Aiden Clay(Elinor vs ROFL post mortem)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď:

Fakt, že spolu prostřednictvím Síly spolu ti dva komunikují, nebyl pro mě žádnou novinkou, neboť jsem z vlastní zkušenosti znal spojení mezi dvojčaty. Důležité bylo, že podle intenzity jejich komunikace měli něco za lubem, což mi ale došlo už, když začali zrychlovat.
Co to bylo, jsem se dozvěděl vzápětí - oba dva se rozutekli, každý jiným směrem. S povzdechem jsem je znovu nechal se proletět, ale tentokrát jsem s nimi trochu zamával.
Nedají si říct a nedají.
Remaga corlat, migan yam? Dodám nakonec s úšklebkem na tváři. Kampak jdete?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

loď

Na procházku, odpověděl Alrik a pokoušel se skopnout z nohy botu, což se mu po chvíli podařilo a ta - letem ovlivněným Silou - zamířila tvým směrem.
V každém případě, kdyby mohl pohledem zabíjet, byla by z tebe pěkná hromádka popela. Nebo možná ne, protože si přece jen myslel, že jsi Vong a musel vědět, že na ty přímé použití Síly nefunguje. Alespoň ne obvykle.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď:

Pohled na Jediho, držícího dva yoounglingy pomocí Síly, jak na něj letí bota, by byl komický... tedy pokud by jste nebyl ten Jedi. Okamžitě jsem zastavil botu ve vzduchu, vzal ji do ruky, prohlédl a škodolibě se usmál.
Díky, jen nevím, co bych ti dal na oplátku... Nasadím zamyšlený výraz.
Aha, už vím. Znovu nasadím škodolibý úsměv a vytáhnu z kapsy cár Hvězdy Smradu, jež měl nepochybně ještě mít v sobě nasáklý její pach. Pošlu mu ho přímo k nosu
Sníš si, co sis nadrobil... nebo spíš načucháš.
Neměl jsme v úmyslu ho tím udusit, jen jsem chtěl, aby pochopil, že s Yuuzhan Vongským válečníkem, který umí ovládat Sílu, není radno si zahrávat.
Dávejte si pozor, nebo špatně dopadnete... Dodám výhružně oběma a provedu zpáteční výměnu, tj. vezmu si zpátky po deseti sekundách cár, zatímco jemu vrátím jeho botičku. Následně je oba pustím zpátky na zem, abychom mohli pokračovat v cestě.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

loď

Vongčata se - vysoce koordinovaně a vysoce zoufale - snažila odvrátit kus Hvězdy Smradu zase zpátky ke tvé osobě, s překvapující intenzitou, avšak stejně neměla šanci.
Pokud šlo o emocionální reakce, mohl bys dát ruku do ohně za to, že jsi právě povýšil na úhlavního nepřítele číslo jedna, minimálně pokud šlo o Alrika. Ten se sice tvářil, jako by byl nad svá čichová muka vysoce povznesen, ale hlavou mu vířily dosti divoké úvahy o pomstě zrádnému zbabělému Vongovi.
Když jsi opět pustil své zajatce na zem, Alrik se tvářil tak, že sis musel mimoděk vzpomenout na vyprávění mistryně Tionne o Wurthu Skidderovi. Nicméně se, alespoň dočasně, opět podrobil tvé autoritě... ačkoli to mohlo znamenat jenom to, že nehodlá právě teď provádět žádné hlouposti.
Oprášil si šaty, pomalu si znovu nazul tenisku, a obrátil se na Algernona s nezvykle hlasitě pronesenou poznámkou: "Zajímalo by mě, kolik jich tady je a jestli nás hodlají jako zajatce tahat po celé lodi, když ji budou dobývat. Pitomí Vongové."
...ale... pokusil se mu bratr něco odpovědět, nicméně Alrik ho přerušil výmluvným pohledem a pokračoval, opravdu HODNĚ hlasitě:
Jak říkám - NAPROSTO ÚCHYLNÝ VONGSKÝ PŘEPAD! JAKO BY SNAD BYLO MOŽNÉ JEDI NĚJAK PŘEKVAPIT! DALŠÍ DůKAZ, ŽE KDYŽ MAJÍ JAKO NEJCHYTŘEJŠÍ VELENÍ MEDÚZY, NEJSOU SCHOPNI VYMYSLET ANI PLÁN ÚTOKU!
Vzápětí sis mohl uvědomit, že krom snahy takto oznámit celé lodi vongský útok se Alrik Corriolan snaží telepaticky spojit s některými kamarády a patrně jim oznámit to samé. Nějak mu to nešlo, ostatně, soustředit se na posílání zprávy, když se snažíte řvát jako na lesy, není zrovna nejsnadnější.
Pokud šlo o Algernona, ten vzápětí napodobil bratrův příklad, a rovněž se pokusil někoho v Síle kontaktovat - patrně však s mnohem větším úspěchem než Alrik.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď:

Alrik mě svým řevem překvapil, ačkoliv jsem to nedal najevo. A kromě toho, že řval tak, že ho určitě slyšeli v celé lodi, začal, spolu se svým bratrem, vysílat totéž pomocí síly, což se setkalo s větším úspěchem. Bohužel to, co už se stalo nezměním. Nezbývalo mi než doufat, že nikdo z výchovných dozorů nebude jejich volání brát vážně, na rozdíl od jiných younglingů.
Vědět, že to dopadne takhle tak bych se spokojil s tím Vaderem
Chceš abych ti dal roubík? Mám tady skvělou věc, kterou bych na to mohl použít. Řeknu klidně a trochu zatřepu cárem Hvězdy Smradu.
Být tebou, pokračuji po krátké pauze, kdy si mohl promyslet všechna pro i proti, tak bych pustil ke slovu tvého bratra, nepochybně ti totiž chce říct něco velmi zajímavého.
Udělám výmluvný pohled na Algerona a dělíc pozornost mezi ty dva a okolí, zda-li se někdo nepřibližuje.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

loď

Algernon se sebou trochu rozpačitě zavrtěl.
No... on to asi nebude vong, Alriku. Používá Sílu.
Druhý Corriolan mu věnoval vražedný pohled. Po chvíli věnoval neméně vražedný pohled tobě a zjevně pár vteřin přemýšlel.
Dobře, asi to nebude vong... asi to bude vongxyn.
Chvíli sledoval, co budete na jeho genialitu říkat, a pak - znechucen vaší tupostí - dodal vysvětlivku:
Vongxyn se má k vongovi stejně, jako voxyn k vornskrovi. Pokud si už nepamatuješ.¨
Poslední dodatek byl určen výhradně Algernonovi, protože v tu samou chvíli Alrik využil tvé dočasné nepozornosti, pořádně ti dupl na nohu a dal se na útěk.

Zároveň jsi začal mít pocit, jako by se k vám začal z můstku někdo vcelku svižným tempem blížit, a rozhodně nebyl v té nejlepší náladě. A s největší pravděpodobností to byl velitel celé této výchovné expedice, totiž Kyle Katarn.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Jeedaiské plavidlo:

Au! Vyjekl jsem, když mi Alrik dupl na nohu a začal prchat. Zase. Navíc jsem zaregistroval blížícího se Mistra Katarna, který se nezdál být zrovna v nejlepší náladě. Jakmile jsem se vzpamatoval, opět jsem se natáhl po Síle a opět jsem nechal Alrika se proletět.
Koleduješ si kamaráde o jednosměrný výlet únikovým modulem.
Zatímco nechám Alrika levitovat zpátky k nám, otočím se na Algerona, který naštěstí zůstal poslušně stát na místě.
Zajímalo by mě, kolikrát se už chtěl někdo tvého bratra natrvalo zbavit. A neuvěřím tomu, že nikdo.
Jakmile Alrik doplul k nám, promluvil jsem k oběma. Takže aby bylo jasno: Nejsem žádný yuuzhan vong ani nějaký vongxyn, pouze trochu umím jejich jazyk a trochu jsem si z vás chtěl vystřelit, když jste o mě začali řvát, že jsem Vader.
Krátce jsem se odmlčel, aby to mohli vstřebat a já se mohl nadechnout.
Jsem ochotný zapomenout na tu vaši smrdutou kouli i na na všechno ostatní, jediné co od vás chci je odvést vás do společenské místnosti k ostatním, abych se vás už konečně zbavil a měl klid a mír. Pak si odtamtud můžete zase utéct a posílat smradlavé superzbraně na nevinné oběti, ale beze mě. Je vám to jasné?
Dokončil jsem proslov a dal jim čas na rozmyšlenou. Při pohledu na Alrika raději dodám ještě něco: A omlouvám se za ten smrdutý cár, ale donutil jsi mě k tomu.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

loď

Algernon jen pokrčil rameny.
Netuším, zatím se mi s tím nikdo nesvěřil, odpověděl diplomaticky a nepatrně se pousmál.
Alrik si mezitím zopakoval letecký den a v průběhu tvého vyjasňování, jak se to vlastně má, se tvářil... no, jako by se snažil provést škrcení v Síle, aniž by věděl, jak na to.
Tak to byl blbej vtip, zhodnotil celou tvou aktivitu. Rozhodně se netvářil, že by měl v plánu tvou omluvu přijmout, případně se pohnout směrem ke společenské místnosti - tedy, ne že by vám to bylo co platné. protože se mezitím Kyle Katarn dostal na dohled.
Začít zdrhat bylo pozdě.

Kyle došel až k vám a přísně si prohlédl dvojčata.
VY DVA!
To bylo jediné, co v první chvíli řekl.
Nechápu, jak takoví úžasní lidé jako Liam a Elyon mohli přivést na svět takový sithský potěr!
Pamatujete si, co jsem vám řekl na můstku?

Vongčata váhavě přikývla.
Správně. Po vyhlášení základních pravidel vyfasujete kartáčky, mýdlo a vydrbete spodní chodby. A bez Síly! Osobně na vás dohlédnu.
A aby se nezapomnělo - sto mínusových bodů!

Pak se obrátil na tebe.
Aidene, myslím, že jsi právě povýšil na vedoucího jedné ze skupinek. Běž Aryi nahlásit, že tentokrát bude součást organizačního týmu, ne jeden z dozorů v průběhu hry. Takže běžte do společenské místnosti, za půl hodiny vás budu informovat o pravidlech a vlastně celé hře.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď:

Mistr Katarn, člověk, který by dokázal pohledem zahnat do rohu i rozzuřeného Rancora, se bohužel pohyboval rychleji, než jsem čekal, neboť se mu podařilo dostat se k nám na dohled.
Spaste Aidena a pošlete do černé díry!
Po té, co ostře připomenul vongčatům trest, který jim udělil na můstku, když tam vtrhla, se otočil ke mě a povýšil mě na ,,vedoucího jedné ze skupinek", přičemž jsem mohl jen hádat, jestli je to za odměnu, nebo za trest. Tak jako tak jsem se okamžitě začal obávat toho, že v té skupince budou (bohužel) obě vongčata, neboť jsem se tak ,,krásně" osvědčil.
Ano Mistře Katarne. Odpověděl jsem možná až příliš rychle, jakmile domluvil a pak spolu s vongčaty, jež, jak jsem doufal, po setkání s Kylem Katarnem, budou mnohem poslušnější, hlavně co se týkalo Alrika.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

loď

Jak jsi předpokládal, vongčata zkrotla a zbytek cesty proběhl bez nějakých problémů. Dorazili jste do společenské místnosti a tam se oba malí Corriolani odpojili a zdrhli do skupinky s lodním průzkumníkem a holčičkou s měděnými vlásky, které jsi viděl cestou, když mláďata zdrhala před Kylem z můstku.
Teda... vypadají jako párek spráskaných gizek, konstatovala Arya, sotva zaregistrovala váš přichod.
Co provedli a kdo jim dal takhle na pamětnou?
Zdálo se, že se vpodstatě baví, už proto, že celou záležitost řešil někdo jiný než ona - a z její zkušenosti měly v sobě lumpárny jejích mladších brášků jisté komické aspekty.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď:

S úlevou jsem pozoroval odbíhající vongčata ke zbytku svých kumpánům, jež jsem již měl tu čest pronásledovat a kterým se podařilo se sem bez chycení dostat. Doufajíc, že nějakou dobu potrvá, než zase něco vyvedou, jsem zamířil k jejich starší sestře, abych ji mohl informovat o jejím přeřazením. S hlasitým vydechnutím se opřu o zeď vedle ní.
Nasadit ty dva ve válce proti Yuuzhan Vongům, podotknu pozorujíc obě vongačata tak by ihned složili zbraně a jako důkaz své kapitulace by začali objímat všechny droidy, na které by narazili.
Pak jsem se ponořil do vzpomínek, jež ve mě ta věta probudila.


Před osmi lety - Náhradní výcvikové středisko na Enesu II:

Starý chistorijský Mistr Drenos Shetal věnoval krátký pohled oběma dvojčatům, jež ho bázlivě pozorovala, a pak se zaměřil na jejich vychovatelku, která je sem s nepříliš přívětivým výrazem dovedla.
Tak copak provedli tentokrát Yeno?
Yenatha krátce pohlédla na oba provinilce. Kdyby vongové měli tu čest s nimi bojovat, určitě by po chvilce kapitulovali s tím, že raději zulíbají všechny droidy v galaxii, než aby se k nim přiblížili na krok.
Odmlčela se a pohlédla zpátky na Mistra Shetala.
Vnikli do Archívů s výcvikovými meči s úmyslem nacvičovat boj ve stísněných prostorách. Za necelých deset minut převrhli sedm regálů, zničili minimálně dvě vzácné sochy a nedivila bych se, kdyby to odnesla i dlažba.
Starý chistori krátce přikývl, ačkoliv tušil, že to není to nejhorší, neboť jen kvůli tomu by Yenatha nebyla tak rozlícená.
Ovšem nejhorší je to, pokračovala Yenatha že když jsem tam přišla, Ryan mě nazval hnusnou zakrslou bestií. Vongsky.
Mistr Shetal se neznatelně pousmál. Zdá se, že se jejich učitel vongštiny opět nechal vyprovokovat a ,,naučil" je další nadávku. Budu si s ním muset promluvit, ovšem to až vyřídíme tyhle dva. Odhaduji správně, že jsi jim dala za trest uklidit tu spoušť, co nadrobili?
Yenatha přikývla. Odhadujete správně. Dále navrhuji aby byla Ryanovi na nějaký čas zabavena kytara a nějaký čas měl zákaz vycházek. Pro Aidena by myslím mělo stačit napomenutí, neboť se jen veze na činech svého bratra.
Souhlasím. Přikývl Mistr Shetal, načeš se výraz jednoho z dvojčat změnil na velmi překvapený z pro něj tak tvrdého trestu.
Chistori se otočil na rytíře, se kterým mluvil, než je Yenatha vyrušila. Jowane, odveď je prosím oba do Acrhívů ať můžou začít s úklidem.
Proč se vůbec musí učit ten jazyk? Pochybuji, že ho někdy využijí. Zaslechli obě dvojčata po chvilce Yevethu, zatímco šli k archívům v doprovodu mladého rytíře.
Protože tak nařídil Ochránce. A já nevidím důvod, proč bychom mu v tom neměli vyhovět. Slyšeli odpověď starého chistoriho, než se dostali mimo doslech.


Současnost - Loď:

Zavrtěl jsem hlavou a zahnal vzpomínky, jež jsem neúmyslně vyvolal. Uvědomil jsem si, že na mě Arya hledí.
Eh, pokusili se zničit nějakou planetu pomoci Hvězdy Smradu, pak, když jsem je pronásledoval, vběhli na můstek s řevem ,,Jde po nás Vader!", když pak vyběhli z něj ven, podařilo se mi je chytit, což byla patrně jedna z nejhorších věcí, co jsem mohl udělat - následně se mě totiž pokusili napadnout levitující botou, začali šířit poplašné zprávy o útoku Yuuzhan Vongů. Nakonec se tam objevil Mistr Katarn, udělil jim trochu slovního výprasku a přidělil jim trest.
Odpověděl jsem na její otázku. Pak jsme si vzpomněl na Katarnův vzkaz.
A mám ti od něj vyřídit, že tentokrát budeš součástí organizačního týmu a ne jedním z dozorů v průběhu hry.
Naposledy upravil(a) R.O.F.L dne 17.1.2010 20:09:50, celkem upraveno 1 x.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

loď

Jo, tomu věřím, zasmála se Arya při tvém shrnutí dojmů s vongčaty a při následném popisu událostí, co se to vlastně stalo, měla co dělat, aby nevyprskla smíchy. K sebeovládání ji ale naprosto jasně odpálkoval Katarnův vzkaz.
A jéje... je ti doufám, jasné, že teď budeš mít na starosti moji skupinku - a to jsou tamti čtyři? kývla hlavou směrem k bráškům a jejich spiklencům.
Předpokládám, že budeš stát o návod typu "jak přežít vongské mučení", nebo už máš dostatečnou zkušenost z ničení Hvězdy Smradu?

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď:

Napadlo mě to, ale naivně jsem doufal v opak. Odpověděl jsem, když mi Arya sdělila tu smutnou novinu.
Kdepak vongčata a jiná neštěstí, Vongčata a Aidenovo neštěstí. Zauvažuji o změně názvu mého nejnovějšího díla. Pak mi Arya nabídla pomoc.
Každá rada je dobrá, přestože je nemusíme potřebovat. Zacituji starou moudrost. No, Hvězda Smradu se de facto zničila sama - já ji totiž pouze posunul a ona po chvilce, když na mě přišli, vybouchla, takže moc zkušeností nemám, tudíž tvou pomoc s radostí uvítám. A předem díky.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

loď

Vezmu to popořadě, od nejméně závažných případů, usmála se Arya.
Ten kluk se světlými hnědými vlasy, to je Adrien Arvis, o dva roky starší než zbytek té bandy. Vcelku mírné povahy, kde ho zapomeneš, tam ho i najdeš, protože má tak trochu sklon se zašívat a řešit si svoje věci. Hodně se zajímá o matiku, fyziku a různé technické záležitosti, takže odhadneš, kdo dal tu Hvězdu smradu dohromady. Je to asi nejinteligentnější člověk, kterého jsem kdy potkala, a prakticky bez jakýchkoli jedijských ambicí. Se skupinou kolem Alrika drží vpodstatě jenom z důvodů, že dává pozor na svou mladší sestru. Můžeš ho považovat za nejodpovědnějšího člena té skupiny. On ti žádné naschvály dělat nebude.
S Marian je to kapku horší, je stejně stará jako vongčata a od doby, co je na Ossu, se víc než ochotně zapojuje do jejich projektů. Taková... hodně akční, ale je na ní vidět, že mezi younglingy je necelý rok a pořádně se tu ještě s druhými nesžila. Dost náročná na pozornost, ale nedá práci ji až tak zabavit. Stačí si s ní trochu povídat, upozornit ji na různé zajímavé věci kolem, pokud má jiné podněty, radši se lumpárnám vyhne. Navíc, stejně jako Adrien, není skoro zvyklá na táboření, takže to všechno pro ně bude mít příchuť nového zážitku.

Arya překontrolovala čas a pro jistotu přeskočila rovnou k vončatům.
Pokud jde o mé bráchy, tak větším potížistou je Alrik.
Vlastně - Algernon je to nejklidnější a nejpohodovější dítě, co se kdy v naší rodině vyskytlo, pokud mohu usuzovat z rodinných historek. Fenomenální empatie, zájem prakticky o všechno, nemá potřebu zbytečně machrovat a předvádět se, ne víc, než je v jeho věku normální. Všimne si, když je potřeba něco udělat, a udělá to. Pokud se k němu budeš chovat normálně, vlastně spíš jako k dospělému, tak to ocení.
Nicméně je to Alrikovo dvojče a díky těsnému propojení mezi nimi se snaží dělat bráškovi stín a na Alrikových lumpárnách se prostě veze. Respektive to všechno jsou věci, co by Geriho nikdy nenapadly, ale když s nimi přijde jeho dvojče, považuje to za velmi dobrý nápad.
S Alrikem je to horší. Pořád v pohybu, pořád něco zkouší, je přesvědčený o vlastní neomylnosti a genialitě a uznává jenom málo lidí jako autoritu - třeba tátu, nebo mistra Katarna, dost i mě. Opravdu má rád výzvy a často věci zkouší jenom proto, aby zjistil, k čemu to povede. Chybí mu přirozený respekt k překážkám, a neumí se vzdávat. Má přehnané sklony se prosazovat. Pokud jde o odhad schopností, dovedností a Síly, je hodně dobrej, ale myslí si, že je ještě lepší, než doopravdy je. Nejlepší je prostě na něj aplikovat vlídný, leč důsledný dozor, hlavně pokud se neznáte a nemáte se sebou nějaké výraznější zkušenosti. Prostě mu vytyč hranice a nenech ho, aby si je překračoval - počítej, že bude zkoušet, co a jak mu projde. A taky ho unavit.
Podstatná část jeho chování hezky leze na nervy, nicméně když jde do tuhého, leccos z toho se ukáže být jako dobrá vlastnost.

Do zahájení porady zbývalo ještě čtvrt hodiny.
Naši kluci jsou na táboření zvyklí, Adrien s Mar ne, ale ti dva jo. Ví, jak se budují přístřešky, jak se zakládá ohniště... pokud zaapeluješ na jejich odpovědnost a fakt jim naznačíš, že sabotáže by mohly vést k problémům celé skupinky, tedy i Adriena a Marian, tak je chuť zkoušet, kdy ti jako výchovnému dozoru rupnou nervy, přejde.
Alrik je dost ctižádostivý, takže by jej měla pokrotit i hra a společné plnění úkolů; Tionne pro to vymýšlela nějaký příběh inspirovaný starou historií, jednotlivé skupinky mají plnit qesty v roli malé skupinky vyslané vyšetřit nějaký incident, takže je zkus navnadit i na tohle.
Nějaké otázky? Na spoustu věcí jsem určitě zapomněla, tohle jsou jen věci, které mě napadly teď hned, tak se kdyžtak zeptej.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď:

Nával informací, jimiž se mě Arya pokusila vyzbrojit, byl vskutku obrovský, větší, než jsem byl schopen v daném okamžiku zvládnout, ale naštěstí ne o moc.
Přiznám se, že jsem čekal radu typu ,,dej těm příšerám bonbón a ony zkrotnou", ne hloubkovou analýzu těch čtyř i s psychologickým profilem, ale i tak díky. Opětuji jí úsměv.
Napadla mě spousta otázek na co bych se mohl zeptat nakonec jsem jejich počet rapidně snížil. Mám jen jednu otázku - Zajímalo by mě, jestli mají hudební sluch.
Vlastně jsem měl ještě jednu otázku, ale tu jsem vyřadil jako jednu z prvních, ale pořád se mi vracela, ačkoliv jsem moc nechápal proč.
Blbnu.
Pomyslím si nakonec s tím, že onu otázku odložím na jindy nebo ji v nejlepším případě zapomenu.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“