Výcvik pro kill-cesno

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, před Sithskou akademií

Procházel jsi se před branou. Již jsi byl dosti nervózní, blížila se první hodina stále zde nikdo nebyl.
Tak jdeme.
Ozvalo se znenadání za tebou.
Otočil ses a spatřil devarodiana, jak se za tebe dostal jsi netušil, ale stál tam.
Vykročil směrem do pouště. Kromě těch dvou slov, kterými tě překvapil, nic jiného neřekl, ani neudělal žádný posunek.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, před Sithskou akademií

Ako...ako to, Že tam stál a ja som si ho nevšimol? Keď som ho tam zbadal, tak som sa zatváril prekvapene a zmätene.
No ale bez váhania som sa vydal v jeho šľapajách.
A kam vlastne ideme?
Spýtal som sa devadoriána.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, před Sithskou akademií

Devarodian si tvé otázky ani nevšim a šel dál do pouště.
Následoval jsi ho na cestě, Dreashdae a akademie se vám zatím zmenčovala za zády.
Po asi půlhodině chůze na rozpáleném slunci ti celkem vyprahlo.
Sith šel stále dál a neviděl jsi žádný cíl, ke kterému by mohl směřovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban

Sakra! Kam ma vedie? Devadorián kráčal predomnou bez toho aby mi niečo povedal alebo aby sa obzrel, či ho nasledujem. Tempo držal stále rovnaké a len tak tak som mu stačil. Bol som tesne za ním. Po nejakej tej dobe ma začalo smädiť. Sliny som takmer nemal žiadne a to nesmierne sucho v ústach sa už pomaly nedalo vydržať. Smädilo ma ako keby som strávil noc v kantíne a nič nerobil len pil. Akadémia a vlastne celé mesto Dreashdae nám zmizlo za chrbtom. Už nás obklopovala iba púšť a mne sa nejavil žiadny cieľ, kam by majster mohol ísť. Ale dúfal som, že tam za malú chvíľku dorazíme do cieľa.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban

Devarodian se skutečně v jednu chvíli zastavil.
Stáli jste u jakési skály. Chvíli se nehýbal, a pak zničeho nic vyskočil nhoru na skálu.
Tady máš tvůj první test.
Pronesl. Ty ses rozhlédl co je okolo.
Spatřil jsi náhle jak se k tobě začínají přibližovat nějací broci.
Brouci Pelko. Jsou jedovatí. Ukaž jak se s nimi vypořádáš.
Informoval tě o tvé situaci. Brouci Pelko se mezitím blížili a nezdálo se že by tě chtěli minout.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban

Nasledoval som majstra, keď tu zrazu vyskočil na veľkú skalu, ktorú som si predtým ani nevšimol. Čo to robí? Hneď ma napadlo, iba keď predniesol svoj príhovor. Ostal som chvílinku prekvapene stáť iba keď som zaregistroval prvého chrobáka, ktorý sa nekompromisne blížil ku mne. Akonáhle som sa otočil okolo svojej osi aby som si poobzeral okolie, už ich na mňa útočilo niekoľko. Nemal som čas ich počítať a hneď som ťasil svoj meč. Zvolil som rýchli protiútok a rozbehol som sa proti tomu čo bol pri mne najbližšie. Čepeľ meča som si držal od tela, aby som si nespôsobil nijaké zranenie a keď som bol dostatočne blízko pavúkovi, tak som vyskočil spravil salto čepeľ meča som namieril priamo pod seba pričom som mu mieril priamo na chrbát.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban

Brouk, na kterého jis útočil, od meče utekl.
Rozhlédl ses, viděl jsi celé stovky brouků Pelko.
Otvořili okolo tebe hustý kruh. Tedy, ani ne tak okolo tebe jako okolo meče.
Dej si pozor, i jen dotek na krovky může být smrtelný.
Uslyšel jsi Sithy nad tebou.
Brouci se drželi z dosahu meče. Ale ta strana která nebyla pod ochranou meče byla stále napadána brouky.
Musel jsi se ted stále otáčet a odhánět brouky od sebe.
Musel jsi vmyslet jak se jich zbavit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban

Neustále som sa pohyboval a otáčal okolo vlastnej osi a švihal som mečom, pričom som si všimol, že chrobáky sa boja energie vyžarujúcej z čepele môjho meča.
Je ich príliš veľa.
Z povzdychom mi preletela hlavou myšlienka.
Chvíľu sa mi darilo ich od seba odháňať ale bol som si vedomý toho, že to takto ďalej nemôže byť, pretože to nevidržím robiť večne.
Musia mať dáku slabinu.
Rozbehol som sa tak, aby som vytvoril okolo seba väčší voľný priestor, pretože ma napadla skvelá myšlienka.
Nalákam si jedného tak, aby bol dostatočne blízko mňa, vypnem meč a počkám, kým na mňa zaútoči a v správny okamžik znova zapnem meč.
Ale nieje všetko tak jednoduché ako sa zdá. Trvalo mi dlhšiu dobu, kým som stál tvárov v tvár jednému zo slizkých chrobákou a ostatný boli na okamih v bezpečnej vzdialenosti.
Vypol som svetelný meč a čakal som, kým na mňa zaútoči ale neprestal som sa obzerať za chrbát. Pomali som kráčal bližšie k chrobákovi. Krôčik po krôčku. Prst som mal pripravený na spúšti svetelného meča a trpezlivo som vyčkával. Cíťil som ako mi mrazivý pot steká po tváry a chrbte. Ústa som mal úplne vysušene a v žilách mi koloval adrenalín ako nikdy predtým. Prvý krát sa svoj život som pochopil, že môžem naozaj zomrieť ale smrti som sa nebál.
Len škrabanec! A je po tebe.
Tieto slová my neustále výrili v hlave.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban

Tvůj plán, oddělit jednoho a vypnout meč měl vadu. Brouků bylo příliš mnoho a pohybovali se příliš rychle. Když už se ti podařilo jednoho oddělit od zbytku. Neměl jsi možnost vypnout meč, neboť se na tebe hnali z ostatních stran.
Přesto se ti náhodou podařilo jednohomečem zasáhnout. Stalo se předpokládatelné, z brouka se zakouřilo, zasmrdělo to, a zbytky zůstali ležet na zemi bez života.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban

Môj nápad nebol až taký perfektný a na vypnutie meča som nemal žiadny čas. Aj napriek tomu som sa priblížil dosť rýchlo k jednému chrobákovi a za pomoci piruety sa mi podarilo chrobáka zasiahnuť. Akonáhle som dopadal do pôvodnej útočnej pozície tak na okamih som mrkol na padajúce zoškvarené kúsky tela chrobáka.
Takto to nemôže ísť ďaléj.
Z vydíchnutím ma sprevádzali tieto slová. Povedal som ich síce veľmi potichu ale dlho mi doznievali v hlave.
Spravil som tri kroky dopredu a rozohnal som sa mečom aby som odohnal ďalší nával chrobákov a ihneď som sa otočil na druhú stranu.
Mierne som sa prikrčil, meč som tentoraz zvieral v obydvoch rukách tak silno, že som takmer cítil ako vybruje energetický článok môjho meča. Dlane sa mi začali potiť a pociťoval som únavu. Z hlboka som sa nadýchol, privrel som oči tak, aby som aspoň kúsok mohol periférne vnímať okolie a začal som vnímať Silu vychádzajúcu s chrobákov a pokúsil som sa pomali dostávať do ich mysle.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban

Výsledek tvého snažení byl rozporuplný. Mentální trik se ti nepovedl, brouků bylo příliš mnoho a příliš rychle se pohybovali.
Ale když jsi sáhl po Síle tak jako by to vycítili. Začali okolo tebe rejdit mnohe rychleji než předtím, ale o kousek se stáhli.
Ucítil jsi jak se nad tebou devarodian usmál, jako by jsi byl o něco blíže nalezení řešení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban

Akonáhle som pocítil majstrovu spokojnosť, tak som si vydíchol.
Tak oni sa boja Sili.
Tentoraz si chrobáky držli odomňa väčší odstup a to mi hralo do kariet.
Len tak som sa pohyboval dookola a snažil som sa nabrať kúsok síl a po chvíľke som mierne vystrel ruku a namieril som ju na jedného z nich a snažil som sa ho za pomoci Sili odhodiť čo najďalej.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban

Stalo se co se stát mělo. Brouk odlétl. I když to na ostatní příliš dojem neudělalo.
Devarodian nahoře se uchechtl tvému pokusu.
Oni cítí jak Sílu ovládáš, nebojí se jejích následků. Musíš si získat jejich respekt, ne se snažit je vystrašit, sou příliš hloupí aby měli strach.
Poradil ti poněkud zklamaně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban

Taktiež, môj sklamaný pohľad smeroval na chrobáka, ktorý odletel o niekoľko metrov.
Len ako si získam ich rešpekt! Tak to by ma fakt zaujímalo.
A s povzdichom som si utrel pot s tváre a druhou rukou som neustále zvieral svoj meč.
Jemu sa to ľahko povie, keď stojí tam hore.
A na sekundu som mrkol na devadoriána.
Musím si vytvoriť rešpekt hmm... ale sakra ako!
Potichúčky som precedil pomedzi zuby a snažil som sa prísť tomu na spôsob. Počas premýšlania som sa neustále pohyboval a v kuse som sa obzeral za svoj chrbát.
Áaa snaď toto zabere.
Po nemalej chvíľke som opäť dostal nápad, len či bude úspešný. Napadlo ma, že ich pomocou Sili musím donútim poslúchať.
Preto som sa začal úplne koncentrovať aby som mohol opäť použiť Silu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban

Když jsi opět sáhl po Síle brouci se opět stáhli.
Cítí tvou Sílu a jen z toho mají respekt.
Najednou jsi ucítil že sith nahoře sáhl po Síle. Brouci se rozutekli. Lehce seskočil dolů.
Jdeme dál.
Opět vyrazil směrem do pouště.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“