Výcvik pro RC 3068 “First“ (Funny)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamino

Taky postupujeme, zatím bez problémů.
Odpovím Furymu na jeho otázku a přeruším komunikaci. Poté začnu přemýšlet o Jerichově problému a dívat se po okolí.
To by byl dost závážnej problém, kdyby mu došly náboje. Kde je, ale teď vzít?
Když zalétne můj zrak ke zbytkům bojových droidů, začnu Jerichovi vysvětlovat svůj nápad.
Až ti dojdou náboje, tak ti vypůjčíme jinou zbraň. Zatím budeme pokračovat dál podle plánu, tedy k náměstí, co možná nejkratší cestou. Teď bychom měli pročistit poslední patro tohohle domu, aby nám nenadělali problémy cestou dál.

Poté se dám do chůze chodbou ke schodům a přitom povím Jerichovi své poznatky.
Z venku nebylo vidět moc oken, snad jen čtyři, takže tam bude málo pokojů, což znamená, že ani droidů tam nebude moc.
Když s Jerichem vyjdeme po schodech do posledního patra rozhlédnu se po chodbě, která byla úplně stejná jako ta v nižším patře. Dále zaznamenám čtyři dveře, což znamená stejný počet pokojů, jak jsem čekal. Krátce řeknu Jerichovi, jak na to půjdeme.
Ty začni od prvního pokoje, já od posledního.

Hned poté rychle odběhnu k posledním dveřím. Zastavím se u nich a začnu na prstech odpočítávat okamžik, kdy vpadneme do prvních dvou pokojů.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Jericho odpočítá s tebou, i když je v mírném náskoku, tak vpadnete do pokojů prakticky naráz, a Jericho pomalu čistí pokoj. Někdy se ti ozve, aby ti nahlásil, že zničil droida, nebo jiné další zbytešné rušení komunikační linky. Pokoje sou prakticky prázdné, až na několik "zapomenutých" droidů.
Mně se to tady v tomhle domě nelíbí šéfe. A měli by jsme s epohnout dopředu, Fury má velkej náskok.
Přebije si zbraň, kde konečně vidíš, že mu mocnábojů opravdu nezbývá.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamino

Máš pravdu, raději si pospěšme.

Odpověděl jsem Jerichovi a poté jsme společně odcházeli z domu. Na schodišti bylo asi nejvíce kusů droidů a také tam jsem si vzpomněl na Jerichův problém. Rozhlédl jsem se kolem a hned jak jsem spatřil blaster od droida, tak jsem se k němu rozeběhl. Když jsem se k Jerichovi vracel nesl jsem s sebou celkem čtyři blastery, zastavil jsem se u něj a předal mu všechny blastery.

Dárek od našich plechovejch kamarádů. Vím, že to není nic extra, ale lepší než nic.

Poté co jsem domluvil, otočil jsem se ke dveřím a společně s Jerichem jsme jimi vyšli zpátky na ulici. Rozhlédl jsem se po nejblížších domech, a když jsem nespatřil žádné droidy nebo alespoň náznaky jejich přítomnosti, tak jsem se vydal s mým parťákem po boku dál. Ještě jsem se k němu na chvíli otočil a pokýval hlavou, abych mu dal najevo, že zbraně droidů nebudou tak špatné. Pak už jsem se zcela věnoval droidům, kteří tady někde jsou.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kamino

Šli jste opatrně po ulici, a všude byl klid. Taková "klidná procházka". Do vaší cesty ale vstoupil jeden droid. Když už jste chtěli začít střílet, droid ukročil do strany, což byl jeho konec. Miny. Než jste stihli zacílit, droid se rozletět na součástky. Poté jste zvedli hlavy, a viděli jste jednu minu vedle druhý. Několik dalších droidů k před vás naběhlo, ale potkal je stejný osud, jako toho prvního. Zničen. Vchody do domů byly zaminovány, stejné i prakticky celá ulice.
Slyšíš mně First? Je to tady celý zaminovaný. Postupuj opatrně. Zranily mýho spolubojovníka. Docela se nám to tady zdrží. A taky nám rychle ubývá munice. Jaká je vaše situace?
Ozve se ti po dlouhý době Fury, aby jsi zjistil, že obě dvě cesty jsou zaminovaný. Všude kolem vás je spoustu trosek, min a kousků droidů. Jeden droid vyběhne z baráku, ovšem podjede mu noha, a sjede po minách až dolů. Vyustí to v masivní výbuch několika desítek min, a sesuvu jedné budovy k zemi, která aktivuje další a další miny. Pokud si nedáte pozor, můžete odpálit celou ulici.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“