Trénink pro užvatele Darth_Coconut (NR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Potan

Příspěvek od Potan »

Corriban
já chtít být vládce celá soustava

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Až bude nové sithské impérium obnoveno přenechám ti jednu celou soustavu, ale nyní potřebuji pomoc se sjednocováním, čím víc nás bude, tím větší máme šanci na úspěch, proč se vraždit když můžem vládnout galaxii. Pokud přistoupíš na můj plán jmenuji tě generálem. Také by bylo dobré vyslat posly s dopisy pro ostatní kmeny, aby se připojily.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corriban
ostatní kmeny?pche my nejlepší my ti muset stačit,žádné jiné kmen, jen my

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
A kolik vás je? Pokud myslíš, že to bude proti silám Nové Republiky stačit mýlíš se. Vy jste všichni domoroudou rasou sithů, jste jedna rasa, a jako jedna rasa musíte bojovat proti společnému nepříteli

Potan

Příspěvek od Potan »

Corriban
My jeden s nejsilnějšícj kmenů tu ale dobře my spojit s ostaní kmen ale oni méně důležité než my

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Kmeny cenu mít nemusí jako takové, ale vojáci to už je jiná. Navrhuju do deseti nejbližších osad poslat poslíčky s tímto plánem a nějakým darem. Čím víc nás bude tím líp. S kmenem 5 kilometrů odsud už jsem dohodnutý.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corriban
Ten kmen o kterém ty mluvit se přidat nesmí,všichni jiní ale ne oni,my je nechtit,my je vyhladit

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Co vám udělali?

Potan

Příspěvek od Potan »

Corriban
My nevědět. Naši děd s nimy bojovat a jejich děd s nimy a i jejich děd s nimy valčit. My už napamatovat duvod ale my pamatovat že my je zničit muset.
----------
Výtám tě zpátky :wink:

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Schromáždi všechny ostatní vesnice a až uvidíme kolik nás zatím je rozhodneme další kroky
Zdá se to jako nezbytná obět.....

Potan

Příspěvek od Potan »

Corriban
Dobře my vyslat posel. Než oni sevrátit ty obdržet od nás dar a předal ti něco zabalené kusem hadru. Když to rozbalíš, zjistítš že je to krystal do světelného meče. My nevědět co to být ale my myslet že to mýt velká cena. nech si to a než se poslové vrátit tato vesnice tvůj domov

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Dobrá přijímám. Byl by vhodný nějaký dům blízko tvého či blízko středu města. Až si sestrojím nový světelný meč počkám na posly.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corriban
Ty s míš bydlet v má chatrč

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Snad bych radši svou vedle tvé. Každý má rád trochu toho soukromí.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corriban
Já ti tuto chatrč přenechat. To dar, ty muset vzít

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“