Výcvik pro hráče Jirax (Jerec Onasi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Jirax (Jerec Onasi)

Příspěvek od R.O.F.L »

Každý hráč musí být přezkoušen ze znalostí pravidel, takže začneme.

1. Jaká je maximální dovolená velikost obrázku?

2. Smí hráč psát do archívů?

3. Smí se spamovat?

Druhá část (tento text převeď do upravy textu, tak jak to má být):



Chrám Jedi, chodba před místnosti Rady:

Seděl jsi na lavici spolu s několika dalšími dětmi tvého věku a čekal, až budeš vpuštěn k Radě, která měla rozhodnout o tvém přijetí do Řádu Jedi. Přestože jsi zatím čekal pouze deset minut, připadalo ti to jako věčnost. A ostatním patrně také, protože vypadali stejně vystrašeně a nervozně jako ty. Po chvilce se otevřeli dveře a vyšel ven lidský chlapec, který vypadal, jako by mu spadl obrovský kámen ze srdce; doprovázen jedním Mistrem Jedim, který vyslovil jméno toho, kdo je teď na řadě.

Teď je na řadě Kaila Thetis.

Po chvilce ticha se nejistě zvedla jedna blonďatá dívka po tvé pravici a odešla za ním. Chlapec, který vyšel z místnosti Rady, mezitím odešel pryč, přičemž ale rukou naznačil, že ho přijali.


Jakmile ten text upravíš, rovnou na něj odpověz. Pro začátek chci od tebe hlavně myšlenky, pocity ap, jen nedělej žádné rozumy, nezapomeň, že ti je teď pět let...
Klidně zkus oslovit nějakého spolusedícího (proto jsem je nijak zvlášť nepopisoval), nebo udělej Flashback, ale to už je na tobě.

R.O.F.L
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

1. VGA (640x480)

2. Ne bez souhlasu administrátora

3. Nesmí

Chrám Jedi, chodba před místnosti Rady:

Seděl jsi na lavici spolu s několika dalšími dětmi tvého věku a čekal, až budeš vpuštěn k Radě, která měla rozhodnout o tvém přijetí do Řádu Jedi. Přestože jsi zatím čekal pouze deset minut, připadalo ti to jako věčnost. A ostatním patrně také, protože vypadali stejně vystrašeně a nervozně jako ty. Po chvilce se otevřeli dveře a vyšel ven lidský chlapec, který vypadal, jako by mu spadl obrovský kámen ze srdce; doprovázen jedním Mistrem Jedim, který vyslovil jméno toho, kdo je teď na řadě.
Teď je na řadě Kaila Thetis.
Po chvilce ticha se nejistě zvedla jedna blonďatá dívka po tvé pravici a odešla za ním. Chlapec, který vyšel z místnosti Rady, mezitím odešel pryč, přičemž ale rukou naznačil,že ho přijali.

______________
I have a bad feeling about this
Naposledy upravil(a) jirax dne 16.10.2008 16:09:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, chodba před místnosti Rady:

Seděl jsem na lavici a měl jsem docela trému a ostatní vypadali že ji mají také.Co se bude dít teď?pomyslel jsem si.Najednou vyšel ze dveří nějaký chlapec a za ním mistr jedi který řekl:
Teď je na řadě Kaila Thetis.
Dívka vedle mne vstala a šla za mistrem jedi.Otočil jsem se na chlapce po mé levici a zeptal jsem se ho:
Odkud jsi?
A čekal jsem na odpověď.

______________
I have a bad feeling about this.
Naposledy upravil(a) jirax dne 16.10.2008 16:06:44, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, chodba před místnosti Rady:

Hubený chlapec po tvé levici byl patrně víc vystrašený a nervózní než ty, poněvadž mu chvíli trvalo, než z něj alespoň něco vypadlo.
Z Nar Shaddaa. A ty?
Mezitím se jeden twil'ek osmělil a začal se před ostatními vychloubat.
Myslíte si že nás přijmou do Řádu? Mě určitě, protože už umím toto!
Řekl hlasitě a vytáhl z kapsy jakýsi kámen, který pak nechal trošku levitovat. Přesněji ho nechal párkrát poskočit, ale kdo ví, jestli nepodváděl. Přesto si vysloužil obdiv několika spolusedících.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, chodba před místnosti Rady:

Já jsem z Naboo.
Odpověděl jsem,a za chvíli začal nějaký twilek mluvit o tom jestli nás přijmou a posléze řekl:
Mně určitě přijmou, protože už umím toto!
Vytáhl z kapsy kamínek,položil si ho na ruku a kamínek začal na jeho dlani poskakovat.Co to proboha je?
Jak to dělá?
zeptal jsem se kluka se kterým jsem se bavil.To musí být nějaké kouzlo.

______________
I have a bad feeling about this.
Naposledy upravil(a) jirax dne 16.10.2008 16:07:09, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, chodba před místnosti Rady:

Chlapec se na poskakující kamínek díval s stejným zájmem jako ty, ale narozdíl od tebe, něco o tom, jak to dělá, věděl.
Myslím, že to dělá pomocí té ,,Síly", o které mi vyprávěl ten rytíř, co mě sem vzal.
Twil'ek opět nechal kamínek poskočit, jenže se lekl, protože se otevřely dveře a kamínek mu spadl na zem. Ze dveří vyšla Kaila a odešla pryč, aniž by nějak naznačila, zda ji přijali, či ne, doprovázena jedním z členů Rady, který opět vyslovil jméno toho, kdo je teď na řadě.
Nyní může vstoupit Jerec Onasi.
Ta slova tě doslova přikovala k lavici. Nevyslovil totiž jen tak ledajaké jméno, vyslovil to tvé.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, chodba před místnosti Rady:

Chlapec vedle mne řekl:
Myslím, že to dělá pomocí té ,,Síly", o které mi vyprávěl ten rytíř, co mě sem vzal.
Takže síla?Hmm,na tom něco bude.Pomyslel jsem si.A pak se otevřely dveře a chlapci samým leknutím ten kamínek spadl.Jedi který vyšel ze dveří řekl:
Nyní může vstoupit Jerec Onasi.
Já?Opravdu řekl moje jméno?V tu chvíli jsem byl jako z kamene.Velice těžko a pomalu jsem slezl z lavice a když jsem to udělal,zdálo se že se na mně všichni koukají,dokonce možná i ten chlapec kterému před chvílí poskakoval kamínek.přistoupil jsem k jedimu a řekl jsem:
To jsem já.
Tak a je to tu.

______________
I have a bad feeling about this.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, místnost Rady:

Jedi lehce přikývl a pokynul ti rukou ať vstoupíš. Jakmile jsi tak udělal, následoval tě, zavřel za sebou dveře a posadil se na své místo. Místnost měla kulatý půdorys a v kruhu vedle sebe bylo u zdi seřazeno dvanáct křesel, na kterých sedělo celkem dvanáct členů rady, včetně toho, který tě sem vpustil.
Nikdo z nich ale nepromluvil, pouze tě mlčky pozorovali. Připadalo ti to jako věčnost, než některý z nich konečně promluvil. Byl to malý zelený skřítek.
Proč myslíš si, že by Jedi z tebe být mohl? zeptal se tě zvláštním skřítkovským hlasem.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, místnost Rady:

Když jsem vstoupil,dovnitř ten jedi za mnou zavřel dveře a posadil se.Všichni si mne prohlížely.Mněl jsem po celém těle husí kůži a běhal mi mráz po zádech.Stál jsem tam jako přikovaný.Polkl jsem.Udělal jsem snad něco špatně?Trvalo celou věčnost než promluvil podivný zelený skřítek s ještě podivnějším hlasem:
Proč myslíš si, že by Jedi z tebe být mohl?
Zeptal se a já odpověděl:
Chtěl bych nějak pomoci bezbranným lidem.
Znovu jsem polkl.
Snad jsem to řekl co nejlépe.

______________
I have a bad feeling about this.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, místnost Rady:

Členové Rady si mezi sebou mlčky vyměnily pohled. Teprve až po další tísnivé chvilce, která ti opět připadala jako věčnost, promluvil jeden holohlavý černoch, který se na tebe celou dobu díval přísným pohledem.
Ptali jsme se tě na to, proč si myslíš, že by z tebe mohl být Jedi, ne co chceš jako Jedi dělat, takže prosím odpověz správně na otázku.
Řekl bez jediné stopy emocí a provrtal tě spalujícím pohledem.


__________________
Nemusíš pokaždé opsat, co ti ostatní řekli, zkus napsat třeba, že se tě zeptal např. proč chceš být tím a tím...
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, místnost Rady:

Znovu dlouhé ticho.Vypadalo to že jsem opravdu něco zkazil.Po tom dlouhém tichu nějaký mistr řekl,že otázka zněla "proč"nikoli "cobych chtěl dělat kdybych jím byl.Zhluboka jsem se nadechl.a řekl jsem:
Omlovám se.
Znovu jsem se hluboce nadechl a řekl:
Jedi se kterým jsem se setkal mi řekl,že jsem ve spojení se "sílou".
Tentokrát už je to snad správně.Cítil jsem jak rychle mi buší srdce,jako kdyby mi šlo o život.

______________
I have a bad feeling about this.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, místnost Rady:

Po tvé odpovědi si opět několik mistrů vyměnilo pohledy. Teprve po další chvilce ticha, která ti naštěstí už nepřipadala tak dlouhá, se slova opět ujal onen zelený skřítek.
Takže síla ty říkáš, hm, a výš vůbec co je to ta síla vlastně zač?
Zeptal se, přičemž tě provrtal zkoumavým pohledem.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, místnost Rady:

A znovu nastala chvíle ticha,ale naštěstí nebyla tak dlouhá,protože se mně ten skřítek zeptal jestli vím co je to síla.
No,já myslím...
Vzpomněl jsem si na toho chlapce s poskakujícím kamenem.
Myslím že je to něco co není vidět,ale jediové to umí využít.
Alespoň si to myslím.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, místnost Rady:

Zelený skřítek, jakmile si vyslechl tvou odpověď, se trochu usmál a znovu promluvil.
O ano, svým způsobem máš v obou věcech, ale Síla je něco víc než něco, co není vidět.
Potom následovala chvilka ticha, kterou přerušil ten holohlavý černoch, jež si tě celou dobu měřil přísným pohledem.
Popravdě jsme ale ani nepočítali s tím, že by jsi nám mohl dát úplnou odpověď, protože ani my neznáme její skutečné hranice.
Po chvilce ticha se slova opět ujal zelený skřítek.
Neobjevili jsme jediný důvod, proč tebe nepřijmout, proto je pro nás ctí přivítat tě v Řádu Jedi. Můžeš jít.
Pokyne ti nakonec rukou, zatímco si pomalu uvědomuješ, že tě přijali.


Nyní ti dávám místo na příspěvek, ve kterém popíšeš několik svých let v chrámu (ideálně tak 4-7), můžeš to udělat třeba jako nějaký deníček ap. je to na tobě. Samozřejmě tam ale budeš mít své pocity z přijetí atd.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi na Coruscantu

Z toho že mně přijmuly jsem měl velkou radost,ačkoliv tady teprve začala dřina.Každý den bylo vyučování dějin,společné tréningy,a různé jiné předměty.Den ode dne jsem se bedlivě učil.Nejvíce mi šel boj se svštelným mečem.Našel jsem si pár přátel.Například Grina,nebo twilka Niella a taky Kaylu.Postupem času jsem se dozvěděl že ten zelený skřítek je mistr Yoda,ten holohlavý černoch že je mistr Windu a jiní z rady jediju,třeba mistr Ki Andimundi,nebo mistrině Lumiara Unduli.Součástí dnů byla taky strava,která nebyla nějak obzvláště chutná,ale pro dodání vitamínů a energie stačila a také jsme při ní měli možnost se pořadně popovídat,protože jinak jsme na to moc času neměli.Těmyhle věcmy plynul den za dnem,týden za týdnem,měsíc za měsícem,rok za rokem.takhle jsem rostl až do 12ti let.
_____________________

Kayla-Kayla Thetis ze začatku


Nepiš pls moji barvou, pak se totiž může plést, co je čí.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“