Gelon Natth ( Buddha)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Gelon Natth ( Buddha)

Příspěvek od Garth Devilman »

Chrám - výcviková místnost



Hej! Bim! Bang! Bang! Tyhle letecký simulátory jsou vážně bezva! Bim! Bang! Bang! Vykřikoval Trevor, který si právě užíval lekci v leteckém simulátoru.
Od doby co jste se poznali působil ztřeštěně a nic na tom neměnil ani fakt, že už jste se znali přes jedenáct let. Trevor Zimna byl sice o jeden rok starší, než ty, ale mnoho členů řádu si do teď kladli otázku, proč byl vlastně přijat do Řádu.
No tak Gelone, už tady sedíš moc dlouho. Co takhle si dát závod?

______________________________________________________________

Pocity, myšlenky, tvůj pohled na situaci. Můžeme i nahlédnout do událostí předchozích...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Buddha
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 20.12.2009 22:25:15

Příspěvek od Buddha »

Chrám - výcviková místnost

Ach jo..
Pousměji se a zavrtím hlavou nad přirozenou ztřeštěností mého věrného kamaráda Trevora, stále opřen zády o zed, v pravé ruce držíc svůj osobní datapad, který mi slouží jako bezpečné uložiště pro své podklady ke studiu. Prstem levé ruky kliknu na příslušné tlačítko a trpělivě vyčkávám na zobrazení uživatelského rozhraní mého datapadu. Mezití se rozhlédnu po místnosti kolem sebe, abych z nudy zmonitoroval okolí naši výcvikové sekce. Dnes je v naši sekci prázdno.

Naštěstí jsme tady brzo. Tím lépe.

Můj zrak nachvilku spočine na Trevorovi a já se opět usměji, pozorujíc jeho prožitek v leteckém simulátoru.

Známe se spolu už jedenác let. Za tu dobu mezi námi vzniklo velice silné pouto, i přes naše rozdílné charaktery. Nikdy jsem například nedokázal pochopit Trevorovu zapálenost do létajicích strojů. Je to výborný pilot. Rozhodně jeden z nejlepších. Už jen za poslední test dokázal nasbírát ze všech padawanů nejvíce bodů a měl nejlepší výsledky v leteckém simulátoru. Narozdíl odemne.

Celý jeho život se vždy točil kolem vesmírných lodí a stíhačů. Nebyl jsem jediný, kdo nechápal jeho lásku ke strojům. Dost mistrů v chrámu mělo proti Trevorovi výhrady,a kdyby nebylo mistra Wanda, jenž se padawana zastal a vzal si ho za svého učedníka, kdo ví, kde by ted Trevor skončil.
Z myšlenkového rozpoložení mne náhle vytrhne signální zazpípání z datapadu a já odvrátím pohled, od svého kamaráda rozhodnut prohlídnout si záznamy z chrámového archivu, které jsem si včera stáhnul, ale neměl jsem ještě čas si je prohlédnout, avšak v tom okamžiku mne vyruší Trevor.

"No tak Gelone, už tady sedíš moc dlouho. Co takhle si dát závod?"

Začnu projíždět články zabývající se problematikou různých meditačních technik, aniž bych ke svému kamarádovi vzhlédl.

"Ne, díky Trevore. Mám dost práce. Pořád nechápu, jak se ti podařilo mne donutit jít s tebou zrovna sem. Víš, jak mě ty tvoje letecké simulátory nudí!

Stále projíždím články a zastavím se bodu zaobývající se energetickým cvičením, jenž za pomocí Síly povzbuzuje sexuální energii a přemění ji do stavu, jenž uvede vnitřní tělo a mysl uživatele do blaženého klidu a harmonie.

"Jo...a doufám, že jsi nezapomněl na úkol od mistra Yody. Máš za trest pomáhat čistit záchody. A nedělej, že si to nepamatuješ."
«Pravda je to, co nás osvobozuje, ne lež. Život ve lži nás stojí spoustu energie, pravda nás k ní vrací. Pravda, to je to, oč tu běží, příteli...»

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Výcviková místnost

Trevor se otočil na židli a mírným nedopatřením nechal svou loď narazit do nejbližšího asteroidu.

To si celý ty kamaráde. Člověk by mohl tvrdit, že Obou je pomalu veselejší kopa jak ty. Meditace sem, meditace tam a upomínkový droid k tomu. Utahoval si z tebe.

Na starším bratrovi není nic špatného a už vůbec ne na starostlivém příteli. Že Gelone?
Do místnosti vešel tvůj mistr. Trevor mírně zbledl, ale netrvalo dlouho a do tváře se mu zas vrátila ona oprsklost.

Tak jaké máte novinky mistře? Optal se.

Chat se chvíli zamyslel než promluvil: Jednu bych měl…

Ano?

Mazej umýt ty záchody.


Jestli předtím Trevor zblednul, tak teď nefalšovaně zrudnul.

Jistě mistře, ano mistře… A již se ani neohlédl, jakým svižným krokem vypochodoval ven.

Mistr se otočil k tobě: Čekám tě za patnáct minut v hangáru. Vem si co potřebuješ a poletíme na menší výlet.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“