Výcvik pro hráče Jirax (Jerec Onasi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, jídelna:

Ode dne, kdy jsi nervozní čekal na verdikt rady, uplynulo už sedm let. Sedm let, během kterých jsi se naučil jak bojovat se světelným mečem, což ti šlo náramně dobře, tak i využívat sílu natolik, že poskakování kamínku, kterým se tenkrát na chodbě před místností Rady chlubil twil'ek, bys mohl provést i ve spánku aniž by ses přitom nějak nadřel.
Seděl jsi spolu se svými přáteli v jídelně a pojídali na chuť skromnou, leč výživnou stravu. Zatímco jsi jedl, Grin se přel s Niellem o to, kdo z nich se dříve stane padawanem pod vedením nějakého mistra. Kayla je mlčky pozorovala a usmívala se, neboť jako jediná z vás už měla mistra. Když už to vypadalo, že znovu mezi těma dvěma vypukne hádka, tak je okřikla, ať už konečně zmlknou a začnou jíst. Oba dva se hned uklidnili a pustili se do jídla, po chvilce ale promluvil s plnou hubou směrem k tobě Niell.
A kdy myš... Polkl. Kdy myslíš že si tebe vybere nějaký mistr?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, jídelna:

Jedl jsem u stolu s Kaylou kejdu která byla každý den k snídani,obědu i večeři(bohužel).Ale už jsem na to byl zvyklý.Ke stolu právě mířily Grin s Niellem a hádali se o to,kdo z nich první dostane mistra.Kayla se na ně s úsměvem dívala,protože mistra už měla.Málem už zase začali,ale Kayla je napomenula.Pak se oba usadily a pustily se do své porce.Chvíly jsem je všechny pozoroval jak se to do sebe snaží naládovat a při tom to zapíjejí.Z toho mně vyrušil Niell,který se mně zeptal,kdy myslím že budu mít svého mistra já.Trochu jsem se nad tím zamyslel a pak jsem řekl:

To opravdu nevím.Párkrát jsem o tom přemýšlel,ale opravdu nevím.Kdy že si to svého mistra dostala ty Kaylo?

Zeptal jsem se a pohlédl na Kaylu.Mezi tím než odpověděla jsem si dal další sousto.
V tom je snad guma nebo co?
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, jídelna:

Kayla si vyslechla tvoji otázku, zakroutila nevěřícně hlavou a odpověděla.
Nevím nevím, kam to se všemi dnes spěje, kolikrát jsem ti už říkala, že to je už tři měsíce. Omylem jsem do něj kdysi vrazila, když jsem spěchala na hodinu a padli jsme si do oka...
Ke konci se roztomile usmála, ale moc dlouho ji to nevydrželo, protože si všimla tvého výrazu, když jsi strčil do pusy své sousto.
Neškleb se tolik, máš si na tyhle ,,chuťovky" už konečně zvyknout.
Otevřela ústa, aby mohla říct ještě něco, ale nakonec od toho upustila, poněvadž se Grin a Niell znovu pustili do hádky, tentokrát o to, zdali je Mistr Yoda ten nejmoudřejší Jedi, který kdy žil. Ti dva byli prostě výbušná kombinace. Grin zastával názor, že je, ale Niell neustále vyjmenovával jména různých Mistrů Jedi v historii, které jsi neznal, ostatně to ale nebylo zas tak překvapivé, protože Niellova záliba v historii řádu byla obrovská. Kayla si povzdechla a pak se otočila na ty dva.
To se nemůžete alespoň jedenou najíst bez toho, aniž by jste se tady pohádali?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, jídelna:

Kaila odpověděla že to říká po několikáté a že už jsou to tři mněsíce kdy do něj omylem vrazila.Hezky se usmála ale když viděla jak se nutím do sebe narvat delší sousto,přestala.
Myslím,že je za tím něco víc než jen náhoda.Ale to je jedno.
Mezi tím se zase Niell s Grinem zase začali horlivě hádat jestli je Yoda nejmoudřejším jediem který kdy byl.Grin říkal že je,ale Niell neustále protestantně vyjmenovával jiné moudré jedie v historii,což byla jeho záliba.Kaila se na ně znovu zlobila

To jsou prostě oni.S tím nic nenaděláš.

Řekl jsem s lehkým úsměvem na tváři.Dojedl jsem poslední sousto a šel jsem vrátit misku.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, jídelna:

Zatímco jsi odcházel vrátit tác s nádobím, uslyšel jsi ještě jak Kayla ty dva nezbedy sekýruje. Okamžitě zmlkli a pustili se znovu do jídla. Po chvilce tě Kayla bezeslov dohnala se svým tácem a vypadala, že už je zřejmě nechce nejméně týden vidět.
Jakmile jste se zbavili táců Kayla se zeptala:
Nešel by sis se mnou trochu zacvičit? Trénink s Mistrem mám až za dvě hodiny.
Zatímco mluvila, koutkem oka pozorovala Grina s Niellem, kteří se opět začali hádat z nepochybně malicherného důvodu a vypadali, že se každou chvíli začnou propichovat vidličkami.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, jídelna:

Uslišel jsem jak se Kayla znovu rozpálila na ty dva.Pak mně dohnala s prázdným,kupodivu vylízaně vypadající myskou.
Jak to může sníst celé a pak to ještě dočistit?
Vrátily jsme tácy a Kayla se mně zeptala jestli si s ní nezajdu zacvičit.

Ano,rád.

Řekl jsem.
Možná jsem to přehnal,když má mistra,musí být dobrá.Doufám že mojí prohru neuvidí moc lidí.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi:

Jakmile jsi odpověděl kladně, Kayla se trochu usmála. Společně jste opustili jídelnu a vyrazili k nejbližší výcvikové místnosti. Beze slov a problémů jste došli do svého cíle. Tvé přání ohledně publika se ti patrně vyplnilo, protože zrovna byl čas oběda, takže vám dělali společnost pouze dva bojující padawani a jeden asi tak sedmiletý chlapec, který se zarputile snažil odrážet vystřely tréninkové koule. Kayla se postavila do jednoho z bojových kruhu a usmála se.
Připraven na výprask?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi:

Když jsem odpověděl,Kayla se hezky usmála.Vyrazily jsme tedy konečně z jídelny a šly jsme do výcvikové místnosti.Cestou jsem přemýšlel o tom,jak bude asi Kayla bojovat.
Bude snad neustále odrážet ůtoky a pak se na mně vrhne,nebo mně snad porazí hned?No uvidíme.
Bez jakýchkoliv problémů jsme dorazily do výcvikové místnosti.Vešli jsme dovnitř.Měl jsem zatím štěstí,protože byl oběd,tudíž všichni byly v jídelně.Bylu tam jen dva vyrovnaně bojující padawani a jeden chlapec,který se snažil odrážet střely tréninkové koule.Přešli jsme s Kaylou do jednoho z bojových kruhů.Kayla se postavila do jednoho z mnoha bojových postojů.Zeptala se jestli jsem připraven na výprask.

Nešetři mně.

Řekl jsem optimisticky a postavil jsem se naopak do jednoho z obranných postojů.
Alespoň poznám její sílu.
Pomyslel jsem si a zapnul jsem svůj meč na nejnižší intenzitu,abych ji nezranil,o čemž jsem silně pochyboval.
Ale člověk nikdy neví.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Kayla se znovu usmála a pak zaútočila. K tvému překvapení to ale nebyl nijak silný úder, takže jsi se v pohodě ubránil a ani jsi se u toho nezapotil. Další úder nebyl o nic silnější, stejně tak jako ten po něm. Postupně tě zavalovala hromadou rychlých, ale slabých úderů, které pro tebe nebyl problém vykrývat, za to ti ale nedávali žádnou chvilku k útoku. Když už sis začínal myslet, že tě neslyšela, když jsi říkal, aby tě nešetřila, zničeho nic strašně přitlačila. Teď už pro tebe byl problém je vykrývat, ačkoliv se intenzita útoků vůbec nezměnila, pouze jejich síla. Nezbývalo ti než couvat.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Ještě před tím než Kayla zaútočila usmála se.Potom na mně provedla překvapivě ne moc silný ůder.Ubránil jsem se mu bez problémů.Delší ůder byl stejný jako ten první.Třetí útok byl znovu úplně stejný.Zavalovala mně v pořád stejných rychlých úderech které jsem vykrýval bez jediné kapky potu.Zato mi ale nezbylo moc času na útok.Údery létaly jeden za druhým,takže jsem nemohl útočit
Zabraňuje mi v útoku,ale to je opravdu tak slabá,nebo si ze mně dělá legraci?
Chvíli jsem její útoky vykrýval,ale to se v mžiku změnilo.Kayla do svých útoků přidala tolik síly,že ani Niellovo a Grinovo hádání by jí nevytvořilo.Samotné útoky byly stejné,jen byly obohacené o sílu.Tyhle útoy už byly tvrdší a hůř se vykrývaly,takže mi nezbylo nic jiného než ústup.Přitom jsem začal myslet.
Tyhle útoky musí mít nějaké slabé místo.Nebo snad ne?
Pak jsem uskočil dál od Kayly abych měl alespoň cvíly na odpočinek.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Odskočil jsi do strany a Kayla máchla naprázdno mečem do místa, kde si ještě před chvílí stál. Odkryla ti tak na krátkou chvilku svá záda, ale když jsi na ní chtěl zaútočit, koutek oka sis všiml, že někdo se zájmem sleduje váš souboj. Vyvedlo tě to z míry natolik, že se Kayla stihla otočit a znovu zaútočit. Její útok jsi vykryl, ale když jsi se chtěl znovu podívat na toho nezvaného diváka, už tam nebyl. Kayla si patrně všimla, že nedáváš pozor, protože přestala útočit a trochu se stáhla.
Děje se něco?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Když jsem uskočil,Kayla sekla na prázdno do místa kde jsem stál a odhalila svou slabinu-záda,ale jen na chvíly.V hlavě jsem začal přemýšlet jak na ni vyzrát,aniž bych bych se jí nabídnul jako kořist.
Že bych znovu uskočil a zaútočil na její záda?To ne.Delší úskok by zřejmě čekala.
Zaútočil jsem na ni,ale na zrak mi přišel nějaký divný pozorovatel který mně zaujmul na tolik že jsem zastavil útok a Kayla se mezi tím otočila a zaútočila na mně.Jen tak tak jsem ten útok vykryl,ale když jsem se podíval po záhadném pozorovately,už tam nebyl.Kayla si toho zřejmě všimla a přestala útočit a stáhla se.Zeptala se jestli se něco neděje.

Vidělas ho taky?Toho divnýho týpka co tu před chvílí stál.

Řekl jsem a ustoupil jsem a vypnul meč,abych si odpočinul.
Kdo to mohl být?
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Kayla se podívala, kam jsi ukázal, že stál, ale protože tam už nikdo nebyl, pokrčila rameny a odpověděla.
Nevím, nikoho jsem si nevšimla.
Když ale mluvila, vyhnula se pohledu do tvých očí, což v tobě probudilo podezření, že ti lže. Počkala, aby sis mohl trochu odpočinout a pak hbitě vyskočila na nohy.
Tak co, můžeme pokračovat? Teď útočíš první ty.
Usmála se a couvla, načež si pak znovu zažehla svůj meč modré barvy.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Ukázal jsem Kayle kde stál,ale poněvadž tam nebyl tak Kayla řekla,že nikoho neviděla,ale vyhýbala se pohledu do očí.
Ty mi něco tajíš Kaylo.
Chvíli počkala než si odpočinu a pak se vrátila do bojové pozice a řekla,aď zaútočím.Tak jsem se tedy připravil a skočil jsem za ní.Rychle a lehce jsem švihnul po jejích nohách,pak jsem ji přeskočil,co nejsilněji jí seknul po zádech,pak jsem znovu přeskočil a zaútočil jsem na hlavu.Pak jsem co nejrychleji a nejsilněji za sebou útočil v různém pořadí na hlavu tělo a nohy.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Kayla všechny tvé útoky vykrývala bez problémů, pouze se ji na tváři místy objevil soustředěný výraz. Jakmile jsi ale přestal kolem ní skákat a začal intenzivně útočit, už jí ten výraz zůstal. Lavinu tvých úderu stíhala stále ještě vykrývat, ale bylo poznat, že už ji to dělá trošku problémy. Stále se ale bránila výborně.
Nikdy... neutoč... tak... intenzivně,... pokud... k tomu... nemáš... dobrý... důvod...
Vysoukala ze sebe, zatímco se bránila a pak, bezprostředně po tom co se vaše meče srazily, sklopila ten svůj na stranu a udělala otočku, díky čemuž jsi doslova sjel po jejím meči přímo na zem, přičemž tvůj pád ještě umocnila úderem rukojeti svého meče.
...protože se pak můžeš rychle unavit a zároveň nestihneš včas zareagovat, když tvůj soupeř udělá něco, s čím nepočítáš.
Dodá s úsměvem, když se rozplácneš na zemi. Pomůže ti vstát, přičemž ale ještě navíc dodá s trochu provinilým výrazem:
Ale bylo to ode mě hrozně nefér, tohle jsem se naučila teprve nedávno. Zkusíš to ještě jednou, nebo už toho máš dost?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“