Výcvik pro Jiraxe

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Jiraxe

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV Akademie – v archivu

Garen Sall spolu se svým kamarádem ¨Thezem Melatisem seděl v archivu a třídil holografické záznamy o nejdůležitějších planetách galaxie. Bylo příjemné odpoledne a spousta mladých padawanů si užívala volno. Thez to dobře věděl.

Parchant jeden! Vyjádřil se na adresu Mistra Rio Ferna, který vyučoval navigaci. Jenom proto, že jsem měl něco dřív, než ostatní, tak mě přece nemůže vyhodit ze třídy a dát mi tenhle zatracenej trest! Soptil a vzápětí jste oba leknutím nadskočili, protože jeden archivní sektor se za hrozného břinkotu a řinkotu zřítil.

Já se na to... Spolkl tvůj přítel nadávku. Vždycky jsem si myslel, když je někdo nadprůměrný, že má klid, ale zatím mi to přijde jako nehorázná buzerace. Povzdechl si. Jdeš si zacvičit? Zeptal se rezignovaně.

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Yavin IV Akademie – v archivu

Seděl jsem se svým přítelem Thezem a třídil jsem záznamy o nejrůznějších významných planetách.Venku bylo krásně,slunce hřálo a lákalo jít na čerstvý vzduch.Většina padawanů šla ven si užívat toho nádherného dne,protože bylo volno.Jen já s Thezem jsme trčely vevnitř a znuděně jsme přebíraly již zmíněné záznamy.

Thez zanadával na mistra Rio Ferna který nás učil navigaci,což nebyl zrovna můj koníček.Thez něco říkal o trestu,ale já ho neposlouchal,protože jsem chtěl mít tuhle otravnou práci z krku a užít si alespoň trochu toho volna venku.Ale bylo tu ještě hodně planet na roztřídění.
Jestli si chci alespoň trochu užít,tak bych měl máknout.
Takže jsem co nejrychleji používal postup zbrklého čtení a rychlého bezmyšlenkového zařazování.Mezi tím se někde jeden z archivních sektorů zřítil a já i Thez jsme se k smrti vylekaly.

Thez ze sebe vydal jednu nedořeknutou nadávku.Něco si zamumlal a po sléze se mně zeptal,jestli si nejdu zacvičit.

Já bych to rád dodělal.Potom si klidně půjdu zacvičit.

Odpověděl jsem a znovu jsem se pustil do třídění.
Planeta sem planeta tam,za chvíli už to bude.
A zkutečně už to bylo skoro hotové.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV Akademie – archiv

Ale, ale, slušňák a poctivec Sall. Mělo mě to napadnout hned... Thez se uštěpačně uchechtl. Kolikrát ti mám říkat, že se slušností daleko nedojdeš... Když dovolíš já mizím... S těmito slovy nechal Thez Garena samotného...

______________________________________________________________

Omlouvám se nemyslími to...

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Yavin IV Akademie – archiv

Thez se mi vysmál že to chci dodělat.Zrovna jsem zařazoval měsíc Endor.Thez mně znovu poučoval o tom,že s poctivostí nikam nedojdeš.Pak odešel,bez jakéhokoliv vybízení abych se k němu přidal.Zřejmě dělal uraženého.
Nevím co na tom má.Chci to prostě mít z krku.
Takže jsem dál třídil planety.Thez už byl skoro z dohledu,Ale ovládnul jsem se a zůstal u třídění.Za nějakou dobu otravného zařazování jsem zařadil poslední planetu.
Ták a hotovo.
Vstal jsem od práce a šel jsem ven,ať si alespoň trochu užiju.Vyrazil jsem tedy ven.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin IV Akademie – archiv

Vyšel jsi dveřma, a slucen tě oslnilo, že jsi si musel na chvíli zvykat. Mezitím do tebe ale narazil již tvůj známý přítel, Thez.
Tak kde seš tak dlouho? My už tady na tebe čekáme.
Ukáže na skupinku asi dvou padawanů a jednoho padawana, kteří tam čekají. Na vás.
Pojď, dáme si match?Všichni proti všem.
Mrkl okem na tebe, věděls, že má rád tyhle "zakázaný" věci. Skupinka padawanů si tam hrála s jílcema svého meče.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Yavin IV Akademie – archiv

Došel jsem ke dveřím a zamyslel jsem se jestli mám opravdu vše a došel jsem k názoru že ano.

Yavin IV Akademie

Vyšel jsem ven a stanul jsem vstříc oslepujícímu slunci.Rozkoukal jsem se kolem sebe a pohledem jsem narazil na Theze,který se mně zeptal kde jsem,že už tady na mně dlouho čekají.U Theze stáli tři padawani,kteří vypadaly že si hodně věří.Pak mi Thez nabídl match.

Takovou nabídku nemohu odmítnout.

Řekl jsem s úsměvem.Já,stejně jako Thez jsme byly správní rošťáci,takže i přez zákaz jsme tenhle ,,match" dělali.Připravil jsem se tedy na souboj.
Bude sranda.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin IV Akademie

Thez mávne na kamarády, kteří rychle přiběhnou, nejspíše věděli už od začátku, jak bude znít tvoje odpověď.
Tady nás každej vidí. Ale když zajdem támhle do těch lesů, tak nás tam nidko neuvidí. Mimo dobu zkoušek a meditací tam nidko nechodí. A na ty je ještě hodně času.
Všichni se rozejdou na ono místo, ale diskrétně. Rychle tam dojdete, a už první padawan zažehne svůj meč.
Ty seš proti mně.
Poví sličná padawanka, a usměje se. Zaujme postoj makashi, a už si jenom všimneš, že Thez se domluví s druhým padawanem, poslední z vás tam zůstane jen tak stát.
Já se přidám, až jeden z vás odpadne.
Poví, a připomene, že nechce vidět žádný smrtící chvaty. Jinak, že můžete používat vše, co jste se kdy naučily.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Yavin IV Akademie

Thez pokynul padawanům,ať přijdou blíž.Padawani tedy přiběhly za námi.Pak Thez řekl svůj návrh a zamířil k lesu.Vyšel jsem tam tedy taky.Došli jsme na místo a první nedočkavý padawan zapnul svůj meč.

Yavin IV Akademie-les

Vlese byl krásný stín a vlhko,což mi po práci v archivu náramně prospělo.Zatím co jsem se uvolňoval,stoupla si přede mně jedna docela hezká padawanka a řekla že bude bojovat se mnou.Thez si mezitím vybral svého soupeře.Třetí padawan zůstal stát a řekl že se přidá,až někdo z nás vypadne.Otočil jsem se tedy na padawanku která se svým zářícím mečem zaujmula postoj makashi.Já jsem zase zapnul svůj meč s jasnou zelenou čepelí a zaujmul jsem postoj ataru.

Jsem připraven

Řekl jsem a začal jsem se soustředit na svého soupeře.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin IV Akademie-les

Soupeř, respektivě soupeřka pomalu šla vstříc tobě, moc nepospíchala, dobře si byla vědoma, že dokážeš v soubojích někdy velmi překvapit. Svým mečem několikrát opsala piruetu ve vzduchu, poté se protočilá celým tělem, a dorazila na tebe vší silou svého meče. Někde vedle tebe probíhala další bitva, kterou na jehož sledování si ale neměl čas. Soupeřka na teve utočila poměrně rychle, a čas od času přešla do defenzívy, když potřebovala nabrat síly. Její styl byl poměrně silný a divoký, ale zatím si tě, jak se zdálo, jenom oklepávala, co vydržíš, a co umíš. Několikrtá ti i při tvým ustupu hodila silou pod nohy nějákej ten klacek, o který si pravidelně zakopával, ale většinou ses dokázal udržet na nohou, a dál odrážet její udery.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“