výcvik pro Bastila Shan (Andrew Seel)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Starlight, poblíž vojenské základny zřízené armádou Delay

Mistr si zřejmě nebyl zcela jist, co si o tvém plánu skutečně myslet.
No ne že by tam nezasloužili za to zašantročení vlajkové lodi pořádně nakopat, podotkl neutrálně. Kdyby se k tomu dostala média, padaly by hlavy. Teď teda padat budou taky, ale bez dozoru hlídacích psů demokracie. Ale to není naše práce...
V tu chvíli jste se vynořili z hyperprostoru.
Kolem bylo pusto a prázdno, s výjimkou jednoho plynného obra a hnusně šedivého měsíce na jeho dráze - ke kterému jste vzápětí zamířili. Nějak jsi z toho neměl dobrý pocit. Cosi viselo ve vzduchu.
Mistr zadal do počítače několik komunikačních kódů - a vzápětí se zamračil. Pro jistotu to zopakoval ještě jednou, a když se mu výsledek stále ještě nezamlouval, usoudil, že do třetice všeho dobrého a zlého.
Spíš zlého.
Zvoní to... vyzvání. A nikdo to nezvedá, ušklíbl se mistr na tebe. Že by se tak lekli tvé zmínce o genitáliích? Cuklo mu v koutcích, ale cítil jsi, že si dělá starosti.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Starlight

Jestli se dovoláme, řekněte, že to byl vtip. Bůhví totiž, kde je kdo má. A vlastně čím vykonávají potřebu. Ale to je jedno. Co se děje??? Myslíte, že jdeme pozdě??? Už letim k dělu. A jdem něco sejmout!!!!! Vylítl jsem jak z děla, takž jsem si nevšiml sníženéhoprůchodu, o který jsem si později s úsměvem na tváři praštil do hlavy. Ovšem ani to mě neodradilo a posadil jsem se po doražení do sedadla střelce čekajíc na rozkazy. Všiml jsem si komlinku. Mistře, tady tu sedačku někdo prořízl nožem. MYslím, že byste tu loď neměl nikomu půjčovat. Usoudil jsem podle uschlé skvrny od zmrzliny na řídící páce.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Starlight

Tahle loď se správně měla jmenovat Katastrofická vize. Ale můj tehdejší kopilot to považoval za poněkud šílené pojmenování, odpověděl ti mistr zprvu se snahou o odlehčenější tón, ale vycítil jsi, že z poznámek o svém tehdejším kopilotovi rozhodně nemá dobrý pocit a nerad by je rozvíjel více.
A pokud jde o základnu - nedokážu se na ni dovolat. Jako by tam ani žádný dispečing nebyl. Celkem zajímavé u vojenské základny, nezdá se ti to?

Obezřetně jste se přibližovali k planetce a bylo stále jasnější, že
a) něco není v pořádku
b) nikdo na vás nečeká s otevřenou náručí
c) pokud je tohle vojenská základna flotily, je na místě otázka, kde skončily lodě
Když se tedy po chvíli na orbitě objevila obstarožní velící loď obklopená houfem stíhaček a několika křižníky, mohlo to být téměř úlevou.
Když o chvíli později zašuměly komunikační kanály a na obrazovce se vyloupla podoba pobledlého důstojníka delayské flotily, působilo to bezpochyby pozitivně.
Konečně, Jaspere, poznamenal tvůj mistr a kdyby to u Jediho nebylo nemožné, neřekl bys, že přestal působit nervozně jako gizka pohozená do rancořího výběhu.
Kapitáne Jaspere, žádám o vysvětlení situace, proč se nemohu spojit s centrálním hangárem na základně, obrátil se prakticky okamžitě na volajícího, dříve, než stačil cokoli říct.
Kapitán tak nějak uhnul pohledem.
Mistře Willarde... vítám vás. Bohužel, než jste stačil dorazit... nečekali jsme vás tak brzy... prostě probíhá vojenské cvičení.
Moc věrohodně to neznělo, navíc se jeden z křižníků odpojil od flotily a odbočkou vyrazil kamsi stranou.

-----------------------------------------------------------
Padawane, prosím, šetři mé staré oči člověka, co pořád pracuje s nějakými ošklivými písmenky, a změň tu barvu na nějakou méně řvavou.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Starlight

Šíleně??? Ale vůůbec ne. To by bylo přesné. Koukal jsem ven přes zaměřování a moc se mi to nezdálo. Rozhodně jsem byl přikloněn k možnosti "a". Když se konečně začli objevovat lodě, bylo to jako do bitvy. Okamžitě jsem zaměřil přední okno lodě v čele. Mistře, mě se to nezdá. Jsou jak do bitvy, nevím, možná bychom měli zmizet. Když tu se mi na monitůrku ukázal stejný obraz, jako v pilotově místnosti, ale ve zmenšeným. Hodně zmenšeným. Mistře, já bych tomu nevěřil. prksal jsem do komlinku. Chovají se divně, ten důstojník se chová jako rukojmí. Najdenou se ze skupiny oddělil jeden stíhač a odlétával pryč. Mistře, řekněte, že ho zasáhnu, jestli neřeknou, kam letí. Tekly mnou nervy. I když jsem byl normálně až moc veselý tvor, teď sranda stranou. Křižník se vzdaloval a pot mi kapal všude po těle. Stíhačů tam bylo hodně. Radši bych to nepočítal, znám se. Mistře???
_______________________
Asi takto mistryně??? Taky se mi nějak nelíbila. :P
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Starlight

Mistr si zachovával chladnou hlavu, alespoň zdánlivě.
<Andrewe, pochybuju, že frachťák, byť takhle vylepšený, zvládne sestřelit válečnou loď,> ozvalo se ti v hlavě, a Ellethar Willard prakticky souběžně odpověděl do komunikačních kanálů:
Scénář SC-167 89 54?
Všiml sis, že zadává do počítače hodnoty pro hyperprostorový skok, tak, aby byly předpřipravené ve chvíli, kdy se dostatečně vzdálíte a bude možné zmáčknout patřičné tlačítko.
Kapitán Jasper přikývl. Podle rozkazu 267.
Mohlo to znamenat cokoli, a v tuhle chvíli jsi poprvé postřehl na mistrovi známky OPRAVDOVÉHO neklidu.
Žádám o informaci, kdy cvičení skončí a budeme moci přistát! pokračoval, jako by se nic mimořádného nedělo.
Křižník vzdalující se od zbytku armády zatím zmizel v hyperprostoru - a o necelých pět vteřin se objevil ve vesmíru, sotva na dosah vašich senzorů, leč z druhé strany od flotily, než jste byli vy. V tu samou chvíli zakolísala kvalita signálu a obrazovku pokrylo zrnění; tvůj mistr prudce zacouval s lodí a Starlight vyrazila plnou rychlostí od vojenské základny, tak rychle, že stíhače měly menší spoždění.
Andrewe, doufám, že umíš střílet alespoň tak dobře, jako já lítat, poznamenal mistr a uháněli jste to ke vzdálenému konci soustavy, se třemi nejrychlejšími stíhačkami v patách.
...zatím jen se třemi...
Které ještě ke všemu nestřílely zrovna nejlépe. Možná jejich piloti neočekávali, že Jedi bude řídit jako závodní pilot v cílové rovince, ale nějak špatně se jim mířilo.
Rozdělily se a zatímco jedna to zkoušela z leva a druhá zprava, třetí se pokusila Starlight podletět a zaútočit na břicho lodě. Tvůj mistr tak tak provedl manévr, který ji dostal kamsi na levý bok lodi, nicméně to s vámi prudce otřáslo.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Starlight

Mistřéééé??? Co to bylo? Trochu střílet umím, doufám, že se trefim, jinak jsme asi v rejži, že? Nebylo slyšet nic, jen ticho a slabé šumění. Mlčení znamená souhlas. křikl jsem a začal se točit s dělam a přitom mačkat tlačítko střelby. Jedna střela mi dokonce prolítla těsně vedle hlavy. Uf, tak tohle se mi nelíbilo. Asi dostane chlapec lekci. Pomyslel jsem si a trefil jsem ho přímo do čelního skla. Tak tohle bude dlouhý. To teda nevim. Mistře? Mistře? Zkusil jsem zlepšit kvalitu zvuku, ae nic se neozývalo. Mistře?
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“