Trénink pro užvatele Darth_Coconut (NR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Trénink pro užvatele Darth_Coconut (NR)

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Byla temná noc a Darth_Coconut - zběhlý Jedi, jenž opustil Akademii Luka Skywalkera na Yavinu IV., se plížil spodními patry Coruscantu. Byl plný hněvu, Síly a také touze po pomstě. Byl rozhodnut najít Lukovu sestru - Leiu a zajmout ji. Nebyl to snadný úkol. Noc byla chladná a místo, kde se pohyboval nebylo zrovna jedno z nejbezpečnějších. U pasu mu však visel jeho světelný meč, se kterým byl schopen vpohodě odrazit jakýkoliv útok nepřítele. Během chvíle se měl setkat s člověk, který ho dovede na místo, kde se nachází Leia Organa Solo.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corusant
Konečně bude pomsta má. Ta jediáská havět vedená Lukem Skywallkerem konečně pozná moc temné strany síly. Sem na Corusant už pouští každou bezvýznamnou bytost z tohoto vesmíru. Sem přece lepší než oni. Lepší než ti špinaví lidé, nebo bithové. Sem přece sith, mohl bych je všechny do jednoho spálit svými mocnými blesky. Na tyhle ubožáky je to ale škoda. Budu si je šetřit na Leiu Organu Solo. A možná jednoho dne i na Luka.
Procházím se špinavými do kouře zahalenými ulicemi vstříc cíli.
Kde je do banthtího trusu ten chlap co mi měl dát její pozici?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Ještě dřív než Sith uslyšel šelest a kroky za sebou vycítil přítomnost v Síle někoho druhého. Otočil se a spatřil přicházející postavu zahalenou v kápi. Vysoko nad hlavama jim létala spousta speederů a hluk neutichnul ani tam dole ve spodních patrech.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Kdo by to mohl být?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Postava se zastavila kousek od Sitha. Byl to Trandoshan. Promluvil plynule basicem, avšak s trochu přiškrceným a vrčivým přízvukem.
Trandoshan: Jsi tu o trochu dřív.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corusant
Mám rád když jsou věci vyřízeny rychle a tiše. Pojď někam do tmavé uličky, kdyby nás někdo viděl jak se tady bavíme o tom kde je Leia Organa Solo tak by to mohlo vyvolat otázky. A to já nechci. Třeba támhle
Ukážu na nedalekou postraní uličku, kterou ozařuje jen několik Corusantských neonů.
Vyčkávám jestli trandoshan kývne na můj návrh na soukromý rozhovor.
trandoshané hmm, o těch toho mnoho nevím. Jen to že za dob impéria byli na jejich straně. Možná bych při svých dobyvačných plánech vedených proti nové republice mohl sehnat podporu těchto tvorů a získat si tak invazní armádu. Těmto ještěrům stačí ukázka síly a hned se ke mě přikloní
Ušklíbnu se na nic netušícího trandoshana.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Trandoshan si rukou přejížděl blaster a pozoroval Sitha, jakoby se snažil vycítit jeho úmysly. Nakonec přikývl.
Trandoshan: Fajn, jdeme, ale nezkoušej na mě žádný triky, na mě to neplatí. Vydal se danným směrem.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Dojdu s trandoshanem až do temné uličky. Asi v polovině uličky použiju sílu a schodím a odtáhnu nějaké smetí ke vstupu do uličky.
Tak mluv. Kde se skrývá Leia Organa? Odměna tě nemine
Po té na něj upřu zraky

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Trandoshana činy vylekaly, ale dal to najevo pouze ucuknutím, svým bojovým postojem a rukou na blasteru. Postupně se vrátil do stavu, v němž byl předtím a snažil se nezaobírat nad tím, co se přihodilo a v jaké je situaci.
Trandoshan: Leia Solo je v budově novorepublikové vlády. Měla by dnes za jednu standartní hodinu opoustit tu budovu opoustit. Doprovázet jí bude jen jeden protokolární droid. A ted mi dej mý kredity!

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Novorepubliková budova vlády bude velmi dobře střežena. Budu si muset počkat až dojdou někam dál a tam až si je podat. Jen jeden protokolární droid? Tomu se mi nechce věřit. Budu počítat alespoň se dvěma strážnýma. Každopádně Luke tam nebude.
Pohlédnu na trandoshana po jeho spovech o kreditech a po té na něj pošlu salvu blesků.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Trandoshan se svalil k zemi, nyní z něj zbyla jen zohavenina, ze které se ještě kouřilo. Ležel tam bezejména a byl mrtev. Zemřel rukou sitha, jako mnoho jiných. Nyní jen zbývalo dostat se k budově vlády.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

To bychom měli za sebou. Musím ho někam odklidit, mrtvola by mohla vzbudit podezření.
Přistoupím k mrtvole a prohledám jí. Hledám kredity, lístky (třeba od zaparkované lodi či speederu). Ještě jí seberu blaster a mrtvolu schodím do nějakého kanálu, popřípadě jí hodím do kontejneru na odpadky.
To bychom měli, teď vyrazím směrem k vládním budovám checheche, Leia a Luke poznají, že s temným shistavanem není radno si zahrávat.
Pohlédnu na oblohu a nadechnu se.
Hauuuuuuuuuuuu Zavyju a po té po čtyřech vyrazím temnými uličkami až k vladní budově.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Když se přiblížil k budově, zastavil se a skryl v temné noci. Opět vzhlédl vzhůru a ikdyž podle chronometru byl čas dost pokročilý, doprava byla stále stejně hustá. Byla potřeba se dostat do vyšších pater, tady dole se Leia Organa Solo zcela určitě neobjeví.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Dlouhými vlčími skoky se přesunu do vyšších pater, abych měl větší šanci na nalezení Leii Organy Solo.
Sakra, kde může bejt

Potan

Příspěvek od Potan »

Coruscant-před budovou novorepublikové vlády
Darth Coconut se bez potíží dostal do vyšších pater budovy vlády. Skryl se ve stínu a pozorova budovu. Hlídokovalo u ní několik vznášedel obsazenýmy republikovýmy vojáky dávající pozor bezpečí delegátů uvnitř.
Cocon ve skrytu čekal, po čase se ve dveřích buduovy objevila Lea doprovázená jen protokolárním droidem.
Cocon si pomyslel
Ten trandoshan opravdu nelhal, doprovází ji jen jeden droid. Jeho myšlenky byly přerušeny nepředvídatelnou událostí.
Před budovu přijely 4 vznášedela , jejíž pasašéři zničehonic z okínek vystrčily zbraně a začli pálit na stráže. Leai okamžitě zalezla spátky do budovy a Cocon si uvědomoval že bude muset jednat rychle, protože zjevně není jediný kdo má na Leilu zálusk.
--------------
Jsem tvůj nový cvičitel místo Sola :wink: :wink:
Necht tě provází síla i semnou :wink:

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“