Výcvik pro učedníka La Ven Nopra

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro učedníka La Ven Nopra

Příspěvek od Lukin013 »

Taris - základna Sithů

Sithové v tobě zajisté vycítili mocnou Sílu, ale na tomto místě nebyl žádný dostatečně zkušený Temný Jedi, aby si tě mohl vzít do parády. Všechno to byli jen učedníci a vojáci, což nebylo moc příjemné a navíc, i sám guvernér této planety, podle zdejších nazvané Taris, byl pouze učedník, který ještě ani neměl světelný meč, což byla podle Sithů zbraň symolizující jejich moc. Od doby, kdy pobili rytíře Jedi a Republikové vojáky už uběhl asi týden a Sithové s tebou přiletěli na základnu na dobyté planetě Taris. Už brzy jsi ale měl odletět na Korriban, kde se tě ujmou mistři Temné strany. Takoví, kteří tě opravdu něčemu naučí, ne jako tito.

Rychle, sřaďte se, přichází lord Malak!

Zakřičel jeden z vojáků a všichni se postavili do pozoru.
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 28.11.2008 18:52:01, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

-Nopra-

Příspěvek od -Nopra- »

Co budu celou tu dobu dělat...musím se nějak zabavit,buď(když bude příležitost) vyvolám potyčku a všem ukážu co umim nebo se tu poohlédnu,něco se přiučim atd.Všichni vojáci se rychle postavily do řady a vypadalo to jako by měli z něčeho strach.Také se postavím do pozoru a vyslechnu lorda. Nevzal by mě do učení?To je asi blbá otázka.Nechám to být,akorát že by se k tomu ňák blíž dostal.
Naposledy upravil(a) -Nopra- dne 28.11.2008 20:32:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Taris - Sithská základna

Darth Malak se procházel po hale, ve které byli vojáci naskládaní, bylo zde několik vojáků v rudých brněních, většina jich byla ve stříbrném, další měli jen uniformy. Dále tu byli droidi, včetně jednoho velkého a, jak tak vypadal i celkem silného, a pak taky guvernér v modrém rouchu a stříbrném brnění, nakonec ještě Twi´lecká recepční.
Malak koukal na všechy tvářil se nedůtklivě, jako vždy. Vojáci vyzařovali dokonalostí, ale ani zdaleka nebyli tak dobří, jen na to vypadali. Navíc byli ve zdejší posádce jen učedníci.
Guvernér se uklonil a pozdravil svého pána, jako nějaká vtíravá mast se snažil mu zalíbit, Malakovi však byl ukradený.
Když si ale všiml tebe, jeho oči změnily podobu na rozveselenou. Nebýt toho, že měl celou dolní čelist v tahu, usmál by se.

Co to je? Nějaký trik pro obměkčení mého srdce, víte, že mi jsou děcka ukradená stejně jako všichni ostatní.

Jeden z Temných Jediů vystoupil a uklonil se.

Můj pane, tento chlapec vyzařuje Sílu. Je dost možné, že by se mohl stát schopným Sithem. Už Jediové jej chtěli předvést před Radu, podle toho, co vyprávěl.

Lord Malak si tě zvědavě prohlížel a potom sevřel pěsti. Cítil ji z tebe, a dost. Možná, že by z tebe jednou mistři na Akademii udělali vraždící stroj.

Tak dobrá, vezmu si jej s sebou na Leviathan a když poletím na Korriban, vezmu jej s sebou na Akademii. Teď rozchod! A ty půjdeš se mnou

Řekl ti a otočil se očekávajíc to, že jej budeš následovat.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

-Nopra-

Příspěvek od -Nopra- »

Taris - Sithská základna

Prej dítě,já bych mu ukázal.To on by brečel jak malý dítě.Ale na to nemám dost dobrej výcvik,zatím.Ale pak všem ukážu.Už nikdo na mě nebude takle pohlížet. Lord mě vedl chodbou,kam jsme doposud nemohli.Kam mě vede?Vypadá to tu zvláštně,je to tu odlišné než v jiných částech základny.Šli jsme chabě osvětlenou chodbou se spoustou dveří. Lorde,mohu se zeptat kam jdeme?Nad jedněmi dveřmi byla cedule:Vývojářská místnost.Co se tam vyvijí?Vývojářská místnost je přece na druhém konci základny,to vím moc dobře.Uvidíme...nemám rád tajemství a překvapení.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Taris - Sithská základna

Darth Malak se na tebe s veselým nahnutím očí podíval a přes ten svůj náhubek se zasmál, potom ti odpověděl:

Na místo, kde se naučíš využívat svých schopností v plném rozsahu, ale varuju tě, nikdo se tam s tebou chlapče mazlit nebude...

Potom se obrátil a vyšel ze základny, před ním už stála loď a tři stíhače, které jej doprovázely.
Ostatní Sithové se začali vybavovat a jeden z nich tě popostrčil, ať jdeš, načež za tebou potom zevřel dveře.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

-Nopra-

Příspěvek od -Nopra- »

Vesmírná loď

Vejdu do lodě.Vypadá docela pěkně,ale je vidět že je hodně používaná. A sednu si vedle mladšího chlapce. To by mě zajímalo co tu dělá.Už mě se lord smál že jsem dítě.Ten chlapec musí být v něčem opravdu hodně dobrý. Na proti mě seděl nějaký svalovec. S tim bych se nechtěl dostat do křížku.I když svaly nejsou všechno. Loď se malinko otřásla.Vzlétli jsme.Najednou pošeptal ten malý kluk něco svému sousedovy a oba se na mě koukli.Ten svalovec si mě taky prohlíží,dělá že kouká jinam ale vím že kouká na mě. Co je? zeptám se.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Paluba orbitální lodi

Navzájem jste na sebe koukali, svalovec na tebe a ty na něj. Když z tebe vyrazila otázka, jen si tě prohlédnul, doslova tě skenoval očima, dokud si nevšiml každého detailu a potom si odfknul, jako bys byl něco méněceného. Lord Malak vás sledoval a tvářil se potěšeně. Měl tě za nadějného studenta, co víc, začal se divit, proč vždycky najde nejvíc uživatelů Síly ochotných se k němu přidat na neznámých planetách. Jestli to bylo kvůli vlivu Jedijských výcvikových center, které rozsévaly auru Světlé strany po širokém okolí a v neznámých oblastech byly spíše planety s památkami naplněnými aurou Temné strany, nejspíš díky Rakatskému impériu, či to byly pouze náhody, ačkoli v ně nevěřil, možná to byla vůle Síly. Nemohl to tušit.

Po pár minutách se loď vznesla a odletěla směrem k Tarisianskému orbitu, když najednou z hyperprostoru vyskočilo několik Republikových lodí. Darth Malak stiskl pěst, přitáhl si hologram a promluvil k Admirálu Karathovi.

Tak už jsou tady, vyšlete ty útočné týmy a zajměte Bastilu. Nenechte ji uniknout.

Pronesl a v klidu sledoval, jak se ze všech lodí vyrojily stíhače, v Republikových lodích ale vládl zmatek, bylo poznat, že Republikové lodě padly do pasti. Darth Malak tě přivedl k oknu a nechal tě to sledovat.

Tak, tohle je náš nepřítel. Vedou je zkorumpovaní lidé, kteří se dohadují nad hloupostmi, zatímco obyčejní lidé trpí. To kvůli takovým můj mistr založil Sithské impérium. Teď sleduj, jak tyhle ubožáky smeteme.

A opravdu. Několik lodí už vybouchlo, nakonec zbyla jen poslední.

V té je ta, která nám nejvíce škodí, mohla by nám ale i pomoct.

Pronesl Darth Malak a ukázal ti, jak několik Sithských lodí vyslalo přes jakési roury své útočné týmy.

Republika by dávno padla nebýt Jediů, ti jsou skuteční nepřátelé, bohužel, narozdíl od nás se příliš omezují, proto jim přebíráme žáky, jim se to ale nelíbí a tak s námi bojují.

Řekl ti nakonec o rytířích Jedi.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

-Nopra-

Příspěvek od -Nopra- »

Paluba orbitální lodi

Koukám se na manévrující republikové lodě.Stejně jim jejich manévry nebyly nic platné,po pár minutách zbyla jenom jedna loď.Taky se musim naučit pořádně lítat.Doufám že budu mít od koho. Najednou vyjely z pár Sithských lodí roury.Potom se chvíly nic nedělo a roury se zase zasunuly. To jsem zvědavej,jak bude Bastila vypadat.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbit Tarisu

Darth Malak se pocítil triumf, Bastila mu konečně padla do sítí, tak jak doufal, že se stane už dávno. S potěšením sledoval výbuch i poslední Republikové lodě a rozkázal pilotovi, aby přistál na lodi, kterou nazval jako Leviathan. Když sjela rampa, Malak okamžitě vyrazil na můstek následován všemi společníky. Okamžitě se k němu připojila garda z rudě oděných vojáků a taky v černých rouchách oblečení Temní Jediové se světelnými meči na opasku. Po nějaké době chůze jste vešli do prostorné místnosti s podélným prosklením. Místnost byla vybavena mnoha počítači, u kterých stáli v uniformě odění vojáci. Kolem procházeli taky nějací droidi a před předním oknem stál nějaký muž se zvláštní uniformou a čapkou.

Lorde Malaku, vítám vás na Leviathanu.

Pronesl muž, ale ne s moc velkým nadšením, z jeho slov byl slyšet i strach, něco nebylo v pořádku a toho sis všiml i u Malaka, který svraštěl obočí.

Kde je Bastila admirále Karathi?!

Zeptal se Malak a vzdouval se v něm hněv. Nemusel se ptát, cítil, že má admirál strach právě kvůli tomu. Admirál pro něj ale byl poměrně ceněnou osobou. Byl to vynikající voják a jistě svou chybu napraví. Tím si byl Temný pán jist.

Dobře admirále. Jak unikla?

Admirál na sucho polkl a začal mu říkat informace.

Bastila byla několik kroků napřed můj pane, unikala vždy, když Sithové trochu postoupili. Když viděla, že je bitva ztracená, prostě naskočila do záchraného modulu.

Malaka se zmocnil vztek a uškrtil jednoho z vojáků, kterého okamžitě nahradil jiný voják tvářící se velmi ustrašeně.

Vyšlete tam okamžitě hlídky. Vojáci ji tam najdou! Už mi utíká moc dlouho...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

-Nopra-

Příspěvek od -Nopra- »

Orbit Tarisu

Vy víte kam letěla lorde?A co budeme dělat mezi tím my,poletíme dál?
Hmm,ta musí bejt docela dobrá,když uniká už tak dlouho.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Leviathan

To vím, záchrané moduly se všechny zřítily na Taris. Jeden skončil v Horním městě, ostatní v podzemí.

Řekl lord Malak a zamračil se. Věděl, že sama planeta je dost velká a najít Bastilu nebude lehké. Pak se zatvářil ještě víc, když tebou prošly uznalé myšlenky na Bastilu a tak dodal.

Jinak, Bastila sama by byla jednoduchý cíl, ale na její straně je Republiková flotila a řád Jedi, který ji rozhodně nechce pustit. Je jejich trumfem proti naší armádě. Jediný trumf. Bez ní už nebudou ani náhodou schopní se mi postavit.

Pronesl dramaticky.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

-Nopra-

Příspěvek od -Nopra- »

Leviathan

Lorde,poletíte tam vy osobně? zeptám se ho.
Hledání bude velmi obtížné,řekl bych

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Leviathan

Darth Malak odpověděl:

Nene, chlapče, mám dostatek schopných lidí a tentokrát jí nikdo nepomůže.

Strohá ale pravdivá odpověď, Bastila byla sama a její Bitevní meditace jí byla k ničemu, když s sebou neměla vojsko.
Darth Malak sledoval svou flotilu a k tobě přišel nějaký voják. Byl oděn jako všichni ostatní - v černo stříbrném naleštěném brnění s širokým tmavým vizorem.
Zavedl tě do tvého pokoje. Byl skromě zařízený - pouze postel a skříň vedle ní. Jeden voják ti o Leviathanu říkal, že je to naleštěná létající ozbrojená Akademie Sithů s osvětlením, říkal to jen v žertu, ale něco pravdy na tom možná podle popisu některých Temných Jediů by to i sedělo.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“