výcvik Perrina Aybara(Lan Mandragoran)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

výcvik Perrina Aybara(Lan Mandragoran)

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

To je pohoda, když je pohoda
řekl Arek, jeden ze starších studentů a sedl si pod strom, aby našel úkryt před palčivým slunečním svitem v jeho stínu.
Teď, když je Skywalker pryč to sice s dodržovaním učebního plánu vypadá všelijak, ale věřím, že až se Skywalker vrátí, navrátí se vše do starých kolejí. A o pár let později zavládne nový řád jedi a bude šířit mír a lášku.
pokračoval, když se nad vámi přehnal raketoplán a rychle přistál na zemi před vstupem do Chrámu.
Viděli jste jak šel rychle k zemi? To musel pilotovat nějakej z jediů, ale nevím proč by tak hnali. A i když nevím o co go, mám z toho takový špatný pocit.
zhodnotil pilotovy schopnosti Arek a dal se do líčení jak zlé pocity z toho má. Když to vypadalo že je zhruba v polovině ozvalo se z vašich komlinků
Všichni se neprodleně dostavte do obřadní síně v chrámu k životně důležité schůzce, vyjímky se nepřipouští! Toto platí pro všechny!
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Takový klídek, pohodička lehárečko. Zajímalo by mě jak si vede Kytara neviděl jsem jí už dobrý týden, snad ji zas Tag nedělá problémy. Chudák, dostala stejného mistra jako on. Celkem by mne zajímalo kam Skywalker tak rychle zmizel, holt cesty velmistrovy jsou nevyzpytatelné.

Vzhlédnu když přišel Arek a prohlásil svou obvyklou línou řeč. Máš recht příteli, sice se na to teď víceméně dlabe, ale jistě se vrátí vše do starých kolejí. Ale s tou obnovou si zas nebuď tak jistej, copak si nepamatuješ z lekcí historie jak jednoduše řád vymřel? Pche, člověk by si myslel že staří rytíři s tím vším co uměli, se dokážou ubránit jednomu odpadlíkovi, a vydíš, nebýt mistra Skywalkera tak bychom tu nebyli, řád vymřel jen za pomoci jednoho sytha a klonových vojáků.

Zvednu hlavu Když přistál raketoplán. Šmarja, div že se nerozbil o zem, tady někdo pěkně spěchal.
ve chvíli kdy se začali ozývat všechny komlinky v našem okolí jsem zrovna poslouchal Arekův výlev jeho pocitů.
Tak kamaráde, zdá se, že se brzy dozvíme proč ten rychlý dopad na zem, jdeš se mnou? zvednu se a vyrazím do obřadní síně

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

A ten druhej temnej byl co?
zeptal se tě Arek když opuštěl chladivý stín stromu a vydal se spolu s ostatními do Obřadní síně Velkého chrámu. Znamenalo to překonat pětsetmetrů nekrytého prostoru před palčivýcm sluncem a vyjet turbozdvižemi přes hangár, ubikace a techické zázemí do čtvrtého patra do velké síně, kde již čekali takřka všichni.
Po vás přišlo ještě pár opozdilců, mezi nimiž byla i Kytara a konečně se mohlo začít.
Takže milí studenti
řekl Kyp Durron, který stál na místě, kde obvykle stává mistr Skywalker
mám pro vás dvě špatnou zprávu. Teda špatnou a hroznou. Začněme tou špatnou. Blíží se k nám flotila Star Destroyerů aby nás dobili. A ta hrozná je, že je zanedlouho podpoří i Super Star Destroyer. A jelikož s pomocí republikové flotily nemůžeme nějakou dobu pomoci,budeme se muset o sebe postarat sami.
v davu to po těchto slovech zlověstně zašumělo
Takže, kdo z vás se chce účastnit obrany Praxea?
zeptal se Kyp a netpělivě čekal kolik studentů se přihlásí. V první chclíli se však nepříhlásil nikdo.
Notak, nemusíte se hlást všichni
dodal tiše a spíše sám pro sebe.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Ten druhej ? Mno, ten toho zas tolik neudělal. sice veškeré plány byly jeho, ale osobně zabil jen pár Jediu, bez jeho učedníka který je uskutečnoval by to tak zle zas asi nedopadlo. Sakra, takovej humbuk, to zas bude neco úžasného. Mrknu na oblohu na rozpalene slunce, kdyby alespon nebylo takove příšerné vedro, člověku by se hnel lépe žilo.

Vejdeme do velké síně kde už se shromáždili téměř všichni ostatní studenti. Vesele mrknu na moji spolubojovnici z vojenské akademie když ji konečně zahlédnu. Alespoň že je v pořádku.

Aaa vida, mstr Kyp Duron zastává post mistra Skywalkera. V tichu si vyslechnu jeho projev a začínám být stále nervóznější. Kruci, tak tohle nám ještě chybělo. A navíc jsme v tom sami, co zmůžeme, pár studentů se má ubránit flotile Star Destroyerů to je holé šílenství. Co sakra můžeme dělat? No co asi blboune, v duchu se zkritizuju budeme kousat a trhat dokud to pujde,

Rozhlédnu se po sále. Nikdo? nikdo se nehlásí, to tu chtějí jen sedět na zadku a čekat až nás vyhladí? Ach jo, snad nebudu jedinej blázen který do toho půjde, ale ty základy bitevní meditace které ovládám by se mohli hodit. teda pokud budu mít na kom ji uplatnit. Kysele se ušklíbnu snad dodám někomu odvahu.

Placnu nedbale rukou do Arona aby jsem ho upozornil že hodlám něco dělat a že by se mohl připojit, pak znovu mrknu na Kytaru a popojdu dopředu až před mistra Durona aby mě mohli všichni vidět. Mistře, já se hlásím snad má pomoc bude užitečná. Pak se otočím směrem k ostatním studentům. Pánové a dámy, nemohu vám slíbit žádné zásluhy, nemohu vám ani slíbit že vyhrajeme, ale pokud se ke mě přidáte, mohu vám slíbit že impériu ukážeme, že ačkoli tento řád teprve začíná, a není tak slavný jako předcházející. Má už ostré zuby a pěkně jim nakope té jejich plechový řitě. Pozvedněte tedy svůj hlas a hlaste se. Kdo se ke mě přidá ?
Skloním hlavu a v tichosti čekám jestli se někdo přidá. Šmarja, když už jsem tady musel ze sebe udělat šaška tak doufám že to k něčemu bude.Beztak semi všici vysmějou ušklíbnu se

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

V obřadní síni bylo po tvém proslovu ticho jako v hrobě a všichni po sobě pokukovali kdo že se přihlásí první. Pár opovážlivců se však našlo a někteří byli zlákání tvým proslovem. K obraně se příhlásilo několik podle svého názoru schopnějších padawanů a ti, kdož se nepepřihlásili byli doprovozeni Tionne k raketoplánů, který jej odvezl pryč z akademie. V oné skupině jsi neviděl ani Kytaru, ani Taga.
Zbytek zůstal v obřadní síni a čekal, než se Tione vrátí zpět. Někdo ti zlehka položil ruku na rameno. Otočil ses a viděl jsi, že je to Kam Solusar a v očích měl takový hodně divný výraz. Jeho divný výraz byl možná způsoben blížícím se útokem, což se ostatně dalo řící i o jeho ruce na tvém rameni. Obojí pro tebe a tvůj plán na večer nevěstilo nic dobrého.
Tvůj proslov na mě zpočátku udělal dojem. Ale ten konec už byl takový ... takový mdlý. Byl dobrý, ale ne pro Jedie. Byl by vhodný spíše pro temného jedie či rovnou sitha, a jediové vždy stáli proti sithům. Takže by sis měl vyjasnit na které straně to stojíš už před bojem.
Obdařil tě ještě kárávým pohledem a sundal ruku z tvýho ramene a vzdáliv se, zanechal tě samotného, abys mohl o jeho slovech přemýšlet. Do síně se mezitím vrátila Tionne, přihnala se k Kamovi a Kypovi a zeptala se jich
Máte už nějakej plán?
Kam se podíval na Kypa a Kyp se podíval na Kama. Chvíli se oba měřili pohledem a pak oba přesunuli svůj pohled na Tione
Ne, řekli jsme si že to necháme na tobě.
Co? Na mě? Vždyť já jsem největší humanistka ze všech a mé bojové zkušenosti jsou rovny nule. Což se rozhodně nedá říci o vás!
vyjekla a doufala, že se vytasí alespoň jeden z nich s nějakým plánem, byť sebešílenějším. Nestalo se tak a oba ji klidně pozorovali jak rodiče odmlouvající dítko, jakoby na její námitky nebylo co říci
U hvězd, kdy dostanete rozum! Alespoň ty Kype, nepověřil tě snad Skywalker dočasným velením?
Kyp Duron se zatvářil, jako kdyby kousl do něčeho kyselého
No, máš pravdu a já se do toho pustím, ale bylo by lepší kdybys vymyslela záložní plán.
vysoukal ze sebe Kyp a pomalinku se odšoural do kouta, kde si začal hrát s modely lodí a začal tak vymýšlet plán. Tionne jej krátce pozorovala a když se pohledu dosti nabažila, zavrtěla hlavou a vydala se k padawanům, kteří zůstali a rozhodli se podílet na obraně. Když k vám přišla spráskla ruce a mile se na vás usmála
Tak, plán už máme. Je velmi, velmi prostý. Vedení akademie se rozhodlo, že mám plán vytvořit já, ale já o plánech vím kulový. Jsem historička a ne válečnice a tak se obracím na vás. Nemá z vás nějaký nástin plánu?
prosebně se vás zeptala, jakokdybyste to byli vy, co stálo mezi životem a smrtí.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Pár studentů se přeci jen rozhodlo zůstat. Rozhlédnu se po síni a zjistím že těch pár, je sice dost, ale né dost na to, abychom provedli přímý útok. Chjo, no co se dá dělat. Jsem rád že Kytara odletěla do bezpečí, ale od Taga jsem čekal víc.
Skloním hlavu v zamyšlení když tu mi na rameno zlehka dopadne čísi ruka. Ohlédnu se a zjistím že je to mistr Solusar. Po jeho řeči ale opět skloním ve smutku hlavu. Je mi líto mistře. jsem věrný republice, to jsou jen staré návyky z vojenské akademie. Zabrumlám si spíše pro sebe, jelikož mistr již odcházel. Pomalu se otočím a přejdu ke skupince zůstavších padawanů.
Je mi to líto přátelé, omlouvám se pokud jsem já důvod proč zde zůstáváte. tady budeme umírat. a má pomoc asi příliš nezvládne. Bitevní meditace mé úrovně není moc silná, celoplošně asi nic moc.
Mezi mými úvahami se vrátila mistr Tionne a začala se dohadovat s ostatními mistry. ne příliš potichu, takže jsme všichni mohli sledovat jejich slovní přestřelku.
Sílo. Oni nemají ani žádný plán. tady budou opravdu lidi umírat. Zakroutím hlavou. Tohle bude opravdu hodně zlé. Mezitím se mi hlavou začali honit vzpomínky na hodiny strategie z vojenské akademie.
Konkrétně boj malých jednotek. Ať jsem ovšem přemýšlel jak jsem přemýšlel. Nevzpoměl jsem si na nic s vesmírnými bitvami. Partyzánský boj nemůžeme provádět. na to nemáme čas. Jediné co se mi vrazilo do hlavy je pozemní boj. Tedy konkrétně zničit generátory štítů hangáru a vniknout do hangáru. Odtamtud vést útok na můstek. Jedi by měli mít výhodu i když je nás tu více padawanů nežli mistrů každý by měl být schopen zvládnout palbu několika vojáků. Pokud se jich na místě nesejde pár desítek. což by v chodbách lodě teoreticky nemělo být možné. Pokud nepočítám větší prostory jako je hangár, ale tam to můžeme vystřílet v lodích.
Nebo tedy mělo ale nemohou střílet všichni najednou protože by ohrozili sami sebe. Při ničení generátorů má bitevní meditace snad pomůže. ale až se ocitneme v lodích pravděpodobně bude působit jen na mou skupinu
.
Když k nám příjde mitr Tionne a zeptá se jestli nemáme nějaký plán zhruba jí nastíním co se mi tu teď honilo hlavou.
Nevím jestli tohle pomůže mistře. ale nic jiného mne bohužel nenapadá. snad někoho napadne něco lepšího.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

To nezní špatně, ale kolik nás je? Nanejvýš třicet, pokud se sem stihnou vrátit stihnout i Jediové na misích a kolik je Imperiálů? Dorsk se zmiňoval o nějakých 15 ISD-čkách. A myslíš, že dva Jediové se dokaží nalodit na ISD a zničit jeho štíty? To máme dva proti několika tisícům na každé lodi a já si nemyslím, že je to zvládnutelné.
Řekni, byl jsi někdy na palubě ISD? Nejen, že budeme přečísleni, budeme lapeni v neznámém prostředí a třeba pak skončíme v drtiči odpadků a to si myslím, že by byl potupný konec jediiského řádu.
NAvíc si uvědom, že když budou zničeny štíty, někdo tu loď bude muset rozstřílet. Ale my nemáme čím. Nebo snad víš o nějaké flotile poblíž? Nebo máš pod postelí nějaké SSD? Ano, Nová republika nám sice přislíbila pomoc, ale nestihnou to včas.
Ne, to s čím jsi se vytasil je plán hodný speciálních jednotek, jejichž hlavní devizou je to, že o nich nepřítel neví. Ale oni ví, na koho letí a s kým budou mít tu čest. Tvůj plán není dostatečně na úrovni a pokud chceš, aby z tebe byl Jedi, budeš muset změnit svůj přístup Jediiský Rudý barete ...

Tione se neznatelně a jakoby smutně pousmála a pak ti řekla, že není vše ztraceno. Že máte ještě pár hodin na to, abyste pro útočníky vymysleli nějaké překvápko. Zanechala tě uprostřed obřadní síně a šla si poslechnout další nápady. Rozhlédl ses po ostatních "obráncích", ale i oni vypadali bezradně. S vyjímkou Dorska 81, který doslova zářil optimismem a vypadalo to, že má nějaký plán.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Měl by jsem se zbavit těch vojenských návyků. To je už podruhé co mě dneska kvůli nim srazili k zemi. Asi jsem si měl uvědomit že nás nejsou dvě stovky ale tři desítky. Každopádně lepši než mlčet. U síly. Je to jen chvíle co mě vytáhli z vojenské akademie nemohou ode mě čekat zázraky.Je mi přeci jen třináct. Výcvik mám ještě před sebou. Pokud se ho teda vůbec dožiju.
Asi jsem se měl s ostatními raději zbalit, než tu ze sebe se svým vojenským výcvikem dělat hlupáka
.

Rozhlédnu se kolem abych zjistil že ostatní jsou ve stejné depresi jako já. Otázka je, jestli jste v depresi z mých návrhů, nebo prostě proto, že nevíte co dělat. Pak mi oči padnou na rytíře Dorska kterému svítí oči optimismem.

Tenhle zvláštní humanoid který přerušil svou rodovou linii a veškeré zvyky své rasy proto, aby mohl studovat na akademii na Yavinu 4 sílu má očividně nějaký plán.

Přejdu až k němu. Rytíři Dorsku očividně máte nějaký plán. Měl by jste jej říci mistrini Tione. Já jsem se zatím jen ztrapňoval svými dětinskými a vojenskou akademií pošpiněnými názory. Očividně jsem tu všechny spíše znechutil. Je tedy načase aby tu někdo napravil mé chyby a vrátil nám naději.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Když jsi Dorskovi 81 říkal svou třetí větu, vyvalil na tebe oči a když jsi skončil, zalapal po dechu a nezmohl se dobrou minutu na slovo. Ani na nějaký blbý "Ehm", tak moc jsi na něj svým proslovem zapůsobil.
Kuck-kuck
odkašlal jsi Dorsk81 důležitě
Ehm, víš jistě, že jsi tady správně? To byl proslov jak z nějakého holovizního melodramatu, kde je teď dlouhý záběr na pozice, na které se žene mocný nepřítel ...což zase není tak daleko od pravého stavu věci, ale tady nejsme v holovizním dramatu a ty nejseš herec, ale jedi ... teda skoro. Takže uber trošku patosu a defétismu, přidej trošku sebedůvery a zkus to znovu. A klidně si dej na čas, žádná horda imperiálních destruktorů se na nás nežene. Nestresuj a řekni mi, co máš na srdci.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Začervenám se a skloním hlavu. Omlouvám se rytíři Dorsku. Nejsem tu moc dlouho. Zamračím se. Vlastně tu nejsem ještě ani tak dlouho abych si sestavil vlastní meč. Nedávno mě objevili na vojenské akademii. Proto to mé spíše vojenské smýšlení.
Zvednu hlavu a podívám se mu do očí.
V podstatě jsem chtěl spíše říci že vy jediný vypadáte že máte plán. Jediný jste tu klidný a já jsem chtěl neobratně nabídnout svou pomoc.
Nejsem hrdina ale prý ovládám sílu zvanou bitevní meditace. Pro mě jsou všechny tyhle obraty ještě nové
. Znovu se zamračím. Vím jen to že za mé pomoci se na vojenské akademii strhla roztržka a když jsem použil své síly opačná strana byla zmatená zatímco moji přátelé byli povzbuzeni.
Proto nabízím svou pomoc. Ostatní padawani jsou jistě zkušenější nežli já, ale bitevní meditace prý není zrovna rozšířená schopnost, takže jestli se vám to hodí, rád pomohu.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

No, toho tedy bylo dost. Ale máš pravdu. Já mám plán a ne ledajaký plán. Ale přímo mega super duper mega hyper plán, se kterým uspějeme!
trošku se rozohnil Dorsk 81 a skončil v heroické póze s rozpraženými rukami, ale ač vypadal sebevýstředněji, nikdo se nad tím nepozastavoval.
No, teď bych ti ho mohl říct, že? No, znáš Lukovu hlášku "Na velikosti nezáleží"? Uvedeme ji do praxe, já a ostatní rytíři jedi spojíme své síly a vysledek použijeme proti lodím na oběžné dráze. Proti první vlně nám to asi nepomůže, ale vyřeší to naše problémy s flotilou. A ty...
položil ti důvěrně ruku na rameno
Ty, jenž umíš bitevní meditaci nám pomůžeš. Když ji na nás použiješ, bude náš úspěch zaručený. Co na to říkáš? Ale pokud se na to necítíš, nemusíš pokud nechceš. Každopádně však vyveď všechny padawany z obřadní síně do hangáru v prvním patře a pokud budeš mít chuť vrať se k nám.
řekl Dorsk 81, sundal ruku z tvého ramene a šel k ostatním rytířům Jedi vysvětlit jim svůj plán. A tebe zanechal uprostřed obřadní síně s jasným úkolem.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

A pak kdo tady vypadá jak z holovizního melodramatu. Proběhne mi hlavou když sleduji s otevřenou pusou jeho heroickou pózu.
Bodejť by záleželo na velikosti. Údajně největší mistr Jedi před impériem měřil sotva půl metru. A prý mistra Luka právě tenhle trpaslík učil, takže je jasné kde tu hlášku vzal.
Spojí síly? Jak spojí síly. Kruci, mám se toho tolik co učit. Vůbec nevím o čem to mluví. Až donedávna jsem se spoléhal jen na střelné zbraně a svůj úsudek a teď se mám ohánět tou tajemnou silou a tímhle. Pohled mi sklouzne k mému opasku kde mi visí cvičný meč. I když už dokážu občas odrazit nějakou tu svičnou střelu, a prý si v šermování vedu obstojně. Ale představa že se ty lodě zastaví nějakým kouzlem nebo čím mi přeci jen krapet nesedí vzhledem k mé výchově.
Ale tu takzvanou meditaci dokážu použít víceméně bezmyšlenkovitě. s tou schopností jsem vyrůstal. Když já umím použít tohle, snad oni dokážou to co mi tu Dorsk napovídal.
Snad pomohu rytíři Dorsku. Bitevní meditaci dokážu použít víceméně bezmyšlenkovitě. Je to má součást a něco s čím jsem vyrůstal. Pokud mohu pomoci, udělám to rád.
Když mi zadal můj momentální úkol téměř jsem se postavil do pozoru a zasalutoval. V půli pohybů jsem se ale zasekl. Tak už ale dost, už nejsi na vojenské akademii. Pak Dorsk odešel a já se rozhlédl po místnosti. Nu dobrá, odvést ostatní padawany do hangáru. Na tom snad nic nezvořu.
Zvýším hlas aby mě slyšeli všichni padawani. Prosím aby mě všichni padawani následovali. Zavedu vás do hangáru kde počkáte na další pokyny mistrů. Směle vykročím směrem k hangáru. Konečně se něco děje, ačkoliv by jsem byl rád kdyby se dělo něco menšího, mnohem, mnohem menšího. Jsem rád že je po nudě ale takovéhle akce, to vyžaduje něco odvahy.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Těch pár padawanů co zde zůstalo už odcházelo a když se jeden z hloučku zeptal
A proč nás tam máš zavést zrovna ty?
skupinka trošku zaváhala, ale když si někdo přisadil
Nechceme čekat na smrt
už se kompletně celá skupinka zatavila a začali přes sebe pokřikovat na tebe
"Když jsme zůstavali čekali jsme něco víc, než jen čekání až se situace nějak vyvrbí!"
"Ano, my chceme pomoct a můžem pomoct!"
"A proč se nám mistři nesvěří s nečím víc?"
"Mají už nějaký plán?"
"Impové dostali na frak od republiky?!?"
"Jaké máme šance???"
"Nechci jen čekat, až nás usmaží turbolaserem!!"
"Už ví jak na ně?"
"Tak už něco řekni!"

a zavalili tě takovým množstvím otázek, že to bylo až k nevíře.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Otázky se během chvíle rozrostli na takovou míru, že mě téměř rozbolela hlava. Zavřel jsem na chvíli oči abych si v klidu utřídil myšlenky. Tyhle by v akademii nevydrželi ani deset minut.
Tak dost! Nejsme sice vojáci. S povzdechem si vzpomenu na obvyklý řád v akademii kde na otázky není místo. Nadřízení a rozkazy se poslouchají bez zbytečných okolků. Ale jsme v akci a zdržováním ničemu nepomůžete.
Musíme plnit příkazy zkušenějších abychom přežili.
A teď odpovědi.
Proč právě já? Dostal jsem ten příkaz od rytíře Dorska, on se teď právě radí s mistry, proto vás neodvádí nikdo z nich.
Jsem si jist že až mistři vymyslí veškeré detaily budou vás informovat, jistě vás nevedu do hangáru který bude určitě jeden z cílů jen tak pro srandu. Ale budete mít své povinnosti kterým budete muset dostát. Takže počkáte až vymyslí veškeré detaily, protože jste většinou zřejmě zkušenější nežli já.
A pak jistě pod vedením někoho již zkušeného dostojíte svým povinnostem aby mohli rytíři Jedi přežít a být takovými ochránci míru jako bývali dříve.
Jaké máme šance nevím, protože se v tom ještě moc nevyznám, ale věřím že vymyslí cokoliv pro to, abychom zůstali naživu.
Tak prosím, pojďte dál ať to moc nezdržujeme a jsme všichni připraveni.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin 4, Jedi Praxeum

Tvůj proslov ostatní padawany trošku uklidnil, i když ne moc. Spíše si uvědomili nevhodnost vlastního konání a zklidnili se. Seřadili se do dvojstupu, chytli se za ruce a spořádaně odešli k turbozdvižím z tohoto patra chrámu, kde vás zastavil C-3PO.
Božínku, je mi líto, že vás musím zastavit ve vašich jistě neodkladných záležitostech, ale z nařízení pana Skywalkera nesmí žádný padawan bez dohledu mistra Jedi, či alespoň rytíře Jedi opustit tuto místnost. Důvod tohoto opatření vám je jistě znám.
promluvil k vám C-3PO a máchal svýma zlacenýma rukama, tak jak to umí jen on.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“