Výcvik pro hráče Dacen Melek (Ber´Ke Har)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Chvíly jsem v našem souboji i vedl, a vypadalo to, že mistra porazím, když v tom přešel do protiútoku.
Chvíly jsem vykrýval jeho rány, ale pak má obrana začala kolísat. Udělal jsem pár kroků vzad a začal se soustředit. Chtěl jsem mistrovy promítnout do hlavy obraz jak útočím na nohy, a přitom zaůtočit na mistrovu pravou ruku. Jakmile jsem tak účinil, vrhnul jsem se na mistra a provedl výpad na ruku...

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Tvůj pokus promítnout svému mistrovy do hlavy tvůj obraz, jak mu útočíš na nohy, se moc nepovedl, protože jsi byl příliš zaměstnán obranou, ale naštěstí se ti ho povedlo alespoň na chvíli trochu zmást, protože se pokusil vykrýt jak tvůj útok na jeho ruce, tak i ten imaginární na nohy, což, jak ti došlo, bylo způsobeno tím, že je uviděl oba naráz a jelikož patrně nevěděl, který z nich je ten skutečný, tak se rozhodl pokusit vykrýt obě místa. Tvůj útok tedy vykryl velmi neobratně, a ještě k tomu se ti odkryl, když jeho meč pokračoval dále k nohám.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Mistr ponechal břicho nechráněné a já toho využil. Udělal jsem otočku a z dola nahoru jsem seknul po jeho odkrytém břiše a udělal několik kroků dozadu.
Táák, a je to, ještě ho dodělat.
Znovu jsem zavřel oči a znovu jsem se pokusil promítnout svůj obraz do mistrovy hlavy. Tentokrát však můj imagenární protějšek neůtočil na mistrovy končetiny, nýbrž mistra oběhl a chystal se seknout do jeho zad. Tato léčka na mistra skutečně zabrala a on se otočil, načež jsem vyběhl a dolním koncem meče jsem mistra udeřil mezi lopatky...

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Jakmile se tvůj mistr otočil na tvoji kopii, skočil jsi k němu a chtěl ho udeřit dolním koncem meče, jenže v tom tě tvůj mistr zastavil rukou.
Myslím, že tohle už stačí.
Zhasl svůj meč a s úsměvem se k tobě otočil.
Opravdu mile jsi mě překvapil. Nečekal jsem, že se ze dne na den tak zlepšíš. Tak mě napadá - kvůli čemu jsi říkal, že jsi na mě předtím zapomněl? A netvrď mi, žes jen přemýšlel. No, pro dnešek ti už dám volno, mě teď čeká spousta papírování, abych tě mohl prohlásit za připraveného na misi.
Jakmile domluvil, poklepal tě na rameni a odešel dřív, než jsi stihl cokoliv říct.

______________
To, zda tvé útoky, či síly dopadnou úspěšně či ne závisí na moderátorovy co tě vede (čili mě), takže nepiš, že se ti povedly (myslím ten tvůj obraz). Můžeš ale např napsat, co plánuješ následně udělat ap. Protentokrát ti to ale ještě toleruju (jsem už hold taková měkota).
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Já mam misi... já mam misi!
Zajasal jsem v duchu a šel se posadit na jednou z laviček tady ve výcvikové místnosti. Svoji radost jsem raději nedal na jevo, abych nerušil ostatní padawany a jejich mistry, kteří zde trénovaly. Po krátkem odpočinku jsem vyzval několik padawanů na souboj, z nichž jsem díky iluzím většinu vyhrál. Po úspěšných soubojích jsem se odebral na pokoj a hned po sprše si dal pár relaksačních jedijských technik. Potom jsem se odešel naobědvat a následně znovu zacvičit, tentokrát jsem však zašel na cvičení v Síle s mistrem Yodou, kde jsem strávil skoro celé odpoledne. Ještě jsem se zašel navečeřet a pak se odebral do říše spánku...

__________
Ta mise bez mise jako růže bez růže!!!! Měkký í!!!!!!!!!!!! 3(
Chápu sice, že čeština není něco, co umí každý, ale napsat tvrdý Y ve slově mise, což samo o sobě vypadá divně a nepřirozeně, je pro mě to největší tabu.
Nechci po tobě žádný gramaticky přesně šprtovsky správný text, ale to neznamená, že budu tolerovat tak do očí bijící hrubku. A to jsi archivář ;)

-----------------
opravno... zacnu psat radsi ve wordu.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, tvůj pokoj

Nedlouho potom, co jsi ulehl, jsi usnul, ačkoliv jsi měl hlavu plnou své první mise. Tvé myšlenky se ti patrně promítly i do tvých snů, protože se ti zdálo o tom, jak plníš svou misi a ačkoliv jsi nemohl některé obrazy oddělit od druhého, vyžíval jsi se v tom snu.
Ale pak se tvůj sen změnil v noční můru. Ze začátku se to ale tvářilo nevinně. Šel jsi spolu se svým mistrem po nějaké přistávací plošině směrem k jedné lodi a poslouchal jeho instrukce, ačkoliv jsi mu moc nerozuměl, protože jeho hlas byl strašně tlumený. Přesto jsi z nějakého důvodu věděl, že musí odletět, zatímco ty tu máš zůstat. Pak vešel do lodi a zavřel za sebou. Trochu jsi couvl, aby mohla loď bezpečně vzlétnout. Když už se vznášela skoro dva metry nad zemí, nějak tě napadlo, že mistrovy hrozí nebezpečí. Rychle jsi běžel k lodi a mával rukama, aby si tě mistr všiml a zrušil start. Pozdě. Nevšiml si tě a jeho loď se začala rychle vzdalovat. Uslyšel jsi nepříjemný pípavý zvuk a mistrova loď se rozletěla v obrovském výbuchu, jehož tlaková vlna tě, i na tu vzdálenost, odhodila několik metrů dozadu.
Celý zpocený jsi se probudil a s děšen zjistil, že tě ten nepříjemný pípavý zvuk pronásledoval i sem. Když jsi se ale rychle podíval po jeho zdroji, uviděl jsi jen zvonící budík. Moc ti to na náladě nepřidalo.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“