Výcvik pro Darth Revan

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Sedl sis na větev menšího stromu a skusil Silou zvednout všechny Kinrtahy.
Tvé seběvedomí však utpělo trhlinu, zvednout 5 těžkých živých předmětů byl dosti velký úkol pro mladého padawana. Zvlášť když společná síla Kinrathů stačila na to aby malý stromek rozhoupala, a vrhledem že jsi neseděl v nejvhodnější pozici tak jsi se nemohl pořádně soustředit a navíc jsi málem spadl.
Jestli se ještě dlouho je budeš snažit zbavit všech najednou tak tě asi sežerou.
Zavolal na tebe káravě mistr.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch

Tak dobře, to stačí..
Zakřičím
Poté zvednu jednoho z Kinhartů a odhodím ho vcelku daleko, poté druhého atd...
Tak snad jim to stačí.
Řeknu a zamyslím se.
Na padawana je to opravdu moc, jsem vcelku vyčerpaný.
A poté se skloním abych nabral síly.
Poté řeknu mistrovi
Mám dost mistře, ještě nejsem toluk zkušený v používání síly.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Když odhodíš asi osmého Kinratha tak ti dojde že tu něco nehraje. Odhozený hmyz se totiž vždy opět zmátořil a přiběhl zpět k tvému stromu.
Již byly celkem otluční, ale stále byli velmi bojovní.
To je možné, ale oni toho dost nemají.
Odpoví ti mistr na tvé přiznání. Nezdá se že by ti chtěl pomoci.
Stále nacházíš různé Sithké nástrahy a chceš si to s nimi vyřídit, ale nezvládneš ani několik Kinrathů?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch

Kurňa, už mám dost, házím je sem a tam a nic, a to je na moje síly moc mistře. Ale já to nevzdám.
A začnu na Kinharty používat sílu odpuzení. Postupně na každého.
Znova létali pár metrů daleko.
Mám dost mistře, už nemohu. Jsem totálně vyčerpán.
Sílu mám na dně, a nemám ani chvilku na meditaci.

Řeknu mistrovi, a zkouším nabrat nějakou sílu na případný další boj s Kinharty.
Sakra, je to divný, je jich čím dál více a stále nemají dost. Už nemohu. Jsem hotov.
Řeknu si.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Tak na to že sis už kolikrát brousil zuby na Sithy...
Mistr nechal větu nedokončenou. Seskočil však dolů ke Kinrathům.
Očima rychle vyhledal vůdce smečky. Ucítil jsi že se na něj zaměřil Silou.
Chvíli to vypadalo že se naněj vrhnou, ale pak vůdce smečky vyrazil jným směrem a zbylí Kinrathi za ním.
Už můžeš slézt, sou pryč.
Vyzval tě, podal ti meč a čekal než si odpočineš.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch

Podcenil jsem je. Má síla neni opravdů tak velká. A nenapadlo mě, vyhledat vůdce smečky.
Díky, mistře.

Odpovím a skočím dolu, abych si odpočinul.
Poté se zeptám mistra.
Tak co bude teď mistře? Zase nějaké další skákání nebo sedění uprostřed džungle?

A znova začnu nabírat své síly.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Ani u jednoho jsi se neobtěžoval s tím aby ses nad tím zamyslel. Skus to teď.
Vyzval tě. Když viděl jak ses zatvářil tak si ale povzdechl.
Běhom svého výcviku ses naučil používat Sílu pro skákání. Ale bylo vždy bezpečné v tělocvičně. Tady kdyby ti sklouzla noha tak máš před sebou několikakilometrový pád. A chtěl jsem aby sis zvykl na to že tě uklouznutí může zabít raději teď, než aby sis na to zvykal třeba pod palbou. Což je velmi nepříjemné.
A to sezení tě mělo naučit alespoň trochu trpělivosti. Jediové musí být trpělivý, to ty NEJSI.

Odmlčel se mistr.
Dále nejsi ochoten se nad čímkoliv zamyslet. Vždy jdeš tou nejjednoduší cestu, bez ohledu na to zda to není slepá ulička či nebude mít neblahé následky.
Sem jsem tě vzal aby ses naučil pohybovat a přežít v pralese. Jsi tu na výcviku, ne na žádné děsně důležité misi jak si možná myslíš.

Mistr se opět odmčel a vytáhl z kapsy šátek který si přivázal k paži.
Teďopět něco co budeš považovat za ztrátu času. Musíš mi ten šátek strhnout z ruky.
Řekl a odkočil na nedaleký kmen.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch


Musím zlepšit své myšlenky, je to výcvik a jestli se chci stát Jedim, tak musím pilně trénovat v každém směru výcviku. I v totální kravinách. Kort v dnešních situacích.
Pomyslím si.
Vím, mistře. Jsem moc agresivní a je ve mě hodně hněvu, což vede k Temné straně.
Odpovím zaraženě mistrovi.
Polepším se, budu pečlivě cvičit, abych byl silný Jedi.
Řeknu mistrovi a poté se podívám na ten šátek, co má mistr na ruce.
Potichu řeknu..
To bude určitě nějakej fígl, určitě se bude bránit.
A poté zkusím strhnout mistrovi šátek, bez žádného fíglu, jenom na zkoušku, jestli se bude bránit, což očekávám.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Nad tvým přiznáním se mistr jen ušklíbne, zdá se že příliš nevěří že ti to jde od srdce a že jen recituješ něco co asi chce slyšet.
Tvůj pokus skončí, jak jsi čekal, neúspěšně. Mistr ti podkopl nohy, ještě než ses šátku stačil dotknout, takže ses vyválen na zemi. Hned poté odskočil.
Jestli budeš vždycky nejdřív zkoušet jestli si nedělam srandu tak tu skejsneme na dlouho.
Oznámí ti.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch

Hmm, jak na to, musím najít nějaké slabé místo, kam bych mohl zaůtočit a složit ho na zem. Ale nebude to lehké.
Zamyslím se a začnu přemýšlet jak na to.
Po chvilce přemýšlení jsem na něco přišel.
Sílu použít nemohu, tu by odrazil nebo by použil ochraný štít, takže na to musím ručně. Je to mistr, takže je zkušenější než já a umí toho více než já. Ale to neznamená, že ho nemohu porazit.
A znova se zamyslím, jak správně udělat útok, abych ho srazil na zem.
Co takhle zkusit ze začátku ěnjaké chvaty, které asi nebudou moc učinné, ale po chvilce ho zkusím přeskočit a silo ho srazit na zem, ale musí to být precizně provedeno. Jestli se mi to nepodaří, bude to můj konec.
Řeknu si, a pomalu se přiblížím k mistrovi.
Zahájím různé chvaty, ale mistr to precizně odráží. Ale stále pokračuji, po chvilce, právě teď rychlostí přeskočím mistra a oběvím se mu nečekaně za zády. Použiju na něj sílu odražení a čekám co to s ním udělá, jestli spadne na zem, zajistím ho a seberu mu šátek z ruky.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Chvíli s mistrem bojuješ a skoušíš různé chvaty, ale mistr je příliš zkušený na to abys uspěl.
Načeš jsi ho přeskočil a udeřil Silou. Chvíli to vypadalo že jde vše dobře, pak ti ale začlo být trochu divné, že mistr padá k zemi ještě než se ho vlna Síly dotkla a že padá přímo dolů.
Mistr spadl na zem, načež se nad ním přehnal tvůj Silový úder, pídalovitým pohybem se vymrštil a využil svou pohybovou energii k tomu že tě oběma nohama kopl do břicha.
Než jsi stačil chytit dech tak byl za použití několika přemetů z dosahu, kde si stoupl zády k tobě, asi 7 metrů od tebe.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch


Eh? Sakra, co to bylo? Celkem to bolelo.
Podivím se nad mistrovím útokem.
Jak to vystihl? Sakra, on předpovídal můj útok.
A podívám se na mistra jak stojí pár merů ode mně.
Jste na mě moc fikaný, mistře.
Ušklebím se a čekám na jeho reakci, mezitím se zapřemýšlím nad dalším útokem.
Tenhle sice nevyšel podle plánu. Jestli bude boj pokračovat což určitě bude, musím vymyslet něco nového na jeho zkušenost a chytrost něco co nebude čekat, něco jako můj přeskok, ale něco jiného, tohle už bude čekat.
Pomyslím si a popřemýšlím.
Proč je otočen? Stalo se mu něco? Nebo je to léčka, musím být připraven odrazit útok, jak normální tak i útok Silou.
Řeknu si a popřemýšlím dál.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Chvíli jsi jen tak stál zaskočen mistrovím protiútokem.
Snažil ses vymyslet jak na něj. Mistr zatím jen tak stál a nic nedělal.
Já čekám.
Oznámil ti mistr po chvíli vaší nečinosti. Od jeho úniku nehnul ani svalem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch

Poté jsem se rozeběhl proti mistrovi abych na něj zaůtočil, ale náhle mě chytila křeč nebo něco takového. Bolest byla tak veliká, že jsem spadl na zem a válel jsem se v bolesti.
Aaaa, sakra, kur*a to je bolest.
Skučel jsem bolestí a chytal jsem se všude po celém těle. Cítil jsem se jako ochrnutý, nemohl jsem hýbat nohama, ale boleli mě.
Poté to náhle jen tak z ničeho nic přestalo.
Já jsem přestal skučet a zvedl jsem se a divil se co to bylo.
Sakra, co to bylo? Nechápu to?. Vy ano, mistře?
Zeptám se a dodám.
Bolelo mě celé tělo, jako by mě bodali vibromečem. A poté to náhle skončilo!?!
A divým se.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Mistr byl poněkud překvapen že jsi náhle skácel na zem.
Ne. Nerozumím tomu.
Zavrtěl mistr hlavou.
Na křeč to nevypadá, vzhledem k tomu jak dlouho se tu již pohybuješ rychleji.
Zamyslel se mistr.
Mám tě vzít na loď a prohlédnout tě.
Zeptal se tě mírně starostlivě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“