Výcvik pro Vaapad

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Moje rozrušení se opět projevilo touhle školáckou chybou. Lehnul jsem si, opřel pušku o zeď a znovu jsem kroutil hlavou nad jejich naivitou, když si myslí, že můžou mít hlaveň vystrčenou z okna. To by si rovnou mohli postavit a čekat na smrt. Ale oni smrt nečekali. Asi to byla pro ně další práce, kterou museli provést i když v okolí nikdo nebyl. Omlouvá je pouze to, že v okolí je nájemný vrah se zaměřovačem na jejich hlavách.
Teď jenom doufám, že se nic nepokazí.
Napoledy jsem si promyslel celou akci, uvolnil se a stiskl spoušť.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

Stiskl jsi spoušť, a z hlavně se uvolnia energie, který by dokázala peentrovat i několik desítek centimetrů tlustou zeď. Takže tě ani nepřekvapilo, že jsi se trefil přímo do svého cíle, snipera, který si ani nevšiml, že na něj něco letí. Poté druhý, a dva další výstřely se postrali o zbytek. Tato zbraň byla velice přesná. Okolí vypadalo čistě, takže ti nic nebránilo v tom, vydat se konečn do bytu, pro datapad, a dostat se z této šlamastiky...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Všechno proběhlo hladce; ironicky jsem se usmál. Vyšel jsem z budovy a zamířil jsem hned do té protější. Zdálo se, že už uvnitř nikdo nebyl, ale pro jistotu jsem zkoumal všechno v baráku, a taky když jsem to tu neznal se to mohlo hodit. Hlavně jsem nevěděl kde datapad je, tak jsem muel vlézt do každého šuplíku a přihrádky.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

V celém baráku bylo naprosté ticho. Proto jsi mohl, i když s jistou dávkou opatrnosti, volně prohledávat byt. Barák byl čistý, až na jednu konzolí, ke které byl připojen datapad, ze kterého se stahovali data. Viděl jsi na datapadu, i na konzoli 99%, takže jsi musel ještě chvilku počkat, než budou všechny data kompletně stažená a i pak by bylo chytré ještě něco udělat s konzolí, aby ty data nemohli stáhnout znovu. Kdyby jsi se je snažil přečíst, tak byly zakodování klíčem, který měl nejspíše pouze tvůj "zaměstnavatel". Byt byl jinak naprosto čistý, mimo nábytku, zde nebylo nic, co by se ti hodilo. Teda až na stěnu, kde bylo několik kusu standartních republikových pušek, nicméně docela hodně upravených. Když jsi sebral datapad, na kterém byly všechny data, a chtěl jsi konečn odejít, rozsvítil se na tebe zvenku reflektor, než jsi vůbec stihl dům opustit. Ozval se hlas, zesílený megafonem.
Vyjdi okamžitě ven, s rukama nad hlavou. A nezkouše udělat žádný blbosti, pak tě možná necháme odejít.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Po stažení dat jsem odpojil datapad a při odchodu mezi dveřmi mě napadlo, co kdyby se to někdo pokusil získat z té konzole? Neobtěžoval jsem se ani nic dělat nenápadně, prostě jsem namířil a konzoli čtyřmi výstřeli zničil, až to zapraskalo. Blasterovou pistoli, odebranou od jednoho zabijáka jsem si zastrčil za pás k datapadu, tak aby byl skrytý za košilí. To, že se střelba projevila zbrkle mi neříkal nejen rozum, ale taky reflektor, stojící před budovou a obsluhovaný nějakými muži, pálící do MÝCH očí.
Nejspíš slyšeli střelbu, kruciš.
Pomalu jsem zvedal ruce vzhůru, což byl jasný znak kapitulace. Jenom jsem nad svým chováním kroutil hlavou s ironickým úsměvem ve tváři.
Ale ted vážně. Možná tihle chlápci tu nejsou jenom mou pitomotí, ale třeba tu čekali. Možná tu byli ještě dřív než jsem začal celou akci "Datapad". S trochou štěstí by to mohla být "pouze" onderonská domobrana, i když ted o tom tak přemýšlím co je v těchto časech horší. Domobrana nebo nájemní lovci a gangsteři.
S tím co se o místních říká si nemůžu vybrat. Mhouřil jsem oči abych alespon trochu prohlédl na ty muže. Marná snaha. Každopádně se dozvím, kdo jsou v dalších pár hodinách, ne-li minutách.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

Vyšel jsi ven a tam jsi neviděl Onderonskou bezpečnost, dokonce ti ani nepřipadali jao ti, s kterým jsi měl doteď čest.
Dej nám datapad a cestu máš volnou!
Nezdržovali to a hned ti přednesli návrh.
Vsadím se, že tvoje mise už je tak posraná, že ti na nějákým datapadu záležet nemůže. Takže nám ho prostě dej a můžeš jít kam chceš!
Dokončil to další z nich. Všichni na tebe mířily a nevypadalo to, že si to rozmyslí a nechaj tě odeít i s datapadem, a i když tě mohli zastřelit a vzít si ten datapad z tvé mrtvoly, dali ti tuto "přítelskou" nabídku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Hlavně klid.
Řekl jsem a pomalu jsem sjížděl rukou dolů k datapadu. Když jsem ho ucítil v ruce, vytáhl jsem ho a položil opatrně před sebe na zem. Ti chlápci nevypadali, že by se chtěli přátelit, a tak jsem couval zpět do budovy, kde bych mohl začít něco dělat.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

Jeden z nich hned přiběhl k datapadu, který jsi nechal na zemi. Ostatní na tebe stále mířily, a i ten co si šel pro datapad tě bedlivě sledoval.
Když měli všechno co potřebovali, tak nastoupily do speederu a odjeli pryč. Neměli chuť tam zůstávat, nebo počkat co uděláš, proto než jsi se sstihl vzpomatovat, byly s datapadem pryč.
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Uprostřed noci jsem na malém náměstíčku najednou stál úplně sám. Stráže na zemi, každý s otvorem v těle po blasterovém výstřelu. Rachot speeder motorek se rychle vzdaloval, až zanikl a já jsem přemýšlel co udělat dál.
Zavařil jsem si to pěkně, jen co je pravda.
Dál jsem se kitizoval, když jsem po náměstí hledal ještě jednu blasterovou pistoli k té mé co už jsem měl za opaskem. Po mém průzkumu to už byl pásek s dvěmi pouzdry na blastery jednoho mrtvého. Taky zásobníky se na něj dali připnout. Pak jsem k zásobíkům přidal ještě čtyři granáty. Siperku jsem si hodil na záda a rychle jsem zmizel z areálu jednou z temných uliček.
Teď už můžu udělat jen jedno; to proč jsem tady na Onderonu. Zlikvidovat Semana. Možná už v tom bytu, co mě v něm drželi, nebyl, ale bude dobrý začít tam.
Přemýšlel jsem cestou k jejich budově.
Když jsem byl asi zhruba kilometr od té stavby, začal jsem kráčet opatrněji a každých padesát metrů jsem ji pozoroval odmontovaným dalekohledem z mé pušky. Asi třista metrů před ní, což jsem byl už přilepený úplně na zemi a skrytý za nějakým menším keříkem co tu rostl, jsem hodnotil situaci a díval se po osobách.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

Zastavil jsi se před budouvou, z dosahu všech pohledů. Chvilku se nic neděli a když už jsi se rozhodl že něco uděláš, vyšla z bytu gorila, se kterou jsi se měl tu čest setkat při prvním setkání.
Vypadal klidně, a šel si ven zakouřit. Ne že by sn ad vevnitř bylo zakázané kouřit, venku na čerstvém vzduchu je to ovšem o sto procent lepší.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“