na nás řítí imperiální flotila a všichni mistři a rytíři jsou na poradě ohledně naší obrany. Rytíř Dorsk 81 mi dal úkol doprovodit všechny padawany do hangáru kde budou prozatím v bezpečí. Chceš snad upírat padawanům bezpečí?
Jak já by jsem si dal čokoládu místo toho pokoušení se umluvit protokolárního droida. Přesvědčit tyhle mršky není žádná sranda, pořát jen melou a melou. Není s nimi rozumná řeč. Uchichtnu se.
Mistr Skywalker tu sice není, ale on by jistě nechtěl aby nám bylo jakkoliv ublíženo. Když nás nenecháš projít mohlo by to těžce poškodit vše o co se mistr Sywalker snaží. Jistě by tě za to nepochválil.
S lumpárnou v očích na něj mrknu.
Jestli chceš, můžeš nás tam doprovodit a dohlédnout na bezpečí ostatních a na to aby se nic nepoškodilo, než si pro ostatní přijde některý z mistrů. Poté co nás odvedeš zbydou zde jen samí rytíři a mistři, takže již nebude potřeba abys ty dveře hlídal, protože každý kdo tudy bude chtít projít má povolení díky své hodnosti.
Tedy kromě mě, já se sem vrátím, ale budu mistry doprovázet, takže sem také nebudu moci vstoupit sám.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Imperiálni flotila? A míří sem? Božínku
řekl C-3PO a zdálo se, že trošku poskočil a zakýval rukama
Vida, právě proto je vydán záka opuštění. Protože až sem flotila dorazí, bude tu velmi, velmi nebezpečno. Pravděpodobnost přežití útoku na jeden Star Destroyer třídy Imperial je 1:38 957 642 a pravděpodobnost přežítí útoku na celou Imperiální flotilu je rovna 0. Tady to pro vás bude bezpečnější. Rozhodne bezpečnější.A božínku, nikdy bych neudělal nic, co by studenty pana Skywalkera ohrozilo. Pan Skywalker mi dal jasné rozkazy a ty já dodržím. Jedině tak budete v bezpečí.
řekl C-3PO a postavil se před turbozdviž a rozpražil ruce.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Chjo. Toužebně se zadívám směrem k obřadní místnosti. To mám opravdu selhat i v něčem takovém jako je doprovod padawanů do hangáru?
Ale mi na tu flotilu nechceme utočit. To je na mistrech. Mi se máme zatím schovat a připravit se na další pokyny od mistrů.
Moment, co takhle tu plechovku vypnout. Mrknu okem na protokolárního droida. Aktivační knoflík by měl mít na zádech, někde mezi lopatkama.
Nakloním se k nejbližšímu padawanovi a pošeptám mu.
Já ho odlákám, až s ním budu mluvit, pokus se ho obejít zleva. A až ti bude chtít zabránit v projití já ho vypnu.
Takže právě teď Studenty pana Skywalkera ohrožuješ. Pokud mají mistři vymyslet funkční plán, je nutné aby byli všichni pohromadě a tudíž nás nikdo z nich nemůže odvést. Ergo, musíš nás nechat projít. Mávnu rukou na toho padawana aby se pokusil projít.
Hned jak se otočíš vypnu tě. Usměju se pro sebe.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Padawan, kterého jsi požádal o výpomoc se pohnul a snažil se projít okolo droida. Padawan se pohyboval tak, jakoby tam žádný droid nebyl, přičemž se mu snažil vyhnout. C-3PO však byl tak fixovaný na tebe, že si ho ani nevšimnul a díval se stále na tebe. Padawan prošel okolo droida a zaraženě se zastavil, otočil se k tobě a jen pokrčil rameny. Neřekl však nic a vydal se na cestu do hangáru. Příkladu onoho padawana začali následovat další a tak se po jednom vytráceli do hangáru.
C-3PO stále opakoval cosi o svým příkazech a o tom, že potřebuje přímý rozkaz jiného jediho, aby vás mohl pustit. Když procházela jedna padawnka, vzala to trošku blíže C-3PO a zavadila o něj. C-3PO se otočil a ty jsi jej mohl pokusit vypnout. Povedlo se a C-3PO konečně zmklnul. Ozval se slabý rozpačitý potlesk tří zbývajících padawanů, kteří zůstali u C-3PO s tebou a když dotleskali, vydali se na cestu do hangáru.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Prokroutím oči když padawan prošel okolo jako by se nechumelilo a ostatní ho následovali. Teda tahle plechovka mě nikdy nepřestane udivovat. Stále dokola mi C-3PO drmolil že mě a ostatní nemůže pustit dál zatímco se téměř celá skupina prodrala až dovnitř.
Když konečně jedna z padawanek zavadila o C-3PO tak abych ho mohl vypnout úlevně jsem si oddychl. Děkuji.
Rozhlédnu se a mrknu na tleskající padawany. Fajn, co teď. Otočím se po směru odkud jsem přišel. Asi by jsem je měl doprovodit až na místo, abych mohl předat mistrům zprávu že jsou na místě, v pořádku a čekají. Jsem si jist že stejně jako moji učitelé na akademii nemají rádi polovičaté nedokončené úkoly.
Otočím se zpět a vykročím za ostatními.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Přistoupil jsi k ostatním do turbozdviže jako poslední a sjel s nimi až úplně dolů, do hangáru. Cesta v kabince turbozdviže probíhala v úplném tichu a o půl minuty později se dveře otevřeli na hangárovém patře.
Skupinka opustila kabinku a zamířila takzvaným husím pochodem ke dvěma Z-95kám, z nichž jedna měla odmontovaný pravý motor, na kterém probíhaly nějaké opravy. Padawanka, co šla jako poslední se otočila doprava a zarazila se
My jsme nechali otevříno?
zeptala se nahlas celé skupinky. Někteří se podívali směrem k hangárovým vratům
Asi ano
řekl někdo ze skupinky,
Kdo šel poslední?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Konečně, alespoň v tichosti poslouchají. Zdá se že napomenutí stačilo k tomu abych měl alespoň chvíli klidu. Vystoupili jsme z turbozdviže a zamířili jsme k Z-95kám. Rychle jsem přešel do čela průvodu abych se vzápětí zarazil.
Otočím se do směru kam ukazovala padawanka a zamračím se. Kdo šel poslední?
V obavách naznačím padawanům aby se schovali za oba letouny a opatrně vykročím k vratům abych je zkontroloval

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Opatrně jsi se blížil k vratům. Nebylo na nich nic zvláštního, jen byly otevřené. Když jsi byl zhruba uprostřed mezi Z-95 a vraty, zdálo se ti, že proti světlu, které se šířilo tmavým hangárem z poledního Yavinského slunce otevřenými dveřmi viděl krátkou iluzi pohybu, jakoby se na jednom místě nějak divně zatetelil vzduch.
Byl to jen kratičký okamžik co jsi to viděl, pak už jsi viděl otevřenými vraty ven normálně, bez nějakých rušivých elementů. Do ticha, které panovalo v hangáru i venku zazněl vzdálený hrom. Vypadalo to na další kratičkou letní bouřku.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Na zatetelení vzduchu zareaguji rychlým pohybem rukou k mému cvičnému meči který mi zůstal nečině v křečovitě zaťaté pěsti. Pomalu se uvolním ale meč přesto ponechám ve své ruce. Bylo to skutečné nebo se mi to zdálo? Upřeně se zadívám směrem k otevřeným vratům doufaje že nic nezahlédnu.

Snad to nic nebylo, ačkoli. Nakrčím v námaze obočí. Vzpomínám si na hodiny v akademii kdy nám vyprávěli o Mandorianských válkách. Mandoriané měli generátory maskovacího pole, tahle technika je jistě i teď někde dostupná. Že by k nám poslali předvoj který by měl nabourat naši obranu abychom byli zranitelnější?

Ohlédnu se rychle na ostatní padawany jestli jsou schovaní a rychle vyrazím k vratům aby jsem je uzavřel před případnými návštěvníky. Snad to pomůže nechci zničit ovládání vrat kvůli možnosti úniku. Ale nemohu si být jist jestli tu už někdo není nebo jestli se mi to jen nezdálo. Raději vezmu ostatní zpět k mistrům hned jak to tu uzavřu.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Ač jsi si zrak namáhal sebevíc, nic podobného jsi už neviděl. Ostatní padawani se ledabyle schovávali za letouny a tak jsi se vydal jsi ke vratům, svůj meč jsi stále měl připravený v ruce. Venku se opět zahřmělo a pak znovu několikrát. Napočítal jsi pět vzdálených zahřmění. Vypadalo to na celkem slušný slejvák, ale počasí venku byla stále pěkné.
Byl jsi už jen pár metrů od ovládání vrat, stačilo obejít sloup a dojít k němu. Opatrně jsi obešel sloup a když jsi uviděl ovládací panel, ztuhnul jsi. Na panele svítila zelená kontrolka a páčka byla nastavená v poloze "Zavřeno". Pak se poblíž tebe ozvalo několik slabých pípnutí a podlaha pod tvými nohami byla najednou pokryta slabými laserovými paprsky modré barvy.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“