výcvik pro Winstona Philpse (Dufek56)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin IV,kóta 893

Zapadl jsi do zákopů a mohl sledovat dogfight mezi TIE a X-wingy, kdy se však piloti TIE spíše než na sestřely soustředili na odehnání X-wingů od kóty. Nad kótou se odehrávl souboj několika TIE a X-wingů. Vaše protiletadlová obrana pálila jak divá, ale nezásahla zhola nic.
Tam!
zařval jeden z desátníků a ukázal střelci z EWHB-12 k severu. Od severu se ke kótě přibližovalo několik temných bodů. EWHB-12 se natočil požadovaným směrem a čekal až se cíle přiblíží na dostřel. Cíle letěli celkem nízko, ale nekopírovali terén. Jeden z vojáků vedle tebe si tipnul, že to budou imperiální transporty. Když se přiblížili na dva kilometry, prohnala se mezi X-wingy a TIE letka T-47 speedrů a hnala se bojovou rychlostí k šestici transportérů. Když T-47 přelétaváli nad základnou, doprovázeli je radostna gesta vojáků. Piloti speedrů se pustili do transportérů vším co měli a střelci transportérů jim to opláceli stejnou mincí. A ač speedry stříleli po transportérech všímco měli, nedokázali zastavit jejich postup a ty se i nadále blížili. Do souboje se zapojil i EWHB-12, který střílel po nejbližším transportéru, na který se pak soustředila celá letka. A po mnoha zásazích konečně jeden transportér vypadl z formace a z motoru se mu lehce kouřilo. Přeletěl základnu a nouzově přistál asi tak kilometr jižním směrem.
Zbylá pětice transportérů nasazovali na přistání a formaci speedrů, které se na ně chtěli vrhnout rozbila dvojice TIE, které již odehnali X-wingy. Když se speedry staly kořistí rychlejších a bratnějších stíhaček začali padat z oblohy jedna po druhé a když se zřítil šestý z nich, vzal zbytek do zaječích a transportéry mohly bez obtíží přistát.
Přistály na stejném místě, kde první výsadek a ze strojů vystupovali desítky a desítky Stormtrooperů s težkými zbraněmi. Jeden z transportérů však nepřevážel vojáky, ale vozidla. Pod kótou se do útočné linie formoval tucet CAVw PX-10 a přes dvěstovky Stormtrooperů. K této, již značné síle se připojili přeživší z průzkumného oddílu a opatrně vyrazili k vrcholu kóty.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Yavin IV,kóta 893

Notnou chvíli jsem s otevřenými ústy a sledoval bitvu mezi X-wingy a TIE fightery.
Co je to blby v kokpitech?!
Nedokázal jsem pochopi,jak naše vyspělejší stíhače nedokážou za boha sundat jediný umperiální stíhač.A pak začali přilétat další transportéry.
To vypadá zle.
Začali se vynořovat stormíci a z jednoho z transportérů stroje.Pokoušel jsem se je zaměřit.
Už zemřeli i mladší.
Řeknul jsem si,když mi došlo,že dny této kóty jsou sečteny.Pak jsem chvilku zapřemýšlel proč nepoužili orbitálního bombardování a nezmenšili tak ztráty.
Možná jdou po nějakém vysoko postaveném.
Hlavou mi projel obličej generála Rieekana a následně obličeje některých pilotů,které jsem znal.A nakonec toho mladýho kluka co dopomohl k osvobození princezny Organy.
Jménem povstalecké aliance pro obnovu republiky.....chcípněte impíci za**aný!
Zvláště jsem kladl tónem hlasu důraz na poslední tři slova.Sevřel jsem pušku pevněji a připravil se na útok.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin IV,kóta 893

Obrana kóty byla připravena jak jen to nejlíp šlo a všichni v zákopech očekávali brzký nepřátelský útok. Jenže Imperiálové si dali načas a trávili čas likvidováním porostu na svahu. Najednu stranu je to zdržovalo a odkládalo konečný střet, ale díky padajicím stromům jste mohli viděj jak se přibližují na dostřel. Stromy blíže a blíže k vám padaly za obeť imperíální palbě nebo imperiálních výbušnin, až zůstal úzký pás porostu zhruba třicet metrů široký, což byl efektivní dostřel blasterové pušky v této džungli, který nechali být.
Bylo slyšet několik motorových vozidel jak šplhají vzůru o kopce a rozmisťují se východně pod kótou, tedy ve stejném směru co byl veden první útok. Rozmisťovaly se i pěší jednotky, aby mohly zaútočit s palebnou podporou těchto vozidel.
Na vaší straně nebylo jak reagovat a tak jste se krčili v zákopech a čekali na útok, který přijde co nevidět.
Bůde boolet!
řekl gunganský voják vedle tebe, svíraje svojí karabinu DH-17 tak blbě, že si div nevystřelil díru do břicha.
Už jdou!
neslo se zákopem a začala střelba. Vaše řady byli notně posílené a dokonce byl opraven i poškozený opakovač. Vaše soustředěná palba očesávala džungli před zákopy, ale z druhé strany nepřiletěl ani jediný výstřel. Když střelba utichla a dým se rozplnyul, uviděli jste zničenou džungli, ale ani jednoho mrtvého imperiála.
To se mi nezdá
zamrčel desátník a šeptem dodal
Philps, Krody a Jaon na průzkum.
Měl jsi tedy vyrazit na průzkum, jako velitel hlídky čítající i s tebou tři duše, z toho jednu ženu a zjistit co přesně dělají nepřátelé, ani ne padesát metrů od vašich pozic.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Yavin IV,kóta 893

Až doteť jsem si myslel,že povstání má příliš málo vojáků,aby mohlo takto riskovat.Důstojníkův rozkaz toto přesvědčení vyvrátil.poslal mě ,jednoho muže a jednu ženu proti Imperiální posádce,která byla silnější než jsem si kdy viděl.Asi 250 stormtrooperů a šest bojových strojů.U kóty nás moc nezbylo.Sice nás pár vojáků posílilo a nějakej šikulka opravil dělo,které bylo totálně na sra*ky,jenže počet našich vojáků se nemohl rovnat s počtem těch imperiálních.
Rozkaz se hold musí poslechnout.
Myslel jsem si,že s puškou budu příliš nápadný,tak jsem ji předal gunganovi.
Umíš s tím?
Zeptal jsem se,když jsem mu jí předával.
Pokud ne,dej to někomu,kdo s tim umí.
A s těmito s lovy jsem vyběhl ze zákopu.Pohotově jsem zalehnul a doplazil se k nejbližšímu křovisku.Zvednul jsem se do mírného podřepu a zkontrloval stav zásobníku.Otočil jsem hlavu a podíval se,kde jsou ti,se kterými jsem měl prozkoumat,co dělají impíci.Neměl jsem žádný plán.Jako dopusud jsem doufal,že budu mít štěstí a bez zranění se dostanu zpátky do zákopu.Srovnal jsem si přilbu a vrátil blaster do puzdra.
Chystal jsem se do roje nepřátel a téměř s jistotou jsem věděl,že tohle jsou poslední chvíle mého života.Ale věděl jsem pro koho to dělám.Opět jsem uviděl obraz svobodné galaxie.
Za Aldaraan!Za strýčka!Za Povstání!
Jen tak tak jsem to nezakřičel a slova zůstala v hlavě.Ale přesně tohle byly důvody proč jsem se do splnění rozkazu tolik hrnul.I když jsem neměl žádný plán.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Yavin IV,kóta 893

Měl jsi víc štěstí, než rozumu, že si tě nikdo při opouštění zákopu nevšiml. Ale ty ses rozhodl štěstěnu dále pokoušet a v polodřepu jsi obhlídl své podřízené.
Jaon byla dosti vzadu, protože se zdržela, když se pokoušela vyplazit ze zákopu. Podařilo se jí to, ale zůstala pozadu a celou cestu se navíc plazila při zemi. Dokonco to vypadalo, že se víc a víc zarývá do země, než aby se plížila běžným způsobem.
Krody, ten gungan co jsi mu dal svojí pušku se však vůbec nekryl. V každé ruce zbraň kráčel mírně klátivou chůzi k tobě a oči mu nervózně přejížděli po džungli. Svoji karabinu i tvoji pušku měl však hlavní sklopenou k zemi
Oni nestřílet?
nevěřícně se zeptal sám sebe a Jaon se na něj podívala a procedila mezi zuby
Když ne oni, tak já ano, pokud se nezačněš krýt!
a opravdu to vypdalo, že je připravena začít střílet do spojence. Krody se otočil vzad
Co já udělat špatně?
zeptal se Krody Jaon, která mu odsekla
Narodil se?
Krody se od ní odvrátil a když ses na něj podíval, z jeho výrazu v tom co by se u lidí nazývalo tvář jsi vyčetl že Joaninu odpoveď vůbec nepochopil a usilovně nad ní přemýšlí.
Zkontroloval jsi zásobník své pistole a vytřeštil jsi oči. Byl skoro prázdný a zbývalo v něm energie na osm výstřelů. Štestěna tě zřejmě začala opouštět a to jsi byl ani ne v půlce mise. Zbývalo překonat porost a zjistit co dělají nepřátelé, plus samozřejmě návrat do zákopů.
Bylo vskutku s podivem, že si vás nepřátelé nevšimli a nezáhajili palbu. Ovšem dalo se očekávat, že tvá skupina už takové štěstí mít nebude. Skupina se začala opatrně plížit porostem. Porost byl značně poškozen střelbou, ale stále poskytoval dobré krytí. Skupina se opatrně se prodírala jakýmsi křovím s dlouhými tenkými větvěmi a Krody vykviknul, když si o jednu z větví vypíchl oko. Vyřvávat dále nedostal šanci, protože mu Joan podřízla vibrodýkou hrdlo. Krody zachroptěl a zem pod ním začala barvit krev. Snažil se dýchat, ale s proříznutým hrdlem to moc dobře nejde a vydával zvuky jako místní druh prasete. Trvalo to pár seknud a pak Krody zmlknul. Jaon si utřela čepel vibrodýky do jeho uniformy a špitla
Nevýhoda, když máš oči na šťopkách
a očištěnou zbraň vrátila do pochvy. Díval ses na ni aplazil se dál. Najednou si hlavou do něčeho narazil. Zastavil ses a pohlédl si dopředu. Se zděšením jsi zjistil, že se dívaš do dezénu jednoho z kol CAVw PX-10. Byli jste tedy na místě. Auru tohoto okamžiku narušila Jaon, která tiše pronesla
Budu potřebovat nové kalhoty
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Yavin,kóta 893

Lehni!
Okřiknu gungana hrajícího si na frajera.
To tomu blbcovi nedochází,že ho takhle sejme i slepej?
Po Jaonině poznámce jsem vytasil blaster.Jaoniny oči se nyní dívaly do hlavně mé pistole.
Víš děvče na čí jseš straně?
Po další jsem jen stěží nechal ukazovák v klidu.
Jestli patříš k Povstání,tak nech svý spolubojovníky na pokoji.
Vrátil jsem zbrań do pouzdra a pokračoval jsem v cestě k imperiální posádce následován skupinou spolubojovníků pouze s blasterem,který mi ukradli duchové,skoro celý zásobník vystříleli a nezištně mi ho vrátili.Gungan evidentně nepatřil k nejpozornějším a vypíchnul si oko.Sáhnul jsem do vesty a snažil se nahmatat bactový polštářek.Jaon však ukázal nakolik je oddaná Povstání a svého kolegu zabila.Vyndal jsem ruku z kapsy u vesty a přiložil ji na hlaveň blasteru,který v mžiku opustil pouzdro.Snažil jsem se Jaon ignorovat.Stačilo jen pár kroků a dostali jsme se na místo.Jen tak tak jsem se neudeřil o to co se před námi objevilo.
Co to sakra je?
Pronesl jsem polohlasem.Jaon se neubránil další zbytečné poznámce.
Na tvim místě bych doufal,že mě nebude svrbět ruka.
Odkudsi se objevil řidič AT-AT,kterého v imperiální armádě znali pod přezdívkou Foot.Vkaždé ruce držel jeden E-web.Zaregistroval nás.Vzal jsem Jaon za ruku a snažil se jí odvléct pryč.Foot však začal střílet.Z obou E-webů proudily smrtonosné paprsky energie.Jaon se po chvíli skácela k zemi mrtvá.Footovi naštěstí došli náboje.Nápady však ne.Udělal pár kroků dozadu a nasedl do TIE bombardérů.Do deseti minut jsem ho měl nad hlavou.Za dalších deset minut bylasrovnána rádiová stanice se zemí.Duchové mi opět sebrali pistoli a vystříleli zbytek nábojů.Doběhnul jsem zpátky ke kótě.ta už byla srovnána se zemí a Foot v každé ruce s E-11 likvidoval přebytečné povstalce.Když mě zaregistroval odhodil karabiny,sáhl na záda,nonšalatně vytáhnul raketomet a rychlou salvou raket mě zabil.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“