Maner Kluok - výcvik

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Maner Kluok - výcvik

Příspěvekod Elinor Yall » 28.8.2009 20:56:56

Coruscant, tělocvična

Konečně se tě podařilo vytáhnout z té knihovny, zazubila se na tebe Moire Laen, předposlední padawanka tvého mistra a již nějakou dobu rytířka Jedi.
Tvůj mistr, Evald Corriolan, byl téměř pětasedmdesátiletý a zastával názor, že bojové dovednosti si snáze pocvičíš při tréninku s mladšími ročníky - a že Moire je přesně ten typ člověka, jejž není radno pouštět z dohledu, jinak se namočí do nějakého maléru. Z toho, jak jsi ji mohl za poslední tři roky poznat, ti nezbývalo než žasnout, jak mohl mistr vydržet x let snahou mírnit tak neskutečný životní temperament. S mistrem Corriolanem jste si byli povahově dost podobní, měli podobné zájmy, v první řadě badatelé... a Moire, ta se s nadšením mladého kathského psa vrhala do všeho, co jí přinesl život do cesty, aniž by příliš přemýšlela či snad dokonce trávila čas "zbytečným" studiem.
Moire, mírni se! poznamenal Evald Corriolan, pohodlně opřený o stěnu, aby mohl váš souboj sledovat.
Já jen, že kdyby na něj vybafl v temné uličce chlap s blasterem, tak mu budou znalosti o prvním schizmatu na jednu věc. Teda, vlastně na dvě, pohodila rytířka svými vlasy v barvě liščí rezi a v jantarových očích se jí podezřele zablýsklo, jako by si celou scénu představila a nějak ji to pobavilo. Na třiadvacetiletou slečnu to nebylo zrovna nejdůstojnější chování. Maner by totiž taky mohl hned spustit přednáškový monolog a tak útočníka uspat...
Při těch slovech aktivovala svůj zářivě modrý meč, zaujala vyzývací postoj makashi, a věnovala ti okouzlující úsměv.
Můžeme začít?
Elinor Yall
 

Zpět na Dočasně uzavřené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron