Výcvik pro kill-cesno

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae



Zamračene som na neho vypleštil oči. Tak my to nevišlo...som v tom slabí..ale spravim všetko pre to aby sa to zlepšilo. Siahol som do vrecka, kde som mal mešec z kreditmi a vytiahol som s tade 75 kreditov a z hnusným pohľadom som ich dal Twi'lekovi.
Tu máš!
A vybral som sa do svojej izby.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Pokoj vypadal tak jak sis ho představoval. Téměř holý, v rohu stála, celkem bytelná, postel. Poté byl v místnosti stůl a pár rozvrzaných židlí okolo něj. V dalším rohu stála, zřejmě skříň, nebyl jsi si zcela jistý.
Okno bylo špinavé, se zataženými roletami. Výhled z okna byl, spíše nebyl, prakticky žádný, neboť kus za ním stála zeď další budovy.

mezi lokací a textem stačí jedna mezera, nemusíš jich tam mít tolik.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Keď som vstúpil do izby, tak som si ju prehliadol.
No žiadna výhra.
Na to čo vyzeralo ako posteľ som si odložil plášť. A keďže my ostávali zhruba štyri hodiny do večera, tak som sa rozhodol meditovať. Posadil som sa na zem do tureckého sedu, ruky som si položil na kolená a privrel som si oči. Ponoril som sa do Síli a snažil som sa uvolniť.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Usedl jsi na podlahu a začal meditovat. Planeta měla mohutnou temnou auru samo o sobě.
Přítomnost tolika sithských lordů za několik tisíc let se zde vážně poznamenala. Meditoval jsi pozoroval různé proudy a víry Síly, které se zde tvořili.
Když jsi opět otevřel oči a probral se z meditace tak již byla tma.
Byl tedy čas abys vyrazil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Akonáhle som rozlepil oči tak som s všimol na okolí, že už je ten správny čas.
Konečne!
Postavil som sa, obliekol som si plášť a vyrazil som do baru. Cesta netrvala dlho, pretože bol neďaleko. Už s poza rohu bolo počuť ako to tam žije. Pred barom som na chvíľku zastal, zložil som si z hlavy kapucňu a vstúpil som dnu s pocitom, že sa mi podarí vyhľadať dákeho majstra.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Vešel jsi do baru, opravdu to zde již žilo. Na pódiích tancovaly Twi'lecké otrokyně. Hrála hlasitá muzika, a všichni se zde svorně bavili a opíjeli.
Bylo zde i několik číšnic co roznášeli různé nápoje i přes bar, aby na pultu nebyl takový nával.
Zahlédl jsi zde i několik studentů z akademie.
Mistra jsi zatím žádného neviděl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Po vstupe do baru som si všímol, že na pravo odo mňa, v druhóm boxe sedeli piati chlapi oblečený v klasických sitských rúchach. Vyžarovala s nich temná strana ale nie až taká silná. Čo znamenalo, že to boli len študenti. Len sráči, nič pre mňa! Sklamane som od nich odvrátil pohľad a rozhliadal som sa po dákom volnom fleku. Aj som ho zbadal. V rohu na konci miestnosti bol úplne prázdny box. Vyštartoval som sa tam usadiť. Sadol som si a čakajúc na jednu s čašníčok som len tak premýšľal, či sem zavíta aj dáky majster a ako by som ho asi presvedčil, že som ten pravý, ktorý sa chce stať sithom. Po chvíľke čakania už som bol naozaj aj smädný a hlavne keď som vydel ako sa okolo mňa všetci ožierajú a zabávajú.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Po chvilce sedění v baru se k tobě přitočila servírka.
Co to bude?
Zeptala se tě profesionálním tónem.
Ty jsi však v tu chvíli zachytil že do baru vcházeli dvě postavy. Podle toho co jsi cítil to byli mistři.
Byla to lidská žena a devarodianský muž.
Když vešli, rozhlédli se, a protože neviděli nikde volné místo tak přišli k jednomu plnému stolu, významně se podívali na osazenstvo, které se raději rychle zdekovalo pryč.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Len tak som si sedel a aj keď mali úplne nabyté, tak mi to tam pripadalo ako keby som tam ani nebol. To ma snaď nikto nepríde obslúžiť! Rozčúlene som si pomyslel a čo chvíľkou som začínal strácať nervi. Iba, keď sa ku mne dokotúľala čašníčka a spýtala sa ma čo si dám, tak som zacítil silný impulz v Sile a automaticky sa môj pohľad nasmeroval na dvere cez ktoré práve vstúpili dve postavy. Čašníčka pri mne stála, divala sa na mňa a ja som bol stále nemo pohľadom upútaný na dve osoby, ktoré prave prišli dnu a hneď sa aj posadili za dovtedy plný stôl. Čo teraz? Čo teraz spravím? Začal som uvažovať. Po asi dvoch sekundách som si uvedomil, že niekto pri mne stojí. Pozrel som na čašníčku a tá mi pripadala už pomali nervozna.
Ó jedno poldeci dákej dobrej liehoviny a ešte nejaký drink na zapitie.
A opäť som od nej odtrhol zrak a sledoval som dvojicu majstrov.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Servírka se zatvářila podrážděně, nad tvou nepřesnou objednávkou.
OK. A jakpa drahý si můžete dovolit?
Zeptala se aby si upřesnila co vlastně chceš.
Sithští mistři si zatím objednali pití a začali se bavit mezi sebou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Bol som tak zaujatý sitskými majstrami, že som čašníčku vôbec nevšímal a v tom okamžiku mi bolo úplne jedno, čo vlastne budem piť.
Mám dosť!
Výber nahám na vás!

Odvrkol som jej. Možno si myslela, že jej chcem dať kompliment alebo niečo tomu podobné ale pravda bola celkom inakšia. Išlo mi o to aby ma čo najkratšie obťažovala, pretože v tú chvíľu som sa potreboval ukľudniť. Lebo už od okamžiku ako vnišli dnu do baru, tak sa môj pulz zvýšil zhruba o 20 úderov za sekundu nad normál a ja som stále nevedel ako nadviažem kontakt s tými dvoma. Musím niečo vymislieť! Mám počkať kým sa opijú? Mám isť za nimi hneď teraz? A keď tam pojdem, tak čo im poviem? Tak toto boli otázky, ktoré sa mi výrili v hlave ako nejaký hurikán. Snažil som sa použiť Sílu aby ma ukľudnila. Na chvíľku som privrel oči a nechal som sa sprevádzať prúdom Síli.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Fajn. Jak je libo.
Odpověděla ti servírka a odplula. Po chvilce se vrátila s panákem a větší skleničkou, postavila ti tvé nápoje na stůl a beze slova zmizela.
Ty ses mezitím snažil pomocí Síly uklidnit a vymyslet plán postupu.
Oba Sithové se tlumeně bavili mezi sebou, zbytku baru si nevšímali, a pomálu upíjeli ze svích nápojů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

No po chvíľke, keď som bol už dostatočne ukľudnený tak som začal vymýšľať plán. Ja tam prídem, pokúsim sa s nimi zoznámiť. Ale čo ak sa stane taka istá vec ako s tými študentami? Zamyslene som sa zadíval na strop. Tak čo potom? Bude to všetko stratené. Moja snaha nesmie zísť nadarmo! Zhlboka som sa nadýchol a exol som obsah menšíeho pohárika. Na tváry sa mi objavil zdrcujúci výraz a kúsok ma skopalo. Bez váhania som siahol po väčšom poháry a pólku nápoja som rýchlo nalial do hrdla.
Pfuuu to bolo teda niečo.
Zamrmlal som si popod nos.
No nič, tak idem na vec.
Povzbudil som sa a ešte pred tým ako som opustil svoj stôl tak som dopil ten zvišok. Moja chôdza bola pomalá ale smeroval som priamo k ích stolu. Čím som bol bližšie ku ním, tým som bol viac a vac neistý.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, osada Dreashdae

Vyrazil jsi k Sithům, pomalým, a ne příliš jistým, krokem.
Ti se stále bavili mezi sebou. Avšak pak tě zaregistrovali a zamračili se na tebe.Mezitím jsi došel až k nim.
Co chceš?
Zeptal se tě devarodian.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Korriban, osada Dreashdae

Zneistel som a po sekunde som sa zmohol na pár slóv.
Chcel by som sa stať sithom. A odporučili mi vyhľadať vás.
A slabším tónom som prehovoril znova.
Teda vás majstrov.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“