Výcvik pro Yavin Czek (YavineCzek)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Výcvik pro Yavin Czek (YavineCzek)

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Dnes byl velice pěkný den, jak z všeobecné strany tak také z tvojí, zrovna jsi měl před soubojem s jedním dobrým učedníkem jménem Ull z Akademie. Šušká se, že ho jsem dokonce přivedl sám Lord Qel-Droma.
On sám tě vyzval na souboj, neměl obyčejný meč jako ostatní učedníci na akademii. Měl neobvikle zahutou rukojeť, která dodávala rychlost a velice snadné a nebezpečné útoky, které byli i velice zákeřné vůči obráncii a pro tebe to byla zcela nová věc, proti které jsi bojoval, nikdy jsi předtím proti ničemu takovému nebojoval. Mohl sis všimnout kolečka, které se vždy tvořilo kolem souboje. Kde učedníci podporovali svého favorita. Mistr vstoupil do kruhu a řekl.
Pravidla znáte, máte pouze cvičné meče, síla je povolena, ale jenom v malém množství, tak, aby to nezabilo protivníka, teď do boje.
Ull vešel do středu kruhu a párkárt protočil mečem, poté krátce řekl.
Začni ty.
A čekal na tvojí reakci, publikum stále podporovalo svého favorita a hecovali ho, řev byl čím dál tím silnější a situace napjatá, přesto i přes tvých deístek výher na kontě většina učedníků stála právě za Ullem.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.

Poté co jsem vstoupil dostředu uvědomil jsem si že nepřítelovi útoki nejsou zákeřné kvůli tomu že by zbraň byla silná ale že je to neobvyklý způsob boje a toho činí tak silným popřemýšlel jsem. Uďelal jsem proti nepříteli rychlé Jung Ma a poté sai. Poté jsem se postavil do obrané pozice a čekal jsem na reakci na mé útoky.





(mimochodem mám dotaz to jsou ty meče s paralizujícím jedem na stranách co má ten brouk na koribanu ?)

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Ull na to okamžitě zareagoval svojí ladnou a rychlou defenzívou a ihned na to přešel do protiútoku, krásnou otočkou s kopem do břicha se dostal do útočné pozice a šel kolmím útokem shora a poté zleva.
Dneska to ukončímě tvojí prohrou.
Řekne během boje a použije na tebe sílu, zvedne tě a prohodí tě kruhem tak, že doslova prorazíš bari=ru učedníků a několik jich svalíš, tobě to ale nějak vážně neuškodilo, udělal sis jenom pár škrábanců.
Ull k tobě hned přiskočil a začal opět sekat z každé strany, do toho udělal pár otoček a přešel do defenzívi a čekal na tvou reakci. Byl dokonce připraven odrazit tvůj případný útok silou.

______________________________________________________________-
Rozviň příběh, máš vcelku dost podmětů na rozvinutí příběhu, popiš jak se citíš, čeho jsi si všiml, malinko posuň děj a můžeš dopsat i pár blbostí, že ses poškrábal na přirození (nemysleno doslova) ale uvádím příklad kraviny. A jinak to nejsou oni, vy už jako zkušenější učedníci používáte cvičné sv. meče, které tě také ochromý sice méně, ale nehorázně tě bude pálet část zasaženého místa.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Ladně a hbytě jsem odrážel zatím jeho útoky poté co mě vyzval aď zautočím jsem vyběhl jakobych chtěl zautočit ale místo toho jsem použil sílu a vytrhl jsem jednomu učeníkovi meč a poslal jsem ho proti Ullovi najednou mě začali strašně začalo svrbit ve vlasech a já jsem musel zastavit svůj geniálně promyšlený útok který by byl určitě mým vítězstvím.
Poté co jsem se podrbal začal jsem nový útok tím že jsem použil sílu na svého protivníka a ihned nato jsem zautočil svým laserovým ostřím

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Tvůj útok silou ti nebyl platný, protože on byl připravený a odrazil to tak, že tě to opět smetlo na zem a teď ještě hrozněji než předtím, protože jsi se praštil do temene hlavy.
Ještě nemáš dost? Jsi uplná nula, nevím, jak jsi se mohl dostat až sem.
Zakričí Ull a čeká až vstaneš a opět se mu postavíš.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.



Ani jsem se nezvedl a podrthrl jsem mu nohy silou vztal jsem a působil jsem na něj tlak silou vší silou jsem ho držel zkoušel jsem mu nahlodat morálku tím že mu budu hejbat pomocí síly źílami a tepnami aby mu to působilo bolest chtěl jsem vidět jak trpí NIKDO MI NEBU ŘIKAT ŽE JSEM NULA zesílil jsem tlak abych si vybyl zlost

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Ull začne ve vzduchu skučet, poté co přitvrdíš na síle. Ještě chvilku s ním házíš a už ti došla síla takže jsi ho musel pustit a nabrat opět síly. Ull spadl z vcelku slušné výšky na zem a přímo na ruce, takže ho pořádně zaboleli, ale pomocí síly bolest potlačil a byl opět připraven k boji, nyní už plný hněvu což mu dodávalo odvahu nebát se a jít opět do tebe.
Tenhle boj je zbytečný, prohrál jsi, tvé dny jsou u konce.
A vyběhne na tebe a silné ale rychlé útoky vede přímo na tvojí hlavu a nohy, které padají ze všech stran a ty se s těží bráníš, ale může vidět, že už je unavený a vyčerpává se, zatím co ty se teprve zahříváš.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Jakmile se unavil na dost aby byl schopný přijmout veškerou sílu co do něho vložim a použil jsem sílu zvedl jsem ho dovzduchu tak vysoko aby ho to mohlo nachvíli zdržet jakmile spadne a klidným hlasem jsem mu řekl: Když se tak koukám takhle na tebe myslím že jsem já ten kdo tu má převahu stiskl jsem mu krk ale zničeho nic mi Křuplo v zádech a já jsem ho musel pustit to mě pěkně naštvalo a pomyslel jsem si měl bych s těmi zády něco dělat.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Ááááá, to je bolest, necítím nohy.
Skučí Ull, ale mistr nic neříká, slyšíš pouze diváky, kteří křičí.
Doraž ho, znič ho, zabij ho... dělej, nemá šanci, zabij ho!!
Tudíž máš možnost ho zabít, i když je to na Akademii zakázáno. Párkrát se to už stalo, že při obyčejném souboji se protivníci vyhecovali tolik, že jeden z nich souboj nepřežil. Stále jsi okolo sebe slyšel čím dál tím více hlasů aby jsi ho zabil, dokonce se uzavírali sázky jestli ho zabiješ nebo ne. Jeho osud záleží jen a jen na tobě..

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Zvednul jsem svého nepřítele majznul jsem jím o zeď tak aby to zbůsobilo bolest a nezabilo by ho to a opakoval jsem to tak dlouho dokuď neumřel pak jsem radostně vykřiknul JOOOOO jáaaaaaa VYHRáL JSEM JO JSEM VÍTĚZ JOOOOOOO NEMÁTE NA MĚ Myslím si že tentokrát už mě nikdo nevyzve :D ale byla by zábava zabít někoho dalšího Jen Mě vyzvěte je tu někdo další kdo to skusí ?

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Tvé vítězství se začalo šuškat v celém kurhu a později se určitě dostane i na Akademii mezi ostatní. Tudíž každý na tebe bude ohlížet ne jako na vítěze, ale jako na vraha, který zabil vlastního spolubojovníka.
Dost, to stačí, všichni se rozejděte do svých pokojů, je konec hodiny.
Řekne mistr a přistopí k tobě.
Ty jde okamžitě se mnou, budeš potrestán za své činy které jsi teď způsobil, nikdo z Akademie ti nedovolil aby jsi ho zabil. Jdeme!
A odejdete směrem k sálu, kde pobývá rada Mistrů Akademie. Ty můžeš očekávat jenom to nejhorší protože v téhle situaci, kdy to vypadá a blízkou válku zabiješ jednoho z nejlepších učedníků na Akademii.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


a mam se snad po ? on by udělal to samé a navíc JÁ jsem nejlepší na Akademii chladně jsem odvětil a šel jsem za ním
vyloučit mě z akademie by byla hloupost heh sami řikají máme před válkou tak co mi můžou chtít ? nemůžou mě vyhodit ani zavřít co mi mužou udělat dát mi pokutu ? heh to sotva jediné co mi mužou udělat je poslat mě do ...... ne to ne nikdy to by neudělali.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, výcviková místnost pro pokročilé učedníky.


Nejlepší? Tak to vyzkoušíme, jak jsi dobrý.
Řekne mistr a před krkem se ti rozsvítí rudá čepel a mistrovi zrudli oči tak temně, že jsi nic takového neviděl. Ale poté jí vypne a otevře dveře do místnosti kde sedí rada a čeká na tebe, mezitím vymýšlí tvůj trest. V místnosti si můžeš všimnou velkých soch který mají v ruce světelný meč, okolo vidíš 12 křesel, pod každou sochou jednu, kde v každém seděl jeden mistr, až jedno přímo vlevo bylo prázdné, které patřilo mistrovi který tě cvičí v boji. Mistr zasedne a řekne.
Soud může začít.
Řekne mistr a hlavní mistr Akademie Quim se poškrábe na jeho bradce, které se přezdívalo "bradka moudrosti".
Zabil jsi jednoho z nejlepších učedníků na Akademii, což není dovoleno, tímto až do odvolání ti zakazuji vstup do cvičeben a nebudeš chodit ani na hodiny, budeš pouze ve svém pokoji. Teď běž.
Jak jsi slyšel tak se také stalo, mistr ti odebral světelný meč a silou ti otevřel dveře. V tom jeden z mistrů vystoupil z křesla, je to ten, co tě tehdy našel a přivedl na Korriban.
Tak dost, myslím, že trest je správný, ale čemu to pomůže? V téhle situaci potřebujeme každého muže, i když jsme právě o jednoho přišli, ale jak sami cítíte, je v něm obrovská síla, tudíž žádám aby mi byl svěřen jako můj učedník, naučím ho potlačit hněv vůči spolubojovníkům a ovládat sílu a vše okolo toho.
Rada se zamyslí a přemýšlí přibližně 2-3 minuty. Poté opět mistr Quim řekne.
Dobře, i přes to že se to většině moc nelíbý, svěřujeme ti ho, ale budeš nám každý den hlásit, jak jsi vede a v čem pokročil, teď běžte.
Tvůj nový mistr jménem Jork Wall ti potichu řekne.
Slyšel jsi, jdeme.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Akademie Sithu Cesta z zasedovny mistrů

Příspěvek od YavineCzek »

Akademie Sithu Cesta z zasedovny mistrů


Mistře proč ste je nenechal dát mi ten trest nejsem moc zručný na sílu tak by to pro mne bylo velice dobrý čas mohl bych meditovat a trénovat své schopnosti a pak lidem ukázat kdo je nejlepśí možná by byly zrucnejsi s mecem ale pak bych prolomil jejich obrany a byly bi vyřízení ne ?
Cítil jsem se uraženě No a co tak je o Rookieho méně ja za to nemohl byl jsem vyhecovan ostatnimi studenty nemuzu za to a navic mistr ma za ukol pohlidat bitvu tak aby se podpbna vec nestala navedl me k tomu pff
zajimalo by mě co s timhle mistrem budu delat jestli me zas posle na nejakyho studenta a zarazi me pred viteztvim tak se asi neudrzim drzim v sobe hnev uz od tee doby co jsem prisel na akademii jestli me neco rozzlobi tak uz se fakt neudrzim mel jsem dost problem pred radou natoz dalsi boj ...

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie Sithu Cesta z zasedovny mistrů


Nejde tu o to, že máš velkou sílu, kterou nedokážeš moemntálně využít naplno, což tě budu muset naučit, ale musím ti něco říct. Znal jsem tvého otce, byl to můj nejlepší přítel, ještě když jsem byl rytíř Jedi. To on mě požádal, abych se o tebe postaral, až už tu nebude. A znám i toho, kdo tvého otce zabil, i tvojí matku. Kdyby tenkrát přešel k Sithům, dnes by ještě žil a byl by pyšný, že má tak silného syna. Vím, že někdy v noci slýcháváš hlasy a někdy máš vidiny, nezdá se ti to, jsou to tvé rodiče, můžou se zobrazit v síle, pokud je myšlenka a vzpomínka opravdu silná. A teď pojď, máme toho hodně na práci, čekám tě za 20 minut v hangáru, vem si všechny tvé věci.
Řekne mistr a odejde směrem ke svému pokoji.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“