Výcvik pro Luka Sky... (RC-178069 "Whie")

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Luka Sky... (RC-178069 "Whie")

Příspěvek od R.O.F.L »

Nařízení jsou nařízení, takže ani ty se nevyhneš zkoušce ze znalosti pravidel:

1. Smí se spamovat?

2. Po jak dlouhé neaktivitě se maže profil?

3. Jaká je maximální povolená velikost obrázků?

Nepovinná 4. otázka: Co se stane hráči který se naváží do moderátoru jako jsem já? :D

Part Two:



Kamino, střelnice:

Na Kaminu byl deštivý den, ale to nebylo nic zvláštního, ba naopak, nepršelo jen výjimečně. Byl jsi na střelnici a trénoval střelbu do pohyblivých terčů. Když jsi se ale chystal na páté kolo, vyrušil tě jeden Kaminoánec.
Jste RC-178069?
Jakmile jsi přikývl, pokračoval:
Za půl hodiny se dostavte do strategické místnosti, bude se tam konat porada k finální fázi vašeho výcviku.
Poté, aniž by čekal na tvou reakci, odkráčel pryč.

Tento text převeď do správného tvaru příspěvku a pak na něj i odpověz.

Tvůj rohlíček R.O.F.Líček
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

1. Nesmí

2. Tušim že po dvou měsících

3.VGA*640-480.

4.No záleží na tom co toho moderátora štve,ne? A taky jak ho naštvu. Tebe naštvu tim když ti večer budu lichotit tím že jsi opravdu takový debil jak tvrdí školní anketa.


Ještě myslím že na Kaminu pršelo totálně furt.

Tvůj Kluk R.O.H.Líčku
--------------------------------------------------------------------------

Kamino, střelnice
Na Kominu byl deštivý den, ale to nebylo nic zvláštního, ba naopak, nepršelo jen výjimečně.
Byl jsi na střelnici a trénoval střelbu do pohyblivých terčů. Když jsi se ale chystal na na páté kolo, vyrušil tě jeden Kaminoánec.
Jste RC-178-069?
Jakmile jsi přikývl pokračoval:
Za půl hodiny se dostavte do strategické místnosti, bude se tam konat porada k finální fázi vašeho výcviku.
Poté aniž by čekal na tvou reakci odešel.

----------------------------------------------------------------------------------

Kamino, moje ubikace
Hurááá konečně jsem se dočkal.
Rozradostněný jsem se rozběh do své ubikace s číslem 8514. Probíhám chodbami a míjím spoustu Kaminoánců. Po chvíli doběhnu do svého pokoje kde je RC-175-069 demoliční expert našeho týmu jemuž ze srandy říkáme "Bum".
Nazdar Bume konečně jsme se dočkali. Ten Kaminoánec co učí o droidech mi řek že se blíží poslední fáze našeho tréninku. Ale nejspíš ti to už řek taky, co?
Po té co mi odpoví si vezmu datapad abych si zaznamenal vše co se bude dít.
Po té si poslechneme ještě hlášení. Áááá, sakra prohráli jsme náhodný vesmírný střet s droidy.
A co to ještě řikaj... a zesílím rádio.
Na to s Bumem vykřikneme radostí. Kloni se prokázaly v opravdové bitvě a vyhrály bitvu o Geonosis.Republika děkuje Kaminoanům za skvěle odvedenou práci.
To ty mechy naučí.
Usměju se. Dál tam jsou informace o bitvě a říkají že předloha klonů Jango Fett byl zabit v Geonosianské aréně mistrem Jedim Mace Winduem když pomáhal Obchodní Federaci.
Patří mu to šmejdovi.Ajaj.Musím už jít.
Vyběhnu s Bumem z pokoje a zámířím do strategické místnosti. Dorazím tam a všichni včetně zbývajících členů týmu (RC-176-069 "Stopa" zvěd našeho týmu a RC-177-069 "Iron" droidmistr a strojmistr našeho týmu) už tam jsou.
Omlouváme se, poslouchali jsme hlášení.
Omluvím náš pozdní příchod a posadím se.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Kamino, strategická místnost:

Spolu s Bumem jsi po chvilce dorazil do strategické místnosti, leč trochu opožděně. Naštěstí tam ale ještě nebyl váš Mandalorianský učitel. V místnosti kromě vás byli i další tři komanda. Nedlouho po tvém příchodu dovnitř vešel váš Mandalorianský učitel. Všichni jste se automaticky postavili a zasalutovali.
Pohov!
odbude vás váš učitel a postaví se doprostřed místnosti. Chvilinku potom se začne holografická projekce, zobrazující jakýsi komplex budov.
Tento objekt, který se nachází na Miře, sousední planetě ve zdejším systému, představuje tovární komplex na Droidy. Vaším úkolem bude vyřadit ho z provozu.
Zatímco mluví, rozdá velitelům každého týmu, tedy i tobě, datapady s dalšími informacemi.
Pro tuto tuto cvičnou misi budete představovat komada Alfa, Beta, Gama a Delta, každé bude začínat jinde a zároveň bude mít za úkol zničit jinou část továrního komplexu. Komanda budou pracovat téměř každé samo. Odlet je odteď za dvě hodiny. To je prozatím vše, nějaké otázky?

Obsah tvého datapadu:

Kód: Vybrat vše

Váše komado bude Komando Beta. Začínáte přibližně 20 kilometrů od továrny. Cílem vašeho týmu bude zničit blok B (viz satelitní snímek). Neznáme přesné plány koplexu, takže bude na vás kam umístíte výbušniny; stejně tak ale neznáme počet jednotek, které tento objekt hlídají, předpokládáme ale, že bude dobře hlídaný. Po umístění výbušnin objekt opustíte a informujete ostatní komanda. Jakmile budou všichni venku, odpálíte své nálože. Budete vyzvednuti na stejném místě, jako jste byli vysazeni.
Bude se používat cvičná munice a cvičné nálože, aby se objekt i výcvikoví droidi dali používat dále, zda-li jste umístili nálože správně se zjistí podle následné simulace výbuchu. Cvičné nálože dostanete ve vaší lodi.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Kamino,strategická místnost-zbrojnice
Dám přečíst datapad ostatním členům mého komanda a přikývnu že rozumím. Zasalutujeme a rozejdeme se.
Jen co vyjdu z místnosti zamířím do zbrojnice. Vezmu si pár granátů, nástavce na DC-17náctku a mojí Katarnskou vibročepel jež jsem zde měl na nabroušení. Poděkuju beznohému Klonovi co vydává zbraně. A jdu si zabalit. Dojdu do své ubikace a najdu zde Buma.
Tak jo RC 175-069, Pozor!Pohov! Řeknu ze srandy... Nálože poneseš ty. Jen tak nás to nevyhodí do vzduchu.
Řeknu a začnu si balit.
Táák co si vezmu? Lékarničku,DC-17,dalekohled, tenhle detonátor, Bum na něj budemít kryt,trochu jídla kdyby jsme tam zkejsli dýl a komlink.
Chvíli si balím a pak si to hodím do batohu.
A jé už musíme a to pěkně z ostra.
A vyběhnem s Bumem z místnosti. Doběhnem na přistávací plochu kde už opět jsou Iron,Stopa,ostatní Komanda a také tam již čeká LAAT.
Všichni nasednem do lodě a po chvíli čekání vzlétneme.
No, myslím že by jsme se měli seznámit protože bych řek že tohle nebude jediná naše společná mise.
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 07.10.2008 15:54:04, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Kamino, přistávací plocha:

Po vyzvednutí zbraní a všech potřebných věcí z ubikace, jsi společně s demoličním expertem tvého týmu včas dorazil na přistávací plochu, kde už stálo připravené LAAT/i a ostatní kloni.
Nedlouho potom, co jsi nastoupil, vaše LAAT/i se vzneslo k obloze, vzdorujíc vytrvalému dešti. Když jsi vyslovil návrh na seznámení, velitelé ostatních komand ti podali ruce.
Dobrej nápad, já jsem RC-125-829, ale všichni mi říkají ,,Joke" a jsem kápo Gamy a poznáš nás podle toho, že tu svou část továrny zlikvidujem jako první.
Jakmile domluví, už ti zběsile třese rukou druhý klon.
Nic proti, ale Alfa je lepší než Gama, samozřejmě jen proto, že jsem v ní já, skvělý RC-204-50, jinak Pretty.
Nakonec ti rozmáčkne ruku poslední velitel komanda, který toho ale moc nenamluvil.
Jsem RC-131-512, aneb Windbag a jsem šéf Delty.
LAAT/i mezitím doletělo na orbitu, kde už čekala jedna loď třídy Acclamator, která, jakmile vaše LAAT/i přistálo v hangáru, skočila do hyperprostoru.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Vesmír a hyperprostor, křižník třídy Acclamator
Potřesu si se všemi rukou a představím se:
Jsem RC-178-069 neboli "Whie" velitel Bety.Těším se na brzkou spolupráci.
Řeknu a vystoupím z LAATu který zrovna přistál v Acclamotoru.
Komando Beta (takže my) se vydalo do tréninkové haly. Chvíli jsme bloudili po křižníku až jsme se zeptali a dorazili do tréninkové haly.
Nikdo tam nebyl a tak jsme se roztáhly po celém obvodu haly.
Asi po pěti minutách do tělocvičny někdo přišel.
Hmmm Alfa.
Otočím se.
Zdravim,jdete si zacvičit?
Zeptám se.
Velitel Alfy přikývne a já dostanu nápad.
Co takhle dát si přátelskou bitku beze zbraně? Čtyři proti čtyřem.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Hyperprostor, loď třídy Acclamator:

Pretty, jak sis vybavil přezdívku samolibého velitele Alfy, se usmál a odpověděl:
Proč ne, boxovací pytle se na protáhnutí hodí.
Potom pokynul svým chlapům, ať se připraví, ty i tvé komando jste udělali to samé. Všechny zbraně, granáty a věci, které se mohou rozbít jste položili na zem a postavili se proti sobě.
Protože jste vyzyvatelé, můžete začít jako první.
Řekne Pretty, zatímco vás ostatní členové jeho komanda škádlí a provokují.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Hyperprostor,loď třídy Acclamator
Irone vem si toho nalevo,Bume ty toho napravo,Stopo ty toho vlevo od jejich velči a velitel náleží veliteli.
Rozkážu potichu a ušklíbnu se.
Chvíli čekáme jestli přece jenom nezaútočí a pak se vrhneme na ně akorát Iron a Stopa zaútočili bůhvíproč obráceně.

-------------------------------------------------------------------------------------
Víc toho psát nemůžu protože pak by následovala přednáška o pravidlec atd.

Tvůj Kluk když chceš podpisy;)[/i]

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Hyperprostor,loď třídy Acclamator:

Všichni tři tví spolubojovníci přikývli na tvé přidělování protivníků a pak se všichni společně vrhnete na své soupeře. Iron a stopa si sice prohodili své soupeře, ale tomu jsi nevěnoval pozornost, protože to už jsi se pustil do křížku s Prettym, který si, stejně jako ty jeho, zvolil tebe za svůj cíl.
Pretty se tvému prvnímu úderu vyhl a uštědřil ti rukou ránu do zad.
Tak! A máš to!
Okamžitě ses otočil po zvuku a spatřil Stopu, jak drží na lopatkách svého soupeře, který se snažil vyprostit z jeho sevření, ale měl to marný, protože na boj z blízka byl Stopa expert.
Naopak Bumovi se moc nedařilo, protože jsi, zatímco jses vyhýbal dalšímu Prettyho útoku, ho uviděl padat k zemi po ráně jeho soupeře. Kdyby jsi nebyl příliš zaneprázdněn protiútokem, viděl bys, jak Stopa doslova dopadl na soupeře, jenž mu vyřadil z boje kolegu.
Iron a jeho soupeř na tom byli, stejně jako ty s Prettym, nerozhodně.

__________________
Abys vyhrál souboj, musíš dostat soupeře na lopatky a udržet ho na nich chvíli. Napiš tedy jak to hodláš udělat.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Hyperprostor,loď třídy Acclamator
To že Stopa si vede velmi dobře a Iron obstojně mě potěší tak že dám do protiútoku veškerou sílu. Pokusím se dostat za Prettyho až se mě pokusí udeřit a podrazit mu nohy tak abych ho mohl chvíli držet.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Hyperprostor,loď třídy Acclamator:

Pretty tě bohužel nepustil za sebe a zaplavoval tě spoustou ran, kterým jsi jen tak tak stihl uhýbat. Po chvilce ale změní styl boje a zrovna když jsi čekal rán u pěstí, tě skopne nohou na zem. Ale místo toho, aby se na tebe vrhl a vyřadil tě z boje, skočil na Stopu, který zrovna porazil svého druhého soupeře.
Jakmile jsi se postavil, běžel jsi mu na pomoc, ale cestu ti zastoupil poslední člen Prettyho komanda, který, zatímco jsi se zvedal, vyřadil z boje Irona. Po chvilce jsi ho porazil, ale pro Stopu bylo už pozdě. Zůstal jsi jen ty proti Prettymu.
Zdá se, že jsme zůstali jen my dva.
okomentuje to Pretty a vrhne se na tebe.

_______________
Už nikdy nechci vidět příspěvek kratší jak 5 řádku, jasný? Skvělým způsobem, jak to zvětšit, je popsáni událostí, které jsem napsal z tvého úhlu pohledu, co si o tom myslíš atd... A hned je to delší.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Hyperprostor,loď třídy Acclamator
Sakra, je lepší než jsem čekal. No, aspoň to není ten Windbag.
Ušklíbnu se. Připravím si obraný postoj a řeknu Prretymu:
Tak pojď machře.
Prrety se na mně rozeběhne a já se pokusím uhnout mu a než se otočí tak ho srazit na zem.


---------------------------------------------------------------------------
Já fakt nevím co napsat boj pořádně rozhodnout nemůžu.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Hyperprostor,loď třídy Acclamator

Pretty neočekával, že mu uhneš v poslední chvíli a naprázdno proběhl místem, kde jsi stál. Než se stihl vzpamatovat a otočit, už jsi ho držel na lopatkách na zemi. Po chvilce marného kopaní a pokusů tě ze sebe sundat to vzdal.
Dobrá, vyhráls, ale to neznamená, že všem vykecáš žes mě porazil jasný?
V tom se rozezněl signál, značící, ať se všichni připraví na výsadek. Všichni jste posbírali ze země své zbraně a výzbroj a vyrazili pryč. V hangáru ti Pretty popřál hodně štěstí a spolu se svým komandem odešel k LAAT/i, které bylo určené pro Alfu.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Hyperprostor,loď třídy Acclamator
Popřeji všem komandům hodně zdaru a naskočím do našeho LAAT/i.
Chvíli počkám než nastoupí i ostatní a pak pilot zavře dveře
Řeknu vám že jste se v tý tělocvičně docela předvedli. I ty Bume, stačí jen chvíli trénovat.
A usměju se.
Chvíli ještě čekáme když konečně loď vyskočí z hyperprostoru.
Hned jsme vzlétli a v okénku se objevila Mira.
Hmmm vylétli jsme docela blízko vidím i náš cíl.
A opravdu vidím i falešnou federační továrnu.
Za chvíli přistaneme na jakési mýtině.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

LAAT/i:

Bum jen pokývá hlavou a zamračí se:
Trénovat. Jasně. Díky. Tak mě napadá, neměli jsme náhodou dostat ty výbušniny? Pokud si dobře vzpomínám, tak v tom datapadu bylo, že je dostanem v lodi.
Iron mu místo odpovědi posunul k nohám jakousi bednu, která se nacházela u stěny a která měla na sobě výmluvný nápis Cvičné Nálože.
Myslíš tyhle?
Bum ji rychle otevřel a prohlédl si nalože v ní obsažené, celkem čtyři kusy.
Hmm vypadá to na ef trojku, jen místo trhaviny tam je hromada nějakejch senzoru a dalších blbostí.
Následně si cvičné nálože schoval. LAAT/i mezitím přistane.
Tak hodně štěstí hoši, držím vám palce. Pak vás tady vyzvednem.
Popřeje vám do vysílačky pilot a jakmile vystoupíte odletí s LAAT/i pryč.
Tak kam teď ,,šéfe"?
Zeptá se škodolibě Iron a opře se o malý stromek.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“