Anny Su (Výcvik pro anny)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

anny
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 24.3.2009 17:02:35
Bydliště: Slovensko, Brezno

Příspěvek od anny »

Yavin 4, Okolie massassiského chrámu:

Chvíľu som stála pred krovím a opäť som sa snažila vycítiť v Sile niečo viac.
Stále je to rovnaký pocit, nič nové.
Znovu som sa ponorila do Sily a zamerala som sa na neznáme volanie.
Akoby... akoby to pokračovalo pod hladinou jazera a končilo priamo v chráme. Čo je to? Mám to nasledovať?
Celá zmetená som tam stála a premýšľala nad tým čo budem robiť ďalej.
Rukou som prešla po dlhých tmavých vlasoch, stále som musela myslieť na neznáme volanie. Cítila som ho stále silnejšie a silnejšie.
Čo mám robiť? Čo? Musím sa dostať do chrámu. Ale ako?
Poobzerala som sa okolo seba, stále ma nič nenapadalo. Stála som priamo oproti vchodu do chrámu.
Možno to nebude až také zložité, jazierko nevyzerá veľmi hlboké, snáď by sa dalo jednoducho prebrodiť na druhú stranu.
Zvažovala som jedinú možnosť ktorá ma v tom momente napadla. Podišla som bližšie ku jazeru a pomaly som vstúpia do vody. Pomaly som kráčala stále dopredu, dávala som si pozor aby som sa nepošmykla. Netrvalo dlho a bola som na opačnej strane. Bola som pred vchodom do chrámu, vyšla som z vody a vošla som dnu. Stála som tam celá premočená.
Naposledy upravil(a) anny dne 25.6.2009 14:06:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Anny :) trochu jsi mě teď zklamala :( okolí tvoří moder a ne hráč, protože takhle taky tvoříš vlastně děj a to nesmíš, takže to oprav (Btw. jezírko není tak hluboké jak jsi psala - asi 1,5 m) :)
--------------------
Yavin 4, Massassiský chrám:
Při plavání jezerem stále pociťuješ ono volání Síly, které však nevede skrz jezero, ale pod ním. Jakmile vystoupíš z jezera do vstupní haly starého massassiského chrámu, tak pocítíš auru Temné strany Síly, která ho obklopuje, také cítíš, že volání Síly končí tady v chrámu, avšak nedokážeš určit kde přesně.
Samotná vstupní hala je docela dost rozsáhlá a vede z ní dál jen jedna chodba, která pokračuje do středu chrámu. Žádně vybavení tady však není, jen holé stěny z obrovských kusů kamenů, a proto vyrazíš chodbou dál.
Po chvilce dorazíš do asi dvakrát větší místnosti, než je vstupní hala. Místnost má tvar čtverce a zřejmě se používala jako jakási přednášková, nebo instruktážní síň. Naproti tobě je totiž menší stupínek, asi aby byl řečník dobře vidět, za ním pak jsou dveře. Docela tě zarazí, že právě kameny, z níchž je stupínek tvořen, mají jinou barvu než okolní stěny a podlaha. Na levé i pravé stěně místnosti jsou také dveře, jiné vybavení ani zde není.

anny
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 24.3.2009 17:02:35
Bydliště: Slovensko, Brezno

Příspěvek od anny »

Yavin 4, Massassiský chrám:

Stála som v hale massassiského chrámu, poobzerala som sa dookola.
Cítim tu Temnú stranu Sili, to nieje dobré.....
S privretými očami som nehybne stála na mieste.
Zvláštne, volanie Sili, ktoré ma sem priviedlo konči niekde v tomto chráme. Ale kde?
Teraz som už pomaly kráčala smerom ku chodbe. Bola to jediná chodba, pokračovala priamo do stredu chrámu.
Iba steny... nič iné iba steny....
Obzerala som sa naokolo ale nebolo tam žiadne vybavenie, pokračovala som ďalej, avšak čoskoro som dorazila do ďalšej miestnosti. Bola asi dvakrát väčšia ako vstupná hala, mala tvar štvorca.
Ktovie na čo slúžila... možno ako... ako prednášková alebo inštruktážna sieň...
Mohla som sa len domnievať, pretože ani v tejto miestnosti nebolo žiadne vybavenia. Oproti bol mali stupienok a za ním sa nachádzali dvere, ďalších dvoje dverí bolo po stranách.
Zaujímavé...
Zarazene som ostala stať na mieste.
Tie kamene... majú inú farbu ako ostatné... ktovie prečo?
Sledovala som stupienok popri ktorom som pred chvíľou prešla. Ešte chvíľu som ho pozorovala a potom som sa rozhodla pokračovať ďalej. Predomnou však boli dvere.
Ktorými mam ísť? Hmmm...
Stála som pred nimi a premýšľala. Nakoniec som sa vybrala ku stredným. Podišla som bližšie, otvorila som ich a ....

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Yavin 4, Massassiský chrám:
Za dveřmi naproti chodbě, kterou jsi do haly přišla, se ne úplně překvapivě nachází turbovýtah.
Rozhodneš se vyzkoušet jeho funkčnost, a tak vstoupíš dovnitř. Ovládací panel, jenž se nachází na pravé stěně ode dveří, má nečekaně čtyři tlačítka, přestože chrám má jen tři patra. Stiskneš proto druhé tlačítko od spoda, ale dveře turbovýtahu se nezavřou a ani se nerozjede. Napadne tě, že turbovýtah je tedy asi rozbitý. Průzkum chrámu by tak byl mnohem lehčí. Ještě jednou, jen aby jsi si ověřila, že je skutečně turbovýtah rozbitý, zmáčkneš tlačítko, jenže ani nyní se nic nestanu. Zkusíš tlačítko první od spodu a chceš vyjít ven, protože neočekáváš, že by bylo něco jinak, avšak dveře se najednou zavřou a turbovýtah se dá do pohybu. Co tě ale překvapí je směr, nepohybuje se nahoru, nýbrž dolů.
Co jsi věděla, alespoň doposud, tak všechny Massassiské chrámy byly stavěny pouze nad povrchem a ne pod ním. Turbovýtah se po chvilce zastaví a dveře se otevřou. Nic však nevidíš, protože je zde tma. Aktivuješ proto na pomoc svůj světelný meč a okolní stěny ozáří zelené světlo.
Vystoupíš ven a rozhlédneš se po místnosti. Ta je doslova obrovská, dost možná je celé patro tvořenou jen touto místností. Zahlédneš police s datakartamy, postel, pracovní i normální stůl s židlí a také tréninkového droida, velmi podobného tomu, který se používá i v Praxeu jako tréninkový droid při cvičných soubojích se světelnými meči.

anny
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 24.3.2009 17:02:35
Bydliště: Slovensko, Brezno

Příspěvek od anny »

Yavin 4, Massassiský chrám:

Ktovie či funguje? Bolo by to fajn.
Zamýšľala som sa nad turbovýťahom, ktorý sa nachádzal za dverami ktoré som otvorila. Vošla som do vnútra. Podišla som bližšie k ovládaciemu panelu.
Štyri? Štyri tlačidlá? Ako to veď chrám má len tri poschodia.
Prekvapene som počet tlačidiel na ovládacom paneli ešte raz prepočítala a keď som sa uistila, že sú naozaj štyri trochu som znervóznela. Nakoniec som stlačila druhé tlačítko od spodu, ale nič sa nedialo dvere turbovýťahu sa nezavreli a ani sa nepohol.
Zvláštne nakoniec bude rozbitý. Alebo? Skúsim to ešte raz.
Stlačila som tlačítko ale znovu sa nič nestalo. Skúsila som to aj tretí raz lenže teraz som stlačila prvé tlačidlo od spodu. Bola som na odchode, nečakala som, že teraz by sa niečo stalo. V tom sa zavreli dvere a turbovýťah sa začal pohybovať.
Čo? On nieje pokazený? Ale prečo ide dolu? Pokiaľ viem tak Massaisské chrámy boli stavane len nad povrchom a nie pod ním.
Bola som zvedavá a zároveň aj prekvapená. Čoskoro turbovýťah zastal. Dvere sa otvorili.
Nič nevidím... je tu priveľká tma.
Zamyslene som siahla po svojom svetelnom meči. Aktivovala som ho a v tom okolné steny ožiarilo zelené svetlo.
Fúúha... obrovská miestnosť... fakt že obrovská...
Rozhliadala som sa naokolo. Zbadala som police s datakartamy, posteľ, normálny a pracovný stôl so stoličkou a tréningového droida. Pomaly som podišla bližšie k polici s datakartamy. Stále som sa obzerala naokolo, nemala som s tohto miesta dobrý pocit.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Yavin 4, Massassiský chrám:
Rozhodneš se provést nejprve povrchový průzkum a až poté detailnější.
Proto hned zamíříš k policím s datakartami, které jsou asi nejcenějšími věcmi v této místnosti. Bohužel jsou všechny zničeny, nebo alespoň jejich většina. Zapříčinila se o to mířená laserová palba a EMP granáty, jejichž zbytky najdeš na podlaze u polic.
A tak přejdeš k posteli, která je ustlaná, ale ani žádné stopy, nebo něco jiného, co by mohlo být důležité na ní nenajdeš.
Na normálním stole nic neleželo a hned na vedlejším - pracovním stole - také nic není. Ten sice má šuplíky, v nichž se něco nalézat může, jenže nyní chceš provést povrchový průzkum, a tak je neprohlížíš, zatím.
Přiblížíš se tedy k tréninkovému droidovi, který vypadá naprosto v pořádku a funkčně, přestože je jeho přítomnost zde velice zajímavá, není až příliš důležitá.
Vrátíš se tedy pomalu k policím s datakartami, aby jsi se pokusila nalézt nějaké nepoškozené laserovou palbou, protože ne všechny museli být fragmentované EMP granáty.
Než však k policím dojdeš, uslyšíš za svými zády zvuk, jak se tréninkový droid zapnul a dal se do pohybu směrem k tobě. Právě, když se otočíš, droid aktivuje svůj světelný meč a postaví se do postoje, v němž poznáš útočný postoj formy Djem So, kdy drží světelný meč obouma rukama u hlavy a čepel míří dolů k podlaze asi ve 45 stupňovém úhlu.
--------------------
Takže… co od tebe chci:
1. Nějakou tvoji teorii, kdo chrám a hlavně tuto místnost obýval.
2. Ještě jednu teorii a to proč se právě teď spustil tréninkový droid.
3. Jaké má droid oproti tobě v boji výhody a jaké nevýhody.
4. Vyber barvu meče toho droida mezi modrou a zelenou.


Hodně štěstí :)

anny
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 24.3.2009 17:02:35
Bydliště: Slovensko, Brezno

Příspěvek od anny »

Yavin 4, Massassiský chrám:

Chvíľu som stála pri polici s datakartamy, vyzeralo to ako by boli všetky zničene. Prešla som bližšie ku posteli. Tá bola úhľadne ustlatá, nemala najmenšej stopy po ničom čo by mohlo byť nejako dôležité.
Je to zvláštne. Celé toto miesto mi pripadá čudné. Stále cítim neznámu Silu ale neviem s čoho pochádza. Okrem toho tá Temná aura okolo celého chrámu. To nieje dobré.
Poobzerala som sa po okolí a svetelný meč som uchopila o trochu silnejšie ako doteraz.
Myslím že chrám obýval Temný Jedi. Zjavne sa musel často zdržiavať v tejto miestnosti, stále tu cítim náznaky Temnej Sili.
Pohľadom som zablúdila na stoly vedla ktorých som stála ale ani na jednom z nich nič nebolo. Jeden zo stolov mal aj zásuvky, ktorými som sa v danej chvíli veľmi nezaoberala a len som po nich prebehla pohľadom s tým, že ich obsah lepšie preskúmam až po tom ako sa tu viacej porozhliadam.
Pomaly som pokračovala ďalej. Teraz som sa priblížila ku tréningovému droidovi. Vypadal v poriadku a funkčne, nebolo na ňom nič čo by nejako upútalo moju pozornosť. Znovu som podišla ku policiam s datakartamy.
Ktovie možno nebudú všetky poškodené. Možnože by sa nejaká našla...
Zvedavo som k nim podišla bližšie. Vtom som však niekoľko metrov pred nimi zastala a chvíľu som len tak počúvala.
Niečo nieje v poriadku.
Znervóznela som. Pomaly som sa otočila.
Tréningoví droid je aktivovaný? Ale ako? Žeby nejaká porucha? Prečo by sa spustil práve teraz keď som tu ja, prečo už nie skôr?
Všimla som si ako droid aktivoval svoj svetelný meč. Hneď na to sa po miestnosti rozliahla modrá farba. Pochádzala s jeho svetelného meča.
To je predsa útočný postoj formy Djem So...
Pozerala som na droida a svoj meč som v rukách držala ešte o čosi pevnejšie.
To nebude porucha ale kto by ho spustil som tu len ja. Alebo je to len klam a je tu ešte niekto? Nepáči sa mi to.
Okamžite som zaujala obranný postoj.
Bude využívať silu môjho úderu. To nieje dobre. Musím byt stále o krok dopredu, predvídať jeho pohyby.
Zhlboka som sa nadýchla, čím som sa zároveň aj ukľudnila a skoncentrovala.
Budem musieť improvizovať!!!
Droida som nespúšťala z očí. Čakala som na jeho ďalší krok.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Yavin 4, Massassiský chrám:
Droid na nic nečeká, ani nic neříká a prudce se odrazí přímo proti tobě a vede úder zleva ze shora na tvůj krk, avšak včas dokážeš mezi svůj krk a modrou čepel jeho světelného meče vložit svůj a vaše meče se zkříží. To však trvá jen na chvíli, protože pak se droid zapře a ty musíš ustoupit o dva kroky zpět. Vůbec nestihneš přejít do útoku, když se droid opět napřáhne zleva a tentokrát vede úder na tvůj pas. I nyní útok zablokuješ svojí zeleně zářící čepelí světelného meče. Čepel droidova meče se vzdálí, ale jen na okamžik, pár centimetrů od tvého, nýbrž hned poté ho přiloží zpět k tvému a opět se zapře, takže jsi nucena ustoupit o další dva kroky.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“