Výcvik pro Vaapad

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Vaapad

Příspěvek od Pear »

Togorie

Ve svém pokoji jsi to mlě pěkně zařízený. Stoleček, postel, nějáká ta skříňka, a dokonce jsi okna ověsil závěsy, respektivě kouskem látky, kteráti dala větší pocit domova. Teda na poměr Togoriánců jsi to tam měl pěkně zařízený. Zrovna jsi v něm psal, když ti dovnitř vlítlnul jeden z mladších Togoriánců a předal ti vzkaz. Na něm bylo, že se máš co nejdříve dostavit za svojí spojkou, zde na Togorii. Bylo to samozřejmě pár kilometrů, ale dole bylo připsáno, aby jsi nespěchal, tak jsi měl dost času se zbalit. Tvoje "spojka" ti nidyk nenapsala sama od sebe, vždycky jsi si jí musel vyhledat sám. Nevěděl jsi, co se stalo, co je tak důležité, že si tě vyžádala sama. Tvoje spojka byla lidská žena, která se vždycky schovávala za roušku, takže jsi jí nikdy neviděl víc, než do očí.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Togorie

Díky Grooovw, a ted mazej, musím se sbalit!Rychle to sfouknu a pořádně si odpočinu- dlouho sem se nevyspal. Snad nebudou problémy jak tenkrát na Onderonu.Při tomhle hloubání čistil svoje zbraně a dobýjel zásobníky.Mám štěstí, moje sousedka by potřebovala jít něco sehnat do stejného města kde mám prácičku. Počkám na ni, alespoň po cestě nebude nuda.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Togorie

Sousedka k tobě rychle prišla, a mávla na tebe, že trochu spěchá.
Kam vůbec jdeš?
Optala se tě, a pokračovala s tebou v cestě.
Pujdem pěšky, nebo si počkáme na transport? Myslím že obouma budem na místě ve stejnou dobu. Je to tvoje volba.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Togorie

No vypadá to, že můj kontakt bude v nějakém frekventovaném baru kde se snadno ztratíme a taky mi nechutná v zapadlejch, hnusnejch pajzlech.
Při tomhle sem si vzpoměl na to zkaženy pivo a se skřiveným obličejem sem se podíval na Saluuurr. Na togoriánce je hodně malá- asi jen 2 metry a má hebkou špinavě bílou srst.
No radši bych to vzal přes džungli. Posledí měsíc jsem strávil většinou v trasportech vesmírem nebo když jsem se skrýval v zašlejch šachtách nebo kanálech, takže mi vzduch vůbec neuškodí. Onderon je dobře chráněná planeta, to se musí uznat. Ti jejich strážní mě nenechali v klidu odejít. Vyskoušel sem pěknou hrstku tryků. Ale těch 20 tisíc za to stálo.
Vezmu si trochu z mého výdělku, kdybych náhodou dostal chuť na něco luxusnějšího.
Ušklíbl jsem se.
No, jestli mě ta žena zavolala, jako že je to důležité, tak asi na pití nebude čas.

Po dlouhém snění o té Alderaanské "supertekutině" jak mi stéká po jazyku a potom hltanem do žaludku jsem se otočil na mou společnici a zeptal se.
Co tam vlastně máš na práci ty?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Togorie

Já tam mám jednu, ehm, "osobní záležitost".
Řekne ti, a mezitím se od tebe odpojí, takže jdeš sám. Cesta s ní byla poměrně rychlá, takže si si ani nevšim, že už vcházíš do města. Tvoje "spojka" byla někde v kantýně, takže ti nezbylo nic jinýho, než všechny "putiky" obejít, Sice si měl vybráno pár míst, kde se setkáváte obvykle, ale dneka mohla být uplně někde jinde. Napadlo tě jít nejdřív na známá místa.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Togorie

Hm, ani se se mnou nerozloucila..
Už se stmívalo, vstoupil jsem do kantýny, která byla v šeru ozářena různými reklamními panely a podobnými tabulemi. Zářila jako obří světelnej meč. Ani jsem nemusel jít dál k baru. Hospoda byla plná mlátících se rodianů, twi´leků, lidí a jiných humanoidů. Padl tu nejeden výstřel a v rohu se právě skácel jeden duros.
Pěkně jim to tu devastují, radši se ztratím, nechci chytnout jednu mezi voči.
Ani ne za minutku jsem byl u dalšího baru, který se ale zrovna zavíral.
Hele, nebalíš to tu nějak brzy?
Ptal jsem se poměrně vyskokého - asi 160 centimetrového bothana. Ten si jen odfrknul a šel dál směrem odkud jsem přišel.
Tak dotřetice to snad vyjde.
Řekl jsem si, ale hned jsem mohl hledat jiný bar, protože tenhle zel prázdnotou. Takže po pátém mi už docházela trpělivost když mě zaujal podnik, který vypadal podobně jako ty na Malasteru. Před ním seděl nějaký žebrák, který tu asi už dlouho nebude podle jeho bledé kůže a nepříjemého kašle, který mluvil za vše. Ještě před vchodem jsem zaslechl křičícího muže, kterého nejspíš okrádala nějaká partička výtržníků. Vešel jsem a rychle jsem okem přelétl místnost.
Ano, je to ona!
Ještě tu byla skupinka rodianů, kteří si nadšeně povídali o závodech kluzáků. Mávnul jsem na barmana, abych si mohl obědnat a přisednul jsem si k té tajemné, zahalené.
Něco malého na osvěžení, mám za sebou nemalou trasu, prosím.
Zabracký barman jen kývl a odešel.
E Ehm, zdravim... tak co to bude tentokrát??
Naposledy upravil(a) Vaapad dne 29.12.2008 18:43:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Togorie

Pšš, ne tady.
Utiší tě, a při té příležitsti ti dá ruku na pusu, aby si náhodou nechtlě odpovědět.
Pujdem do jedný "tichý" uličky, tady by nás mohl někdo slyšet. Zdi zde mají uši.
Zvedne se, a stále, až po oči zahalená, se vzdálí ke dveřím, nasledujíc tebou. Dojdete až do malé, temné uličky, kde se na tebe otočí, a konečně se rozmluví.
Takže, asi tě zajímá, proč jsme si tě zavolala dneska já. Mám tady malej problém. Pomatuješ na svojí minulou misi, a na svůj cíl? Tak tohle bude souviset. Jak jsem později zjistila, byl jenom malý zvíře ve společnosti, a brzo jej nahradil jinej. Ten si ovšem udělal pořádek, a našel několik stop, mířících ke mně. Proto, nejenom tohoto muže, ale hlavně hlavu společnosti budeš muset zabít. Tady máš datapad, kde jsou všechyn potřebný informace. Doporučuji začít nástupcem vé minulé oběti, na viceprezidenta společnosti je zatím dost času.
Předí ti datapad, na který se koukneš, aby jsi si přečetl, co pro tebe nachystala. Chtěl jsi jí něco říct, ale když jsi se na ní otočil, tak už tam nebyla, což ti dělala poměrně často, a tys to neměl rád.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Togorie

Jméno: Felt Seman
Planeta: Onderon- Iziz
Vzhled: člověk, bílá pleť, bez vlasů..
Joojo, to sou všecko koniny, mě stačí jen průměr hlavy, do které se mám trefit a odměna.. Aaaaa, 39.000... perfektní...
Asi 169cm...
Jej to je ale škrt...
Nejčastěji ho doprovází profesionálí echanští válečníci...
heh, eště že mám svou hračku s dlouhym dosahem.
zasměju se. Tak jo, jdem se sbalit a pak si vyzvednout loď u Drixe.Dojdu domů, naposledy zkontroluju zásobníky a vydám se k mému niktskému příteli. Asi kilometrová cesta do opravny nepřinesla žádné zdržení. Bohužel Drix tu nebyl, našel jsem jen vzkaz- "Vrátím se do týdne- Jacene, loď je hotova, ale ještě jsem ji neprolitl takže to zůstává na tobě." Podívám se na datum.. Takže se vrátí pozítří... to na něj nebudu čekat, jak ho znám tak se zas drží, takže klidně můžu být zpět dřív než on.
Nastoupím do lodi a chvíli jen tak bloumám a prohlížím si mou krásku Deathly fire. Potom si udělám pohodlí a začnu postupně zapínat všechny motory. Když je vše připraveno, vzlétnu a začnu oběvovat nová vylepšení. Z nadšení mě vytrhlo pípnutí, které mě upozornilo, že můžu vsoupit do hyperprostoru. Tak jo, můžem!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Togorie

Vstoupíš do hyperprostoru, a začínáš přemýšlet o své nadcházející misi, což hodně tě zabaví na chvilku, na takovou chvilku, že si to ani neuvědomíš, a seš venku z hyperprostoru. Jsi nad Onderonem, a míříš do přístavu Iziz. Zpomaluješ, a snažíš se přistát.
Nahlaště svojí identifikaci, a učel vašeho příletu. Poté vám bude otevřen jeden hangár, a předáno vízum.
Ozve se ti z comlinku hlas, nejspíše astrodroida.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon

Tady je loď Deathly Fire, a účel mé cesty je čistě pracovní. ještě nahlásím pár údajů. Když mi jsou přiděleny souřadnice hangáru, zapnu autopilota a jdu se předvléct do úboru normálního onderonského obyvatele.

Tyhle světlý hadry mi teda moc nesluší, ale co se dá dělat.

Za pár minut vystupuji z mé lodi s kufříkem plným vybavení, skládacího sniperu, blasterové pušky, vibronože a pár granátů kdyby se něco pokazilo.
Obstarál si dopravu, protože Seman bydlí pár kilometrů odsud. Naložím kufřík, usadím se a řeknu řidiči kam to bude.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon

Řidič tě odveze, kam jsi si navolil, ale když přijedete na místo, tak vidíš, jak budova hoří, a z druhé strany se na tebe spustila střelba. Několikrát zasáhli i řidiče, který byl hned mrtvý. Tudy cesta nepovede, to bylo jasné. Buď bude Seman mrtvý, nebo někam utekl. Střelci tě snad chtějí zabít, snad proto si tě tvoje spojka našla sama, tohle je nebezpečnější, než se na první pohled zdálo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon

Co to kruci má znamenat?!! Pomyslím si, ale neotálím a už padnu za vozidlo, uvnitř s mrtvým řidičem. Kufřík s příručním blasterem a sniperem mám pořád na zadním sedadle. Natáhnu se pro něj, vytáhnu pistoli a polohlasně prohodím.

Tohle vás bude mrzet.

Dvakrát vykouknu, abych si obhlédl pozice útočníků a začnu s masakrem. Prvního sejmu napotřetí do břicha, druhý se někam ztratí a třetí to dostane do nohy. Zatím nevylézám a poslouchám a čekám co se stane. Když tam sedím už pěknou chvilku jen vystrčím utrženou látku z oblečení řidiče a hned ji propálí výstřel.

Tak tohle bude nějakej ostřelovač. Poznám druh výstřelu a podám si zavazadlo se skládací zbraní. Do minuty je složená a jen se přesunu na opačnou stranu taxíku. Položím se, mrknu doprava, mrknu doleva. Aaaa, tady jsi. Dalekohled zpátky přidělám na sniper, zamířím a jen zmáčknu spoušť...
Když se po chvilce přikradu k zabijákům, prohlédnu jestli jsou mrtví a jdu prohledávat okolí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon

V okolí není nic zajímavého, tak se rozhodneš zjistit, co se zde stalo.
____________
Slabší, ale opravdu mně nic nenapadá, odpověď se mi líbila, tka ti to ztěžovat zbytečně nebudu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon

Stále na sto procent připravený, jsem se kradl podél stěn pořád dopředu a hledal jakoukoliv stopu po bytosti co utekla.
Nejspíš letěl kotaktovat svyho šéfa... doufám, že se bude zlobit, když jsem mu zabil tři muže, ale taky to můžou být nezávislý nájemní lovci.. co já vim.
Přišel jsem ke konci stěny této budovy a s nejvyšší opatrností jsem nahlédl za její okraj s připravenou blasterovou pistolí v ruce.
Čistý..
Když jsem se ujistil, že za rohem na mě nikdo nečíhá se zaměřovadlem na mé hlavě, opět jsem se dal do pátrání po sebemenším důkazu, že by tudy útočník běžel.
Hm, žádná stopa.... počkat, počkat.. co to tam je?
Přišel jsem k podivné věci, ze které se vyklubal prázdný zásobník do blasterové pušky.
Zajímavý, zasobník do 84-U.
Zásobník jsem si zastrčil za opasek, i když byl vypotřebovaný, a pošel jsem o pár kroků dopředu, když mi pohled padl na kulatou věcičku, která mohla značit jen jedno.
Doprčič, granát!!!
Stačil mi jeden pohled abych ho poznal a instinktivně jsem se vrhl za trosku vozidla, která už pomalu dohořívala. S napětím jsem čekal na výbuch a doufal, že to není nějaká povedená značka, která rozcupuje vše na kousíčky do vzálenosti sta metrů. Každá vteřina byla nekonečně dlouhá, ale i přes to granát pořád nevybuchoval.
Co to?? podivil jsem se a vykoukl zboza vraku. Kulička tam jen tak ležela, bez charakteristických známek aktivování, bez blikání a bzučení. Prostě nic. Vypadalo, že granát ani nebyl odjištěn. Po chvilkách ostýchání jsem k němu konečně přišel a s nechutí jsem si ho prohlížel.
Spore/B?? Tenhle typ přece používá Czerka. Proč by Czerka šla po Semanovi? Tady něco nehraje...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon

Než jsi ale dopřemýšlel, co tady ten granát dělá, u tvých noh přistál jiný, nyní už ovšem aktivovaný. Zepředu se na tebe spustila divoká střelba, a tobě nezbylo nic jiného, než se jít rychle někam schovat, v uličce bohužel ale mimo vraku vozidla a nějákých kontejnéru nic nebylo, stěny byly vysoké, a žádná okna nebo dveře se zde nevyskytovaly...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“