Výcvik pro Tomani (Tergo Alu)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant, jídelna:

Určitě za ním zajdu. Ať tě provází síla.
Stihnu ještě říct Patemu než se mi ztratí z dohledu.
No, ale nejdříve si dám pořádný oběd. Potom souboji mi pořádně vyhládlo.
Pomyslím si hledíce za odcházejícím Patem. Pak si jdu stoupnout do řady na oběd. Kde čekám než na mě přijde řada.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, jídelna:

Nečekáš příliž dlouho - fronta na oběd se teprve utvářela a ty jsi se dostal jen kousek od výdejny. Tam ti byl přidělen kousek masa, světle žutá zelenina, často využívána jako příloha a zeleninový sálát z nejméně šesti různých druhů plodin. Dál jsi obdržel dnešní dezert - měkké želé, sladce vonící, s pár kousky ovoce uvnitř.
Poté jsi si mohl načepovat pití z jednoho ze dvou nádrží. V jednom byl lehce oslazený, ale spíš neslažený čas, v druhé byla přírodní ovocná šťáva.
Sednou jsi si mohl nakonec kam jsi chtěl, protože tak brzo byla jídelna víceméně prázdná.
Mohl jsi si ještě všimnout, že právě vešli do jídelny i nejvyšší mistři, ale nic co by tě zajímalo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant, jídelna:

Potom co se dosyta najím vyrazím na cestu k pokoji kde by se měl nacházet Das Draik.
No jsem docela zvědavý na ty jeho techniky.

Na cestě k pokoji

Procházím chodbami, pozoruji dění okolo sebe. A přemýšlím o pár věcech, které se mi honí hlavou.
Proč mi mistr zabavil meč? To má strach, že bych utekl nebo něco provedl? No to je jedna z věcí na kterou se budu muset zeptat. Co to bude za zkoušku a kde se bude konat? Proč je to ta těžší zkouška, no to se mám na co těšit když tenhle souboj měl být lehčí.
Mezitím dorazím k pokoji na jehož dveřích je číslice 126. Zastavím a zhluboka se nadechnu. Pak zaklepu na dveře a čekám co se bude dít.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

U pokoje 26.

Dveře ti otevře celekm mile a příjemně vypadají íc chlápek. Není o moc větší než tvůj předchozí "soupeř", a ani věkově nevypadá rozdílně. Jeho roucho jsi mohl vidět položené na židli u stolu v pokoji, bylo to jedno z těch klasických rouch. Vedle pláště byl položen i jeho meč, který už tak klasický nebyl. Nepočítaje to, že byl zahnutý, měl na sobě ještě jistý druh chrániče ruky, který byl natažen přes celý jílec. Široký byl do půlky obvodu jílce, a když jsi se na chránič podíval pod správným úhlem, dopad světla odkryl jeho složité rytí různých znaků a obrazů.
Eh, čau, potřebuješ něco?
Zeptal se tě, když jste na sebe chvilku hleděli...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

U pokoje 126.

Když se přede mnou otevřou dveře a naskytne s mi výhled do pokoje můj zrak upoutá laserový meč ležící vedle pláště.
Ten meč je hrozně zajímavý. No uvidíme jaký bude jeho majitel? Možná se dozvím i důvod jeho úpravy.
Jak je můj pohled upoután mečem zapomenu i na dobré vychování a z myšlenek mě vytrhne až hlas Dase Draika.
Upss
Uklouzne mi.
Omlouvám se, ale tvůj meč mě upoutal natolik,že jsem zapomněl na správné vychování. Jmenuju se Tergo Alu a před chvílí skončila první část mé zkoušky s tvým spolubydlícím Patem Terrickem. Který mě za tebou posílá, že prý ovládáš zajímavou techniku boje holýma rukama proti světelnému meči. Byl bych potěšen kdybys si se mnou šel zatrénovat a předvedl mi tu tvou techniku. Pokud tedy nemáš nějaké povinnosti.
Domluvím a trpělivě čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

U pokoje 126.

Hmm...ovládám víc zajímavých technik. Bude mi ctí, jít si zatrénovat s budoucím Rytířem Jedi.
Natáhne ruku ku meči a rouchu, načež mu oboje přistane v ruce. Meč si upevní na opasek a roucho přes sebe přdhodi a upevní.
Teď mám pořád volno, alespoň se procvičím. Poslední dobou sem se válel jenom na pokoji Tak pojď, jdeme...šel bych do tréningové místnosti VI., tam maj měkké podložky na zemi...
Zasměje se a vyjde z pokoje a vydá se do "Šestky", v závěsu s tebou. Místnost VI. znáš dobře. Párkrát jsi tam cvičil, není to tak velká místnost, jako ostatní, ale jsou tam vypolstrované stěny, podlahy i stropy. Často se tam cvičí Silové souboje nebo právě souboje bezzbraně. Místnost má podle archívů padesát metrů čtverečních, takže se mtam dá pořádně rozběhnout i rozmáchnout. A navíc je vám docela blízko. Blíž už je jenom "III", která je ale většinu času obsazena.
Máme štěstí, šestka je volná. Tak se připrav a začni...
Odhodí plášť a připraví si do ruky meč...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

U pokoje 126.

To šlo nějak moc snadno. No, snad je pravda co říkal a potřebuje se jen procvičit.
S těmito myšlenkami následuji Dase do výcvikové mýstnosti.
Upss
Uklouzne mi když, má ruka automaticky zamíří k místu kde se obvykle nachází můj meč. A tak řeknu připravenému Dasovi.
Tak tohle mi nedošlo. Můj mistr si ponechal muj světelný meč do zítřejší zkoušky u sebe. Co teď?
Pro jistotu se aspoň připravým na úhybné pohyby. Jestli teď na mě něco zkusí tak to bude pěknej provar. Mé nadaní tady moc nevyužiju.
Domluvým a nenápadně se přípravým abych mohl bleskurychle reagovat na cokoli.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcviková místnost VI.

Heh, to zjistil brzo...
Opáčil ti kolega, a podíval se na ruku, ve které třímal meč.
Pujč si můj, já ho nebudu potřebovat a ty by jsi bez něj skončil na zemi brzo. Teda, ne že by jsi s mečem skončil na zemi o něco dýl...ale vem to Sith, tady máš můj meč...
Hodil po tobě jílec, který si to namířil přímo na tvůj obličej...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Výcviková místnost VI.

Když po mě Das hodí svůj meč tak za pomoci svého nadání změním směr jeho letu, tak aby hladce vklouzl do mé dlaně.
Díky
Řeknu a hned ho aktivuji ve výcvikovém režimu.
No není jako ten můj, ale tenhle trénik sním snad zvládnu. Budu, ale muset vydat ten zbytek sil co mi zbyl.
Pomyslím si a začnu pomalu o obezřetně kroužit okolo Dase a čekám na jeho reakci.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcviková místnost VI.

Tvůj oponent tě v této chvíli jenom sleduje, a čeká co uděláš. Jakkoliv kolem něj kroužíš, on se tím nenechá vyvést z rovnováhy, a stále stojí na místě, pouze za tebou otáčí hlavou.
Tak co? Začneš?
Zeptá se tě, když kolem něho tak rkoužíš, a posléze rychle dodá.
Budu tě šetřit, neboj... Zasměje se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Výcviková místnost VI.

Aha takže on začít nehodlá. Tak co na něj zkusím.
Neboj určitě začnu jen zvažuji šance.
Jen co to dopovím, udělám pár rychlých kroků k Dasovi naznačím úder na nohy a v posldní chvíli prudce švihnu mečem šikmo nahoru jakbych ho htěl přeseknout ve dví.
----------------------------------------------------------------------------------------
Útok vedu z pravé strany nahoru.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcviková místnost VI.

Soupeř se naznačenž úder nohy už instinktivně snaží vykrýt, ale jak si všimne, že je to jen tvoje lest, využije zvednuté nohy, aby ustoupil o krok zpět, prohnul se v trupu, a tvůj meč kolem něho jenom neškodně proletěl.
Nečekaně, k tvému štěstí ale, nezaujmul žádný protiútok nebo protichvat, a pouze se srovnal, aby stál opět rovně na místě, a byl připraven o co se pokusíš...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“