Výcvik pro Nikolu

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Nikola
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 26.11.2008 15:14:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikola »

Alderaan- ulička

" To se nesmí stát................ nesmí mě tou věcí pořezat............." pomyslela jsem si a snažila se všelijak vymanit z jeho sevření.
Vyndala jsem jednu ruku a vrazila mu políček, za který by se nemusel stydět žádný muž.
Ale najednou jsem dostala strach co se stane dál.
I love you and you love me............. Sulfur is with you.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Alderaan – ulička

Muž se po políčku evidentně ošil, ale druhou ruku nepustil.. Ba naopak uvolněnou ruku vzápětí přišpendlil zpět. Žena plná vzdoru to se mi moc, moc líbí. V momentě kdy byla dýka obočí snad nejblíže se však stalo něco neočekávaného. Ozvala se dutá rána a útočnicí se svalil vedle dívky. Nad nimi stál muž v poměrně zašlé uniformě a ztěžka oddechoval. Pojďte se mnou jestli chcete přežít, protože po druhé se zaskočit nedá… Podával poměrně přátelsky ruku.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Nikola
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 26.11.2008 15:14:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikola »

Alderaan- ulička

" Co to je za člověka??............ Je mi, ale sympatičtější než ten druhý, který se na mě pokusil vztáhnout nůž............ tenhle člověk.......... možná ví kdo já jsem....... a z kama jsem přišla............." poněkud váhavě jsem mu podala ruku a čekala co se stane dál.
I love you and you love me............. Sulfur is with you.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Alderaan- ulička

Muž vytáhl svou „oběť na nohy a pohledem pobídl ke spěchu. Nikola společně s neznámým běžela pustými uličkami. Nezdálo se však, že by muž hodlal v běhu polevit. Vypadalo to, že jde takzvaně: „na jistotu“ a tudíž neponechává nic náhodě…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Nikola
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 26.11.2008 15:14:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikola »

Alderaan- ulička

" Utíkáme už notnou chvíli a ten člověk se ani slovem nezmínil kam jdeme nebo proč tam jdeme".
Rozhlížím se kolem, ale můj mozek se ještě nevzpamatoval ani nevím z čeho..... kolem nás dál míhaly postranní uličky a ostatní odbočky........ celou dobu nás doprovázel jakýsi dým, který se za námi táhl celou cestu....... nezdál se mi přirozený....... někdy jsem slyšela šustnutí něčeho jakoby šupinatého po kostrbaté dlažbě........ husí kůže mi velela abych přidala do kroku, ale zatím se mi nestalo, že bych předběhla svého zachránce.
I love you and you love me............. Sulfur is with you.

Uživatelský avatar
Todrias Falco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.3.2009 21:36:49
Bydliště: Tirnavia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Todrias Falco »

Alderaan - náměstí

Z ničeho nic muž zastavil na začátku malého náměstíčka. Z opasku vytáhl malý komlink. "Dacei, Dacei, slyšíš mě?" Jestli byl unavený, nebo zadýchaný, nedal to na sobě znát.
Odpověď přišla téměř okamžitě. "...seš tam? Na...do.. tém.. místě?" ozval se napjatý Daceův hlas. Muž se otočil na Nikolu. "Jasně a nemáme moc času, kde jste?" Dace v komlinku zaklel. "Přes náměstí za nerfí fontánou." Muž kývl na komlink a rychle se na Nikolu podíval. "Jdete se mnou, nebo se vypaříte v davu?" Nedal na sobě znát žádné emoce. Jen ledový klid.
Have Faith

Uživatelský avatar
Nikola
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 26.11.2008 15:14:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikola »

Alderaan- náměstí

" Kam s vámi?? Vůbec vás neznám!! A v podstatě neznám ani sebe. Vy to snad víte??" zeptala jsem se a čekala jestli na mě začne řvát, že jsem nevděčná jak Toydariánský obchodník.
Rozhlížela jsem se po náměstí, nejváce mě zaujala ta nerfí fontána a spousta lidí od ras, které jsem kdysi viděla, vzdáleně jsem poznávala rodiany, grany a nějaké twilekcké ženy.
"Raději s vámi půjdu, nechci narazit na někoho jako byl ten člověk před, kterým jste mě zachránil.
I love you and you love me............. Sulfur is with you.

Uživatelský avatar
Todrias Falco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.3.2009 21:36:49
Bydliště: Tirnavia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Todrias Falco »

Alderaan - náměstí

Muž se na půl tváře usměje, po Nikolině výlevu. "Jo, dobrá volba." zazubí se a otočí se zpátky k náměstí. "Chcete utíkat ruka v ruce, nebo mi budete stačit za mnou utíkat?" zeptá se položertem. Jemně odsotí jednoho aqualishe, který něco zabublá.
Have Faith

Uživatelský avatar
Nikola
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 26.11.2008 15:14:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikola »

Alderaan- náměstí

"Raději budu utíkat za vámi. Nevíte náhodou kdo jsem nebo kde jsem??" zeptala jsem se a připadala jsem si jako naprostý blázen.
Něco v mužově pohledu mě uklidňovalo určitě nepracuje s ženou poprvé.
"Ráda bych zjistila jeho jméno nebo alespoň něco co se na tomto světě zjistit o člověku dá." pomyslela jsem si.
" A jaké je vaše ctěné jméno, můj milý zachránče??" zeptala jsem se a možná i začervenala.
Snažila jsem se nahodit neutrální pohled,a le při pohledu na jeho tvář se mi to jaksi nedařilo.
I love you and you love me............. Sulfur is with you.

Uživatelský avatar
Todrias Falco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.3.2009 21:36:49
Bydliště: Tirnavia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Todrias Falco »

Alderaan - náměstí

Muž pokrčí rameny a řekne jenom: "Jak chcete." Přeběhnete přes náměstí relativně nespozorováni místními žoldáky. Až pak, u jednoho malýho hangáru se zastaví a odpoví Nikole na její otázku. "Jsem Naathai, Nikolo." ušklíbne se. "A teď, když jsme se seznámili... mohli bychom vypadnou pryč odsud, co vy na to?" kývne hlavou na pár landspídrů a muže, který se o jeden z nich opíral. Patrně zmiňovaný Dace.
Have Faith

Uživatelský avatar
Nikola
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 26.11.2008 15:14:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikola »

Alderaan- hangáry

Hlavou mi stále letěli myšlenky z nichž nejvíc na povrch se dralo: " Kdo vlastně jsem?? " takže jsem ani moc nevnímala co na mě Naathai mluví, ake z nějakého podivného důvodu jsem si začínala myslet, že jsem duševně nemocná. Člověk by měl vědět z kama přišel, bohužel já mjám tu smůlu, že si to nepamatuji.
" A kam vlastně poletíme??" zeptala jsem se, ale vím stejně, že mi Naathai asi neodpoví, jelikož bude mít spoustu práce s přípravou letu.
Tak jsem si sedla na jednu z beden v hangáru a zabrala jsem se do usilovného přemýšlení "Čím, kdo a nebo co jsem??".
I love you and you love me............. Sulfur is with you.

Uživatelský avatar
Todrias Falco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.3.2009 21:36:49
Bydliště: Tirnavia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Todrias Falco »

Alderaan - hangáry

Naathai se usměje tak klidně, jako nikdy před tím. "Ujišťuji Vás, že na všechny Vaše případné otázky odpovím nejlépe jak jen umím. Ale až tehdy, kdy se za náma nebude hnát tlupa námezních lovců, žoldáků a dokonce i zabijáckých droidů. Jediné, na co Vám můžu odpovědět je kam jdeme. Jelikož jste zmatená, nemůžete řídit spídr a pojedete tedy se mnou. Máme namířeno na naši malou základnu na úpatí hor nedaleko města." Dace protočí oči a odlepí se od spídru.
Have Faith

Uživatelský avatar
Nikola
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 26.11.2008 15:14:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikola »

Alderaan- hangáry

" Dobrá, budu vám tedy věřit, ale až dorazíme na místo tak mi vše řeknete, doufám." řekla jsem, snažila se stále tvářit neutrálně a ne podezíravě.
Dace na mě půspobil dojmem člověka, kterému můžu důvěřovat, ale Naathaiem jsem si nebyla tak jistá. "Nechápu proč, vždyť mě zachránil." Stále jsem si opakovala, že je to dobrý "snad" člověk.
"Kdy odlétáme?? zeptala jsem se, abychom se posunuli v konverzaci trochu dál.
I love you and you love me............. Sulfur is with you.

Uživatelský avatar
Todrias Falco
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.3.2009 21:36:49
Bydliště: Tirnavia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Todrias Falco »

Alderaan - hangáry

"Ihned, Nikolo." Naathai se posadí za jeden spídr, Dace na druhý. Oba nastartují a upraví si blastery u opasků. "Zvu Vás na malou projížďku. Projížďku života..." řekne Naathai vesele a nasadí si tmavé brýle. Hlavou ukáže na místo za ním. "No tak, pojďte..." pobídne ji. Sotva to dořekne, nedaleko vás exploduje plastocelový průzor. "Naathaii, honem, pospěš si!" křikne Dace a vyrazí z hangáru. Nebylo pochyb, že hrdlořezi si našli cestu.
Have Faith

Uživatelský avatar
Nikola
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 26.11.2008 15:14:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nikola »

Alderaan- hangáry

" Co se to děje??...... Kdo jsou ti lidé??..... Co zase chtějí??..... Proč jdou po mně??....... Vždyť si nic nepamatuju!!" pomyslela jsem si a začala mě trochu zachvacovat panika.
Začala jsem utíkat do lodě, a po nástupové plošině do ní, uvnitř jsem se schovala za nějaké bedny s nějakým čpějícím zbožím. Díky tomu smradu mi začali slzet oči, takže jsem nic neviděla.
Už jsem si na ten zápach začala zvykat, když v tu chvíli jsem uslyšela šramot a po očku jsem se podívala k nástupové plošině. Po ní vstupovali obzřetně dvě postavy, bohužel to nebyli Dace ani Naathai, ale nějací muži v kápích, jednomu z pod kápě vystupovala nějaká chapadla. Při tom pohledu jsem ucukla zpět za bednu a tiše jsem poslouchala a ani nedutala. Seděla jsem a čekala co bude dál.......
I love you and you love me............. Sulfur is with you.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“