Výcvik pro hráče Darth Soare

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Cartr

Výcvik pro hráče Darth Soare

Příspěvek od Cartr »

Korriban, Akademie

Mladík jménem Soare stál v monumentální akademii ve které se již po mnoho generací cvičí Sithové. Soare se přesně nacházel v hlavní mísnoti, která celou akademii rozdělovala na mnoho odvětví.
,,Pojď jsem." Ozval se hlas Sitha, který stál uprostřed místnosti. Soare upolsechl a přiblížil se k nebezpečně vyhlížejícímu Sithovi.
,,Výtej na Sithské akademi, kde možná brzy započne tvé učení Temné strany. Říkám možná, protože nejsi jediný kdo se uchází o pozici učně. Dalších pět adeptů se přihlásilo a pouze jeden se stane učedníkem. Rozhodnou zkoušky." Řekl Sith a dábělsky se usmál.
,,Ale všechno hezky popořadě nejdříve seženeš a přeříkáš mi Sithský kodex je mi jedno ja docílíš této informace je to pouze na tobě. Ostatních pět adeptů již kodex přeříkali, tekže jsi trošku pozadu a proto jednej rychle a nedej soupeřům šanci, protože jen ten nejsilnější může ovládnout Temnou stranu." Seznámil Sith Soarea s úkolem.
,,Běž." Pokynul spěšně Sith rukou. Soare se otočil, aby mohl spatřot Sitha, který ho sem přivedl. Soare se s ním již seznámil a proto jeho jméno znal jmenoval se Jorren.


_________________________________________________________________

Takže pro začátek bych chtěl tvé pocity z akademie a situace, kolem ní. Pokus se do své postavy vcítit.
Potom samozřejmě odpověz. A je na tobě jestli to budeš rozepisovat.
Další čemu se vyvaruj je hraní za důležité postavy a hlavně posouvání děje, ale mluvit za nějakeho učedníka můžeš, když samozřejmě nebudeš předbýhat děj. Takže snim klidně kecej o všem možným, ale neposouvej děj.

A ještě něco dodržuj tvar příspěvku.
:D

Uživatelský avatar
pes3000
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2008 11:43:39

výcvik

Příspěvek od pes3000 »

Korriban,Akademie

pomyslim si kde asi mužu někoho najít kdo by my mohl řict jak vypadá Sithsky kodex a tak chodim mezi lidmi a nikdo z těch Sithu my to samořejmě nechce říct a kdžy v tom uvidim datapad tak ho vezmu a přečtu ho a vida Sithský Kodex asi si ho tam někdo uložil.

Vrátim se za Sithem Jorren a řeknu

Už znám Kodex Sithu mistře zní tak to
Neznám mír, pouze hněv.
Neznám strach, pouze moc.
Neznám smrt, pouze nesmrtelnost.
Neznám slabost, pouze Temnou stranu.

Jsem Srdce Temnoty.
Odvrhuji strach a
naopak rozsévám ho mezi protivníky,
jsem ničitel světů,
skrze moc Temné strany.

V mém nitru žhne nenávist,
celý vesmír se přede mnou sklání,
oddal jsem se Temné straně,
v níž našel jsem pravý život,
ve smrti světla.

Mír je lež, existuje pouze vášeň.
Vášni dosáhnu síly, silou dosáhnu moci.
Mocí dosáhnu vítěztví, díky vítěztví
jsou mé řetězy zpřetrhany.
Síla mě osvobodí
.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

,,Výborně. Dokonce si získal celý kodex, který zná jen málo lidí znamenitě." Usmál se Sith.
,,Je na čase, abych se řádně představil jmenuji se Thirus a jsem hlavním mentorem na akademii, což znamená, že jí mám celou na starost." Pronesl Thirus pyšným hlasem. Rozhlédl se na všechny strany, aby se pokochal akademií a pak zrak stočil zpět k mladíkovi, který stál předním a byl odhodlán stát se učněm.
,,Dobrá tedy pokračujeme. Tím že jsi mi přednesl kodex jsi splnil vstupní test a nyní tě čekají tři úkoly, které musíš splnit lépe než tvých pět oponentů." Thirus opět nahodil ďábelský úsměv.
,,Jako první úkol musíš ulovit jednu Tukatu. Tukaty najdeš v hojném počtu za akademií, až jednu z nich zabiješ přines nějaký důkaz. Potom ti prozradím podrobnosti o dalším úkolu. Teď jdi." Řekl Thirus.
Naposledy upravil(a) Cartr dne 15.10.2008 19:03:50, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pes3000
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2008 11:43:39

Příspěvek od pes3000 »

Korriban,Akademie

Zajdu za Jorren a zeptám se ho Mistře Jorrene nevíte kde si mužu vzít Blaster?

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Korriban,Akademie

,,Blaster je pro slabochy." Odplivnul si Jorren. Následně začal něco hledat v plášti. Soare stál a mlčky sledoval Jorrena, který něco hledal.
,,Tak tady to je." Ozval se konečně Mistr Jorren a podal Soareomu světelný meč.
,,Až skončíš tak mi ho vrátíš." Soare si meč vzal a pyšně se na něj podíval.

_______________________________________________________________

Vím že nejde pořád psát delší příspěvky, ale jeden řádek je opravu málo takže ti dávám minimum čtyři řádky. A pokud jich bude míň nebudu odepisovat. Vím že je to tvrdé, ale uvidíš že po čase to bude lepší.

Uživatelský avatar
pes3000
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2008 11:43:39

Trénink

Příspěvek od pes3000 »

Akademie

řeknu Děkuji mistře a nebojte se já ho vrátím
Potom pudu ven se porozhlédnout po okolí

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Zdravim
pokud by ti to nevadilo prebral bych tvuj vycvik
napis pokud si prejes pokracovat

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“