výcvik pro Shalo Lorn

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

výcvik pro Shalo Lorn

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám Jedi

Procházel jsi chodbymi chrámu. Od začátku války zde provoz na chodbách značně zřídl.
Spousta mistrů rytířů Jedi i starších padawanů odešlo vést klonové vojáky.
Tvůj mistr tě zatím považoval za příliš mladého a nezkušeného než aby jste šli na frontu i vy dva, tak jsi zatím zůstával v chrámu a pokračoval v výcviku.
Zrovna jsi mířil do tělocvičny, kde tě již čekal tvůj mistr, na tvůj ranní trénink.

Začni prosím hlavně myšlenkami a pocity, co tvá postava má.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
shalo lorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 25.7.2009 17:39:58

Příspěvek od shalo lorn »

Coruscant, chrám Jedi

Šel jsem pustou chodbou a myslel jsem na to,jaké by bylo bojovat ve válce.
Nejspíš by to bylo opravdu těžké, rozhodovat o válečných strategyjích a mít na svědomí pocit, že když bitvu prohraji tak zemře mnoho lidí.Ti co šli bojovat musejí mít odvahu a moudrost a jiné vlastnosti.Mistr mněl jistě pravdu, když řekl že jsem na to moc mladý.
Usoudil jsem během cesty.Když jsem šel tou poloprázdnou chodbou všímal jsem si více struktury chrámu.To jak byl propracovaný,vysoké bílé sloupy,naleštěná podlaha.Když tu nebylo tolik lidí,vycházela více najevo krása chrámu.
Pomalu jsem se sunul k tělocvičně za mistrem.Bylo to ještě daleko takže jsem měl čas uvažovat o jiných věcech.Například o tom jak budeme s mistrem cvičit.
Samozřejmě jako vždy.
Řekl jsem si ironicky a pokračoval jsem dál.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám Jedi

Když jsi vešel do tělocvičny okamžitě jsi spatřil jak mistr právě dokončuje ... cosi.
Bylo přez sebe různě naskládánä značná část vybavení tělocvičny. Žíněnky byly různě naházeny přez kladiny a různé bedny. Celkově to vytvářelo dosti složitý terén, někde byly dokonce z lan udělány liány a podobně.
Ááá, tady si. Akorát včas. Na.
Řekl ti mistr a hodil ti jeden výcvikový meč, ten měl však čepel asi poloviční než bylo běžné.
Tenhle souboj budeš mít tenhle meč. Nesmíš opustit .... prostor pro souboj.
Vysvětlil ti mistr pravidla, to že nevěděl jak přesně pojmenovat terén co vitvořil ses ani moc nedivil.
Zažehl svůj meč, samozřejmě že jeho, normální délky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
shalo lorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 25.7.2009 17:39:58

Příspěvek od shalo lorn »

Coruscant, chrám Jedi

Konečně jsem dorazil k tělocvičně.Tahle místnost mi jako jediná,tedy až po jídelně,připadala že sem nezapadá.Byla to obyčejná místnost s nářadím uprostřed mistrovského díla, což byl chrám.Vešel jsem dovnitř a uviděl jsem že mistr připravuje něco,co vypadá jako překážková dráha a nebo výcvikové pole pro vojáky.Všechno nářadí z tělocvičny bylo naskládané různě přes sebe a vytvářelo jakýsi terén do kterého byly zavěšeny provazy.Mistr dokončil poslední úpravu a přivítal mně.Hodil mi také jeden výcvikových mečů,které měly jen poloviční čepel.Výcvikové meče nebily nic moc a mně osobně připadali jako od nějakého bithského překupníka zboží,ale bojovat se s nimi dalo.Mistr mi objasnil situaci a vysvětlil pravidla tohoto souboje a mně došlo že ten terén připravoval pro náš souboj.
No to bude skvělý,alespoň nějaká změna po všech těch soubojích v kruhu.Vypadá to jako výzva,ale i když s tímhle mečem to půjde hůř.Uvidíme jestli ten meč vůbec funguje.
Řekl jsem si v duchu a zapnul jsem tréningový meč,který se za nenormálního zvuku zažehnul do normální délky
Haha,skoro jsem čekal že bude poloviční
Ještě jednou jsem si prohlédl rukojeť tréningového meče která byla značně ošoupaná a poničená,pak jsem se podíval na mistra a řekl jsem:
Jsem připraven!
A postavil jsem se do bojové pozice.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám Jedi

Tvé obavy se vyplnili, meč měl čepel sotva půl metru dlouhou.
Se uvidí nakolik jsi připraven.
Odtušil mistr a seskočil z bedny dozadu, čímž se ti ztratil z pohledu.
Uvidíme jak jseš schopen bojovat v neobvyklém prostředí.
Ozvalo se zpoza zcela jiné bedny, než za kterou mistr seskočil.
Tam nejsem.
Ozvalo se ještě z poza jiné, poté co ses otočil za hlasem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
shalo lorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 25.7.2009 17:39:58

Příspěvek od shalo lorn »

Coruscant, chrám Jedi, tělocvična

Mistr mi odvětil a skočil za nejbližší překážku,kde jsem ho nemohl vidět.V té změti různého nářadí se mi lehce ztratí.Mistrův hlas se ozval ze scela jiné strany a říkal že je to na procvičení v boji v terénu.Okamžitě jsem se otočil za hlasem a přiskočil jsem k nejbližší bedně na té straně.Chvíli nic a pak zase z poza jiné bedny se ozvalo:
Tam nejsem.
Přiskočil jsem opět tam kde jsem začal.
Tak a jsem nahranej.I když počkat.
Zrak mi spočinul na jednom provaze visícím ze stropu.Skočil jsem na něj co nejvýše to šlo a chitil jse jednou rukou.Začal jsem se rozhlížet po mistrovi,ale pořád nikde nic
Tak kde je.
Dál jsem se rozhlížel po celé tělocvičně a za chvíli jsem zaregistroval pohyb.Skočil jsem co nejpotišeji za bednu u místa kde se to pohnulo.Potichu jsem přeskočil za další bednu.Byl jsem si jistý a tak jsem vyskočil z poza bedny,bleskově švihl pár co nejlépe mířených ran a zaskočil jsem za další bednu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám Jedi, tělocvična

Younglinga, který si v té změti hledal tenisky, tvůj útok skutečně překvapil a zaskočil. Naštěstí jsi nebyl zviknut na nečekaně krátký meč a tak se mu nic nestalo. Přesto zděšeně utekl.
Chachachachachá.
Ozvalo se ze všech směrů najednou.
Takhle to nedokážeš. Použij hlavu, ne svaly.
Mistrův hlas přicházel zs všech směrů současně, všechny podle všeho patřili jemu, všechny byli stejně hlasité.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“