Výcvik pro hráče Seto

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro hráče Seto

Příspěvek od Garth Devilman »

Dantooine – Jedi enkláva

Seděl jsi na lavičce a pozoroval ostatní padawany, jak si v kole u fontány nevázaně hrají. Byl si zde teprve krátce, ale i přesto si dokázal vycítit značnou nechuť ze strany tvých vrstevníků pokud se tvé osoby týkalo. Vítr si lehounce pohrával s listím stromů, jako by ti chtěl ulehčit trápení...

Hej Dango, co tu tak sedíš? Zapomněl si snad, že máme hodinu? To volal tvůj kamarád Truck se kterým ses seznámil teprve nedávno. Zapomeň na ně, jsou to hlupáci.... Truck jako Rodian byl často terčem posměchu kvůli své rase a původu. Nezdálo se však, že by ho to nějak zvlášť trápilo.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Seto
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 19.4.2009 03:51:41
Kontaktovat uživatele:

Zpráva

Příspěvek od Seto »

Dantooine – Jedi enkláva

Jé promiň Trucku málem bych zapoměl.

Zvedl jsem se z lavičky a šel přímo k Truckovi

Snad to nebude jedna z těch nezáživných přednášek, to bych radši bojoval s Katharským psem, ale i tak to bude lepší než sedět a sledovat ostatní řekl bych.

Kdyš jsem došel ke svému příteli ohlédl jsem se abych se ještě jednou podíval na ostatní, jak se dobře baví.

Hele Trucky řekni mi jednu věc, co proti nám ostatní mají ? Nejde mi to do hlavy vždyť jsme všichni Jediové tak proč dělat rozdíly v rase? Podívej se třeba na mistra Vandara taky není jako ostatní ale i přes to k němu maji všichnu úctu. Nebo víš co nech to plavat. Nevíš náhodou co máme za hodinu ? jaksi jsem pozapoměl.


Otočil jsem se spátky k Truckovi a snažil si rozpomenout co to vlastně máme za hodinu.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dantooine – Jedi enkláva

Truck se poškrábal na bradě. Příčí se mi to říct, ale... Chvíli si dával s odpovědí na čas a pak nakonec odpověděl: I u Jediů si musíš vybudovat respekt. Zmlkl a uvědomil si jak hloupě to znělo, byť na tom něco bylo. Máme hodinu s Mistrem Dorakem. Teorie bojových forem. Truck zavrtěl hlavou: Nesnáším historii a už vůbec ne teorii... Truck byl evidentně rád, že se mu tahle filosofická otázka podařila zahrát do kouta.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Seto
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 19.4.2009 03:51:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seto »

Dantooine – Jedi enkláva

To je hrozne jediové by neměli soupeřit. Přece jen jsme ochránci míru a podivej jak se k sobě někteří chovají.

Rozhlédl jsem se abych se ujistil že nikdo neposlouchá a pak jsem Truckovi pošeptal.

Pdívej se třba sithové vím že to není nejlepší příklad ale alespoň se respektují navzájem ikdyš ze strachu aby je nezabil druhý sith ale i tak. A né jednou mě napadlo jaké by to bylo být sith abych všem ukázal že jsem mocnější než oni a měl konečně respekt. A jak se tak na tebe dívám myslím že nejsem sám co ? Klidně bych vsadil svůj meč na to že tě to taky napadlo.

Zase jsem se ohlédl jestli někdo neposlouchá a potom zas mluvil normálně.

Radši toho necháme co myslíš ? měli by jsme jít nebo příjdeme pozdě.

S těmito slovy jsem zamířil přímo za mistrem Dorakem a Truckem po boku.

Musím uznat že Teorii taky zrovna nemusím ale zase Historie mi nevadí navíc v podání mistra Vrooka mi příjde zajimavá.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dantooine - Jedi enkláva

Truck mávl rezignovaně rukou. Asi máš pravdu... Připustil nakonec. Po chvíli se ozval: Ty jsi Gungan že jo? Prohodil to takovým hlasem, jakoby až teď poznal koho má vlastně před sebou. Nic proti tobě ale... Truck zřejmě přemýšlel nad tím jak co nejlépe začít. Slyšel jsem, že Gungani mají značný problém s používáním baskicu. Když zjistil, že větu zakončil poněkud nevhodně dodal: Ne, že by Rodiani byli svatí já jen... Prostě mě to zajímá. Za tohoto hovoru jste dorazili do učebny, kde právě započal svou přednášku Mistr Dorak.

Enkláva - učebna

I když připouštím, že Gunganí slovosled se jeví jako zajímavá debata měli byste se radši přeorientovat na náplň dnešní hodiny. Zpražil vás uhrančivým pohledem Mistr. Pokud si však myslíte, že máte potřebu ujmout se slova a podělit se s námi o své zkušenosti rád přejdu do role studenta. Mistr k vám ladným pohybem pomocí Síly poslal křídu, která ti ladně přistála v ruce. Několik studentů se pobaveně ušklíblo.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“