Výcvik pro Darth Revan

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch

Né mistře, myslím že to bude..
Ani nedořeknu větu a už mě to znova chytlo. Jakoby mě něco kousalo zevnitř do svalu.
Zaskučím a znova to přestane.
Krucipísek, co to je? Začne to a přestane atd.. Nechápu to, vy snad ano, mistře? Myslím, že bude dobré mě raději prohlídnout, než to zajde dál.
A odkulhám směrem ke stromu, abych na něj vyskočil a doskákal na loď.
Skočím na větem, poté na další až přeskáčů asi 5 větví a dostávám se pomalu nahoru a znova mě to chytne a teď ještě krutější bolestí.
Zrovna při skoku, takže jsem se akorát zachytil rukama za větem a pokoušel se vytáhnout nahoru. Po chvilce jsem se vytáhl a znova to přestalo.
Strašná bolest, bolí to jako řezání vibromečem, mistře. Ale když to přestane, tak je to jakoby se nic nestalo. Je to divné, nikdy jsem tohle necítil. Prasklý nerv to být nemůže, to bych asi nerozchodil. Zkusím ovlivnit bolest Silou, aby jsme to aspoń na chvilku necítil a doskákal k lodi.
Jak jsem řekl tak se také učinilo, Silou jsem ovlivnil bolest a skákal pomalu k lodi. Byl jsem téměř nahoře a v dálce jsem spatřil loď.
Po přibližně 20 minutách jsem doskákal na povrch a musel jsem si odpočinout, protože má Síla byla téměř na dně, zbývalo už pár metrů.
Nachvilku jsem přestal ovlivňovat bolest Silou a znova to začalo a takhle asi třikrát dokola než jsem načerpal dost síly, abych dokulhal k lodi a nechal se prohlídnout od mistra.
Konečně jsem tady, doufám že to mistr ošetří aby jsme mohli pokračovat ve výcviku. Pomyslím si a vzdychnu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Mistr tě nakonec nenechal vyskákat až nahorusamotného a pomohl ti.
V lodi tě dovedl na ošetřovnu, jak to velkomyslně nazval.
Moc toho tady neni, ale alespoň něco.
Chvíli tě prohlížel, pomocí skromného vybavení, chvíli pomocí jeho skromných léčitelských schopností v Síle. Nakonec ti dal jednu injekci.
Podle přístrojů i toho co se mi podařilo zjistit v Síle jsi v úplnym pořádku.
Poškrábal se na hlavě a hned pokračoval.
Dal jsem ti něco na bolest, i když jestli to je tak nárazový a najednou v pohodě tak je to asi zbytečný, ale nic jinýho neudělam.
Jak se cítíš?

Zeptá se tě nakonec.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch


Cítím se docela dobře, zatím to vypadá, že už to přestalo nadobro.
odpovím mistrovi. A ono skutečně, ani po půl hodině odpočinku se nic nestalo.
Tak snad už je to v pořádku, mistře. Je to zajímavé, co to mohlo být.
Usměju se a zeptám se mistra.
Tak co teď? Jdeme zase dolů? Nebo nás čeká něco jiného??..
Znova se usměju a čekám na jeho reakci. Zatím si sednu a ještě naberu síly, ošahávám si místo kde mě to bolelo. Poté ale vysokčím jako rybička a jsem plný sil.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk

Mistr tě vyvedl z lodi a opět se vrhl do stromů. Tentokrát se zastavil nedaleko. Stoupl sis na větev nedaleko od něj.
Teď doufej že tě nepopadne další záchvat, padal by si pár kilometrů
Řekne a tasí meč.
Spíš si dávej pozor kam šlapeš než kam útočíš.
Upozorní tě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk

Ne, už to snad bude dobrý.
Odpovím mistrovi a čekám, co bude dále.
Cože? Co, kam šlapu?
Zeptám se mistra a v hlavě mi proběhne rychle myšlenka.
Na co vytáhl meč, chce mi snad podseknout větev?!?
Řeknu si bleskově a provizorně přeskočím na další větev a také zapnu svůj meč.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk

Mistr se poněkud ušklíbl nad tvou nechápavostí..
To ti musím vysvětlovat že si dáme cvičnej souboj?
Opět zved meč.
Tak hurá do toho.
Vyrazil, prolétl okolo tebe, taktak jsi jeho úder vykryl, on zatím přistál na zcela jiné větvi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk

Nemusíte mistře. Já sem vždy připraven.
Řeknu při souboji a skočím na mistrovi větev abych udělal výpad a poté další. Ale mistr to s přehledem vykryl, jak jsem očekával.
Myslím, že nemám šanci, leda by mi přálo velké štěstí.
Řeknu si v duchu a bojuji dál s mistrem, střídavý boj.. výpad, obrana atd..

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk

Boj ti činí velké potíže, jednak je mistr zkušený bojovník, jednak to že se pohybujete ve větvích, a pod vámi je jen několik kilometrů pádu taky nebylo nápomocno. Mistr vypadal jako by mu vůbec nevadilo že se musí dávat dobrý pozor kam šlape. Naopak si vybíral tenčí větve, na které jsi nemohl dost dobře stoupnout k němu. Často přeskakoval na jiné větvě, a činil tak boj velmi dynamický.
V jednu chvíli si vybral další asi deseticentimetrovou. Když jsi na ní přiskočil, musel jsi na okamžiksbírat rovnováhu. Mistr nezaváhal a přesekl mezi vámi větev. Tím se stalo tvé hldání rovnováhy dosti neperspektivní a rychle jsi hledal kam by jsi dopadl dřív než bude pozdě.
Přistíl jsi na jiné větvi asi 4 metry níž.
Mist na tebe shlížel zezhora a čekal tvůj další krok.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk


Hodím svůj meč přímo proti větvi abych jí přesekl. Mistr ale s přehledem uskočil a větev spadla dolů. Vyskočil jsem za ním a boj začal znova. Dělalo mi to vcelku potíže, ale boj byl vyrovnaný, bylo to asi tím, že mistr nebojoval na 100% jinak bych už asi prohrál.
Nemám žádnou šanci, zkusím se aspoň držet co nejdéle. Nic víc proti němu nezmůžu.
Řeknu si a bojuji dál. Boj se vleče už vcelku delší dobu a stále není konec.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk

Když mistr usoudí že obyčejný boj ve větvích ti už celkem jde tak změní taktiku boje.
Náhle tě udeří Silou že spanneš z větve a taktak se stačíš chytit jiné. Ta je však v okamžiku useknuta mistrovým hozeným mečem.
Donutil tě měnit pozici dosti rychle. Kde ses na chvilku zdržel, i třeba jen na nádech a výdech, tak už byla větev na které jsi stál useknuta nebo jsi byl shozen.
Neměl jsi čas dělat cokoliv jiného než uskakovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk


Po dlouhém uskakování začínám být vyčerpaný. Musím něco honem rychle vymyslet, ale co. V mém postoji a zaneprázdnosti to není lehké.
Musím se dostat nad něj a poté na něj seskočit. Nebo vyskákat výš k němu a useknout jeho větev. Jo to by možná šlo, ještě se tam dostat.
Řeknu si a začnu v rychlosti doskakovat nahoru, po chvilce doskáču přibližně 3 metry od mistra a hodím svůj meč velkou rychlostí přesně na začátek větve, který se zlomí a spadne dolů.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk

Tvůj plán vyjde perfektně až na jeden detail. Mistr již stojí na zcela jiné větvi. Ještě jsi ani meč v hodu nepustil a on již přeskakoval n zcela jinou, větěv.
Ač by se zprvu mohlo zdát že si pozice vyměníte, mistr se ti rozhodl nepřenechat iniciativu a ještě ve vzduchu hodil meč po tvé větvi.
Kombinace hozeného meče a rychlého přeskoku/pádu na jinou větev měla za následek že jsi si nebyl schopen přivolat svůj meč zpět a ten se zřítil do hlubin.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk


A sakra, teď jsem bez meče. Musím si pro něj seskákat dolů, jestli ho vůbec najdu a jestli bude v pohodě.
Řeknu si a přímo z větve skočím dolů na větev, a níž atd..
Poté co se dostanu dolů se porozhlédnu kolem a okouknu zem. Meč nikde, ale poté ho spatřím, ale meč je na dvě půlky. Musel se někde zlomit když do něčeho narazil.
Tak tohle je skvělý, teď jsem bez meče. Mistr mě zabije. To je pech.
Řeknu si a seberu meč ze země.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk

Už se shýbáš kmeči abys ho sebral když se ti před rukou mihne mistrův meč. taktak stihneš ucuknout a zabránit tak amputaci.
Byla snad vyhlášena pauza?
Otáže se tě mistr, uchopí přiletivší meč a opět proti tobě vystartuje do útoku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk


Není, mistře. Já ji také nevyhlásil.
Řeknu a rozeběhnu se proti němu a poté ho přeskočím a zezadu kopnu do zad a čekám na jeho reakci. Zatím přemýšlím jakou zbraň použít.
Mám nápad, zaostřující čočka s krystalem je vpořádku jako všechno ostatní, jenom to chce zapojit drátek a něčím zalepit aby to drželo.
Řeknu si a vidím na zemi dlouhý list který je tvrdý jak kámen. V rychlosti ho seberu a vyskočím na strom abych se pokusil opravit svůj meč. Poté co vyskočím inhed vytáhnu rozpůlený meč a zapojím drátek a poté ho obvážu tím listem.
Není to zrovna nejvohdnější volba ale nedá se nic dělat. Aspoň to drží pohromadě.
Řeknu si a zapnu svůj meč který zaprská ale funguje a ihned se vrhnu na mistra. Všechno bylo uděláno ve vysoké rychlosti a v mé zručnosti, kterou jsem se naučil v jedné dílně u mého strýce. Takže během 5-10 sekund bylo vše hotovo.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“