Výcvik pro Nojboshe (C-44-68 "Champ")

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Nojboshe (C-44-68 "Champ")

Příspěvek od R.O.F.L »

Každého hráče mám za úkol podrobit několika otázkám okolo pravidel a schopnosti správného psaní příspěvků, takže začneme, ať už to máme za sebou.

1. Může hráč bez jakékoliv domluvy s kýmkoliv z vedení přispívat do Archívů?

2. V kolika obdobích může hrát jeden hráč?

3. Jak je to s tvarem příspěvků? (stačí stručně)


Část druhá:



Útočná loď třídy Acclamator, hyperprostor:

Od Bitvy o Geonosis, a tudíž i od začátku Klonových válek, uběhl teprve měsíc, a ty a spousta dalších klonů jste měli být znovu posláni do akce, tentokrát ale na pravý opak horkého Geonosisu, na Rhen Var, chladnou planetu ve vnějším pásu. Stál jsi v zástupu s mnoha klony v hangáru u hromady LAAT/i a, stejně jako ostatní, čekal na rozkaz k nalodění. Ten po chvilce přišel formou zprávy do vašich vysílaček.

Za necelých deset minu vyjde loď z hyperprostoru, takže se neprodleně všichni naloďte do vašich LAAT/i.

Okamžitě se všichni kloni začaly rozcházet do svých LAAT/i. Ty jsi se vydal směrem k nedalekému LAAT/i, k němuž jsi byl už na začátku cesty přidělen.



...Tak tento text převeď do úpravy textů tak, jak to má být, zodpověz otázky a pak rovnou na tento text odpověz, poněvadž to je tvůj začátek.

R.O.F.L
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
nojbosh
Učedník
Učedník
Příspěvky: 2
Registrován: 22.9.2008 17:40:12

odpovědi

Příspěvek od nojbosh »

1. Nemůže. Jen po domluvě s administrátorem nebo archivářem.

2. Jen v jednom.

3. lokace podtrženě, mluva tučně, a myšlenky kurzívou


Útočná loď třídy Acclamator, hyperprostor:

Od Bitvy o Geonosis, a tudíž i od začátku Klonových válek, uběhl teprve měsíc, a ty a spousta dalších klonů jste měli být znovu posláni do akce, tentokrát ale na pravý opak horkého Geonosisu, na Rhen Var, chladnou planetu ve vnějším pásu. Stál jsi v zástupu s mnoha klony v hangáru u hromady LAAT/i a, stejně jako ostatní, čekal na rozkaz k nalodění. Ten po chvilce přišel formou zprávy do vašich vysílaček.

Za necelých deset minu vyjde loď z hyperprostoru, takže se neprodleně všichni naloďte do vašich LAAT/i.

Okamžitě se všichni kloni začaly rozcházet do svých LAAT/i. Ty jsi se vydal směrem k nedalekému LAAT/i, k němuž jsi byl už na začátku cesty přidělen.



LAAT/I

Když jsem vstoupil na LAAT otočil jsem se na ostatní klony a řekl jsem jim: tak pánové, já jsem CC-44-68 ale říkejte mi champ. Víte.. Na Geonosis jsem ztratil hodně přátel a doufám že tentokrát se s vámi všemi vrátím domů. Potom jsem si sedl zkontroloval výbavu a čekal na další rozkazy. znovu jim to neprojde!

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Všechno je v pořádku, takže můžeme začít. Jinak bych byl rád kdybys zkusil psát obsáhlejší příspěvky, skvělým způsobem jak toho docílit je napsat to, co jsem napsal já z tvého pohledu ap. Také skus psát řeč a myšlenky na další řádek, je to pak přehlednější a vypadá to líp. Do ničeho tě ale nenutím.

LAAT/i

Nedlouho po tom, co jsi se posadil, dovnitř vešel klon s barvami poručíka, v doprovodu čtyř seržantů, kteří se posadili každý ke své skupině. Poručík se postavil doprostřed a promluvil:
Takže slečinky, pro ty, co mě ještě neznáte, jsem CL-1475, ale bude mi stačit, když mi budete jednoduše říkat ,,Pane", a velím této četě. Plechouni nám vzali Rhen Var a mi jsme tady proto, aby jsme ho dobyli zpátky. Budeme v první vlně útoku, takže si ničení droidů užijete až až.
Poté se posadil vedle jednoho ze seržantů a čekal až dojde k útoku. Po chvilce to lodí trochu, téměř neznatelně, drnclo, jak jste vyšli z hyperprostoru. Rozezněl se alarm a otevřeli se vrata hangáru. Po své pravici jsi uslyšel poznámku jednoho klona:
Tak teď to bude hustý!
Spousta LAATeček se zvedla z podlahy a vyletěla vstříc studené planetě. Nedlouho po startu sebou vaše loď začala trochu třást, jak vešla do atmosféry. Po tom se začala kmitat ze strany na stranu, jak se pilot snažil vyhýbat protileteckým střelám droidů. Malým průzorem jsi zahlédl, jak LAAT, letící vedle toho vašeho, explodovalo po zásahu jednou takovou střelou.
Po několika minutách letu, který ti připadal jako věčnost, vaše LAAT/i konečně přistálo na velké ledové ploše. CL-1475 lhostejným, až téměř znuděným hlasem rozkázal:
Zajistit oblast!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“