Výcvik pro Assavara Kala

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Assavar Kal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 26.8.2009 18:25:37
Bydliště: Štatl Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Assavar Kal »

Korriban, údolí:

Půl hodiny strávíme tím, že se snažíme najít nějaké známkyživota. už to bylo opravdu únavnéa nudné, docházela nám trpělivost, ale čistě náhodou se tma objevil impíckej transport, který byl doprovázen 4 TIE-Fightery. Náš komlink se ihned robudil a přišla nám zpráva, že se máme identifikovat, vypnout vechny systémy a připravit se na prohlídku.
Kayn nasadil opravdu nevraživý výraz, a já s ním musel souhlasit.
Sakra, ženem se semka co nejrychleji, abysme z toho měli co největší zisk, když sem přiletíme nikd e nikdo, ale čistě náhodou se tu objeví zavšivení impíci, a hned začnou mět kéry.
kdybysme se náhodou pokoušeli o únik, tak by nám to neprošlo, neboť by nás rozstříleli během chvíle, ani bysme se dostaly do atmosféry. Přišla nám opět výzva k identiikci.
Sakra, Kayne co teď?? Nemá cenu zdrhnout, by nás rozstříleli během minuty. Je to fakt blbý, ale asi se budeme muset podvolit... Pokud by tě náhodou nenapadla nějaká spásná myšlenka, tak nevidím jinou alternativu.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
moc moc prosím, klikejte mi na dráčky a vajíčka každý den, ať se vylíhnou. :D moc děkuju. :-)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban, údolí:

No ty seš tady kapitán lodi, ne já, takže bys měl něco vymyslet ty. Štěkl po tobě Kayn.
Každopádně budeme muset zkusit použít to naše starý falešný ID a naivně doufat, že ho nebudou prověřovat. Tedy pokud ho najdu samozřejmě. Ty zkus zatím vymyslet nějakou historku o tom, co tady děláme.
Dodal a začal šmátrat pod palubní deskou s úmyslem vytáhnout kartičku s vaším falešným ID, což se mu podaří až na čtvrtý pokus. Pak hned skočil po vysílačce.
Eee tady Kapitán Kayn Derost z nákladní lodi Indromeda, ID 294B8D4C.
Vaše ID neexistuje, okamžitě- ozve se po chvíli oficírova odpověď, ale Kayn ho přeruší.
Jej, řekl jsem 4C? Myslel jsem 4E... Zašklebí se jako někdo, kdo očekávat smrt.
Z vysílačky se ozve oficírova odpověď. Máte štěstí, tohle ID je platné... loď Indromeda, Correlianský sektor. Vypněte systémy lodi a vy i ostatní členové posádky vystupte z lodi a připravte se na prohlídku.
Kayn si hluboce oddychne. Uf, tohle bylo o chlup.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“