Výcvik pro Jal Duris (Jaldithas)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Jaldithas

Příspěvek od Jaldithas »

Imperiální pevnost, nespecifikovaná planetka na vnějším okraji.
Jakmile jsem dorazil do díry v obraně začal jsem střílet na rebely a krýt se taky před jejich výstřely.Bojoval jsem takto dlouho než se ozval rozkaz přikazující nám ustoupit do poslední obranné linie.Mezitím jsem dal nálož na dvě děla aby nepadla do rukou rebelů.Rebelové na hradbách se ale pokusily postupovat ale byly hned rozprášeni.V dálce se rozsvítila světla signalizující že příjde další vlna avšak nyní byla chvíle na odpočinek.Šel jsem odtáhnout 3 nejbližší zraněné vojáky do bezpečí a poté odpočívám.Ačkoliv se to nezdá,tak jsme bojovaly několik hodin a já so až teď uvědomil jak jsem zoufale unavený a hladový.V tom nás velitel informoval že dostaneme občerstvení.Jídlo, to my chybělo a vyčkávám do té doby než nám ho donesou a doplním si munici.Za chvíly zásobovači přinesly každému několik energetických tyčinek které mě trochu nakoply a já se zase plně připravil do boje.Za chvíly se začly ukazovat první rebelové na hradbách.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální pevnost, nespecifikovaná planetka na vnějším okraji.

Jde slyšet zvuk píštalky, přicházející jak z vaši, tak z nepřítelovy strany. I když zvuk je čistě elektrizovaný a sintetický, vám to automaticky napovídá že se nepřítel blíží.
Na pozice!
Všichni udělají co mají. Nyní už nemáte žádný děla, ale ani nepřítel ne. Jediné co vám zůstalo je protiletecké obrana, s čímž jediným se můžete chlubit.
Palte!
Zakřičí velitel rozkaz, i když jsou rebelové mimo efektní dostřel zbraní, přesto jich několik zbloudilích loučí zabije. Teprv až když se dostanou dost blízko začne pravá bitva a oni padaj po desítkách -stejně jako vy. Po hodině boje, kdy jste byly obě strany opět totálně vyčerpaní, a bitva probíhala jako předávání palby, protože jak vy tak rebelové jste měli překážky, za které se můžete krýt.
Sakra! Takhle to už dlouho nevydržíme, naše posily se moc zdrželi. Potřebujem speciální tým!
Zahlásí velitel a za chvilku se vedle něj krčí speciální jednotka. I když se zaobíráš střelbou, seš vedle nich blízko, a všechno vidíš a slyšíš z první ruky. Domlouvají si něco ohledně diverzní akce do týlu nepřítele, kde udělají zmatek a vám tím tady ulehčí práci. Speciální tým se ovšem ohradí, že má málo můžů, což jsou ve skutečnosti pouze tři další vojáci.
Duris, Gvandil, Cooper a Bullie, jdete s nima! Kryjete jim záda, nemáme moc času, tak sebou pohněte.
Dal tobě a dalším třem vojákům rozkat přiřadit se ke speciální jednotce a podpořit je v diverzní akci.
Dobře, vy nám kryjete záda. My jsme vaše oči, vy naše podpora. Držte se za náma.
Promluvil k vým velitel týmu a odebrali jste se kolem barikády někam pryč. Všude byly následky bitvy, rozbité barikády, mrtví vojáci a podobné součásti každého střetu dvou armád.
Procházeli jste hustou trávou a lesem dohromady, kde jste měli potíž vidět pár metrů před sebou.
Rebelští agenti na dvanácti hodinách!
zahlásí jeden ze speciální jednotky a ty hned nato uvidíš dva vojáky, jak se plíží skrz trávu k vaší pevnosti...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“