Výcvik pro RC 3068 “First“ (Funny)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro RC 3068 “First“ (Funny)

Příspěvek od Pear »

Kamino:

Bylo deštové ráno, jako vždy na Kaminu. Ty si byl ve své ubikaci, společně s několika tvými bratry. Byla sice malá, a sterilní, jako všechny budovy na Kaminu, ale ty si si to tady uzpůsobil několika doplňky. Dnes jsi měl mít jeden z tvých posledních tréningů. Akce ve městě. Jako vždy. To co ti šlo nejvíce. To díky čemu jsi dostal svojí přezdívku. Už od včerejška si věděl kam jít, a co kde dělat. Pouze jsi čekal, až bude správnje čas, kdy se máš dostavit.
Neměl bys už jít?
Řekne ti jeden z bratrů. A ukáže na hodiny.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamino

Dnešek nebyl nijak zvláštní. Venku pršelo, ostatně jako vždy. Několik mých bratrů, kteří se mnou bydleli, bylo zabráno do konverzace.
Ještě jednou jsem si v duchu procházel plán pro dnešní tréning. Když v tom mě vyrušil jeden z bratrů.
Neměl bys už jít?
Byl to hlas Mrazíka, který se specializuje pro boj na ledových planetách. Dnes měl ovšem volno.
Asi máš pravdu.
Odpověděl jsem mu. Poté jsem si sebral věci, které budu potřebovat, rozloučil jsem se a zamířil jsem do spodních výcvikových pater.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Dole už na tebe čekaly zvý spolubojovníci, sice byl ještě čas, ale oni už byly nastoupeni.
Konečně je tady náš opozdilec.
Poví mandaloriánský instruktor.
Všichni víte co máte dělat. jenom vám musím dodat, že dneska máte proti sobě asi sto droidů, poschovávaných v různých patrech budov, i v ulicích. Máte proti sobě i snajpry. A na konci na vás čeká překvapení. Velit bude RC 2509 "Fury" Těďka rozchod, ukažte co ve vás je.
Mávne na vás, a otevřou se dveře do výcvikové místnosti.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamino

Dneska nám to ztížili, snajpry jsme už párkrát ve výcviku měli, ale se sto droidy rozhodně ne. Aspoň, že velí Fury.
Pomyslel jsem si, protože Fury byl téměř ve všech hodnoceních hned za mnou.
Hlavně jsem zvědavej co bude to překvápko.
Přemýšlel jsem co by to asi mohlo být a pak jsem přešel k Furymu.
Tak co Fury nedáme si zase závod?
Posledně, když jsme si dali při výcviku závod, to nedopadlo dobře. Sice jsem vyhrál před Furym, ale ostatní se nahoru nedostali a instruktor byl rozlobený, že jsem s Furym nedodržel taktiku.
Ještě jsem nedostal odpověd a otevřeli se dveře do výcvikové místnosti.
Naposledy upravil(a) Funny dne 23.11.2008 18:59:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Jasně, ale dneska si to ztížíme. Mimo nás tu sou další dva. Každej si vezme jednoho, a která dvojice se první dostane nahoru, tak vyhrává. Alespoň nenaserem instruktora.
To už jste ale oba pomalu vcházeli do výcvikové místnosti, a Fury udělil první rozkazy, a všichni jste se rozběhli.
Kterýho chceš? RC 5894 nebo RC 6548?
Přátelsky ti nabídl volbu dvou klonů, kdy první měl k dispozici DC-17m a druhý naopak jeho variantu s granátometem. Zatím jste nic neslyšeli, proto jste oba usoudily, že bude moudré postoupit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamino

Všichni čtyři jsme už byli opření o zed‘ jednoho domu, když se mě Fury na něco zeptal.
Kterýho chceš? RC 5894 nebo RC 6548?
RC 5894 znám, vím co od něj mohu čekat a taky rád závodí jako já. Za to RC 6548 s náma cvičí jen pár týdnů a vždy se chová předpisově. Pečlivě cvičí na střelnici a v tělocvičně, ale moc společenský není. Vlastně by mě zajímalo proč ho k nám přeložili.
Pokud‘ ti to nevadí, tak bych si vzal RC 5894.
Furyho tvář jsem přes jeho přilbu neviděl, ale usoudil jsem, že když mi dal vybrat tak mu to vadit určitě nebude.
Vy zneškodněte levou část ulice a my tu pravou. Dávejte si pozor odstřelovači asi budou v nejvyšších patrech budov. Stejně byl takový plán - očistit nejdřív jednu stranu ulice a pak druhou ne? Tak to akorát urychlíme.
Usmál jsem se, jenže nikdo kromě mě to nevěděl.
Pojd‘ pětitisícovko, čeká nás práce.
Poté jsme přeběhli na druhou stranu ulice, kterou jsme měli očistit od droidů. Otočil jsem se na RC 5894 a začal přednášet návrh mé strategie.
Takže překvápko o kterém se zmiňoval instruktor bude asi na konci ulice - schovaný někde na náměstí. Propracujeme se k němu skrz domy, kolem nich by to bylo nebezpečný kvůli odstřelovačům. Co ty na to?
Ještě jednou jsem se na "pětitisícovku" podíval, jestli nemá nějaký návrh.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Furymu nevadilo, koho sis vybral, poněvadž mávnutím ruky na druhého se okamžitě vydali ulicemi k cíli.
Dobře, ty to znáš určitě lépe. Budu hned za tebou. A říkej mi Jericho.
Přátelsky ti řekne svoje jméno, a ukáže na vchod do domu, který je nejblíže.
Postupujem ulicí k náměstí, pospěšte si, jestli chcete vyhrát.
Fury tě kontaktuje, aby se ti trochu pochlubil. Jericho ti naznačí, že se přesune k těm dvěřím.
Budu ti krýt záda.
Kdyby neměl helmu, určitě by bylo vidět, jak an tebe okem mrknul, i možná že se trochu zpotil, protože mezi baráky bylo docela prostorné volné prostranství, a baráky byly velice členité, kdy se mohli droidi schovat prakticky všude. Okna mířila všemi směry, a zdálo s,e že se i vzájemně kryjí. Zatím nešle žádný droid vidět, i když jsi zaslechl nějákej hluk z bytu, kam jsi se chystal vstoupit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamino

Jak si přeješ Jericho.
Pokračovali jsme zatím bez problémů dál ulicí, když mě kontaktoval Fury.
Postupujem ulicí k náměstí, pospěšte si, jestli chcete vyhrát.
Neboj se, jsme vám v patách. Ale ted’ tu máme práci.

Odpověděl jsem Furymu, protože to vypadalo, že jsme narazili na první droidy.
Mezitím se Jericho přesunul ke dveřím a pověděl mi, že mi bude krýt záda při vstupu do domu.
Fajn a je to tady. Ideální pozice pro útok ze zálohy.
Pomyslel jsem si, když jsem se díval na barák, který byl bez pochyby plný droidů.
Podívám se přízemním oknem dovnitř a spatřím tři další zavřené dveře a ještě staré schodiště vedoucí do vyššího patra, droidy zatím ne.
Nahoře asi budou mít odstřelovač, je to tam pro ně ideální místo. A pokud’ tam jsou, budou je chránit, takže tam asi bude hodně droidů. Jen by mě zajímalo, proč po nás ještě nevystřelili.
Nějaké nápady?
Zeptal jsem se Jericha.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Nic mně nenapadá, ale určitě nebude nejchytřejší jít dveřma. Tam nás budou čekat. Nejlepší by bylo je nějak obejít, třeba si udělat vlastní cestu...
Poví ti svoje nápady, zatímco se stále, až nervozné, vyhlíží z ukrytu.
Tak jak jste na tom? My postupujem stále kupředu, ale vás nevidíme.
Opět se ti ozve Fury, a v jeho hlase cítíš jakousi zádýchanost, což je následek menších potyček mezi ním a droidy.
Jak se vydáme? Vydáme se po schodišti nahoru?
Jericho se pomaly odlepil z ukrytu, a vydal se blíž ke schodišti, a nacvičenýma pohybama zkontroloval, jestli je na hoře bezpečno. Odpovědí mu byla sprška střel, mířících zhora, nejspíše ze zbraní droidů. Jericho se opět ukryl k tobě.
Vypadá to tam špatně, ale při dobrém krytí granáty bychom mohli prorazit...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamino

Jo, snad jo.
Jen mi dělají starosti ty ostatní místnosti...
Takže plán je takovýhle: Nejdřív dovnitř hodíme dýmovnici. Pak hodíme pár granátů na schodiště. Poté se rozdělíme, já dočistím schodiště a ty prohlídneš ostatní pokoje. Setkáme se nahoře na schodišti.
Vylíčím Jerichovi svůj plán a mezitím si připravuji dýmovnici.
Tak a jdeme na to!
Vykřiknu v okamžiku, když hodím dovnitř dýmovnici. Poté skočím dovnitř a začnu na schodiště házet granáty.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Jericho se okamžitě zvedne, otevře nejbližší dveře, a vleze do nich. Uslyšíš už jen několik výstřelů, které překryje zvuk posledného tvého granátu, který práve vybuchl, trhajíc všechen nábitek i droidy v okolí. Jericho mlě mezitím méně práce, pokoje byly víceméně prázdné, a těch několik droidů, co potakl ho ani nezaregistrovalo, načež byly zničeni. Tys to mlě ale trochu těžší, droidi se "zabarikádovali" uvnitř jednoho pokoje, který byl bohužel jediná cesta přes budovu. Pomaly ses i lekl když ti jedna ruka poplácala na ramewni. Otočil sji se, s připravenou zbraní, ale stál tam pouze jericho, načež se přitiskl ke stěně, jako ty.
Dole je to čistý. Jak to jde tady?
Možná i trochu ironicky se zeptal, načež ti podal pár granátů, kterých měl až přebytek.
Takže, vypadá, že jsou ta dobře chránění, takže nejdřív zničíme tu barikádu ve dveřích, a pak by to s granáty neměl být problém. Co myslíš?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamino

Myslím, že sis mohl udělat obrázek cestou sem. Za to ty si jich tam moc neměl. Odpověděl jsem Jerichovi a pokračoval.
Je to jediná cesta dál. Takže jak si řekl, nejdřív zničíme tu barikádu a pak použijem granáty. Jen doufám, že nám někdy nebudou scházet. Ty odstraň barikádu a já tam hodím granáty. Pak mě budeš krýt, já tam v běhnu a případně dodělám zbytky.

Poté jsem se podíval na Jericha. Vůbec nevypadal unaveně, spíš ho to bavilo jako mě.
Hlavně si musíme pospíšit. Fury už má náskok. Nerad bych prohrál.
Pomyslel jsem si a pak ještě naposled promluvil na Jericha.
Připraven?
Zeptal jsem se Jericha a naznačil jsem mu, že má jít odstranit barikádu. A že já jsem připraven.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Vždycky připraven.
Lehce ti bouchne do přilby, aby jsi se mohl připravit, prtoože on vyrazil kupředu. Barikádu tvořil nějáký nábytek, který byl poskládan tak, aby kryl většinu chodu mimo několika menších dir, ze kterých se dalo pěkně střílet. Jericho pootevřel jednu skříň, která byla postavena tak šikovně, že měla dvířka ven. Hodil tam granát, a za poměrně velkýho výbuchu, a několiaka droidů, kteří byly roztrhání Jericho otevřel cestu. Přilepil se opět na zeď, a ty jsi ho následoval. Několikerát vystřelil zbraní, a dezorientovaní droidi se tam jenom motali. Ty a Jericho jste tam vběhli s myšlenkou zničit všechno, co se hýbe a pípa v místnosti.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamino

Hned jak jsem vběhl do místnosti, tak jsem se přikrčil. Bylo to právě v čas, těsně nade mnou proletěla střela od zbylých droidů. Rychle jsem se kouknul do míst, odkuď předtím vyletěl výstřel. V rohu místnosti byli tři droidi, rychle jsem vystřelil ze svých DC-15s. Mým výstřelům padli za obět dva droidi, třetí stihl uhnout a vystřelit na mě. Jen těsně jsem uskočil před jeho výstřelem, ale ještě ve vzduchu se mi ho podařilo trefit “décé-patnáctkou“. Po dopadu jsem se ocitl vedle Jericha, který se zrovna věnoval poslednímu droidovi. Podpořil jsem jeho výstřely svými a po chvilce se droid rozletěl na kusy. Poté jsem se postavil a rozhlídl se po místnosti. Všude byly kusy droidů, takže nebylo možné je spočítat, jedno však bylo jisté - bylo jich hodně. Vydechl jsem a promluvil na Jericha.
V pořádku?
Ani jsem nečekal jinou odpověď než ano, protože Jericho vypadal pouze trochu zapoceně, jinak byl v pořádku.
Jak jste na tom Fury?
Promluvil jsem do komlinku na Furyho, poté ještě na Jericha.
Můžeme jít dál?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Postupujem kupředu bez větších problémů. Ale vypadá to, že dneska je to delší než dřív.
Ohlasí se ti Fury.
A jak to jde u vás?
Optá se tě ještě, načež tě Jericho přeruší.
Ehm, First, můžem pokračovat. Ale v těhle malých potyčkách mně za chvilku dojde munice. Kam se vydáme dál?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“